Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 31.07.2017. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • vyvoláno pomocí fotoreprodukce na pravém Fujifilm fotopapíře
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 741 zákaznických názorů
5 hvězd
728
4 hvězdy
13
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Adam 26.07.2017
"Byl to dárek pro partnerku. Ukápla Slzička, jak ji, tak mně :) DÍKY!"
Názor zákazníka z 26.07.2017
"Fotokniha je kvalitně zpracovaná, krásné syté nezkreslené barvy a k mému velkému překvapení i fotografie nepříliš dobré kvality, focené mobilním telefonem vypadají dobře. Určitě využiji i v budoucnu . Děkuji."
Roman 26.07.2017
"Kvalita knihy výborná. Krásné desky, pevné stránky. Velmi vysoká kvalita tisku. V programu je první potřeba se trochu zorientovat. Poté bez problému."
Marcela 25.07.2017
"Fotokniha je nadherna a sluzby perfeknti. Jsem nadsena a mam krasny darek. Dekuji"
Ctibor 24.07.2017
"Foto kniha je skvělá a kvalitní, perfektní zpracování barev i detailů."
Iva 22.07.2017
"Dobrý den, z fotoknihy jsem doslova nadšená, vyrazila mi dech. Jedním slovem prostě nádhera."
Názor zákazníka z 21.07.2017
"Krásné provedení,spokojenost"
Názor zákazníka z 21.07.2017
"Spokojenost"
Lucie 21.07.2017
"Mou podrobnou recenzi jsem zveřejnila na svém webu, kde můžete shlédnout také množství fotografií vyrobené knihy a tímto vás zvu na její prohlídku http://www.luciekout.com/1383-recenze-fotoknihy-saal-digital"
Zuzana 20.07.2017
"Aj ja som mala to šťastie, že som pred pár týždňami obdržala kupón od firmy Saal Digital CZ na vyskúšanie si ich produktu, tentokrát vytvorenie fotoknihy z mojich fotografii. Po dlhej dobe som našla super software - Saaldesigner. jednoduchý a veľmi prehľadny . Fotky sa v ňom dali jednoducho a rýchlo upravovať, ukladať, meniť veľkosť, farby, rozmiestnenie, doplniť rôzne cliparty, jednoducho veľmi prehľadne , jednoduché a hlavne časovo nenáročné. Dodacia lehota finálneho výrobku (od zaslania grafiky až po doručenie) bola do 3 dni, čo je priam zázrak. Kvalitná práca,kvalitný obal, skutočne bolo vidieť, že si dali záležať na tom, aby tovar prišiel v poriadku a nepoškodený. Určite vyskúšam aj iné produkty a doporučím spoločnosť Saal Digital CZ aj mojim známym. Z 5 bodov dávam všetkých 5!!!! a ich služby a produkty odporúčam každému, kto má záujem o kvalitu."
Jana 20.07.2017
"Dostala jsem možnost vyzkoušet fotoknihu zdarma od Saal Digital CZ doporucuji jako dárek či památku."
Tereza 20.07.2017
"Kvalitně odvedená práce opravdu v každém slova smyslu. Z knížky jsem naprosto nadšená. Fotky krásně ostré (za což samozřejmě vděčím i fotografovi, který mě na tuto fotoknihu přivedl díky své recenzi https://www.facebook.com/notes/pavel-hor%C3%A1k-foto-kol%C3%ADn/recenze-fotoknihy-od-saal-digitalcz/607557379432281/ ), barevnost odpovídá skutečnosti. V neděli jsem objednala a po týdnu byla knížka doma. Ze začátku jsem jako naprostý laik bojovala s programem a nebýt rad fotografa, který už si tím prošel, asi bych se tím ani neprokousla, ale nakonec vše zvládnuto :-) Jediné co bych vytkla je, že se fotky sami ořezávají, pokud je jich více na jedné stránce a nepřišla jsem na to, jak tomu zamezit (možná svou vlastní blbostí :-) )"
Názor zákazníka z 19.07.2017
"S fotoknihou jsem moc spokojená. Byla to vážně rychlost-výroba i dodání. Trochu jsem měla problém s programem, nepřišla jsem mu úplně na kloub a celkově ovládání mi nepřišlo nejsnazší. Fotokniha je krásná, některé fotky bohužel nejsou tak kvalitní, jak v programu vypadaly, že budou. A přidala bych více místa na možné popisky. Celkově jsem ale spokojená! DĚKUJI ZA PĚKNÝ DÁREK!"
Johana 19.07.2017
"Když jsem dostala Fotoknihu, byla jsem příjemně překvapena balením, ve kterém byla zabalena. Fotografie byly krásně ostré , i když to byly fotografie z mobilního telefonu. Jako mínus bych mohla označit to že program, ve kterém se kniha sestavuje je nutno stáhnout,ovšem jeho ovládání je velmi intuitivní a každý si ho osvojí během chvilky bez sáhodlouhých instruktáží.Dále také mi nevyhovujeprovedení matné obálky knihy , protože jsou na něm vyditelné jakékoliv otisky prstů a nepůsobí tak sametový vzhled v takové kvalitě v jaké je proveden. A z pohledu knihaře bych vytkla absenci předsádek, jejich umístěním v knize by vypadala mnohem luxusněji."
Názor zákazníka z 18.07.2017
"S fotoknihou jsem byla velmi spokojená. Kniha je krásná a fotky jsou pěkně zpracované. Mohu vřele doporučit:-)"