Přání (otevření zprava doleva) v prémiové kvalitě

Přání pro každou příležitost

Bezplatný vzorek

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Žádné logo výrobce

Žádné logo výrobce

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Skládací přání zcela podle Vašich představv

Přehyb skládacího přání se nachází na levé straně. Formát přání je navržen tak, aby byl zcela pružný. Ať už ve čtvercovém formátu, ve formátu na výšku nebo na šířku. Vyberte si z různých formátů a vytvořte si Vaše skládací přání zcela podle Vašich představ.

Kromě toho, se dají skládací přání vytvořit dekorativně a nabízejí dostatek místa pro Váš vlastní text. Tak můžete napsat jak dlouhý příběh, tak i krátkou zprávu, záleží zcela na Vás!

V přehledu

  • vyberte si mezi čtyřmi formáty
  • k dispozici tři povrchy: klasický, perleťový, strukturovaný
  • na přání s obálkou
  • možný individuální počet
  • bezplatný vzorek Vašeho vytvořeného přání

Zvolte si velikost, formát a povrchovou úpravu

Skládaná oznámení/přání jsou k dispozici v různých velikostech na výšku, šířku nebo v čtvercovém formátu. Díky různým variantám povrchových úprav je můžete individuálně upravit do posledního detailu.

Skládanou kartu zkombinujte se sladěnou obálkou a pošlete osobní přání špičkové kvality jako mimořádné gesto. Před zadáním velkých objednávek si můžete rovněž objednat vzorek vámi navrženého oznámení/přání zdarma.

Svoboda při vytváření

Vytvořte si Vaše skládací přání v programu zcela podle Vašich představ. Pomůžou Vám k tomu předlohy designů pro různé události.

Vaše skládací přání si můžete samozřejmě vytvořit podle Vašich představ a vyrobit si tak zcela osobní umělecké dílo. Využijte vytvářecích možností v našem programu. Nechte se unést Vaší kreativitou!

Photoproduct

Klasický

"Klasický" papír (300 g/m²) se může pochlubit mimořádně hladkým a jasně bílým matným povrchem. Digitální tisk zajišťuje brilantní barvy v realistické fotografické kvalitě.

Photoproduct

Strukturovaný

“Strukturovaný” papír (300 g/m²) nejenže dodá oznámením a přáním šmrnc, ale také výraznou strukturu na dotek. Digitální tisk zajišťuje výrazné barvy.

Photoproduct

Perleťový

Pokud kladete velký důraz na design, je "perleťový" papír tou správnou volbou. Výjimečný povrch se vyznačuje intenzivními, třpytivými odlesky.

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní