S dvojitým skládacím oznámením budete mít mnoho místa pro Vaše nápady

Vytvořte si oznámení na šesti stranách

Objednejte si dvojité skládací oznámení s odpovídající obálkou v klasickém nebo perleťovém provedení. Obrázek ukazuje předlohu designu "Curlicues"

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Žádný čárový kód

Saal Digital na fotoproduktech neumísťuje čárový kód. Obdržíte tak neutrální fotoprodukt.

Dvojité skládací oznámení poskytuje dostatek místa pro Vaše obrázky a texty. Dohromady můžete navrhnout šest stran. Obrázek ukazuje design šablony "Svatba milujících ptáků", který je k dispozici pro všechny typy přání a oznámení.

Dejte Vaším návrhům místo

Dvojité skládací oznámení poskytuje narozdíl od jiných přání a oznámení ještě více místa pro Vaše vytváření: Umístěte nyní Vaše fotografie a osobní text až na šesti stránkách.

Vybrat si můžete nejen ze tří povrchů a dvou formátů, ale také si můžete zvolit svůj osobní design. Vaše přání či oznámení si můžete vytvořit zcela podle sebe!

V přehledu

  • k dispozici ve formátu 10 x 15 cm nebo 14 x 14 cm
  • výběr ze tří povrchů: klasický, perleťový, strukturovaný
  • šest přizpůsobitelných stran
  • na přání s odpovídající obálkou
  • vzorek Vašeho vytvořeného přání zdarma
Classic ist ein hochweißes, mattes Papier

"Klasický" papír

„Klasický" druh papíru s 300 g/m² nabízí mimořádně hladký a jasně bílý povrch. 6-ti barevný tisk zajišťuje krásné barvy ve věrné kvalitě.

"Strukturovaný" papír

„Strukturovaný“ papír s 300g/m² dává Vašemu přání nejen určitý charakter, ale také vysokou hodnotu rozpoznávání. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné fotokvalitě.

Papieroberfläche Perlmutt enthält charakteristische Schimmer-Reflexe

"Perleťový" papír

Pokud kladete na papír vysoké nároky, pak je „perleťový“ druh papíru pro Vás ten pravý. Neobvyklý povrch Vás zaujme díky intenzivnímu třpytivému odlesku. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné kvalitě.

Kromě požadovaných formátů a povrchů si můžete šablony vytvořit samy nebo použít šablony z programu. Obrázek ukazuje šablonu designu "David" a "Monster".

Vaše dvojité skládací oznámení

Samy si zvolte vzhled Vašeho dvojitého skládacího oznámení. Zvolte si formát a požadovaný druh papíru. Dále si můžete vybrat z několika šablon nebo si vytvořit svojí vlastní šablonu.

Na žádném přání nebo oznámení od Saal Digital není vytištěné logo nebo čárový kód. Obdržíte tak zcela neutrální produkt. Dále si můžete zvolit individuální množství nebo obdržet bezplatný vzorek.

Váš design

Design Vašeho dvojitého skládacího oznámení si můžete zvolit podle Vašich potřeb. Vyberte si jednu z mnoha šablon v našem programu nebo si vytvořte Vaše oznámení zcela samy. V našem programu Vám dáváme k dispozici mnoho nástrojů, které Vám pomůžou Vaše nápady zrealizovat.

Od efektů a filtrů k velkému výběru klipartů. Ale také si můžete vybrat z různých pozadí a rámečků a vytvořit si zcela individuální fotoprodukt. Objevte všechny Vaše možnosti!

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní