Fotoknihy Layflat

Co je vazba Layflat?

Layflat je typ vazby s otvorem 180º, který umožňuje, aby fotokniha ležela na stole naplocho. Díky této vazbě je fotokniha mnohem příjemnější na pohled, bez nežádoucích záhybů mezi dvěma stránkami. Při jiných technikách vazby se ztrácí viditelnost uprostřed.

Co je vazba Layflat?
Jak vypadá běžná vazba

Jak vypadá běžná vazba

Běžná vazba vytváří záhyby uprostřed stránek fotoknihy, což vede ke ztrátě viditelnosti. To znamená, že nevidíte správně celý obrázek, a také to znamená, že při navrhování musíte více dbát na to, kam fotografie umístíte. S fotoknihou, která má vazbu Layflat, již tento problém mít nebudete.

Vazba Layflat - vysoká flexibilita rozvržení

Vazba Layflat - vysoká flexibilita rozvržení

Vazba Layflat vám dává možnost umístit obrázky mezi dvě stránky bez ztráty viditelnosti. To znamená, že máte velkou flexibilitu při navrhování fotoknihy a můžete fotografie umístit volněji. Neztratíte tak žádný detail.

Panoramatický pohled na vaše fotografie

Vazbu Layflat můžete využít také k umístění fotografií přes dvě celé stránky a vytvořit tak působivý panoramatický pohled. Proto je tato robustní vazba, ze které stránky nevypadávají, ideální také pro panoramatické fotografie nebo fotografie s velkým počtem osob.

Panoramatický pohled na vaše fotografie
Přizpůsobitelné vnitřní obaly

Přizpůsobitelné vnitřní obaly

Díky vazbě Layflat můžete začít návrh své fotoknihy přímo na první stránce vlevo a maximálně tak využít prostor, který je k dispozici. Můžete například přidávat barvy, textury, obrázky a text. To platí i pro poslední stránku vpravo (za zadní obálkou).

Všechny naše fotoknihy jsou layflat

Všechny naše fotoknihy jsou layflat

Vyberte si z naší široké nabídky fotoknih: tvrdé desky, měkké desky nebo Professional Line; vyberte si formát a velikost, které se vám nejvíce líbí, a vyberte si z naší nabídky fotopapírů povrchovou úpravu, která nejlépe vyhovuje vašim fotografiím. Bez ohledu na to, jak si fotoknihu nakonfigurujete, všechny budou mít vazbu Layflat.

Navrhnout nyní