Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 31.01.2018. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.8 / 5
z 950 zákaznických názorů
5 hvězd
929
4 hvězdy
18
3 hvězdy
3
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Monika 19.01.2018
"Vrelo odporúčam. Rýchle dodanie, príjemná komunikácia. Jedine čo by som vytkla je spôsob úhrady. Mne by osobne pomohlo, keby som mala osobitne číslo účtu. Nakoľko som mala problém pri úhrade. Inak krásna kniha a kvalitná tlač."
Miroslav 18.01.2018
"https://www.facebook.com/Recenze-Fotokniha-SaalDigital-1844727402452477/ Již podruhé jsem využil možnosti vyzkoušet fotoknihu od společnosti Saal Digital. Naprostá spokojenost.Fotokniha byla shrnutím rodinných výletů a akcí v uplynulém roce a bude krásnou vzpomínkou na rok 2017. Profesionální zpracování,nepřekonatelná rychlost zhotovení a dodání. Navíc se zlapšila komunikace mezi doručovacími společnostmi. Firma pružně reaguje na podněty a připomínky zákazníků.Rád se budu k této společnosti vracet,protože jejich servis je bezvadný a bezkonkurenční"
Názor zákazníka z 18.01.2018
"Nejkrásnější a nejkvalitnější fotokniha, jakou zatím mám (a to jich nemám málo) ;)"
Názor zákazníka z 18.01.2018
"Nadstandardní kvalita a rychlost"
Peter 17.01.2018
"K tejto firme som sa dostal úplnou náhodou, avšak pokiaľ mám porovnať skúsenosti s inými firmami, kde som do teraz objednával fotoknihy je to úplne niečo iné a lepšie. Komunikácia medzi mnou a firmou bola absolútne úžasná, rýchle odpovede, spracovanie objednávky bolo ešte rýchlejšie. Dodanie 2 dni pred oznámeným termínom, prvotriedné zabalenie. Kvalita či väzby alebo tlače bola prvotriedna a ceny bezkonkurenčné. ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu."
Názor zákazníka z 17.01.2018
"instagram"
Kristýna 17.01.2018
"Skvělý přístup personálu, skvělá kvalita a krátké dodací lhůty, vřele doporučuji! :)"
Názor zákazníka z 17.01.2018
"Mám zkušenost s kalendářem a fotoknihou a oba produkty jsou velice kvalitní. Jsem nadšená."
Chosé 17.01.2018
"U Saal Digital jsem si nechal udělat již 2. fotoknihu a přesto,že jsem věděl co už čekat,opět musím říct,že svou práci odvedli opravdu výborně !! Není prostě co vytknout. Fotoknížka a její jednotlivé stránky,program k vytvoření a hlavně dodací lhůta. Naprostá spokojenost ! Znovu potvrzuji a doporučuji,jedině Saal Digital.cz . Jsou jedničky ve všem co slibují !"
Tomáš 17.01.2018
"Objednávku jsem poslal 13.12.2017 s tím, že váš systém mi ukazoval doručeni do 19.12.2017 dne 18.12 jsem vás kontaktoval zda bude vše do vánoc doručeno a byl mi zděleno, že nejpozději 23.12. bude objednávka doručena, bohužel balík byl doručen až 28.12. což bylo pro mé zákazníky již velmi pozdě."
Lucie 16.01.2018
"Fotokniha přišla velmi brzy a v pořádku. Vypadá, tak jak jsem ji představovala, velmi kvalitní tisk fotek, stránky, papír i desky."
Lucie 16.01.2018
"Fotokniha přišla velmi brzy, dva dny po objednání a v pořádku. Vypadá tak jak jsem si představovala. Má velmi kvalitní papír, desky i natištěné fotky vypadají skvěle."
Kristýna 16.01.2018
"Byla jsem velmi spokojena jak s celkovým vzhledem fotoknihy, tak přístupem personálu, tak s dodací lhůtou, všem vřele doporučuji!"
Kamila 16.01.2018
"Nejlepší foto knihy, absolutně. Objednala jsem již asi desátou, a opět nemohu jinak, než psát superlativa. Bleskové doručení, tentokrát jsem vyzkoušela program s automatickým rozložením fotografií na stránky knihy a také perfektní pomocník, přehledně, rychle, variabilně. Nejvíce ale stále oceňuji naprostou přesnost kontrastu a barev. To, co bývá bohužel u mnohých tiskařských společností problém, U Saal Digital je vždy perfektní, tmavá není slitá černá, ale tmavá se vším vykreslením, které ukazuje můj monitor. Jen tak dál, chválím také časté akce a slevy na produkty, čímž se stává dostupnou prvotřídní kvalitou. Maximální spokojenost, děkuji*"
Martin 16.01.2018
"Jednoduše nejlepší! :-)"