Váš text zabalený ve skládacím přání

Individuální vytváření přání v panoramatickém formátu

Bezplatný vzorek

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Žádné logo výrobce

Žádné logo výrobce

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Pro Vaše panoramatické obrázky jak dělaný

Přání od Saal Digital Vám dovolí prezentovat Vaší zprávu několika způsoby. Jedním z nich je skládací přání, které Vám ve formátu 15 x 10 cm (A6) a 20 x 10 cm (DIN Lang) nabízí mnoho místa pro Vaše panoramatické obrázky.

Ohyb se nachází na nejdelší straně. Skládací karta tak bude otevírána zezdola nahoru a může být dekorativně vystavena. K ulehčení Vaší práce Vám nabízíme v našem programu designové předlohy. Individuální vytvoření přání je také možné.

V přehledu

  • dostupné ve formátech 15 x 10 cm a 20 x 10 cm
  • k dispozici tři různé druhy papírů
  • čtyři stránky pro vytváření
  • na přání s obálkou
  • vzorek Vašeho vytvořeného přání zdarma

Vaše panoramatické přání

Skládací přání je k dispozici ve formátu na šířku. Počet kusů si můžete stanovit samy, můžete si samozřejmě objednat i jeden kus. Kromě toho si můžete zvolit povrch Vašeho přání a odpovídající obálku.

Na Vašem fotoproduktu nebude vytištěn žádný čárový kód, ani logo výrobce, takže můžete prostor kompletně využít na všech čtyřech stranách. Obdržíte tak zcela neutrální fotoprodukt.

Váš design

Vyberte si z různých předloh designů nebo si vytvořte Vaše skládací přání zcela podle Vašich představ. Četné varianty návrhů Vám v našem programu pomohou vytvořit Váš vlastní design.

Kromě různých druhů písem, klipartů, filtrů a efektů, si můžete ozdobit své přání různými rámečky a pozadím. Vytvoříte si tak zcela osobní přání.

Photoproduct

Klasický

"Klasický" papír (300 g/m²) se může pochlubit mimořádně hladkým a jasně bílým matným povrchem. Digitální tisk zajišťuje brilantní barvy v realistické fotografické kvalitě.

Photoproduct

Strukturovaný

“Strukturovaný” papír (300 g/m²) nejenže dodá oznámením a přáním šmrnc, ale také výraznou strukturu na dotek. Digitální tisk zajišťuje výrazné barvy.

Photoproduct

Perleťový

Pokud kladete velký důraz na design, je "perleťový" papír tou správnou volbou. Výjimečný povrch se vyznačuje intenzivními, třpytivými odlesky.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní