Staňte se distributory Saal Digital

Sleva 30 % do 31/01/2024

V této obtížné době je nejdůležitější držet spolu a rádi bychom Vás podporovali. Proto jsme se rozhodli zvýšit počáteční procento distributorské slevy na 30 % do 31/01/2024.

10 % Sleva 30 %*

Platí do 31/01/2024

Garantovaná sleva na všechny produkty po dobu nejméně 12 měsíců

15 % 30 % Sleva*

Platí do 31/01/2024

Od průměrné hodnoty obratu zboží 2500 Kč měsíčně nebo 30 000 Kč za posledních 12 měsíců

20 % Sleva 30 %*

Platí do 31/01/2024

Sleva 30 % z průměrného čistého obratu ve výši 5000 Kč měsíčně nebo 60 000 Kč za posledních 12 měsíců

Sleva 30 % a více *

Pokud tyto obraty překročíte, kontaktujte nás a my se s Vámi spojíme.

* Sleva platí na všechny produkty během 12 měsíců od registrace v programu. Aktualizace této slevy probíhá okamžitě po dosažení příslušného obratu. K možnému snížení slevy může dojít, pokud během 12 měsíců nebude dosažen průměrný čistý obrat. Čisté tržby odpovídají částce všech faktur bez DPH a bez nákladů na dopravu. Kupón není možné kombinovat s jinými slevovými akcemi nebo kupóny.

Pro fotografy, agentury a živnostníky

Jste fotograf, agentura nebo firma? Chcete svým zákazníkům prodávat profesionální fotoprodukty v maximální kvalitě? Pak je Saal Digital pro Vás tím správným partnerem. Začali jste s podnikáním teprve před chvílí? Podpoříme Vás od samého začátku a dáme Vám 10 % slevu na všechny produkty. V závislosti na objemu Vašich objednávek Vám pak Vaši slevu upravíme.

Přehled podmínek

  • Vaše osobní sleva se po úspěšné registraci uloží přímo na Váš účet
  • Využijte 10 % slevu na všechny produkty hned od začátku
  • Přímé zvýšení slevy při dosažení odpovídajíceho čistého obratu
  • Žádné poplatky, bez závazků
  • Není možné kombinovat s jinými kupóny nebo s jinými akcemi
  • Kupón je nepřenosný

Vaše výhody pro distributory

Sekce pro profesionály

sekci pro profesionály  získáte rady a informace týkající se rozměrů, kalibrace a tvoření dat. S našimi Saal Design pluginy pro Adobe Photoshop a Adobe InDesign, stejně tak jako s naším profesionálním nahráváním si můžete vytvořit produkt ve svém vlastním programu.

ICC-profil

Management barev pro profesionály. Vždy pracujeme v souladu s ICC, abychom zajistili co nejlepší výsledek. Využijte naše ICC-profily pro kalibraci, díky kterým dosáhnete optimálních barevných výsledků.

Sample Products

Program ukázkové produkty

50% sleva na ukázkové produkty. Vytvořte si své osobní portfolio a prezentuje svým zákazníkům prvotřídní produkty, jako např. fotoknihy, fotoobrazy či přání a oznámení.

Professional Line

Professional Line

Nabídnetě svým zákazníkům něco speciálního. Ručně vyráběné, v koženém vzhledu a jako vždy bez loga výrobce. Naše Professional Line produkty s elegantním obalem z akrylátového skla a umělé kůže nabízí nevšední zážitek. Vše doplněno prvotřídní dárkovou krabičkou pro elegantní prezentaci.

Čím se vyznačuje Saal Digital?

Nejvyšší kvalita

Prvotřídní fotoprodukty ve vynikající kvalitě - tím se vyznačuje Saal Digital. Naším cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu produktů. Vaše snímky jsou tak s námi v těch nejlepších rukou!

Rychlé doručení

Vaše dlouho očekáváne fotoprodukty byste samozřejmě měli obdržet co nejrychleji. S výrobním časem pouhých několika pracovních dnů je Vaše dodávka na dosah ruky.

Přímo od výrobce

Transparentnost je pro nás důležitá: Od Saal Digital obdržíte všechny produkty bez zajížďky přímo od výrobce. To garantuje rychlé doručení a plynulou komunikaci.

Žádné logo výrobce

Vzdáváme se loga výrobce na všech našich produktech. Tak obdržíte zcela neutrální produkt v nejvyšší kvalitě a při jeho vytváření můžete bez omezení využít celou plochu.

Objednávání bez rizika

Nabízíme řadu bezpečných možností platby za vaše objednávky.

Záruka spokojenosti

U Saal Digital si objednáváte bez rizika, protože Vaše spokojenost je základem naší firemní filozofie. Záleží nám na tom, abyste byli zcela spokojeni se svým produktem. Pokud máte důvod k nespokojenosti se svou objednávkou, určitě společně nalezneme uspokojivé a rychlé řešení - ať to je nová výroba, kupón v hodnotě produktu nebo vrácení peněz.

Nejčastěji kladené otázky o programu pro distributory

Je distributorská sleva automaticky aplikována na mé objednávky?

Ne, pro získání příslušné slevy musíte být přihlášeni ke svému účtu.

Co znamená čistý obrat?

Čistý obrat jsou faktury vyplaceny bez daní a bez nákladů na dopravu. Vrácené objednávky jsou odečteny z vyplaceného čistého obratu.

Co se stane, když můj obrat bude sezónní?

Žádný problém, pokud dosáhnete příslušné úrovně slevy za posledních 12ti měsíců, tuto slevu si udržíte po dobu nejméně 12 měsíců.

Existují další výhody?

Nabízíme také exkluzivní individuální nabídky pro Vaše výstavy / projekty / velké zakázky. Další informace naleznete zde.

Jak mohu požádat o vyšší slevu?

Pokud si myslíte, že máte nárok na vyšší slevu, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Následně Váš případ posoudíme individuálně.

Navrhnout nyní