Nabídka objednávek

Photo Job - Nabídka objednávek

Nabídka Objednávky pohodlně zobrazuje všechny objednávky provedené v rámci úlohy Photo Job a umožňuje efektivně sledovat a spravovat prodej. Lze ji otevřít kliknutím na tlačítko Objednávky v pravém sloupci v rámci úlohy Photo Job. Sloupec vpravo poskytuje rychlý přehled o zakázkách a zisku vytvořených v rámci úlohy Photo Job. Podrobné informace jsou uvedeny ve formátu tabulky:

Nabídka zakázek v rámci úlohy Photo Job

Datum: Uvádí datum zadání zakázky.
Skupiny (galerie): Označuje skupinu, ve které byla objednávka zadána. Kliknutím na ni se otevře příslušná galerie.
Galerie: Zobrazí konkrétní galerii QR, ve které byla objednávka zadána. Kliknutím na ni se otevře příslušná galerie.
Název: Zobrazí jméno zákazníka, který objednávku zadal.
Číslo objednávky: Jedná se o jedinečný identifikátor přidělený každé objednávce zákazníka, který umožňuje sledovat jeho objednávku.
Číslo faktury: Zobrazuje referenční číslo při generování faktury.
Stav objednávky: Poskytuje informace o aktuálním stavu objednávky, například Dodáno, Ve výrobě, Zrušeno nebo Čeká na výrobní obrázek. V posledně jmenovaném případě je třeba podniknout kroky k dokončení objednávky.
Celkem: Uvádí částku, kterou zákazník za objednávku utratil.
Váš zisk: Uvádí částku, kterou jste na objednávce vydělali.

K dispozici je také ikona klíče, která vás přenese do nabídky Správa objednávek pro danou objednávku. Další informace naleznete v článku Správa objednávek.
Všimněte si, že při přístupu do nabídky objednávek v rámci skupiny uvnitř fotozakázky se zobrazí pouze objednávky této skupiny.