Seznam přání

Seznam přání

Když vaši zákazníci navštíví galerii, mohou si vybrat své oblíbené fotografie a přidat je do seznamu přání. Uživatelé si tak mohou vytvořit vlastní sbírku a nakupovat, kdykoli se jim zachce. Pro uložení snímků do seznamu přání musí uživatelé uvést své kontaktní údaje. Tím je zajištěno, že jejich výběr bude bezpečně uložen pro budoucí použití.

Ukázka galerie

Chcete-li přidat fotografie do seznamu přání, klikněte na srdíčko, které se zobrazí u každé fotografie, když na ni najedete myší. Kliknutím na stejné srdíčko fotografii ze seznamu přání odeberete. Seznam přání se nachází v pravém horním rohu galerie a je doplněn číslem, které označuje počet přidaných fotografií. Když zákazník klikne na toto srdíčko, zobrazí se mu všechny fotografie, které byly přidány do seznamu přání, včetně těch, které byly vybrány v dílčích galeriích.

Ukázka seznamu přání

Odtud může váš zákazník nakupovat snímky a odstraňovat snímky, které si nepřejete, ze seznamu přání. Když uživatelé přidají obrázky do seznamu přání, zobrazí se navíc v galerii ikona srdíčka pro snadnou identifikaci. Kliknutím na fotografii označenou srdíčkem se zobrazí pravý sloupec s podrobnostmi o fotografii. Pokud kliknete na kartu s podrobnostmi, zobrazí se seznam uživatelů, kteří ji přidali do svých seznamů přání. V tomto sloupci je vedle jména každého uživatele tlačítko se třemi tečkami a dvěma dalšími možnostmi. Kliknutím na možnost upravit můžete tohoto uživatele přidat do svých kontaktů. Kliknutím na možnost odstranit odst raníte kontakt z pravého sloupce. Je důležité si uvědomit, že odstranění kontaktu z pravého sloupce nemá vliv na seznam přání uživatele. Fotografie zůstane v seznamu přání uživatele i po odstranění informací o kontaktu z pravého sloupce.

Zobrazený seznam přání uživatele

Pokud je v rámci galerie vybráno více fotografií, je v pravém menu k dispozici možnost Stáhnout soubor CSV. Ta umožňuje vybrat fotografie přidané do seznamu přání uživatele a stáhnout soubor CSV pro jejich rychlé vyhledání v používaném externím softwaru, například v aplikaci Lightroom.

Ikona oznámení seznamu přání

Tlačítko zpětné vazby

Seznam přání lze použít jako nástroj zpětné vazby. V nastavení Galerie je k dispozici možnost nazvaná Galerie zpětné vazby.

Tlačítko Zobrazit galerii zpětné vazby v nastavení galerie

Pokud je tato funkce aktivována, najdou uživatelé v seznamu přání tlačítko Odeslat výběr.

Tlačítko Odeslat výběr v seznamu přání

Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí okno, ve kterém bude uživatel vyzván k zadání osobních údajů spolu se zprávou. Po vyplnění a kliknutí na tlačítko Odeslat obdržíte e-mail se zprávou pro zákazníka.

Okno pro výběr odeslání

Vybrané fotografie vašeho zákazníka se vám zobrazí v příslušné galerii a budou označeny ikonou srdíčka.

Ikona srdce v galerii

 

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: