Propagační akce

Propagační akce

Na rozdíl od voucherů, které se vztahují na všechny galerie, promo akce umožňují nastavit konkrétní slevy pro jednotlivé galerie, a dokonce umožňují různé úrovně slev v rámci jedné galerie. Tato univerzálnost vám dává možnost přizpůsobit slevy a efektivně zvýšit prodej.
Chcete-li přidat propagační akci do galerie, otevřete její Nastavení prodeje a ujistěte se, že je aktivována možnost Povolit objednávání. Po vstupu do Nastavení prodeje aktivujte propagační akci a zobrazte možnosti jejího přizpůsobení.

Nastavení prodeje s aktivní akcí, kterou je třeba vyplnit

Akci lze využít pouze jednou na jednoho zákazníka. Zaškrtnutím tohoto políčka omezíte použití slevy na jedenkrát na zákazníka.
Datum ukončení, zde je třeba zadat datum ukončení akce.
Typ, můžete zvolit, zda má být akce absolutní nebo procentuální. Volba Absolutní znamená, že zadáváte výši slevy v absolutním vyjádření, zatímco volba Procentní znamená, že zadáváte slevu jako procento z hodnoty objednávky zákazníka.
Úroveň slevy 1 V rámci propagační akce můžete vytvořit až tři různé úrovně slev. Pro každou úroveň můžete nastavit Částku a Minimální hodnotu objednávky, které jsou nutné k její aktivaci. To motivuje zákazníky k dosažení maximální dostupné slevy, což je povzbuzuje k nákupu více produktů.
Náklady na dopravu jsou zahrnuty v akci (náklady na dopravu přebíráte vy) Stejně jako u voucherů máte u každé úrovně slevy možnost zaškrtnutím tohoto políčka pokrýt náklady na dopravu při nákupu vašich zákazníků. Všimněte si, že se to netýká účtů Saal Prio, protože ty již mají dopravu zdarma. S účtem Saal Prio nebudete mít ani vy, ani vaši zákazníci žádné náklady na dopravu u objednávek s minimální hodnotou 255 Kč.
Jakmile nastavíte propagační akci pro galerii, klikněte na tlačítko Uložit.

Nastavení prodeje s aktivní akcí

Po otevření sdíleného odkazu galerie uvidíte na první pohled všechny podrobnosti o propagační akci. V pravém horním rohu se zobrazí datum vypršení platnosti propagační akce a částka potřebná k uplatnění slevy. Jakmile zákazník dosáhne určité úrovně slevy, částka potřebná k dosažení další úrovně slevy se automaticky upraví.

Sdílená galerie s probíhající propagační akcí

Sleva se automaticky uplatní v nákupním košíku zákazníka. Upozorňujeme, že propagační akce a poukázky nelze použít současně.