Chybové hlášení v programu

Opětovná instalace programu

Prosím stáhněte si aktuální verzi našeho programu a znovu jej instalujte. Pokud by po opětovné instalaci potíže přetrvávali, potřebujeme Vaši podporu, abysme mohli problém diagnostikovat.

Trvají potíže navzdory nové instalaci?

Pokud se v softwaru nadále zobrazuje chybové hlášení, postupujte následovně:
Otevřete dialogové okno nastavení softwaru (přístupné přes ikonu ozubeného kolečka) a vyberte možnost Smazat dočasná data. Vyberte možnost Smazat náhledy, pak zaškrtněte možnost Vymazat mezipaměť a klikněte na tlačítko Smazat nyní.

Pokud se problém vyskytuje pouze na některých stránkách, vyberte příslušné stránky a odstraňte celý obsah těchto stránek z projektu. To provedete tak, že v pravém podokně kliknete na položku Vrstvy a vyberete možnost Vybrat vše. Vybrané prvky odstraníte kliknutím na ikonu odstranění v horním panelu nástrojů. V části Vrstvy by se neměly zobrazovat žádné další prvky. Poté přejmenujte obrazové soubory a vložte obsah (přejmenované obrazové soubory, textová pole atd.) znovu na stránky a uložte projekt pod novým názvem.

Pokud problém přetrvává, dejte nám prosím vědět, jaké kroky jste podnikli až do chvíle, kdy se objevilo toto chybové hlášení.

Dále nám v odpovědi na tuto zprávu zašlete chybový protokol (viz Čtení chybového protokolu), snímek obrazovky daného problému a název + verzi Vašeho operačního systému.

Čtení chybového protokolu: 

Chybový protokol najdete buď v softwaru kliknutím na malé ozubené kolečko v pravém horním rohu a poté kliknutím na tlačítko Otevřete soubor s přihlasovacími daty v otevřeném okně. Soubory protokolu, které se pak zobrazí, nám prosím zašlete jako textové soubory pomocí formuláře na adrese https://www.saal-digital.cz/support/.

Soubor protokolu můžete také najít v počítači následující cestou:

Do pole [User] musíte zadat uživatelské jméno, se kterým pracujete.

Windows:

C:\Users\[User]\AppData\Roaming\SaalDesignSoftware\Local Store\log

Mac:

/Users/Libary/Preferences/SaalDesignSoftware/Local Store/log