Změnit produkt

Změnit produkt

Po navržení fotografického produktu je možné jej změnit na jiný. Tato funkce může být užitečná, pokud chcete vytvořit různé varianty návrhu nebo vytvořit stejný výrobek v různých velikostech. Například pokud vytvoříte Professional Line 30 x 30 a chcete mít menší verzi 21 x 21, kterou chcete darovat jako dárek. Nebo pokud chcete vytvořit verzi kalendáře s různými speciálními daty.

Z online návrháře

V online návrháři najdete po otevření projektu v pravém sloupci tlačítko Produkt. Po kliknutí na toto tlačítko se zobrazí dostupné parametry, které lze u článku upravit. Pokud například navrhujete fotoknihu, budete moci změnit povrch obálky, rozměry a přidat dárkovou krabičku.

Nabídka Produkt v návrháři

Chcete-li produkt převést na jinou variantu, klikněte na tlačítko Změnit produkt v pravém dolním rohu. Zobrazí se varovné hlášení s informací, že změny nelze vrátit zpět. Proto je vhodné projekt před pokračováním uložit.

Produkty, které mají být převedeny

Upozorňujeme, že změna produktu ovlivní umístění a velikost fotografií. Nejlepší je vybrat produkt se stejným poměrem stran.

Převedený produkt se zobrazenou nabídkou Produkt vpravo

Jakmile vyberete nový produkt, otevře se nový produkt v online návrháři. Nezapomeňte si vše prohlédnout a zkontrolovat, zda splňuje vaše očekávání. Nezapomeňte změněný projekt uložit s jiným názvem, aby se odlišil od původního. Přístup k projektům získáte z nabídky Projekty.

Z nabídky Projekty

Produkt můžete převést také z nabídky Projekty. Výběrem projektu, který chcete změnit, se vpravo zobrazí sloupec nástrojů. Pod nadpisem Funkce najdete tlačítko Změnit produkt. Pro jistotu je dobré projekt nejprve duplikovat, abyste se v případě potřeby mohli kdykoli vrátit k původnímu projektu. Tlačítko Duplikovat najdete také pod nadpisem Funkce.

Projekt vybraný v nabídce projektů