Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

Zjistěte na této stránce, které druhy závěsných systémů nabízíme, se kterým konceptem jsou tyto kompatibilní a jak v detailu probíhá montáž. 
Naše standardní zavěšení si můžete objednat také samostatně a použít ho tak pro Vaše projekty.

Standardní závěsný systém

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • hřebíky nebo šrouby k zavěšení nejsou zahrnuty

Návod k montáži

Návod standardní závěsný systém

Odstraňte ze závěsného systému připojenou ochrannou fólii a umístěte závěsy v požadovaném odstupu na zadní straně Vašeho fotoobrazu. Doporučujeme, aby byl povrch předem očištěn. Přitiskněte zavěšení cca na 10 sekund a před zavěšením obrazu nechte 30 minut odstát. Potom přilepte průhledné elastické  podložky na stěnu jako rozpěrky.

V závislosti na vlastnostech Vaši zdí můžete Váš fotoobraz jednoduše zavěsit pomocí dvou hřebíků nebo šroubů.

Standard Mounting

Profilový závěsný systém

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • k dispozici ve všech formátech
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • předem namontovaný
 • hřebíky nebo šrouby k zavěšení nejsou zahrnuty

Návod k montáži

profilové zavěšení

S profilovým závěsným systémem připevněte Váš fotoobraz rychle a jednoduše na stěnu. Potřebujete k tomu - v závlosti na vlastnostech Vaší zdi - použe dva hřebíky nebo šrouby, na které přímo pověsíte kolejničky. Očka nebo podobné pomůcky jsou proto nadbytečné.

Ti, kteří ocení působivý galerijní vzhled, si svůj snímek mohou samozřejmě pověsit také na lankové zavěšení. Záhakněte konec lanka se zavěšením pod kolejničky a druhý konec uchyťte podle přání například na stropě nebo stěne. Obzvláště dobře se hodí pro výstavy!

Šroubový závěsný systém

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

 • držák šroubů je určen pro samostatnou montáž
 • zepředu jsou vidět hlavy šroubů
 • k dispozici pro vybrané formáty

Návod k montáži

Šroubové zavěšení

Šroubový závěsný systém se zajímavým metalickým vzhledem se obzvlášť hodí například pro zavěšení štítů, kromě jiného také v exteriéru. K tomu je potřebné předem zajistit čtyři díry ve zdi. Hlavy šroubů jsou přišroubovány ze přední strany fotoobrazu, a jsou tedy zepředu viditelné. Zvlášť působivá možnost zavěšení!

Profesionální zavěšení pro fotoplátno s rámem se stínovou štěrbinou

Rám se stínovou štěrbinou

Vaše objednávka obsahuje dva rohové závěsy a 10 šroubů, tak jako čtyři plstěné podložky. Nalepte čtyři plstěné podložky do rohů a umístěte zavěšení s přiloženými šrouby na fotoplátno se stínovou štěrbinou. V závislosti na vlastnostech Vaši zdi můžete rám se stínovou štěrbinou jednoduše zavěsit pomocí dvou hřebíků nebo šroubů (nejsou zahrnuty v balení).

Dodatečné napnutí fotoplátna

Dodatečné napnutí fotoplátna

Pokud dojde po určité době k povolení napnutí plátna, můžete toto upravit pomocí čtyř klínu, které jste obdrželi spolu s objednávkou. Poklepáním je jednoduše vložte do příslušných otvorů a napnite samostatně Vaše plátno.

Navrhnout nyní