S dvojitým skládacím oznámením budete mít mnoho místa pro Vaše nápady

Vytvořte si oznámení na šesti stranách

Bezplatný vzorek

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Žádné logo výrobce

Žádné logo výrobce

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Dejte Vaším návrhům místo

Dvojité skládací oznámení poskytuje narozdíl od jiných přání a oznámení ještě více místa pro Vaše vytváření: Umístěte nyní Vaše fotografie a osobní text až na šesti stránkách.

Vybrat si můžete nejen ze tří povrchů a dvou formátů, ale také si můžete zvolit svůj osobní design. Vaše přání či oznámení si můžete vytvořit zcela podle sebe!

V přehledu

  • k dispozici ve formátu 10 x 15 cm nebo 14 x 14 cm
  • výběr ze tří povrchů: klasický, perleťový, strukturovaný
  • šest přizpůsobitelných stran
  • na přání s odpovídající obálkou
  • vzorek Vašeho vytvořeného přání zdarma

Vaše dvojité skládací oznámení

Samy si zvolte vzhled Vašeho dvojitého skládacího oznámení. Zvolte si formát a požadovaný druh papíru. Dále si můžete vybrat z několika šablon nebo si vytvořit svojí vlastní šablonu.

Na žádném přání nebo oznámení od Saal Digital není vytištěné logo nebo čárový kód. Obdržíte tak zcela neutrální produkt. Dále si můžete zvolit individuální množství nebo obdržet bezplatný vzorek.

Váš design

Design Vašeho dvojitého skládacího oznámení si můžete zvolit podle Vašich potřeb. Vyberte si jednu z mnoha šablon v našem programu nebo si vytvořte Vaše oznámení zcela samy. V našem programu Vám dáváme k dispozici mnoho nástrojů, které Vám pomůžou Vaše nápady zrealizovat.

Od efektů a filtrů k velkému výběru klipartů. Ale také si můžete vybrat z různých pozadí a rámečků a vytvořit si zcela individuální fotoprodukt. Objevte všechny Vaše možnosti!

Photoproduct

Klasický

"Klasický" papír (300 g/m²) se může pochlubit mimořádně hladkým a jasně bílým matným povrchem. Digitální tisk zajišťuje brilantní barvy v realistické fotografické kvalitě.

Photoproduct

Strukturovaný

“Strukturovaný” papír (300 g/m²) nejenže dodá oznámením a přáním šmrnc, ale také výraznou strukturu na dotek. Digitální tisk zajišťuje výrazné barvy.

Photoproduct

Perleťový

Pokud kladete velký důraz na design, je "perleťový" papír tou správnou volbou. Výjimečný povrch se vyznačuje intenzivními, třpytivými odlesky.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní