Náš GalleryPrint upoutá pozornost!

Váš seznamovací poukaz v hodnotě 400 Kč *: WB624-EXW

4,9/5
z 1261 zákaznických názorů
*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 30.09.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Vneste kousek umělecké galerie k Vám domů: s kvalitním GalleryPrint

GalleryPrint kombinuje osvědčenou kvalitu Saal Digital s novou estetikou. Kombinace přímého tisku na akryl a zpevňující hliníkové desky vytváří jedinečný efekt. GalleryPrint navíc nabízí nejvyšší rozlišení a maximální ostrost díky 7barevnému přímému UV tisku včetně světlých barev. GalleryPrint ukáže vaši oblíbenou fotografii v tom nejlepším světle a dokáže proměnit každou místnost v uměleckou galerii.
  • Přímý tisk na akryl (2 mm), vyztužený hliníkovou deskou (3 mm).
  • K dispozici v matném nebo lesklém provedení
  • 7barevný přímý UV tisk, včetně světlých barev
  • K dispozici jsou vlastní velikosti
  • K dispozici hliníkový spodní rám, standardní závěsný montáž a distanční šroubky
  • Součástí ukázkové sady
  • Pro profesionály: K dispozici profil ICC pro lesklé a matné provedení

Vyberte si ze dvou úžasných povrchových úprav!

GalleryPrint je k dispozici ve dvou různých povrchových úpravách - lesklé nebo matné. Lesklá povrchová úprava nabízí brilantní finiš s úchvatnou živostí. Matná verze zabraňuje odleskům, ale zároveň poskytuje vynikající hloubku. Přesvědčte se sami!

Působivý unikát ve vzácném zpracování

Inovativní kombinace akrylového povrchu se stabilizující hliníkovou kompozitní deskou představuje působivou volbu pro tisk vašich fotografií. S fotoobrazem GalleryPrint využijete nejlepší vlastnosti obou materiálů: vaše fotografie bude mít ohromující lesk a hloubku a zároveň bude odolná a přirozeně stabilní.
Vytvořte si vlastní vzpomínku pomocí fotoobrazu GalleryPrint a přeneste luxusní vzhled galerie do svého domova. Pozoruhodná povrchová úprava tohoto fotoobrazu promění vaši fotografii v působivé umělecké dílo a jistě bude středobodem pozornosti v každé místnosti. Vytvořte si vlastní mistrovské dílo!

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Vlastní velikosti pro GalleryPrint

Vlastní velikosti pro GalleryPrint

Kromě širokého výběru standardních rozměrů fotoobrazů nabízí společnost Saal Digital také široký výběr GalleryPrintů různých velikostí.

Vlastní velikosti jsou k dispozici také pro další fotoobrazy, jako jsou hliníková deska, broušená hliníková deska, akrylátové sklo a pěnová deska z PVC.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní