Sdílejte projekt

Sdílet projekt

V závislosti na vašich potřebách existuje několik možností sdílení projektů. Nejprve je třeba aktivovat sdílení. Tuto možnost můžete povolit na několika místech. Při navrhování projektu najdete v horní nabídce návrháře tlačítko Sdílet.

Návrh s Professional Line

Pokud na panelu Projekty rozbalíte nabídku některého z projektů, zobrazí se několik možností. Tam najdete tlačítko Nastavení sdílení.

Rozbalovací nabídka panelu Projekty

Po výběru projektu se vpravo zobrazí nabídka se všemi informacemi o něm. Tam také najdete tlačítko Nastavení sdílení.

Pravá nabídka panelu Projekty

Po kliknutí na tlačítko Nastavení sdílení se zobrazí kontextová nabídka. Zde je třeba aktivovat sdílení.

Aktivace sdílení projektu

Po aktivaci se zobrazí různé možnosti, které vám umožní přizpůsobit způsob sdílení projektu.

Sdílet nabídku projektu

Pokud chcete, můžete jej zabezpečit heslem. Heslo budete muset uživatelům sdělit osobně, aby měli k projektu přístup. Stejně jako v případě galerií zde bude k dispozici sdílený odkaz na váš projekt. Tento odkaz můžete zkopírovat a vložit ručně nebo jednoduše kliknout na tlačítko Otevřít. Tím otevřete sdílený odkaz na váš projekt a uvidíte, jak jej uživatelé uvidí.
Pod sdíleným odkazem najdete různé možnosti odesílání a sdílení vašeho projektu s uživateli. Můžete zkopírovat Sdílený odkaz a odeslat jej uživatelům dle vlastního výběru pomocí preferované metody nebo platformy. Kliknutím na možnost Odeslat e-mailem můžete odkaz odeslat e-mailem pomocí výchozího e-mailového softwaru, který jste vybrali ve svém zařízení. Nebo můžete sdílený odkaz odeslat e-mailem svým kontaktům přímo z fotoportálu kliknutím na možnost Sdílet s kontakty. V části Zobrazit pokročilá nastavení najdete možnost přidat překlady.

Nabídka překladů

Jakmile projekt nakonfigurujete, klikněte na tlačítko Uložit. Uvidíte, že se stav projektu změnil.

Status projektu