Vaše fotografie na vysoce kvalitním Canvas plátně

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

Foto na plátno

Exkluzivní vzhled v galerijní kvalitě

Fotoplátno s přírodní, jemnou Canvas strukturou, Vás přesvědčí svým krásným a stylovým vzhledem v galerijní kvalitě. Vysoké rozlišení a maximální kvalita se starají o působivé oslnivé barvy a ostré motivy. Další zvláštnost: působivý třídimenzionální efekt, díky rámu se šířkou 2 cm.

Potištěný materiál bude ručně namontován na stabilní rám z pravého dřevěného rámu a na zadní straně upevněn. Vaše fotoplátno tak může být jednoduše a okamžitě zavěšeno. K tomu Vám stačí dva šrouby nebo hřebíky ve zdi, na které je možné přímo pověsit dřevěný rám.

  • přírodní, jemné Canvas plátno (300 g/m²)
  • prvotřídní Latex tisk s rozlišením 300 dpi
  • vysoce oslnivé barvy a maximální ostrost
  • stabilní nosní rám z pravého dřeva (2 cm)
  • klíny k napnutí jsou součástí

Vaše fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou

Chcete, aby bylo Vaše plátno zcela výjimečné? Pak si Vaši fotografii objednejte přímo zasazenou v dekorativním rámu se stínovou štěrbinou! Tento styl rámu vyzvedne Vaši fotografii a získáte tak dokonalý galerijní vzhled. Aby rám ještě více pasoval k Vašemu motivu, můžete si zvolit mezi černou a bílou barvou.

Díky speciálnímu rámování se mezi fotoplátnem a rámem vytvoří 8 mm široká mezera, která dodáva fotografii vznášející se efekt. Vaše fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou je díky přiloženému zavěšení možné okamžitě pověsit.

fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play