Tvoje první fotokniha již od 299 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody Saal fotoknihy.

*Akce platí do 31.05.2018. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital 
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

Saal Digital fotokniha s optimálním dárkovým balením ve formě boxu

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Vaše výhody u Saal Digital

Pro vysoké nároky - kvalita a dodací lhůty

Na prvním místě je pro nás kvalita a a vynikajicí služby. Rychlá výroba a s ní spojené krátké dodací lhůty - tímto se Saal Digital odlišuje od ostatních výrobců. Připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů. Naše aktuální dodací lhůty můžete shlédnout kdykoliv online.

Zaplacení a doprava

Platba je možné provést kreditními kartami nebo pomocí služby PayPal. Doprava je zajištěna německou společností DHL a jejími partnery. Saal Digital doručuje kromě České republiky a Slovenska také do Belgie, Dánska, Francie, Itálie, Lucemburska, Nizozemska, Německa, Polska, Rakouska, Velké Británie, Španělska a Švédska.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.8 / 5
z 869 zákaznických názorů
5 hvězd
848
4 hvězdy
17
3 hvězdy
4
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Petra 25.05.2018
"S fotoknihou od Saal jsem maximálně spokojená! I program na tvorbu je přehledný, člověk se v něm rychle naučí. Takže já 100% doporučuji a fotoknihu už si jinde neobjednám."
Kateřina 23.05.2018
"Dobrý den, velice mne potěšila akce, kde jsem si mohla objednat fotoknihu na zkoušku a jelikož její kvalita byla velice pěkná, objednala jsem nyní dvě svatební fotoknihy pro své klienty."
Hana 22.05.2018
"Po objednání fotoobrazu jsem neodolala a vytvořila jsem si ještě fotoknihu. A musím říci, že jsem maximálně spokojená a k tomu ještě překvapená z precizního papíru. Balíčku jsem se dočkala do pár dní, čemuž jsem ani nevěřila, že se dá stihnout! Ale, očividně dá. :) Fotokniha je velmi kvalitní, papír s vysokou gramáží a přelom stránek prakticky nezasahuje do fotografie, která jím tudíž není přerušená. Prostě pecka!"
Kateřina 21.05.2018
"Velmi Vám děkuji za poskytnutí možnosti vyzkoušet tvorbu fotoknihy. Fotoknihu jsem dala své drahé polovičce k narozeninám a jednou ji věnujeme svým dětem. Tvorba fotoknihy byla poměrně jednoduchá, velmi se mi líbí možnosti úpravy formátu a volby matné, nebo lesklé verze. Rovněž se mi velmi líbí možnost vylepšení fotografií :-). Měla bych však jednu výtku, a to při tvorbě textu. Jelikož jsem knihu věnovala příteli, uvedla jsem jako nadpis "♥Miluji Tě♥", vše se jevilo v pořádku, nicméně kniha mi přišla s nadpisem "?Miluji Tě?", no, uvažte sami, kdybych s tímto nadpisem (otázkou) věnovala knihu příteli, bylo by to při nejmenším vtipné :-). Nadpis jsem přepsala centropenem, i když to nevypadá tak luxusně, zpravit se to dalo. Nicméně, již jsem poučena, že jiné znaky, než samotná písmena, do nadpisu dávat nemohu a určitě budu vytvářet další fotoknihu, kterou věnuji rodičům. Co se týče dopravy, zde už byl problém větší :(. Přišla mi SMS zpráva, že v daný ten mi bude dopravce doručovat zásilku v časovém intervalu 8-18 hodin a pokud se mi čas nehodí, ať zavolám. Jelikož pracuji do 16:00 hod. a doma jsem až 17:15 hod., ihned jsem dopravci volala, abych se domluvila na doručení po tomto čase. Nicméně jsem byla celkem odbyta, řidič mi sdělil, že jezdí jed do 15:00 hod. a nebude na mě skoro 3 hodiny někde čekat. Když jsem se odkazovala na zaslanou SMS zprávu, bylo mi řečeno, že do 18:00 hod. jezdí jen, když má hodně balíků a dneska bude končit prostě ve 3, tak ať si to nějak zařídím. Ještě, že nebylo nutné nic platit, tak jsme se domluvili, že mi balík nechá na parapetu rodinného domu a doufala jsem, že mi jej nikdo neukradne, jinak bych neměla jak vyřešit doručení. Vím, že je to soukromá společnost, kterou jen využíváte k doručení balíků, ale je fajn vědět, že tato služba není 100% a že časový interval, který dopravce garantuje, není plněn a jednání řidičů není také OK. Každopádně, i tak mě to neodradí a budu si bráti další fotoknihu :-). DOPLNĚNÍ: Již jsem komunikovala s pracovníky a musím zde napsat, že komunikace je VYNIKAJÍCÍ (příjemná komunikace, rychlá, srozumitelná a vstřícná), byla mi nabídnuta možnost zaslání nové/stejné fotoknihy s opravou textu, ale již to není potřeba."
Lenka Marianna 20.05.2018
"Chybička vyřešena velice rychle kuponem na novou knihu zdarma. Velmi vstřícné jednání a profesionální přístup. Jsem naprosto spokojená a doporučuju!!!"
Nicola 18.05.2018
"Všude budu jen chválit ☺️"
Názor zákazníka z 17.05.2018
"https://m.facebook.com/ludmilka.vodickova?fref=nf"
Názor zákazníka z 17.05.2018
"Jsem velmi spokojená, kvalita fotoknihy je super. Trošku déle mi trvalo se zorientovat v programu, ale když jsem dělala v pořadí druhou fotoknihu, už to šlo mnohem rychleji. Velmi rychlé dodání a skvělá komunikace s firmou."
Michaela 15.05.2018
"Kniha je moc hezká a ostrá. Nečekala jsem, že bude až tak kvalitní.Moc děkuji a všem doporučuji."
Marcela 14.05.2018
"Mám již několik fotoknih a kvalita i po několika letech bez chybičky."
Simona 11.05.2018
"Velmi rychlé doručení,velké spokojenost.Určitě doporučuji všem kteří chtějí udělat kamarádům nebo rodina radost,je to krásný dárek."
Pj 09.05.2018
"Zatím mohu hodnotit jen program. Zpočátku jsem z něj byla mírně rozladěná, chvilku trvalo, než mi padlo do ruky ovládání (jsem uživatelkou SW od Adobe). Zkusila jsem automatické vytvoření stánek knihy, s ním jsem nebyla spokojená, málo možností pro další úpravy. Škoda, že nejdou kombinovat šablonované stránky a volné stránky - nebo jsem to aspoň neobjevila.¨ Volné stránky jsou prima ve své všemožnosti, oceňuji možnost přesného kopírování na totožné místo - dají se s tím dělat různé tríčky."
Názor zákazníka z 09.05.2018
"Výborné služby - rychlé a jednoduše pochopitelné, fotokniha splnila moje očekávání. Kvalitní fotografie i vazba, fotka na 2 strany nemá téměř žádný předěl, perfektně navazuje. Program poměrně jednoduchý. Pravda, cena je v porovnání s jinými nabídkami dost vysoká. Ale kvalita nesrovnatelná."
Názor zákazníka z 08.05.2018
"Vyzkoušela jsem poprvé vytvořit fotoknihu ve Vašem programu a opravdu jsem spokojena s kvalitou tisku i vazby. Příští fotoknihy budu určitě objednávat u @saal.digital.cz."
SYLVIE 08.05.2018
"Děkuji za Vaše služby. Jsem nadmíru spokojena :)"