Stolní fotokalendáře

Jedinečný kalendář pro Váš stůl

Stolní kalendáře

Stolní kalendáře

Naše stolní kalendáře mají vysoce kvalitní drátěnou vazbu a stabilní kartonový podklad a mohou být nádhernou ozdobou stolu, příborníku nebo poličky. Pokud si chcete udržet pořádek ve svých plánech a mít kalendář vždy po ruce, stolní kalendář je ideální, protože do něj můžete nahlédnout, kdykoli potřebujete, když jej umístíte například na pracovní stůl nebo noční stolek. Je to nejen užitečný doplněk, ale také skvělý způsob, jak si každý měsíc oživit jinou vzpomínku.

Kalendáře v perfektním formátu pro Váš stůl

Provedení stolních kalendářů

Provedení stolních kalendářů

Vyberte si z naší nabídky prvotřídních papírů s vysoce kvalitním barevným tiskem. Tištěné kalendáře jsou ideální, pokud na ně chcete psát perem nebo tužkou, protože zajišťují skvělou čitelnost, přičemž ideální jsou matné a strukturované povrchy.

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Vyberte si ze široké škály designů pro svůj kalendář

Vyberte si ze široké škály designů pro svůj kalendář

Vytvořte si plně personalizovaný kalendář

Použijte své oblíbené barvy

Použijte své oblíbené barvy

Přizpůsobte si svůj stolní kalendář na maximum tím, že si vyberete barvu, která se Vám nejvíce líbí pro pracovní dny, svátky, neděle a důležité datumy. Můžete si také přizpůsobit barvu pozadí a jeho neprůhlednost.

Přidejte státní svátky a vlastní datumy

Přidejte státní svátky a vlastní datumy

V nabídce „Svátky“ najdete přednastavený seznam svátků pro zvolenou zemi a region. Kromě toho můžete tento seznam libovolně rozšířit nebo upravit odstraněním nebo přidáním vlastních termínů, jako jsou narozeniny, výročí nebo pro Vás důležité události.

Zvolte velikost kalendářní tabulky

Zvolte velikost kalendářní tabulky

V závislosti na tom, zda chcete mít více místa pro fotografie, nebo zda dáváte přednost většímu prostoru pro zobrazení dnů v měsíci, můžete změnit velikost kalendářní tabulky podle svých představ.

Sdílejte svůj kalendář

Sdílejte svůj kalendář

Svůj projekt můžete sdílet s kýmkoli chcete, stačí jen několik kliknutí. Buď s rodinou nebo přáteli, aby si mohli Váš kalendář prohlédnout, okomentovat ho nebo zadat vlastní objednávku, nebo pokud jste profesionál můžete jej prodat přímo svým klientům.

Proč nakupovat u Saal Digital?

Jsme profesionální fotolaboratoř s velkým nadšením pro fotografii. Neustále se snažíme o vývoj našich produktů, abychom dosáhli vyšších standardů a vyhověli potřebám našich zákazníků. Jako moderní poskytovatel online služeb se specializujeme na vysoce kvalitní fotoprodukty, včetně personalizovaných nástěnných fotokalendářů, stolních kalendářů a rodinných kalendářů.

Bez loga výrobce

Bez loga výrobce

Žádný z našich výrobků neobsahuje naše logo. Obdržíte zcela neutrální výrobek.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Svůj fotoprodukt obdržíte během krátké doby. Výrobní lhůta činí jen několik pracovních dnů, takže čekání nebude dlouhé.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Objednávání u Saal Digital je bez stresu. Vaše spokojenost je totiž stěžejní součástí filozofie naší společnosti.

Bezrizikové objednávání

Bezrizikové objednávání

Nabízíme Vám různé možnosti bezpečné platby za Vaše objednávky. Můžete si vybrat, zda chcete platit inkasem, kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

Profesionální kvalita

Profesionální kvalita

Věříme ve výrobu špičkových fotoproduktů, abychom Vám mohli nabízet pouze dokonalost. S námi jsou Vaše fotografie v těch nejlepších rukou!

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní