Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 30.09.2017. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 810 zákaznických názorů
5 hvězd
794
4 hvězdy
16
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Názor zákazníka z 22.09.2017
"Doručení proběhlo na podruhé výborně za pár dnů (proto 4 hvězdičky-komplikace někde mezi transportní firmou, mojí adresou, která byla správná a Saal Digital). Jinak naprostá spokojenost, určitě mě to neodradí od další objednávky."
Lenka 19.09.2017
"Moje první fotokniha a výsledek super. Ve středu odpoledne jsem ji poslala a v pondělí ji měla doma. Fotky vypadají krásně a práce s programem nebyla nijak složitá."
Názor zákazníka z 19.09.2017
"sUPER"
Hana 18.09.2017
"Naprostá spokojenost."
Inez 18.09.2017
"Foto knihu ktorú som dostala je dokonalý a úžasný dar. Jej spracovanie je rýchle a ľahko pochopiteľné, kvalita vysoko predčila moje očakávanie, dodacie lehoty sú krátke a dodanie ako aj preprava prebehla aj napriek veľkej vzdialenosti rýchlo a kvalitne. Program na prípravu kníh a ostatných produktov je zrozumiteľný a ľahučký. Webová stránka krásna. Na záver poviem ako amaterska fotografka, foto kniha a určite aj ostatné výrobky sú nádhernou spomienkou, pripomienkou osobných spomienok, že vysoko prevyšuje moje očakávania. Určite budem aj naďalej využívať produkty, služby a vrelo každému doporučujem.[Ticket: CZSD170012035]"
Jana 18.09.2017
"Fotokniha vypadá moc dobře. Jsem spokojená. Zprvu jsem měla obavy z výběru matného provedení stránek knihy, ale nakonec mě provedení nadchlo. Stránky jsou pěkně pevné a dobře se s nimi manipuluje. Maximálně jsem spokojená hlavně s rychlostí výroby a dodání."
Názor zákazníka z 18.09.2017
"Měla jsem možnost vyzkoušet fotoknihu a musim říct, že lepší zpracování a kvalitu jsem nikde neviděla. Rychlost dodání taky super."
Lucie 16.09.2017
"Byla jsem spokojená s rychlostí a kvalitou. Fotky nejsou rozmazané, ale v dobré kvalitě. Uvažovala jsem, že objednám pár dalších fotoknih k Vánocům."
Názor zákazníka z 14.09.2017
"Foto knihu jsem si objednávala prvně, program, byl velmi srozumitelný, dobře se mi s ním pracovalo. Objednávka přišla velice rychle a byla dokonale zabalená. Kvalita stránek je úžasná, celkově mohu jen doporučit."
Názor zákazníka z 14.09.2017
"Vážení, děkuji za možnost vyzkoušet si Vaše služby, a to konkrétně fotoknihu 21 x 28 Vnitrní strany: matný fotopapír, 34 stránek Vazba: lesklý, bez vatování (pevná vazba). Byla jsem velmi mile překvapena s jakou rychlostí byla kniha dodána. Kniha byla velmi pečlivě zabalena, tak aby nedošlo k poškození. Přiznám se, že zatím jsem se s takovou kvalitou fotoknihy ještě nesetkala. Stránky jsou opravdu pevné, nehrozí jejich roztržení. Fotografie jsou velmi kvalitní - radost pohledět. Celkově jsem s výsledkem velmi spokojena a mohu jen doporučit. @Saal.Digital.CZ"
Josef 14.09.2017
"Dobrý den, zde posílám ještě jednou recenzi na vaše služby a fotoknihu, byla zveřejněna na mém profilu na instagramu (@ijoey_m). Dobrá vazba je základ, už prošla pár rukama a stále drží. Barvy jsou věrné a přesné (export sRGB). Sáhl jsem po matné variantě, další bude lesklá. Jak se říká: "Práce kvapná málo platná." ovšem toto zde neplatí, zásilka dorazila bleskově a v pořádku. Co víc si přát? V pondělí o půlnoci jsem dodělal objednávku a ve čtvrtek už byla doma. Objednání zabralo chvilku, program je jednoduchý a jasný (Mac verze)."
Lea 13.09.2017
"dobrý den,dekuji že jsem mohla vyuzit vacsi službu a objednat si fotoknihu.Moc se na ni tesim,bude to krásny vanocni darek. Predem dekuji a preji hezky vecer Heranova"
Kamila 13.09.2017
"Vyhrala som kupón na instagrame :)"
Lenka 13.09.2017
"Dobrý den, bohužel jsem byla nespokojená s možnosti vkládání fotek. Podle mne je to zbytečně složité, jelikož jsem udávala fotky ze dvou karet, Váš program si s tím neuměl poradit. Když jsem upravila a umístila fotky a chtěla si je objednat, stále mi to psalo, že tam vidí prádzné stránky a některé fotky mi pak následně vymazal. Fotky jsem vkládala 3x a opravdu potřetí už jsem trochu zuřila. Poté opět byl problém fotoknihu objednat stále asi hodinu mi to hlásilo, že je někde chyba na přenosu dat a nebo ať to uzavřu a opět otevřu a objednám znovu. Měla už jsem strach, že bych musela vše vkládat znova....naštěstí po hodince to už fungovalo. Také mne mrzí, že nejde platba na dobírku. Já svoji kartou platit přes net nemohu a jelikož chci fotoknihu jako dárek pro manžela tak jsem musela požádat známého aby mi to zaplatil přes jeho kartu."
Kristýna 12.09.2017
"Dlouho jsem hledala způsob jak si moje nejlepší práce schovat nebo uložit na místo kde mi zůstanou. Nejprve jsem si zkoušela fotky ukládat do složek v PC ale při hledání konkrétních snímků jsem někdy strávila až hodiny. Poté jsem si fotky nechala vytisknou na fotopapír, je to hezké ale manipulace s jednotlivými fotografiemi nic moc. Před týdnem jsem narazila na fotoknihu od Saal Digital CZ. Fotoknihu jsem tedy objednala a teď nelituji. Fotografie jsem si sama do knihy poskládala v aplikaci kterou poskytují, práce s aplikací je jednoduchá a dá se s fotkami a knihou opravdu vyhrát aby vše vypadalo podle vašich představ :) Když jsem odeslala objednávku tak jsem se nemohla dočkat až kniha přijde, přišla 4 dny po odeslání objednávky a kniha je skvělá. Fotografie jsou čisté a mají opravdu krásné barvy! Fotografie které jsou přes dvojstránku jsou krásné není vidět půlení mezi stránky, byla překvapená protože jsem se toho bála. Kniha mě opravdu překvapila a doporučuji všem kdo uvažuje o zvěčnění fotografií ať někomu kdo se věnuje fotografování jako já a chce si své práce uložit, nebo fotky z dovolené či svatby a tak dále. Mockrát děkuji za tak skvělý produkt !"