Vaše první fotokniha již od 240 Kč

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: FB834-EXP

Photobook Discovery Voucher
*400 Kč sleva na jednu fotoknihu, platná do 31.12.2022. Minimální hodnota objednávky 640 Kč. Náklady na přepravu nejsou zahrnuty. Nelze kombinovat s jinými zvláštními nabídkami nebo kupóny. Lze uplatnit pouze jednou za domácnost.
Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli.

Prvotřídní fotokniha od Saal Digital

Přehled výhod

 • kupón na fotoknihu v hodnotě 400 Kč
 • matný nebo lesklý povrch
 • panorama vazba - dvoustránka bez rušivého švu uprostřed
 • žádné logo výrobce
 • 100% záruka spokojenosti - nákup bez rizika
 • připravené k doručení během 1-2 pracovních dnů

Seznamovací kupón

Poznejte naše fotoknihy

 • Poznejte naše nové formáty fotoknih - výběr z 11 různých formátů
 • Vyzkoušejte fotoknihy s matným a lesklým povrchem, které lze kombinovat jak na vazbu, tak na vnitřní stránky
 • Panorama vazba Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku, tudíž není uprostřed žádný rušivý šev kvůli kterému byste stratili důležité informace
 • Poukaz lze uplatnit pouze jednou na osobu, a to i v případě, že jste si objednali fotoknihu nebo jiný produkt u Saal Digital
 • Prosím vemte na vědomí, že kupón nelze kombinovat s jinými slevami

Jak uplatním kupón na fotoknihu?

Fotokniha krok za krokem

Stáhněte si náš bezplatný program a nakonfigurujte si Vaši vysněnou fotoknihu: ať už jde o povrch, velikost nebo počet stránek.

V dalším kroku si vytvořte fotoknihu zcela podle Vašeho přání: přidejte vlastní fotografie, rámečky, pozadí, různé efekty, filtry nebo jiné funkce. Nakonec Váš projekt s pomocí našeho programu zkontrolujte. Jste spokojení? Pak můžete dokončit proces objednávky.

Po zadaní Vašich údajů do objednávky, zadejte v dalším kroku kód Vašeho kupónu. Vložte kód kupónu do příslušného pole. Hodnota kupónu bude odečtena přímo.

photobook giftbox

Bezplatný program Saal designer

Program Saal designer

Vyzkoušejte rozmanité možnosti v našem bezplatném programu Saal designer. Přizpůsobte si Váš fotoprodukt vlastním pozadím, rámečky, kliparty nebo umístěte text ve fotoknize na Vámi požadované místo. Použít můžete také různé efekty a filtry pro ještě působivější prezentaci Vašich fotografií.

Stáhnout a nainstalovat

Program Saal designer si můžete stáhnout zdarma zde. Stahování začne okamžitě. Otevře se nová stránka s podrobnými instrukcemi ke stahování a instalaci. Po stažení postupujte podle pokynů svého prohlížeče a program si nainstalujte. Kupón na fotoknihu zadáte v programu na konci objednávkového procesu.

Instruktážní video o fotoknihách

Jak vytvořit fotoknihu v softwaru Saal Designer?

V tomto instruktážním videu se seznámíte se softwarem Saal Designer a jeho jednotlivými funkcemi od spuštění softwaru až po objednání fotoknihy. Objevte svět produktů Saal Digital a mnoho dostupných možností konfigurace a designu. Krok za krokem jsou představeny a na příkladech vysvětleny různé funkce programu pro navrhování až po objednání fotoknihy.

Vaše výhody u Saal Digital

Splňujeme vysoké požadavky na kvalitu a dodací lhůty

Stanovili jsme si nejvyšší cíle: nejlepší kvalitu a vynikající služby. Rychlá výroba, krátké dodací lhůty a nejvyšší úroveň kvality jsou vlastnosti, kterými se společnost Saal Digital vyznačuje. Dokazují to i četné testy v odborných časopisech a hodnocení zákazníků. Obecně za 1 až 2 pracovní dny jsou vaše výrobky připraveny k odeslání. Naše aktuální dodací lhůty si můžete kdykoli ověřit v reálném čase.

Platba a dodání

Poměr ceny a výkonu společnosti Saal Digital je bezkonkurenční. Všechny nabízené platební metody jsou pohodlné a bezpečné a objednané zboží doručují důvěryhodní přepravní partneři.

Náš slib Vám

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo kreditními kartami
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní