Seznamovací kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 31.05.2017. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • vyvoláno pomocí fotoreprodukce na pravém Fujifilm fotopapíře
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Co o nás říkají zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 664 zákaznických názorů
5 hvězd
656
4 hvězdy
8
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Iveta 26.05.2017
"Dobrý den, včera mi byla doručena Fotokniha, ke které jsem měla možnost získat kupón a fotokniha je opravdu úžasná!!! Kvalita provedení, fotopapírů a neskutečně rychlé dodání je opravdu super. Ještě jednou velké díky a firmu Saal Digital CZ můžu opravdu jen doporučit!!!!"
Andrea 25.05.2017
"Společnost Saal digital nemá konkurenci na českém trhu. Tímto bych chtěla týmu saal- digital velice poděkovat, jelikož fotoknížka je opravdu parádní. Fotografie jsou v nejvyšší kvalitě natištěny na úžasném papíře. Provedení je naprosto špičkování. Co se týče termínu dodání, tak mě překvapilo, jak rychlé bylo. Doma jsem knihu měla za čtyři dny od objednání. Takže dávám velký palec nahoru, jelikož se jedná o velké profesionály."
Petr 25.05.2017
"Super album děkuji pěkný den přeji"
Kateřina 24.05.2017
"Využila jsem Vaší akce fotokniha 28 x 28, 26 stránekza za recenzi a moc ráda Vám ty kladné recenze mezi přáteli, kamarády a lidmi poskytnu. Program na tvorbu fotoknihy velice přehledný, jednoduchý, srozumitelný, knihu jsem měla do hodiny hotovou. Rychlost výroby neskutečná, do 2 dnů doma a kvalita fantastická. Nesrovnatelné s fotoknihou co mám od jiné firmy. Původně se mně zdála vysoká cena, ale jakmile jsem knihou dostala a viděla její kvalitní zpracování, musela jsem uznat, že cena kvalitě odpovídá. Ideální pro všechny kdo nemají čas tvořit fotoalba a chtějí si uchovat vzpomínky. Děkuji Vám"
Názor zákazníka z 24.05.2017
"Kniha přišla v naprostém pořádku a nemůžu se vynadívat je to skvostný kousek, který Nám už zůstane na vždy. Ty krásné chvíle strávené s těmi, které jsou nám nejbližší jsou díky Vám, krásně zvěčněny. Opravdu krása, každý detail je krásně zpracován, mohu jen a jen doporučit, kdo ještě váhá, ať do toho jde Děkuji moc Saal Digital :-)"
Vítězslav 23.05.2017
"Jsem spokojený a mohu jen doporučit. Určitě rád využiji v budoucnu pro další knihy."
Miroslav 23.05.2017
"Jakmile jsem uviděl možnost vytvořit si fotoknihu od firmy Saal-digital, dlouho jsem neváhal, protože recenze a ohlasy byly velice pozitivní. Již jsem vytvořil dvě fotoknihy u jiných výrobců, nejvíce mě zajímala kvalita tisku, papíru a podání barev. Celá tvorba fotoknihy začíná v přiloženém programu SaalDesigner, který je přehledný a na první pohled jednoduchý a srozumitelný. Následuje import fotografií, ten je rychlý a program neměl problém poradit si ani s většími 24 MB snímky. Fotografie jsem měl již předvybrané, a proto tvorba trvala pouze dva dny. Ačkoliv program SaalDesigner nabízí mnoho funkcí jako třeba pozadí pod obrázky s texturami, kliparty a šablony s přednastavenými pozadími, zůstal jsem u minimalistického designu a měnil jsem pouze barvu pozadí. Důležitou částí tvorby fotoknihy je správné umístění fotek na stránky, tak aby byly ořízlé tak jak chce uživatel, na to je dobré dát si pozor. Nakonec jsem fotoknihu exportoval a odeslal. Byla to verze se čtyřiceti matnými stránkami 28x19 cm a lesklým obalem bez vatovaní. Fotokniha byla doručena do deseti dní od odeslání návrhu, pěkně zabalená, při převozu se ji nic nestalo. Ihned po otevření na mne dýchla kvalita, ve kterou jsem doufal. Kvalitní, tlustý fotopapír je prvním předpokladem pro dobrou obrazovou kvalitu. Druhým je kvalitní tisk, barevné podání sedí, barvy nejsou zkreslené a jejich hloubka je vysoká, stejně jako rozlišení tisku. Jediná slabší stránka je celkový jas výtisků, zdá se menší, nejméně o 1/3 EV. Možná je to ale má vina, nekoukal jsem na celkovou kalibraci jasu a kontrastu v programu SaalDesigner-pokud tam je. Nicméně je tato firma kvalitní, se skvělým přístupem k zákazníkům a jejich fotokniha je jednoznačně nejkvalitnější, kterou jsem si nechal dělat. V budoucnu zvažuji využít služeb této firmy např. pro fotoobraz nebo plakát. 23.5.2017 Miroslav Rajtmajer"
Michaela 22.05.2017
"S velkou zvědavostí jsem nainstalovala program a začala tvořit fotoknihu. S programem se pracuje skvěle, jednoduché, intuitivní užití. Po nahrání fotek jsem napjatě čekala, co se bude dít. A velmi milé jsem byla překvapena, když jsem druhý den ráno (prakticky ani ne 12 hodin od odeslání knihy do výroby) obdržela zprávu, že kniha je na cestě!!! A ještě více mně překvapilo dodání další den. Prakticky jsem knihu zaslala ve čtvrtek večer a v sobotu dopoledne jsem ji měla u sebe doma. Zpracování precizní, luxusní papír, vůbec není znát zlom stránek. Prostě paráda. Děkuji moc!!! :)"
Lenka 22.05.2017
"Fotokniha od vás právě dorazila a musím uznat, že je opravdu nádherná. Předčila moje očekávání. Ve vašem programu lze vše jednoduše navolit a kombinovat. Určitě vaše služby v budoucnu ještě využiji. Samozřejmě doporučuji všem."
Názor zákazníka z 22.05.2017
"Super jsem spokojený s kvalitou i všemi slušby. :) :)"
Názor zákazníka z 21.05.2017
"Mile mě překvapil program. Sice cena je třošku vyšší, ale za to odpovídá kvalitě. Vaši firmu budu doporučovat známím. Už se těším, až si objednám dalši Váš produkt. Jsem strašně ráda, že jsem se o Vaší firmě dozvěděla. Moc Vám děkuji"
Lenka 19.05.2017
"To nie že 5 *. To nie že veľmi dobrá, to všetko 10 ********** proste Excelentné. Super rýchle vybavenie a dodanie. Od objednanie iba 3 dni a už ju mám. Najkrajší darček na naše výročie :-) Materiál fotoknihy bravúrny. Som nadmieru spokojná. Určite ešte objednám :-) ❤ a ďakujem saal-digital za príspevok vďaka ktorému som si ju mohla aj dovoliť ;-)"
Názor zákazníka z 19.05.2017
"Fotoobraz dorazil za 5 dní po objednávke na východné Slovensko. Fotoobraz má úžasnú kvalitu. Fakt milí ľudia, odpísali slušne na každý mail. Maximálná spokojnosť. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1173604949435634&set=a.109103172552489.7062.100003584200863&type=3&theater"
Libor 19.05.2017
"S kvalitou jsem spokojený.Děkuji za rychlé dodání."
Petra 19.05.2017
"Veliká spokojenost. Opravdu skvělá kvalita.Dekuji za moznost vyzkouset od Vas fotoknihu je uzasna :)Mám velkou radost že vidím své fotky v tisku...děkuji"