Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FB734-EXP

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 30.11.2018. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Způsoby objednání u Saal Digital

Možnosti objednávání v Saal Digital jsou stejně individuální jako Vaše fotky. Vyberte si z více možností, jak navrhnout svůj fotoprodukt podle Vašich přání a požadavků a objednejte si jej.
Profi nahrávání

Profi nahrávání

 • Plugin Saal Design
  Zdarma plugin pro Photoshop a InDesign, předlohy souborů s přesnými rozměry
 • Nahrávání ve formátu PDF
  Tvořte v externím programu, použijte kontrolní náhled s ICC Profilem a nahrajte ve formátu PDF

Naše doporučení

Saal Designer

 • Plná funkčnost
  Všechny možnosti úprav - velikost fotografií, uspořádání, ořez
 • Individuální tvoření
  Kliparty, pozadí, barevné a textové pole
 • Uložení offline
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později
Profi nahráváníProfi nahrávání
Saal DesignerSaal Designer

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 616 zákaznických názorů
5 hvězd
602
4 hvězdy
11
3 hvězdy
3
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Názor zákazníka z 15.11.2018
"Kniha je opravdu krásně zpracovaná, vypadá velmi profesionálně. Škoda, že nebylo více možností, jak skládat fotogalerie na stránky, aby se maximálně využilo jejich orientace. A také by bylo asi hezčí, kdyby první a poslední strana zůstala prázdná (ale to jde zařídit tak, že vložíte stránky bez fotografií, což mi přišlo škoda platit jako za potisknuté stránky)."
Lucie 13.11.2018
"S fotoknihou jsem byla poprvé nadmíru spokojena a věřím, že podruhé tomu bude taky tak. Kvalitní zpracování, krasné barvy. Určitě doporučuji. Neobjednávám naposledy."
Jana 12.11.2018
"Jsem stálým zákazníkem a jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit."
Ľubomír 11.11.2018
"Vašu knihu som videl u známej a je krásna. Odporúčam každému, kto chce urobiť radosť priateľom alebo rodine. Nebudete ľutovať."
Michal 07.11.2018
"Od firmy Saal Digital jsem si objednal svou první knihu. Na doporučení v rodině. Přes program (macOS) jsem si jí kompletně navrhl, dle svých přání. Vše bylo do detailů vytištěno. Kvalita knížky je na vysoké úrovni. V budoucnu opět využiji firmu Saal Digital!"
Názor zákazníka z 06.11.2018
"Ste skratka skveli! :)"
Stanislav 06.11.2018
"Naprostá spokojenost s kvalitou i s dodacími termíny. Knihu jsem již objednával několikrát a vždy k úplné spokojenosti, určitě doporučuji :-)"
Petra 04.11.2018
"CZSD170016966"
Michaela 28.10.2018
"Na doporučení od dvou mých známých fotografů jsem objednala z těchto stránek. Vytvořila jsem si knihu ze svatebních fotografií podle představ a chci je darovat rodině pod stromeček. Měla jsem přeci jen trochu obavy, jelikož jsem nikdy takovou věc neobjednávala, ale nakonec jsem nadmíru spokojená s nádhernou kvalitou a zpracováním i co se týká vnitřní vazby knihy, protože fotky které jsou přes dvě strany ošklivě nepůlí právě vazba a tak celkový dojem je skvělý. Navíc oceňuji, že knihy přišly třetí den po objednávce a přitom termín měl být až za týden!"
Názor zákazníka z 27.10.2018
"Perfektní! Máme už od Saal fotoknihy i fotoobraz a vždy jsme byli spokojení. Doporučuji všema deseti :)"
Názor zákazníka z 25.10.2018
"Velmi kvalitní fotokniha, rychlé dodání, jednoduchý program. Jsem spokojena."
Alena 24.10.2018
"Již několikrát jsem objednala produkty od Vaší firmy a to jenom proto, že jsem byla spokojená. Mohu vřele doporučit ...:-)"
Alena 22.10.2018
"Vyhledávač Google"
Názor zákazníka z 15.10.2018
"Firmu Saal Digital jsem si vybrala pro naši svatební fotoknihu na základě doporučení mnoha nevěst na beremese.cz, následném přečtení a shlédnutí mnoha recenzí různých fotografů a porovnání nabídky dalších firem nabízejících fotoslužby. Chtěla jsem fotoknihu, která bude vypadat elegantně, kvalitně a reprezentativně (vzhledem k události, pro kterou byla vybrána) a zároveň nenabourá náš rozpočet. V poměru cena - výkon se mi fotokniha Saal Digital jevila nejlépe a tato skutečnost se mi potvrdila. Vybrala jsem fotoknihu v bílé kožené vazbě s vatováním, formát 28x28 a tisk na matný fotopapír. Kniha naprosto splnila všechny mé požadavky a očekávání ve všech směrech. Za naprosto skvělé považuji, že knihu lze nechat vyhotovit bez čárového kódu. Také velmi krátká dodací lhůta je příjemným bonusem. *Drobnosti ke zlepšení: - Mezi fotkami, jejichž kvalitu program hodnotí jako velmi dobrou a dobrou, je značný rozdíl. Při znalosti této skutečnosti bych fotografie hodnocené jako dobré do knihy nepoužila, protože jejich zrnitost je dle mého názoru již rušivá. - Trochu jsem bojovala s programem, zejména při deaktivování přednastavených šablon (rozmístění fotek, centrování, rozmístění textových polích na různých stránkách knihy, aby byly na stejném místě), ale nakonec jsem většinou dospěla k danému výsledku. - Vazba není stoprocentně plochá - u obličeje přes celou stránku je vidět přechod (2 přelomové čáry). - Uvítala bych možnost vlepení "falešné" šité vazby, která dle mého názoru přidá na další atraktivitě knihy."
Jitka 14.10.2018
"Fotokniha jako samotná je naprostá bomba. Před mateřskou jsem pracovala ve fotostudiu... a kam se hrabe kvalita, kterou jsem prodávala jako nejlepší široko daleko. TOTO JE NAPROSTÁ PECKA. Doporučuji i Všem FOTOGRAFŮM. Pokud máte problém s barevností ostatních studií tady se bát nemusíte. Barevnost je opravdu neuvěřitelně přesná! Bála jsem se že takto velká firma přistupuje k jednotlivým zákazníkům jako ke kusu hnoje, tak jako to je v ostatních nejmenovaných firmách, nicméně musím všechny ještě nerozhodnuté zákazníky přesvědčit, že tady v Saal-digital, jsem si připadala jako velmi výjimečný zákazník. Jejich péče o zákázníky je naprosto skvělá. Nejvíc úžasná Nicolle, která se o mě starala je úžasná žena, která mi opravdu pomohla, mnoho užitečných rad a přístup opravdu úžasný. Naše nejcennější vzpomínky jsou teď díky Vám vytištěné a překrásné! KVALITA JE OPRAVDU TOP!"
Tato webová stránka používá cookies. Využitím těchto stránek dáváte souhlas s používáním cookies. Další informace o použítí cookies naleznete prosím zde.
OK