Vaše fotografie na broušené hliníkové desce

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: WB624-EXW

4,9/5
z 1169 zákaznických názorů
* Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 30.06.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Elegantní vzhled broušené hliníkové desky

Dosáhnéte výjimečného efektu vytištěním vaší fotografie na broušenou hliníkovou desku. To pomůže vyniknout zejména světlejším částem snímku.

Speciální přímý UV tisk se sedmi barvami (běžně se tiskne pouze čtyřmi) poskytuje působivou intenzitu barev v nejvyšším rozlišení (bez pixelizace) a s maximální ostrostí.

 • 3 mm silná hliníková deska
 • vykartáčovaný hliníkový povrch se u světlých obrazových prvků třpytí
 • 7-mi barevný přímý UV tisk včetně světlých barev
 • k dispozici na centimetr přesná požadovaná velikost
 • na přání s vysoce kvalitním hliníkovým zavěšením
 • pro profesionály: k dispozici ICC profil

Metalické efekty ve stříbrné a zlaté barvě

Tiskem na broušenou hliníkovou desku můžete svým obrazům dodat vzrušující efekty. Zatímco tmavší části obrazu vypadají matně, hliníkový povrch vyniká v jeho světlých částech a vytváří jedinečný třpyt ve stříbrné nebo zlaté barvě.
Díky detailním černobílým fotografiím se zvýrazní kovový efekt kompozitního povrchu z broušeného hliníku a váš návrh se promění v atraktivní poutavou dekoraci pro váš domov.
Brushed Metal in Silver and Gold

Vaše fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou

Chcete aby byl Váš fotoobraz zcela výjimečný? Pak si Vaši fotografii objednejte přímo zasazenou v dekorativním rámu se stínovou štěrbinou! Tento styl rámu vyzvedne Vaši fotografii a získáte tak dokonalý galerijní vzhled. Aby rám ještě více pasoval k Vašemu motivu, můžete si zvolit mezi černou a bílou barvou.
Díky speciálnímu rámování se mezi fotoobrazem a rámem vytvoří 8 mm široká mezera, která dodáva fotografii vznášející se efekt. Váš fotoobraz v rámu se stínovou štěrbinou je díky přiloženému zavěšení možné okamžitě pověsit.

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Všestranný povrch

Díky vykartáčovanému povrchu může být broušená hliníková deska využita mimojiné například pro firemní štítky, které lze umístit přímo u vstupu.

Přímý tiskový UV proces se vyznačuje zvláštním světlem, barvou a svou voděodolností. Proto je broušená hliníková deska vhodná i pro mokré prostory (koupelny, kuchyně), stejně tak jako pro venkovní využití. Používáme pouze UV inkousty bez VOC.
Na obraze z broušené hliníkové desky vyniknou obvzlášť vysoce kontrastní černo-bílé fotografie. Bílá a světlé barvy nebudou vytištěny, což vytvoří na vykartáčovaném povrchu z hliníku stříbrný efekt s lehkým třpytem.
Custom sizes

Broušené hliníkové desky v zakázkových velikostech

Kromě širokého sortimentu standardních velikostí můžete nyní získat i broušené hliníkové desky v zakázkových velikostech, které jsou k dispozici v rozměrech od 10×15 do 90×120 cm.

Zakázkové formáty jsou dostupné také u dalších povrchových úprav fotoobrazů, jako jsou například hliníkové desky, akrylátové sklo, pěněná PVC deska a GalleryPrint.

Srovnání kovového potisku a potisku kartáčovaného kovu

Výběr správné povrchové úpravy je zásadní. Různé povrchové úpravy, jako je kompozitní hliník a kartáčovaný hliník, dodávají obrázkům jedinečný vzhled a dojem.

V tomto videu se dozvíte hlavní rozdíly mezi naším hliníkovým kompozitem (známým také jako Dibond nebo Alu-Dibond) a naším kartáčovaným hliníkovým kompozitem (často označovaným jako Butlerfinish). Zjistěte, jaké jsou vlastnosti materiálu, kvalita tisku, reprodukce barev a použití těchto dvou vysoce kvalitních tiskových materiálů.

Hlavním rozdílem mezi hliníkovým kompozitem a kartáčovaným hliníkovým kompozitem je struktura povrchu. Klasický hliníkový kompozit má hladký, matný povrch, zatímco kartáčovaný hliníkový kompozit má jemnou, kartáčovanou strukturu, která vytváří jedinečné odlesky světla a sofistikovaný vzhled. Díky tomu vyniknou kovové a černobílé vzory.

Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

Aluminium subframe

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • dostupný pro všechny formáty
 • předmontovaný
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • 1 cm odstup od stěny vytvoří "vznášející se vzhled"
 • další informace a montáž
Standoff

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

Standard mounting

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • další informace a montáž
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní