Wall Art — Vytvořte ze svých fotografií umělecké dílo!

Váš kód kupónu400 Kč *: WB624-EXW

Wall Art — Vytvořte ze svých fotografií umělecké dílo!
*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.05.2024. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou

Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět!

Stručné shrnutí

 • Seznamovací poukaz v hodnotě 400 Kč
 • Různé materiály
 • Individuální rozměry
 • Odolné proti UV záření
 • ICC- profily ke stažení
 • 100% záruka spokojenosti - nakupujte bez rizika

Seznamovací kupón

Objevte naše fotoobrazy

 • Vychutnejte si zářivé barvy a vysoce kvalitní materiály
 • Vlastní rozměry
 • Objevte různé povrchy
 • Poukaz lze uplatnit jednou pro každou domácnost, a to i v případě, že jste si již objednali fotoobraz nebo jiný produkt od společnosti Saal Digital.
 • Upozorňujeme, že poukaz nelze kombinovat s jinými akcemi.
Jak mohu kupón využít?

Jak mohu kupón využít?

Vytvořte si fotoobraz krok za krokem

Stáhněte si náš software Saal Designer a vytvořte si fotoobraz podle svých představ.

Vyberte si jeden z našich mnoha povrchů, který dodá vašemu fotoobrazu jedinečný charakter. Díky individuálním formátům pro téměř všechny materiály bude váš fotoobraz z hlediska délky a šířky dokonale přizpůsoben vašemu fotografickému projektu. Díky různým typům závěsů, které jsou k dispozici, budete moci svůj fotoobraz snadno zavěsit.

Po zadání údajů o objednávce se v dalším kroku objeví pole pro zadání kódu kupónu. Vložte jej do vyhrazeného prostoru a stiskněte tlačítko uplatnit. Hodnota poukazu se odečte od celkové částky.

Bezplatný software Saal Designer

Software Saal Designer

Objevte mnoho možností konfigurace, které nabízí bezplatný software Saal Designer. Upravte svůj fotografický projekt podle Vašeho vkusu v několika krocích. Můžete také použít četné efekty, filtry a šablony pro ještě speciálnější prezentaci.

Stažení a instalace

Software Saal Designer si můžete  zdarma stáhnout zde. Otevře se nová stránka s podrobným návodem ke stažení a instalaci. Po dokončení stahování postupujte podle pokynů prohlížeče a nainstalujte software. Na konci procesu objednávky můžete do příslušného pole v softwaru zadat slevový kód pro fotoobrazy.

dn1GguZv-TE

Srovnání kovového potisku a potisku kartáčovaného kovu

Výběr správné povrchové úpravy je zásadní. Různé povrchové úpravy, jako je kompozitní hliník a kartáčovaný hliník, dodávají obrázkům jedinečný vzhled a dojem.

V tomto videu se dozvíte hlavní rozdíly mezi naším hliníkovým kompozitem (známým také jako Dibond nebo Alu-Dibond) a naším kartáčovaným hliníkovým kompozitem (často označovaným jako Butlerfinish). Zjistěte, jaké jsou vlastnosti materiálu, kvalita tisku, reprodukce barev a použití těchto dvou vysoce kvalitních tiskových materiálů.

Hlavním rozdílem mezi hliníkovým kompozitem a kartáčovaným hliníkovým kompozitem je struktura povrchu. Klasický hliníkový kompozit má hladký, matný povrch, zatímco kartáčovaný hliníkový kompozit má jemnou, kartáčovanou strukturu, která vytváří jedinečné odlesky světla a sofistikovaný vzhled. Díky tomu vyniknou kovové a černobílé vzory.

Vaše výhody se Saal Digital

Kvalita a dodací lhůty splňují vysoké standardy

Naší prioritou je nabízet vynikající služby a výrobky nejvyšší kvality. Rychlá výroba, krátké dodací lhůty a fantastická kvalita jsou charakteristickými znaky společnosti Saal Digital. Dobrým příkladem jsou četná pozitivní hodnocení v odborných časopisech i zpětná vazba našich klientů. Přibližně za 1 až 2 pracovní dny jsou vaše výrobky připraveny k odeslání. Naše výrobní a dodací lhůty si můžete kdykoli zkontrolovat v reálném čase.

Náš slib pro vás

Základem filozofie naší společnosti je vaše spokojenost s našimi fotografickými produkty a službami.

Zaručujeme:

 • prvotřídní fotografické produkty vynikající kvality
 • Výrobky jsou obvykle odesílány do 1 až 2 pracovních dnů
 • Bezpečné platební metody
 • Výroba a expedice přímo od výrobce Saal Digital, bez prostředníků

Pokud nejste s našimi produkty spokojeni, náš tým vám co nejdříve pomůže najít rychlé a uspokojivé řešení, a to buď e-mailem, nebo prostřednictvím chatu.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní