Pěněná PVC deska - extrémně lehká, stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: WB624-EXW

4,9/5
z 1261 zákaznických názorů
*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 30.09.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Pěněná PVC deska fascinuje svými vlastnostmi

Díky UV-přímému tisku nejnovější generace s 7-mi barvami, včetně světlých barev a 7-ti dílnou UV-sílou je zajištěna působivá intenzita barev v nejvyšším rozlišení a maximální ostrost. Dokonce i velké, stejně barevné plochy, září v absolutně bohatých barvách a odstínech, které jsou zobrazeny ve vysokém rozlišení do nejmenších detailů.
  • Tisk na 5 mm nebo 10 mm bílou pěnovou desku z PVC
  • 7barevný přímý UV tisk, včetně světlých barev
  • Extrémně stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům
  • V závislosti na formátu je k dispozici hliníkový spodní rám, standardní závěsný systém a distanční šroubky
  • Součástí ukázkové sady
  • Pro profesionály: K dispozici profil ICC

Pěnová deska z PVC

Tisk fotografií na pěnovou desku může být vhodný zejména pro ty, kteří usilují o moderní design svých obývacích pokojů a kanceláří. Pěnovou desku lze použít ve vnitřních i venkovních prostorách. Výsledkem našeho přímého UV tisku je výrobek, který je mimořádně lehký, má trvanlivé barvy a je dokonce odolný vůči vodě. Díky tomu je zavěšení obrázků na pěnové desce ideální i do vlhkých prostor, jako jsou koupelny a kuchyně. Používáme pouze UV inkoust bez obsahu těkavých organických látek.

PVC foamboard
Pěněná deska je vyrobena z PVC odlehčené desky, která se vyznačuje především nízkou hmotností a rovnoměrnou povrchovou strukturou. Tímto je materiál vhodný pro reklamní a informační tabule, tak jako pro veletrhy.
Nejvyšší kvalita je dosažena přímou metodou tisku, která zcela spojuje barvu Vašeho motivu s pěněnou PVC deskou. Výsledkem je produkt, který je odolný proti povětrnostním vlivům, rozmazání nebo poškrábání.

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Možnosti zavěšení pěnových desek z PVC

Možnosti zavěšení pěnových desek z PVC

Pokud si objednáte desku z pěnového PVC, zde jsou uvedeny všechny dostupné možnosti zavěšení:

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní