Nastavení galerie QR kódů

Nastavení galerie QR kódů

Galerie QR zjednodušují práci fotografů i jejich zákazníků. Pokud se zabýváte především fotografováním ve školkách a školách, je to pro vás ideální řešení.
Fotografům QR galerie automatizují často náročné úkoly spojené s nahráváním a uspořádáním fotografií a uvolňují jim čas, aby se mohli soustředit na zachycení dokonalého okamžiku. Stačí stáhnout kódy QR pro fotografování. Nejprve vyfotografujte každý QR kód a poté příslušného účastníka. Po nahrání se automaticky roztřídí do jednotlivých galerií pro každého účastníka.

Pro zákazníky nabízejí galerie QR nejen okamžité pohodlí přístupu k fotografiím pomocí rychlého naskenování kódu QR, ale také další vrstvu kontroly a zabezpečení. Zákazníci mají exkluzivní přístup ke svým osobním galeriím s možností další ochrany snímků pomocí hesla.

Aktivace funkce QR kódu

Chcete-li tuto funkci aktivovat, přejděte nejprve na prodejní panel a otevřete nastavení QR kódu. Kliknutím na tlačítko Aktivovat povolte funkci QR kód. Po aktivaci můžete nahrát logo kliknutím na tlačítko Nahrát obrázek a výběrem loga. Tím přizpůsobíte své QR karty a zviditelníte na nich své logo. Pro lepší pochopení konečného výsledku klikněte na Stáhnout ukázkové soubory a získejte ukázkovou sadu QR karet. Můžete také kliknout na možnost Stáhnout náhled PDF a stáhnout si náhled svých QR karet. Nezapomeňte kliknout na tlačítko Uložit, aby se všechny změny použily.

Nastavení QR kódu

Vytvoření galerie QR kódů

Po aktivaci a uložení nastavení QR kódu přejděte do nabídky Galerie a klikněte na tlačítko Přidat. Zobrazí se nový typ galerie s funkcí QR kódu. Kliknutím na tuto možnost se otevře nabídka, kde můžete zadat potřebná nastavení.

Nová galerie s funkcí QR kódu

Název. Zadejte název galerie, který bude viditelný pro vaše zákazníky.
Popis. Pokud chcete, můžete ke galerii přidat popis, který bude rovněž viditelný pro vaše zákazníky.
Datum pořízení fotografie. Zadejte datum fotografování.
Zahájení publikování. Zadejte, kdy chcete začít prodávat své fotografie.
Ukončení publikování. Zadejte, kdy chcete prodej fotografií ukončit.
E-mailový workflow. Vyberte e-mailový workflow, který jste dříve nastavili na prodejním panelu.
Očekávaní lidé. Zadejte počet osob očekávaných na fotografování, aby bylo možné vygenerovat příslušný počet QR karet. Doporučujeme pro jistotu vytvořit několik karet navíc. Vždy můžete vygenerovat více karet QR.
Po vyplnění všech údajů pokračujte kliknutím na tlačítko Pokračovat.

Prázdná galerie QR

Otevře se vaše nová prázdná Galerie QR. Ve výchozím nastavení se zobrazí nabídka Obecné. V pravém sloupci se zobrazí další nástroje pro správu Galerie QR, jako jsou Kontakty, Objednávky a Kódy QR.

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: