Ekologické a udržitelné dárky

Rádi byste se při nákupu dárků rozhodovali udržitelněji? Díky mnoha možnostem přizpůsobení, které máme k dispozici, je snadné zvolit ekologické materiály pro fotografie, nahradit balicí papír látkovou taškou nebo si objednat věčný kalendář, který můžete používat rok co rok. Objevte tyto a mnoho dalších nápadů na udržitelné dárky v tomto článku!

Nahrazení balicího papíru látkovou taškou s vlastním potiskem

Balení dárků do balicího papíru je hezká tradice, ale bohužel vytváří spoustu odpadu. Řešením tohoto problému může být textilní taška s vlastním potiskem. Vytvořte si svou, která se bude hodit k dané příležitosti, a buď ji udělejte součástí dárku, nebo ji použijte jen pro obdarování a poté si ji vezměte s sebou domů. Rozhodně je to lepší než si něco koupit jen proto, abyste to vyhodili!

Použijte kovovou krabičku na oběd

Použijte kovovou krabičku na oběd

Vlastní krabička na svačinu s fotografií do školy, školky nebo kanceláře vám zaručeně rozzáří den! Je dobré, že naše kovová krabička vhodná pro potraviny je také udržitelnější než balení oběda do papíru či fólie nebo používání plastové krabičky na oběd.

Navrhněte kalendář pro opakované použití

Navrhněte kalendář pro opakované použití

Chcete mít svůj vlastní fotokalendář déle než jen jeden rok? Žádný problém! Při navrhování kalendáře máte možnost zvolit možnost věčného kalendáře, který zobrazuje pouze měsíc a data, ale nezobrazuje rok ani dny v týdnu. Takto se můžete těšit ze svých oblíbených fotografií, jak dlouho budete chtít!

Papíry s certifikací FSC®

Papíry s certifikací FSC®

Používáme především papíry s certifikátem FSC®, které byly vyrobeny udržitelným způsobem

Vyrobeno ze solární energie

Vyrobeno ze solární energie

S více než 3,000 m² solárních modulů je naše energetická potřeba pokryta po většinu dní.

Uhlíkově neutrální

Uhlíkově neutrální

Nevyhnutelné emise CO₂ kompenzujeme investicemi do globálních ekologických projektů.

Zodpovědná přeprava

Zodpovědná přeprava

Kdykoli je to možné, odesíláme naše zásilky bezemisně

Vyberte si obal z přírodních materiálů

Vyberte si obal z přírodních materiálů

Každá maličkost je důležitá, a proto nabízíme udržitelné varianty obalu pro vaši fotoknihu nebo dárkovou krabičku. Vybírat můžete z plátna v různých barvách a dokonce i z obalu z korku, který si můžete personalizovat textem a kliparty! Co si vyberete vy?

Vytiskněte si fotoplakát na udržitelný papír

Vytiskněte si fotoplakát na udržitelný papír

Nejudržitelnější papíry jsou ty, které jsou vyrobeny z rychle rostoucích materiálů. Proto nabízíme nejen umělecké výtisky a plakáty na vysoce kvalitní bavlněné papíry, ale také na papír Hahnemühle Natural Line vyrobený z rychle rostoucích konopných a bambusových vláken. Objevte nyní všechny možnosti!

Vlastní stolní fotokalendář s dřevěným stojanem

Vlastní stolní fotokalendář s dřevěným stojanem

Rozlučte se s plastem s naším personalizovaným stolním kalendářem. Vystavte stránky kalendáře v elegantním dřevěném stojanu z bukového dřeva. Tip: Pokud chcete být při nákupu ještě udržitelnější, nezapomeňte si fotografie objednat jako věčný kalendář, abyste je mohli používat opakovaně po mnoho let!

Objevte další slavnostní vánoční dárky!

Navrhnout nyní