Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FB734-EXP

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 30.09.2018. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Způsoby objednání u Saal Digital

Možnosti objednávání v Saal Digital jsou stejně individuální jako Vaše fotky. Vyberte si z více možností, jak navrhnout svůj fotoprodukt podle Vašich přání a požadavků a objednejte si jej.
Profi nahrávání

Profi nahrávání

 • Plugin Saal Design
  Zdarma plugin pro Photoshop a InDesign, předlohy souborů s přesnými rozměry
 • Nahrávání ve formátu PDF
  Tvořte v externím programu, použijte kontrolní náhled s ICC Profilem a nahrajte ve formátu PDF

Naše doporučení

Saal Designer

 • Plná funkčnost
  Všechny možnosti úprav - velikost fotografií, uspořádání, ořez
 • Individuální tvoření
  Kliparty, pozadí, barevné a textové pole
 • Uložení offline
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později
Profi nahráváníProfi nahrávání
Saal DesignerSaal Designer

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 757 zákaznických názorů
5 hvězd
742
4 hvězdy
12
3 hvězdy
3
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Názor zákazníka z 20.09.2018
"Krásná fotokniha. Tvrdé stránky dostávají jiný rozměr. Kniha působí perfektně. Vnitřní tisk knihy parádní, jen obálka je taková divná. Divné přechody, hlavně u pleti. Ale jinak moc pěkné. Děkuji"
Názor zákazníka z 20.09.2018
"Doporučuji!"
Markéta 17.09.2018
"Za služby dávám pouze čtyři hvězdičku z toho důvodu, že mi chybí možnost platby přes účet nebo na dobírku. Nicméně jsem moc ráda, že jsem zvolila právě Vaše služby. Takhle krásnou fotoknihu jsem zatím u nikoho neviděla. Jsme nadšení."
Názor zákazníka z 10.09.2018
"Se vším jsem moc spokojená, jen mě mrzí, že pár fotek je neostrých, což je moje vlastní chyba, že jsem si nevšimla, že byly v horší kvalitě. Bohužel to v náhledu nebylo vidět a program psal, že je kvalita fotografií dobrá. Jinak je fotokniha kvalitní a oceňuji i rychlost dodání."
Alena 05.09.2018
"Neuvěřitelně rychlá dodací lhůta - večer objednáno a zaplaceno, druhý den odpoledne přišla informace o odeslání hotové fotoknihy. A ta je krásná, kvalita perfektní."
Názor zákazníka z 04.09.2018
"Naprosto spokojená."
Eva 03.09.2018
"Fotokniha je naprosto krásná - určitě neobjednávám naposledy a vyzkouším i jiné produkty :-)"
Jan 03.09.2018
"Moc děkujeme za fotoknihu z naší svatby. Jsme moc rádi že jsme si vybrali Vás, protože celková kvalita jak fotek tak zpracování je nesrovnatelná s fotoknihami které jsem měl zatím možnost vidět.Ještě jednou velké díky a rádi se s další fotoprací obrátíme na Vás."
Tomáš 31.08.2018
"Perfektné služby a komunikácia, fotokniha vo výbornej kvalite bude výborným darčekom"
Jaroslav 30.08.2018
"U Saal Digital jsem si objednal fotoknihy a nechal vyvolat fotografii na sametový papír. Se vším jsem maximálně spokojený. Naprosto korektní a rychlé jednání. Během několika dní jsem měl zakázku doma. Velice jednoduchá a přehledná práce s programem. Konečným výsledkem jsem byl doslova unešen. Při dalším nákupu rozhodně využiji jen tuto společnost!!!"
Vladimír 30.08.2018
"Dobrý den, takhle logický a přehledný program už jsem dlouho neviděl. Radost s ním pracovat. Kvalita hotového produktu 100%ní. Díky a jen tak dál. Zakrátko Vám přilítne další moje objednávka."
Daniela 27.08.2018
"Velmi s ami pacila praca s prodktom na designovanie knihy. Bolo to jednoduche na pochopenie pre uzivatela ktory je v kontakte s vasimi rpoduktami po prvy krat. Ocenujem aj mnozstvo efektov, emotikonov a roznorodost pozadi."
Alžbeta 14.08.2018
"Som nadmieru spokojná ...Fotoknihy sú úžasné, kvalita je veľmi dobrá prišlo to aj dosť skoro. Nemám čo vytknúť. Ďakujem a určite budem objednávať aj ďalej."
Názor zákazníka z 05.08.2018
"Velmi jednoduchý a srozumitelný program na vytvoření fotoknihy. Dokonalé množství prvků a pomůcek na vytvoření jednotlivých stran s různými efekty.Rozhodně doporučuji,naprostá spokojenost."
Jiří 02.08.2018
"Již po několikáté jsem využil služby Saal-Digital a opět se přesvědčil, že výrobky této firmy nazklamou dál budu tuto firmu propagovat na svých výstavách. termíny výstav jsou na mých webových stránkách https://jirinohel.cz. těším se na další produkty od této firmy."