Probudí Vaše smysly: Professional Line

Fotokniha, která okouzlí

Ruční výroba

Ručně vyrobené fotoprodukty
z vysoce kvalitních materiálů

Akrylové sklo

Zažijte intenzivní zážitek
Zářivost a jasnost barev

Saal Digital se vzdává rušivého loga výrobce

Design, který fascinuje

ProfessionallineProfessionalline

Ručně vyrobená, vysoce kvalitní materiály a schopnost přilákat pozornost. Navrhovali jsme naši fotoknihu tak, aby vyhovovala potřebám moderních fotografů ve všech směrech. Luxusním spojením obalu z akrylátového skla a kůže vzniká jedinečný zážitek. Odpovídající dárková krabička nabízí elegantní prezentaci.

Elegantní obal z akrylátového skla

Právě kombinace akrylátového skla a umělé kůže dělá tuto fotoknihu jedinečnou. Obal vyrobený z akrylátového skla zajišťuje jasnost, zářivost barev a jedinečný hloubkový efekt.

Individuální povrch vazby

Ručně vyrobená fotokniha Professional Line nabízí různé možnosti vazby v koženém vzhledu, a také speciální povrchy jakými jsou plátno, korek nebo imitace dřeva. Při tvorbě mohou být použity také kliparty nebo text.

 

 

Fotobuch Professionalline XT

Fotokniha XT Professional Line

Vnímejte všemi smysly a pociťte extra tvrdé stránky ve Vaší fotoknize. S fotoknihou XT Professional Line se i otočení stránek stává zážitkem.

Innenseiten in glänzend und matt

Povrch vnitřních stran

Naše matné a lesklé fotografické papíry nechají Vaše fotografie vyniknout v plné barvě. Pro speciální matný povrch si můžete vybrat vysoce kvalitní matný tisk.

Formát fotoknihy Professional Line

Jedinečný design

Design, který se Vám vryje do paměti: Akrylový obal lze kombinovat s různými možnostmi vazby koženého vzhledu. Tímto spůsobem získáte nejen výjimečný pocit, ale také individuální, elegantní design podle Vašeho vkusu.

Objevte nyní

Premium krabička - zabalit a zamilovat se

Prémiová dárková krabička Vám nabízí elegantní prezentaci Vašich produktů Professional Line. Ručně vyrobená dárková krabička s jemným koženým obalem je nejen ideálním stylovým dárkem, ale také Vám nabízí bezpečné uskladnění Vaší fotoknihy.

PremiumboxPremiumbox
Navrhnout nyní