Titulky k výstavám

Titulky k výstavám

Tato funkce je velmi užitečná pro výstavy, protože umožňuje potenciálním zákazníkům zakoupit vaše fotografie přímo pouhým naskenováním QR kódu přiřazeného k fotografii. Pokud chcete zpřístupnit fotografie pouhým naskenováním QR kódu, můžete tak učinit pomocí funkce Vytvořit popisek v galerii. Než na tuto možnost kliknete, můžete ke snímkům v galerii přidat název a popis, aby se tyto informace zobrazily na kartách vedle QR. Za tímto účelem vyberte fotografii z galerie. V nabídce vpravo se zobrazí informace o fotografii a různé funkce. Pod podrobnostmi najdete prostor pro přidání názvu a popisu k obrázku, pokud si to přejete. Po jejich vyplnění klikněte na tlačítko Uložit změny. Pokud k obrázku nepřidáte název, bude použit výchozí název souboru.

Detaily obrázku v zobrazení galerie

Funkci Vytvořit popisky najdete na dvou místech: V galerii kliknutím na ikonu 3 teček požadované galerie.

Možnosti zobrazování v galerii

V galerii bez vybraného obrázku ji najdete v nabídce vpravo pod položkou Funkce.

Možnosti v rámci galerie

Po kliknutí na tlačítko Vytvořit popisek (pro výstavy) se zobrazí různé možnosti přizpůsobení informací a vzhledu karty a také náhled, jak bude vypadat. Kromě QR kódu, který má být naskenován, obsahují karty také Název umělce, který najdete v části Nastavení profilu a stránky na účtu, a název obrázku, k němuž se vztahují. Volitelně můžete uvést také popis obrázku.

Nabídka Exportovat data titulků

Chcete-li si stáhnout soubor PDF všech fotografických karet v galerii s odpovídajícím QR kódem, stačí kliknout na možnost Stáhnout soubor PDF k vytištění. Soubor PDF všech karet odpovídajících jednotlivým obrázkům v galerii si můžete stáhnout, vytisknout a použít, kdekoli budete chtít. Soubor CSV s odpovídajícími informacemi o galerii si můžete stáhnout také kliknutím na Stáhnout kartu (CSV). Pomocí souboru CSV můžete vytvořit a navrhnout vlastní popisek.