Vaše fotografie na broušené hliníkové desce

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: WB624-EXW

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.07.2024. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Elegantní vzhled broušené hliníkové desky

Dosáhnéte výjimečného efektu vytištěním vaší fotografie na broušenou hliníkovou desku. To pomůže vyniknout zejména světlejším částem snímku.

Speciální přímý UV tisk se sedmi barvami (běžně se tiskne pouze čtyřmi) poskytuje působivou intenzitu barev v nejvyšším rozlišení (bez pixelizace) a s maximální ostrostí.

  • 3 mm silný hliníkový kompozitní panel
  • Povrch z broušeného hliníku se na světlých místech obrazu leskne
  • Přímý UV tisk v 7 barvách, včetně světlých barev
  • K dispozici jsou vlastní velikosti
  • V závislosti na formátu k dispozici hliníkový spodní rám, standardní závěsný systém nebo distanční šroubky
  • Součástí ukázkové sady
  • Pro profesionály: K dispozici profil ICC

Formát

Snadné objednání

Snadné objednání

Navrhujte a objednávejte snadno a pohodlně ze svého chytrého telefonu, tabletu nebo počítače.

Objednávání bez rizika

Objednávání bez rizika

Nabízíme řadu bezpečných možností platby za vaše objednávky.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je hlavní myšlenkou filozofie naší společnosti.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Přímo od výrobce

Profily ICC

Profily ICC

Podrobně kontrolujte konečný výsledek: Pro každou povrchovou úpravu jsou k dispozici profily ICC

Různé možnosti zavěšení

Různé možnosti zavěšení

Široká škála dostupných závěsů

Metalické efekty ve stříbrné a zlaté barvě

Tiskem na broušenou hliníkovou desku můžete svým obrazům dodat vzrušující efekty. Zatímco tmavší části obrazu vypadají matně, hliníkový povrch vyniká v jeho světlých částech a vytváří jedinečný třpyt ve stříbrné nebo zlaté barvě.
Díky detailním černobílým fotografiím se zvýrazní kovový efekt kompozitního povrchu z broušeného hliníku a váš návrh se promění v atraktivní poutavou dekoraci pro váš domov.

Vylepšete svůj fotoobraz pomocí rámu se stínovou štěrbinou

Chcete dodat svému fotoobrazu extra šmrnc? Objednejte si náš rám se stínovou štěrbinou! Tento typ rámu doplní váš obraz a zajistí profesionální galerijní vzhled. Vyberte si mezi černým a bílým rámem, který se nejlépe hodí k vašemu motivu.
Rám se stínovou štěrbinou vytváří mezi fotoobrazem a dřevěným rámem optickou mezeru 8 mm, která dodává obrazu vznášející se vzhled. Obrázek uvnitř rámu je zavěšen pomocí přiložených konzol.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Přímý tiskový UV proces se vyznačuje zvláštním světlem, barvou a svou voděodolností. Proto je broušená hliníková deska vhodná i pro mokré prostory (koupelny, kuchyně), stejně tak jako pro venkovní využití. Používáme pouze UV inkousty bez VOC.
Na obraze z broušené hliníkové desky vyniknou obvzlášť vysoce kontrastní černo-bílé fotografie. Bílá a světlé barvy nebudou vytištěny, což vytvoří na vykartáčovaném povrchu z hliníku stříbrný efekt s lehkým třpytem.
Vlastní velikosti pto broušenou hliníkovou desku

Vlastní velikosti pto broušenou hliníkovou desku

Kromě široké nabídky standardních rozměrů si nyní můžete nechat udělat broušenou hliníkovou desku ve vlastních rozměrech od 10 x 15 až po 90 x 120.

Vlastní formáty jsou k dispozici také u dalších fotoobrazů, jako jsou hliníková deska, akrylátové sklo, pěnová deska z PVC a GalleryPrint.

Dostupné možnosti zavěšení pro broušenou hliníkovou desku

Dostupné možnosti zavěšení pro broušenou hliníkovou desku

Pokud si objednáte broušenou hliníkovou desku, zde jsou uvedeny všechny dostupné možnosti zavěšení:

dn1GguZv-TE

Srovnání kovového potisku a potisku kartáčovaného kovu

Výběr správné povrchové úpravy je zásadní. Různé povrchové úpravy, jako je kompozitní hliník a kartáčovaný hliník, dodávají obrázkům jedinečný vzhled a dojem.

V tomto videu se dozvíte hlavní rozdíly mezi naším hliníkovým kompozitem (známým také jako Dibond nebo Alu-Dibond) a naším kartáčovaným hliníkovým kompozitem (často označovaným jako Butlerfinish). Zjistěte, jaké jsou vlastnosti materiálu, kvalita tisku, reprodukce barev a použití těchto dvou vysoce kvalitních tiskových materiálů.

Hlavním rozdílem mezi hliníkovým kompozitem a kartáčovaným hliníkovým kompozitem je struktura povrchu. Klasický hliníkový kompozit má hladký, matný povrch, zatímco kartáčovaný hliníkový kompozit má jemnou, kartáčovanou strukturu, která vytváří jedinečné odlesky světla a sofistikovaný vzhled. Díky tomu vyniknou kovové a černobílé vzory.

Navrhnout nyní

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím:

Vaše nastavení jazyka neodpovídá jazyku těchto webových stránek. Zvolte prosím: