Stolní kalendář od Saal Digital

Jedinečný kalendář - perfektní pro Váš psací stůl

Photos
U fotokalendáře jsou snímky ostré, detaily odpovídají originálu Saal Digital vítěz srovnávacího testu fotokalenářů Skutečný fotokalendář: velmi dobrý Kvalita tisku a věrnost barev: vynikající

Individuální kalendář na Váš psací stůl

Vytvořte si Váš kalendář zcela individuálně. Vyberte si mezi různými formáty, povrchy a návrhy kalendářů.

Kalendář můžete vystavit jak na Váš psací stůl, tak na poličku v kuchyni či v obývacím pokoji. Se 13 stránkami máte možnost si umístit na každý měsíc Vaší oblíbenou fotografii Vaší rodiny nebo fotografii z dovolené. Kalendář obsahuje stránku na každý měsíc a jednu individuální, hlavní, krycí stránku.

Vaše volná ruka při výběru designu

Kromě variabilního začátku měsíce a roku, si můžete v kalendáriu také přizpůsobit svátky, stejně tak jako text a pozadí. Zde si můžete vybrat ze třech kalendárií: zaobleného, klasického nebo zakřiveného. Výběr barvy kalendária a jeho transparentnosti si můžete snadno změnit. Na závěr si můžete přidat i různé kliparty.

Všechny stolní kalendáře jsou dodávány s vysoce kvalitní kroužkovou vazbou. Kroužková vazba, tzv. wire-o vazba, nabízí elegantní a stabilní stránky kalendáře.

Stolní kalendář s klasickým kalendáriem

Klasika je šik

Vystavte Vaše fotografie dopopředí. Klasický kalendář bude decentně prezentovat Vaše oblíbené fotografie. Kalendárium je umístěno po celé šířce a působí jednoduchým a elegantním dojmem.

Váš fotokalendář bude zcela unikátní: změňte si podle sebe barvu pozadí, tak jako barvu svátků a neděl.

Zaoblené kalendárium

Zaoblené kalendárium stolního kalendáře je zaoblené na dvou rozích. Kalendárium ukazuje dny každého měsíce uspořádaně v řadě. Svátky a kalendářní týdny mohou být volně vybrány a dodatečně přidány. 

Přizpůsobte si Váš kalendář ještě více  a změňte barvu pozadí Vašeho kalendáře. Můžete zvolit vysokou průhlednost, aby Vaše fotografie vynikla ještě více, nebo nízkou průhlednost, která fotografii zcela zakryje. 

Tischkalender abgerundetes Kalendarium
Stolní kalendář se zakřiveným kalendáriem

Zakřivený a moderní design

Použijte zakřivené kalendárium, aby Váš stolní kalendář vypadal moderně. Díky zakřivenému rámu Vaše fotografie krásně vynikne. 

Také si můžete zcela přizpůsobit barvu kalendária nebo přidat kliparty a fotografie s rámečky.

Bez kalendária - pro profesionály k individuálnímu tvoření

Stolní kalendář si můžete samozřejmě také vybrat bez kalendária. Tato varianta je ideální pro profesionály, kteří chtějí mít jejich kalendář zcela unikátní.

Kromě výběru dvanácti snímků do Vašeho kalendáře, můžete barevně upravit své kalendárium, změnit jeho rozvržení a upravit svátky, tak jako jiné významné dny během roku.

Stolní kalendář si můžete vybrat také bez kalendária.

Individuálně přizpůsobitelné barvy

Kromě variabilního počátečního měsíce si můžete přizpůsobit text a barevné pozadí kalendáře, tak jako jednotlivé barvy svátků a nedělí.

Také můžete pracovat s transparencí nebo dokonce vlastními PNG soubory (nápodobně s transparencí).

Upravte si velikost kalendáře

V závislosti na formátu kalendáře si můžete nastavit velikost kalendária. Kalendárium si můžete zmenšit tak, aby byla v popředí fotografie nebo si můžete kalendárium zvětšit a přidat tak místo pro Vaše schůzky nebo narozeniny.

Kromě variabilního nastavení počátku měsíce a roku si můžete přizpůsobit barvu textu a pozadí kalendáře, tak jako si individuálně nastavit barvy pro svátky a neděle. 

Svátky a individuální schůzky

V menu "svátky" si můžete podle země přidat předem nastavené svátky. Tento seznam je k dispozici pro mnoho evropských zemí a příslušných regionů.

Tento seznam svátků je možné si snadno přizpůsobit a dokonce rozšířit. Tak můžete některé svátky samy snadno odstranit a přidat jiné svátky, narozeniny nebo jiná důležitá data.

Nyní objednat
Nyní objednat