Vaše první fotokniha již od 240 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: FB834-EXP

*400 Kč sleva na jednu fotoknihu, platná do 31.07.2024. Minimální hodnota objednávky 640 Kč. Náklady na přepravu nejsou zahrnuty. Nelze kombinovat s jinými zvláštními nabídkami nebo kupóny. Lze uplatnit pouze jednou za domácnost.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 400 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací poukaz

Poznejte naše fotoknihy

 • Objevte široký výběr dostupných velikostí
 • Matné a lesklé povrchové úpravy obálky i vnitřních stránek
 • Díky vazbě layflat můžete umístit panoramatické snímky napříč dvoustránek, aniž by se uprostřed ztratily jakékoliv detaily
 • Každá domácnost může poukaz uplatnit pouze jednou, bez ohledu na to, zda jste si již dříve objednali fotoknihy nebo jiné produkty
 • Seznamovací poukaz nelze kombinovat s jinými akcemi

Jak kupon uplatním?

Vaše fotokniha, krok za krokem

Stáhněte si bezplatný software a začněte vytvářet svou vysněnou fotoknihu. Vyberte formát, materiály a předpokládaný počet stran.

Dalším krokem je navrhnout fotoknihu podle vašich představ. Přidejte vlastní obrázky, rámečky nebo pozadí a přizpůsobte ji pomocí efektů, filtrů a dalších funkcí. Nakonec svůj projekt zkontrolujte pomocí nápovědy v programu. Jste spokojeni? Pokud ano, dokončete proces objednávky.

Po zadání údajů objednávky se v dalším kroku zobrazí pole pro zadání kupónu. Zadejte kód do příslušného pole a proveďte objednávku. Hodnota kupónu se poté odečte od celkové částky.

Photos

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Instruktážní video o fotoknihách

Jak vytvořit fotoknihu v softwaru Saal Designer?

V tomto instruktážním videu se seznámíte se softwarem Saal Designer a jeho jednotlivými funkcemi od spuštění softwaru až po objednání fotoknihy. Objevte svět produktů Saal Digital a mnoho dostupných možností konfigurace a designu. Krok za krokem jsou představeny a na příkladech vysvětleny různé funkce programu pro navrhování až po objednání fotoknihy.

Vaše výhody u Saal Digital

Splňujeme vysoké požadavky na kvalitu a dodací lhůty

Stanovili jsme si nejvyšší cíle: nejlepší kvalitu a vynikající služby. Rychlá výroba, krátké dodací lhůty a nejvyšší úroveň kvality jsou vlastnosti, kterými se společnost Saal Digital vyznačuje. Dokazují to i četné testy v odborných časopisech a hodnocení zákazníků. Obecně za 1 až 2 pracovní dny jsou vaše výrobky připraveny k odeslání. Naše aktuální dodací lhůty si můžete kdykoli ověřit v reálném čase.

Platba a dodání

Poměr ceny a výkonu společnosti Saal Digital je bezkonkurenční. Všechny nabízené platební metody jsou pohodlné a bezpečné a objednané zboží doručují důvěryhodní přepravní partneři.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: