Zašlete Vaší zprávu kreativně

Váš individuální design na dvou stránkách

Die Designvorlage "Spring" ist nicht nur für Save-the-Date Karten erhältlich, aber auch mit anderen Kartentypen und Themen wie Einladungs- oder Dankeskarten.

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Žádný čárový kód

Saal Digital na fotoproduktech neumísťuje čárový kód. Obdržíte tak neutrální fotoprodukt.

Šablony různých designů jsou k dispozici pro všechny typy přání a oznámení, stejně tak jako "Svatba milujících se ptáků"

Vytvořte Vaše přání nebo oznámení s programem Saal designér

Přání a oznámení jsou k dispozici v různých formátech a také v zarovnání na výšku nebo na šířku. Také přední a zadní strana může být v programu upravena. V programu najdete různé designové šablony k nejoblíbenějším tématům, jako jsou narozeninová přání nebo pozvánky na svatbu či jinou událost. 

V přehledu

  • tři formáty s různým zarovnáním
  • k dispozici ve čtvercovém formátu, nebo formátu na výšku či na šířku
  • tři druhy papírů: klasický, perleťový, strukturovaný
  • dvě přizpůsobitelné strany
  • na přání s obálkou
  • vzorek Vašeho přání zdarma

Svoboda při vytváření

Náš program Saal designér Vám nabízí kromě hotových šablon, kde musí být už jen přidán Váš text a fotografie, také mnoho užitečných nástrojů, jak si Vaše přání nebo oznámení vylepšit. Vytvořte si například narozeninové přání nebo pozvánku na Vaší událost a veškerý design si přizpůsobte podle Vašeho gusta.

Přizpůsobte si Vaše přání nebo oznámení Vaším potřebám

Volnou ruku Vám nedáváme jen při samotném vytváření Vaší karty, ale také při výběru papíru a formátu. Papír Vašeho přání či oznámení můžete obdržet v klasickém, strukturovaném nebo dokonce perleťovém provedení. Také si můžete stanovit přesný počet přání a oznámení, zadejte jednoduše Váš individuální požadovaný počet. 

Classic ist ein hochweißes, mattes Papier

"Klasický" papír

„Klasický" druh papíru s 300 g/m² nabízí mimořádně hladký a jasně bílý povrch. 6-ti barevný tisk zajišťuje krásné barvy ve věrné kvalitě.

"Strukturovaný" papír

„Strukturovaný“ papír s 300g/m² dává Vašemu přání nejen určitý charakter, ale také vysokou hodnotu rozpoznávání. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné fotokvalitě.

Papieroberfläche Perlmutt enthält charakteristische Schimmer-Reflexe

"Perleťový" papír

Pokud kladete na papír vysoké nároky, pak je „perleťový“ druh papíru pro Vás ten pravý. Neobvyklý povrch Vás zaujme díky intenzivnímu třpytivému odlesku. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné kvalitě.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní