GalleryPrint upoutá pozornost každého!

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: WR413SAB

GalleryPrint

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 31.12.2017. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Vneste kousek umělecké galerie k Vám domů: s kvalitním GalleryPrint

Gallery Print kombinuje osvědčenou Saal Digital kvalitu s novou optikou: kombinace přímého tisku na akrylátové sklo, které je podložené deskou z Alu-Dibond zaručuje jedinečný efekt. Kromě toho nabízí GalleryPrint 6-ti barevný UV tisk včetně světlých barev nejvyšší možné rozlišení a maximální ostrost. Vaše oblíbená fotografie tak vynikne v tom nejlepším světle a vnese do každé místnosti nádech galerie.

  • Přímý tisk na akrylátové sklo (2mm), které podpírá Alu-Dibond deska (3mm)
  • K dispozici v matném nebo lesklém povrchu
  • 6-ti barevný přímý UV tisk včetně světlých barev 
  • Na centimetr přesný rozměr požadovaného formátu
  • Na přání s profilovým, standardním či šroubovým zavěšením

K výběru jsou dva skvělé povrchy!

Fotoobraz GalleryPrint je k dispozici ve dvou různých provedeních. Lesklý povrch nabízí obvzlášť brilantní povrch s impozantní jasností barev.
Matná verze pomáhá předcházet odrazům a pyšní se svým krásným hloubkovým působením.
Přesvěčte se sami!

 

 

Wählen Sie für Ihr Wandbild GalleryPrint zwischen den Oberflächen matt und glanz.

Působivý unikát ve vzácném zpracování

Nové spojení povrchu z akrylátového skla a Alu-Dibond desky zaujme každého. Oba povrchy mají jedinečné vlastnosti a nyní můžete díky GalleryPrint využít obou provedení: Vaše fotografie získá ohromující jas a hluboký efekt díky akrylátovému sklu a stabilní provedení díky hliníkové desce.   

Vytvořte si s GalleryPrint Vaši osobní vzpomínku a vneste vznešený vzhled galerie k Vám domů! Tento mimořádný obraz vytvoří z Vaší fotografie jedinečný unikát a upoutá tak každého! Vytvořte si své vlastní umělecké dílo!

Individuální rozměry pro Vaše GalleryPrint obrazy či obrazy z akrylátového skla, Alu-Dibond, Butlerfinish nebo pěněné PVC desky.

Váš na centimetr přesný formát v provedení GalleryPrint

Abyste si mohli Váš fotoprodukt vytvořit podle Vašeho přání, nabízí Vám Saal Digital kromě velkého výběru ze standardních formátů, také formáty na přání. Rozměr Vašeho obrazu GalleryPrint si tak můžete sami určit v rozměrech mezi 10 x 15 cm až 100 x 200 cm.

Individuální rozměry jsou také možné u povrchů Alu-Dibond, Alu-Dibond Butlerfinish®, akrylátového skla a pěněné PVC desky.

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play