Saal WallArt

Saal WallArt

Saal WallArt je online platforma, která umožňuje prodávat vaše fotografie a propagovat váš profil. Nahrajte na platformu své snímky a po jejich schválení si je budou moci zakoupit potenciální zákazníci z celého světa. Můžete je také propojit se svou profilovou stránkou, což vám umožní prezentovat svou práci, navázat kontakt s potenciálními kupci a vydělávat na svých fotografiích.

Webové stránky Saal WallArt

Nahrávání snímků na WallArt

Chcete-li nahrát snímky na Saal WallArt, musíte nejprve přejít na web Saal WallArt. Vyberte kategorii, ve které chcete své snímky prodávat. Po vstupu do vybrané kategorie klikněte na tlačítko prodat obrázky, které se nachází nad obrázky v levé části stránky.

Kategorie Krajina

Vezměte prosím na vědomí, že pro nahrávání obrázků musíte mít účet. Kliknutím na Prodej obrázků se zobrazí okno Vytvořit nový účet, kde si můžete účet snadno vytvořit. Pokud již máte účet na fotoportálu, můžete se přihlásit.
Po přihlášení se zobrazí okno s informacemi o provizi a důležitými pokyny před nahráním snímků. Poté můžete pokračovat v nahrávání snímků, které chcete prodat v rámci vybrané kategorie. Upozorňujeme, že nahrané fotografie projdou před zveřejněním v galerii schvalovacím procesem. Po dokončení schvalovacího procesu obdržíte e-mailové oznámení.

Správa fotografií

Snímky nahrané na Saal WallArt vám budou přístupné z nabídky Galerie. Při nahrání první fotografie do galerie Saal WallArt se automaticky vytvoří nová galerie s názvem Saal Digital pod názvem Obrázky sdílené přes Saal WallArt. V této galerii jsou všechny fotografie, které jste nahráli do Saal WallArt, uspořádány podle kategorií. Fotografie z této galerie můžete kdykoli odstranit. Upozorňujeme, že po odstranění fotografie již nebude k dispozici k prodeji na portálu Saal WallArt.

Nabídka galerií na Saal WallArt

Obrázky prodávané společností Saal WallArt

Jakmile budou vaše snímky na webu WallArt, získáte provizi z každého prodaného kusu. Chcete-li získat přístup k informacím o svých prodaných obrázcích, jednoduše se přihlaste na fotoportál a otevřete nabídku Obrázky prodané přes Saal WallArt v části Účet. Zde najdete komplexní měsíční zprávu o prodaných obrázcích. Tato zpráva vás bude informovat o úspěšnosti prodeje a pomůže vám sledovat výkonnost vašeho fotografického podnikání.

Obrázky prodané přes Saal WallArt

Propojení profilu se Saal WallArt

Pokud máte aktivní veřejný profil na fotoportálu, můžete jej propojit s portálem Saal WallArt a propagovat tak svou práci. Chcete-li tak učinit, otevřete v rámci svého účtu nabídku Nastavení profilu a stránky. Přejděte dolů a najdete dvě možnosti Saal WallArt, které můžete povolit:

Možnosti Saal WallArt v rámci nastavení profilu a stránky

Uvést můj profil na Saal WallArt

Aktivací této možnosti bude váš osobní profil zveřejněn v seznamu umělců Saal WallArt spolu s obrázky, které jste nahráli na Saal WallArt. Tato funkce vám umožní prezentovat všechny vaše práce společně a potenciálně podpořit vaše podnikání. Upozorňujeme, že zařazení profilu do seznamu umělců podléhá schvalovacímu procesu.

Seznam umělců Saal WallArt

Zobrazit obrázky zveřejněné na Saal WallArt

Aktivací této možnosti se na stránce vašeho profilu vytvoří odkaz, který povede na stránku Saal WallArt zobrazující všechny obrázky, které jste tam nahráli. Potenciální zákazníci si tak mohou zakoupit vaše fotografie přímo na webu Saal WallArt.

Profilová stránka s odkazem na Saal WallArt

Po aktivaci některé z těchto možností v nabídce Nastavení profilu a stránky nezapomeňte kliknout na tlačítko Uložit změny.

Upozorňujeme, že v současné době bohužel není možné odesílat snímky do Saal WallArt ze švýcarských, britských a amerických účtů.