Všeobecně

Ochranu Vašich osobních údajů bereme velmi vážně. Následující prohlášení Vám poskytne přehled o tom, jaké druhy údajů jsou pro jaké účely shromažďovány a v jakém rozsahu jsou tyto údaje zpřístupněny třetím stranám. V nevyhnutných statistikách serveru jsou automaticky uloženy takové údaje, které nám předává Váš prohlížeč:

  • typ prohlížeče/verze
  • operační systém
  • odkazující URL (předtím navštívené stránky)
  • hostitelské jméno Vašeho počítače (IP adresa)
  • čas požadavku serveru.

Tyto údaje nejsou obvykle přiřazeny ke konkrétní osobě. Sloučení těchto údajů s jinými datovými zdroji se neprovádí, všechny údaje budou po statistické analýze smazány. 

Vaše obrazové data

U nás jsou data Vašich snímků v bezpečí. Striktně dodržujeme právní předpisy ochrany osobních údajů. Můžete si být jisti, že Vaše osobní údaje nebudou použity pro reklamní účely a nebudou předány třetím osobám.

 

 

Důležité upozornění použití sociálních médií:

Prohlášení o ochraně soukromí při použití Twitteru

Na našich stránkách jsou integrovány funkce služby Twitter. Tyto funkce jsou nabízeny přes Twitter Inc., Twitter, Inc. 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA. Díky použití Twitteru a funkce "Re-Tweet" budou Vámi navštívené stránky propojeny s Vaším účtem na Twitteru a oznámeny ostatním uživatelům. Tato data budou také převedena Twitteru.
Podotýkáme, že my jako poskytovatel stránek nezískáváme žádný obsah z přenášených dat, tak jako z použití Twitteru. Více informací naleznete v ochraně osobních údajů na stránkách firmy Twitter pod http://twitter.com/privacy.
Vaše nastavení ochrany osobních údajů na Twitteru můžete změnit zde http://twitter.com/account/settings.

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů při použití pluginů na Facebooku (Tlačítko "To se mi líbí")

Na našich stránkách je integrován plugin sociální sítě Facebook, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA. Facebook plugin se na našich stránkách zobrazí jako logo Facebooku nebo tlačítko "To se mi líbí". Přehled o pluginech na Facebooku naleznete zde: http://developers.facebook.com/docs/plugins/.
Při navštívení našich stránek, vytvoří plugin přímo spojení mezi Vaším prohlížečem a serverem Facebook. Facebook tak přímá informace, že jste s Vaší IP adresou navštívili naši stránku. Pokud kliknete na tlačítko "To se mi líbí" zatímco jste přihlášeni na Vašem Facebookovém účtu, můžete propojit obsah našich stránek s Vaším profilem na Facebooku. To umožňuje Facebooku přiřadit naše stránky k Vašemu uživatelskému účtu. Podotýkáme, že my jako poskytovatelé stránek nezískáváme žádný obsah z přenášených dat, tak jako z použití Facebooku. Další informace naleznete v ochraně osobních údajů na stránkách firmy Facebook pod http://de-de.facebook.com/policy.php
Pokud si nepřejete, aby byla návštěva našich stránek přiřazena k Vašemu uživatelskému účtu, odhlašte se prosím z Vašeho účtu.

Doobjednání s doplňkovými funkcemi

Doobjednání, stejně tak jako doplňkové funkce, jsou součástí Vašich fotoproduktů a také Vaší objednávky. Kdykoliv nás můžete kontaktovat na našem e-mailu asistence(at)saal-digital.cz, pokud máte další otázky. Tato služba Vám nabízí možnost doobjednat Vaši objednávku, aniž byste museli Vaše data nahrát znovu. Dále získáte online náhled na Vaše fotoprodukty a také možnost sdílet Váš projekt s rodinou a přáteli, kteří si mohou Váš projekt také objednat.

Bezpečnost Vašich osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou během objednávkového procesu zašifrovány přes internet pomocí SSL (Secure-Socket-Layer). Informace o kreditních kartách nejsou uloženy, nýbrž přímo zpracovány od našeho poskytovatele platebních služeb. Staráme se o to, aby byly naše webové stránky chráněny technickými a organizačními opatřeními proti ztrátě, zničení, přístupu, změně nebo distribuci Vašich údajů neoprávněnými osobami.