Přání (otevření zprava doleva) v prémiové kvalitě

Přání pro každou příležitost

Vytvořte si svatební oznámení s pomocí designových předloh v našem programu. Ty jsou k dispozici pro různé příležitosti, jako je svatba, narození dítěte nebo oslavy.

Bezplatný vzorek

Se vzorkem zdarma můžete získat první dojem z Vašeho navrženého přání nebo oznámení.

Individuální množství

Stanovte si Vaše individuální množství. Je možné i menší množství. Můžete si vyrobit i jen jedno přání nebo oznámení.

Všechny fotoprodukty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce.

Žádný čárový kód

Saal Digital na fotoproduktech neumísťuje čárový kód. Obdržíte tak neutrální fotoprodukt.

Umístěte Vaší fotografii po celé levé vnitřní straně a Váš text na pravé straně.

Skládací přání zcela podle Vašich představ

Přehyb skládacího přání se nachází na levé straně. Formát přání je navržen tak, aby byl zcela pružný. Ať už ve čtvercovém formátu, ve formátu na výšku nebo na šířku. Vyberte si ze čtyř různých formátů a vytvořte si Vaše skládací přání zcela podle Vašich představ.

Kromě toho, se dají skládací přání vytvořit dekorativně a nabízejí dostatek místa pro Váš osobní text. Tak můžete napsat jak dlouhý příběh, tak i krátkou zprávu, záleží zcela na Vás!

V přehledu

  • vyberte si mezi čtyřmi formáty
  • k dispozici tři povrchy: klasický, perleťový, strukturovaný
  • na přání s obálkou
  • možný individuální počet
  • bezplatný vzorek Vašeho vytvořeného přání
Classic ist ein hochweißes, mattes Papier

"Klasický" papír

„Klasický" druh papíru s 300 g/m² nabízí mimořádně hladký a jasně bílý povrch. 6-ti barevný tisk zajišťuje krásné barvy ve věrné kvalitě.

"Strukturovaný" papír

„Strukturovaný“ papír s 300g/m² dává Vašemu přání nejen určitý charakter, ale také vysokou hodnotu rozpoznávání. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné fotokvalitě.

Papieroberfläche Perlmutt enthält charakteristische Schimmer-Reflexe

"Perleťový" papír

Pokud kladete na papír vysoké nároky, pak je „perleťový“ druh papíru pro Vás ten pravý. Neobvyklý povrch Vás zaujme díky intenzivnímu třpytivému odlesku. 6-ti barevný tisk zajišťuje živé barvy ve věrné kvalitě.

Folded Cards (left right)

Ve Vašem požadovaném formátu

Skládací přání jsou k dispozici ve čtyřech různých formátech, 10 x 15 cm, 10 x 20 cm, a 14 x 14 cm. Ať už na výšku, na šířku nebo ve čtvercovém formátu - všechna Vaše přání budou splněna. 

Dolaďte Vaše skládací přání odpovídající obálkou a zašlete Váš osobní pozdrav jako mimořádné gesto. V případě, že plánujete velkou objednávku, můžete si zažádat o vzorek Vašeho vyrobeného přání zdarma.

Svoboda při vytváření

Vytvořte si Vaše skládací přání v programu zcela podle Vašich představ. Pomůžou Vám k tomu předlohy designů pro různé události. 

Vaše skládací přání si můžete samozřejmě vytvořit podle Vašich představ a vyrobit si tak zcela osobní umělecké dílo. Využijte vytvářecích možností v našem programu. Nechte se unést Vaší kreativitou!

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní