Impresum

Saal Digital Fotoservice GmbH
Zeppelinstraße 36
91187 Röttenbach
E-Mail: asistence@saal-digital.cz
Jednatel společnosti: Reinhard Saal, Robin Saal, Florian Stellwag

Daňové identifikační číslo: CZ684202618
Obvodní soud Nürnberg HRB-Nr. 40162

Právní informace, zajištění kvality, vyloučení odpovědnosti

Vždy se snažíme poskytovat správné, aktuální a úplné informace na našich webových stránkách a informace změnit nebo doplnit v případě potřeby, a to bez předchozího upozornění. Nicméně, toto se vylučuje pro přesnost, včasnost a úplnost jakékoliv záruky, závazku nebo garance. To platí rovněž pro všechny odkazy, tzv. „hypertextové odkazy“, které na svých webových stránkách přímo nebo nepřímo nabízíme. Nebereme žádnou odpovědnost za převzetí obsahu těchto externích stránek, které mohou být k dostání prostřednictvím odkazů nebo jiných informací.

Kromě toho, neodpovídáme za přímé nebo nepřímé škody (včetně ušlého zisku) kvůli informacím, které byly obsažené na těchto externích webových stránkách. Obsah webových stránek je chráněn autorským právem. Předání obsahu z našich stránek třetím stranám není povoleno. Autorské právo také zakazuje ukládání a kopírování obrázků z našich webových stránek.

Řešení online sporů (OS)

Dáváme přednost objasnění Vašich obav přímo s Vámi, a proto se nezúčastňujeme mediace jako spůsobu řešení sporů. Navíc nemáme povinnost účastnit se jakéhokoli řízení pro řešení sporů před rozhodčím orgánem spotřebitelů. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás přímo. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím formulářů zde: zde

Evropská komise poskytuje platformu pro řešení online sporů, kterou můžete shlédnout zde https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm.