Prvotřídní Fotokniha od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody naší fotoknihy.

*Akce platí do 31.12.2016. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka.

fotomagazín: testovací výtěz fotoprodukce Výsledek zkoušky: velmi dobrý Velmi dobrý a rychle dodáno. Saal je velmi přesvědčivý kvůli své vynikající kvalitě. Fotografie vytvořené fotoreprodukcí ukázaly i ty nejmenší detaily s absolutní ostrostí a dokázaly velmi přesvědčit díky své vysoké stálosti barev. Saal Digital se vyznačuje velmi dobrými kontrasty a čistým zpracováním produktů, což mu přidává body navíc. Saal Digital patří ke špičce ve svém oboru! Moc se nám líbila matná tištěná vazba knihy. Kvalita na nejvyšší úrovni ..., že Saal Digital nastavuje standardy na trhu knih. Nabídka atraktivních cen, také v případě nástěnných dekorací a Fine Art výtisků. Fotokniha od Saal Digital se vyznačuje svojí vynikající kvalitou.

Vaše fotokniha přímo z fotolaboratoře

Vytvořte si nezapomenutelnou vzpomínku

Vytvořte si celou fotoknihu podle Vašeho gusta díky našemu programu, který Vám pomůže prezentovat Vaše fotografie v tom nejlepším světle. Dále si můžete vylepšit Vaší fotoknihu například kvalitní koženou vazbou nebo dárkovým balením přímo přizpůsobeným na Vaší fotoknihu.

Poznejte také další vazby a druhy fotopapíru, které můžete na Vaší fotoknize použít a vyberte si z velkého množství formátů, od 13 x 10 cm do 42 x 28 cm.

Dokonalý doplněk k Vaší fotoknize

Unikátní dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení v podobě boxu k sobě prostě patří. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednomDárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě je k dispozici v provedení leskle bílém a matném antracitu pro všechny pevné vazby. Na dárkovém boxu není žádné rušivé logo výrobce či čárový kód.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Rušivé logo výrobce nebude na Vašem objednaném fotoproduktu zobrazeno. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Jaký formát si přejete?

Podívejte se na naší rozmanitou nabídku formátů fotoknih a najděte ten, který se k Vám hodí nejlépe. Vybrat si můžete mezi 10 formáty, ať už ve čtvercovém provedení či formátech na výšku.

Čtvercový a praktický

Opravdový všestranný talent. Využije místo na rozmanité nápady. Díky ploché vazbě (bez švu) je zde mnoho místa na fantastické panoramatické fotky.

Formát na výšku

Dostatek místa na působivé portréty a fotografie z Vašich krásných vzpomínek. Oblíbené formáty jsou 21 x 28 cm (A4) a 15 x 21 cm (A5).

Velkolepé panorama

Pro dech beroucí panoramatické snímky. Pro získání úchvatných fotografií. Působivé: 42 x 28 cm, s šířkou 84 cm.

Ponechejte si Vaše nezapomenutelné momenty ve fotoknize

Verpacken Sie Ihr Fotobuch in einer hochwertigen Geschenkbox. Auch als tolle Aufbewahrungsmöglichkeit verwendbar. Schützt alle Kanten und auch vor Staub und Schmutz.

Přesvědčivý zevnějšek

Informujte se více o matném (SoftTouch) nebo lesklém povrchu vazby Vaší fotoknihy a nechte se přesvědčit o jejich kvalitním zpracování.
Zjištěte více o vazbách fotoknih

Zcela plochý design

Plochý design fotoknihy bez rušivého švu uprostřed každého listu Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení.
Poznejte jaký je to rozdíl

Vnitřní hodnoty

Vnitřní strany fotoknihy tak jako její vazba jsou vyhotoveny na pravém fotografickém papíru čímž se zanechávají barvy dlouhotrvající a velmi živé. 
Zjištěte více o vnitřních stranách 

Vylepšete si svou fotoknihu koženou vazbou s možností individuálního popisu

Zvolte si různé možnosti vazby Vaší fotoknihy. Vyberte si k jedné příležitosti vazbu z pravého fotopapíru a ke druhé elegantní koženou vazbu . Obě možnosti jsou dostupné v dalších variacích.

Obal knižní vazby z pravého fotopapíru

Obal fotoknihy je pomocí fotoreprodukce vyvolán na matný nebo lesklý fotopapír Fujifilm Crystal Archive Album. Objevte v našem programu mnoho možností a užívejte si svou maximální svobodu během vytváření Vaší fotoknihy.

K dispozici jsou Vám tyto povrchy stránek:

  • Lesklý: S leským povrchem stran docílí Vaše fotokniha působivou barevnou hloubku, tak jako nevšední lesklý efekt.
  • Matný: Matný povrch stran působí speciálním dojmem díky SoftTouch laminaci a tím zajišťuje hebký a sametový vzhled.

Vazba z ušlechtilé kůže s možností individuálního popisu

Klasická, nadčasově moderní a velmi příjemná na dotek. Přidejte fotoknize elegantní vzhled a objednejte si vazbu z ušlechtilé kůže. K dostání v barvách černého safíru, smetany, koňaku, titanu a bílé. 

Třešnička na dortu: Možnost individuálního popisu na kožené vazbě

Tzv. třešničkou na dortu je možnost si zvolit individuální popis na kožené vazbě, stejně tak jako styl jeho písma. Váš text si můžete přidat na preferované místo na vazbě fotoknihy. Zvolený text bude pak vytištěn přímo na koženou vazbu a zanechá tak Vaši fotoknihu jedinečnou. 

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Zhodnoťte Vaší fotoknihu ještě jinou funkcí a to je zvolením volby "s polstrováním/vatováním" vazby Vaší fotoknihy. Tímto je vaše vazba dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).  Tato možnost je k dispozici jak pro koženou vazbu, tak i pro vazbu s fotografickým papírem.

Die Haptik des wattierten Covers, egal ob mit Fotopapier oder Lederoptik, ist unbeschreiblich und hinterlässt einen noch wertigeren Eindruck.

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Objevte dva různé druhy fotoknih z našeho portfolia: fotoknihu a fotoknihu XT. Rozdíl mezi nimi spočívá v tloušťce a tvrdosti stran. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany fotopapíru s tloušťkou 0,34 mm. Narozdíl u fotoknihy XT, jsou vnitřní strany tlusté přibližně 1,08 mm a to díky dodatečnému velmi pevnému materiálu s gramáží 600 g/m². 

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Fotokniha je v závislosti na provedení k dispozici od 26 do 120 stran, fotokniha XT pak od 26 do 36 stran. Vždy si můžete rozšířit Váš projekt o další dvě stránky. Díky ploché vazbě fotoknihy (bez žádného švu uprostřed) je možné umístit fotografii na celou dvoustránku. V záhybu fotoknihy není žádné zakřivení jak je to u běžných fotoknih obvyklé. A proto je veškerá informace o snímku zachována a nic nechybí. 

Pro profesionální fotografy: ICC-Profil pro fotoknihy

Profesionální fotografové mohou fotoknihu přizpůsobit v programu pro úpravu fotografií, jako je Photoshop nebo Lightroom. Za účelem zachování optimálních výsledků barev, ať už pro matné nebo pro leské povrchy stránek, Vám zajišťujeme ke stažení vlastní ICC-Profil pro kontrolní náhled.

1. Úprava fotografie

Upravte fotografie ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrolní náhled

Zkontrolovat fotografie s pomocí ICC-Profilu

 

 

3. Objednávka

Zhotovit a přímo objednat fotoknihu v  Saal Design programu.

 

 

Vaše výhody u Saal Digital

Bez žádné zajížďky přímo od výrobce

Až budete hotovy s návrhem, můžete si objednat Vaší fotoknihu. Vaše fotokniha bude připravena k odeslání během 1-2 pracovních dnů. Již krátce poté můžete držet Vaší fotoknihu ve svých rukou. Na naše aktuální dodací lhůty k jednotlivým fotoproduktům se můžete podívat kdykoliv online. 

Zaplaťte pohodlně - bez rizika

Zaplaťte Vaší objednávku pohodlně pomocí služby PayPal nebo platebními kartami Visa či MasterCard. Potvrzení o zaplacení objednávky tak jako informace o Vaší objednávce obdržíte na Váš e-mail krátce poté. 

Co říkají naši zákazníci

Zuzana 02.12.2016
Dostala som skvelú možnosť vyskúšať si fotoknihu, som nadmieru spokojná :) program na samotné vytvorenie knižky je jednoduchý, ponúka obrovské množstvo možností ukladania fotografií. Ja som si vybrala knižku s fotkami cez celú stranu, všetko je v BW a mám z tohoto darčeku veľkú radosť, určite odporúčam aj ako krásny darček k Vianociam! Ešte aj doručenie bolo prekvapivo rýchle :)
Názor zákazníka z 02.12.2016
Na Fb jsem získal kupón 1200 Kč na vytvoření fotoknihy. Využil jsem ho a nelituji. Kniha je velmi precizně udělaná a nelze jí absolutně nic vytknout. Společnost Saal-digital proto mohu doporučit i dalším fotografům.
Jiří 02.12.2016
Kniha se dělala velmi dobře, vysledek je tak jak jsem chtěl nastavil, bez jediné chybičky.Firmu mužu vřele doporučovat a také budu.Po dlouhé době se produkt fakt líbí a je tak jak jsem zadal.
Názor zákazníka z 01.12.2016
Webové stránky jsou přehledné, stejně tak jako program pro vytváření fotoproduktů. Vhodné pro každého, ať je sebenáročnější. Příjemné je obohacení programu o velké množství šablon, pozadí a klipartů, které se ale kýčovitosti zdaleka vyhýbají. Pečlivě zabalená fotokniha přišla rychle a zcela bez úrazu. Pevné stránky jsou příjemné, protože je jen tak nikdo nepokrčí. Lesklé stránky se sice rychle upatlají, ale jdou dobře otřít. Když jsem dala fotku přes dvě stránky, tak se v ohybu fotka nenarušila a není ani ořízlá. To je velké plus oproti ostatním výrobcům. Navíc jde kniha otevřít úplně, aniž by se nějak poškodila. Další plus je i slušná odolnost vůči dětem. Produkty od saal-digital doporučuji jak profesionálům, tak i nadšencům.
Gihara 01.12.2016
Kniha je skvělá! Porovnání s českou CEWE zde: https://www.facebook.com/bizzarox/posts/828703910601998
Marek 01.12.2016
Mali sme možnosť objednať si fotoknihu za 1200KČ voči úprimnému hodnoteniu :) Kvalita knihy: Náš výber bol fotokniha z lesklého papiera, fotky na nej vyniknú úžasne, kvalita spracovania je super, výborná pevná väzba strany sa nevytŕhajú, fakt kvalitná práca. Služba: Spokojnosť na plnej čiare, ako sa hovorí Veľa muziky, za málo peňazí. Dodacia lehota: som prekvapený ako rýchlo prišla na Slovensko Kuriérom o všetkom sme boli dostatočne informovaný, kedy bola poslaná do tlače, kedy bola odoslaná na adresu takisto bez problémov s Kuriérskou službou. Program: kvalitne spracovaný, množstvo vecí na výber, jednoduchý a prehľadný, naozaj krásne spojenie jednoduchosti a veľa možností na výber. Istotne si tam na svoje príde každý. Webová stránka: dobre spracovanie, jednoduchosť jeden malý mínus odo mňa má editor knihy priamo na stránke, no nakoľko je k tomu voľne stiahnuteľný program neberiem to ani ako mínus
Markéta 01.12.2016
Měla jsem možnost si bezplatně vyzkoušet fotoknihu od společnosti Saal-digital. A musím říct, že jsem z ní nadšená.Je to opravdu velice kvalitní tisk a barvy jsou takové, jaké mají být.Program se mi moc líbil a je tam nespočet variant,takže super. Moc děkuji i za ochotu prodsloužení slevového kuponu. Jsem velice spokojená a budu doporučovat :-) Ještě jednou děkuji!!!!
Názor zákazníka z 01.12.2016
Kniha se mi líbí. Jenom program na zhotovení se mi zdál zpočátku trochu chaotický. Ale pak jsem na to přišla a už to bylo dobré. Velmi krátká dodací lhůta.
Anna 01.12.2016
Využila jsem možnosti vyzkoušet si službu foto-knihy. Popravdě jsem mile překvapená a obecně spokojená. Ovšem měla jsem i nějaké ty výtky, svět není jen růžový. Má recenze je celá k vidění zde: http://neko-m-h.wixsite.com/photojournal/single-post/2016/11/28/Tvorba-portfolia-pro-me-horor Nadpisu se neděste, Saal-Digital rozhodně doporučuji. Jsou tam jiné problémy než s kvalitou či službou co mě trápí. A zkušené spíše pobaví, neznalým pomohu pár trefnými radami.
IRENA 30.11.2016
První objednávku a zároveň voucher v hodnotě 1200 Kč jsem využila k vytvoření fotoknihy z fotek mých dětí - jsem nadšená. Máme krásnou památku. Určitě doporučím svým zákazníkům.
Ivana 30.11.2016
Na Fb jsem narazila na reklamu s nabídkou na vyzkoušení výroby fotoknihy z vlastních fotek,kterou jsem využila.Ze začátku jsem měla nějaké problémy ohledně platby.Ale se vším mi pomohla asistentka pomocí emailu.Veliká vstřícnost i ochota.Po vyřešení problémů mne čekalo překvapení v podobě objednané fotoknihy.Byla jsem velice mile překvapena a s obrovskou radostí jsem si v knize listovala.Okouzlila mne svou kvalitou a vřele ji doporučuji všem zájemcům.V programu na zpracování fotek se pracuje dobře,tak nic nebrání k vytvoření krásných fotoknih.Viděla jsem knihu mé kamarádky,které jsem ji též doporučila a reakce byla stejná-obrovské nadšení .Děkuji,že jsem si ji mohla pořídit.
Kateřina 30.11.2016
Kdyby to šlo, hvězdiček Vám dám rovnou 10 - 5 je málo :-)) Jak s programem, komunikací s firmou, rychlostí vyřízení a konečně s výsledným produktem jsem maximálně spokojená. Fotokniha je skutečně krásná, moc Vám děkuji, s radostí Vaše služby doporučuji a přeji spoustu stejně spokojených zákazníků, jako jsem já!
Názor zákazníka z 29.11.2016
Velice snadný a kvalitní program na tvorbu fotoalba
Veronika 29.11.2016
Nejluxusnější fotokniha v ČR
Názor zákazníka z 29.11.2016
program pohodlný a pracuje se v něm dobře, produkt jsem zatím neobdržel, tedy nemohu hodnotit kvalitu a dodací lhůtu doufám že budu spokojen jako při skládání knihy.
Názor zákazníka z 29.11.2016
Už jsem měl možnost se seznámit s výrobky SAAL a to mně přesvědčilo k objednávce vlastního produktu. Už se těším až dorazí.
Veronika 28.11.2016
Z počátku jsem se bála nové zkušenosti s novou fotoknihou, ale nakonec jsem strašně ráda, že jsem si fotoknihu u firmy Saal Digital CZ udělala. S programem se mi pracovalo dobře, upozorňuje i na kvalitu fotek a nebo když náhodou přesáhnete stránku a byla by při výrobě oříznutá. v úterý jsem knihu objednala a v pátek jsem ji měla doma. Kvalita fotek je nádherná, nejvíce se mi líbí, že kniha je lepená a kdyby jste dali fotku přes celou stránku, tak fotka není narušená. Stránky jsou pevné a lesklé. Potěšilo mě to a hned jsem vás doporučila svým známým a doporučovat budu stále. Děkuji
Richard 27.11.2016
O možnosti vyzkoušet si bezplatně vyrobit fotoknihu v hodnotě 1200 korun od společnosti Saal-digital jsem se dozvěděl prostřednictvím jiných zákaznických recenzí na FB. A vzhledem k tomu, že jsem ještě žádnou fotoknihu v minulosti nedělal, rozhodl jsem se to tentokrát vyzkoušet. Věnuji se v poslední době především mobilní fotografii a volba proto padla na sérii mobilních fotografií z plzeňských Slavností svobody, které už několik let dokumentuji. I jako absolutní amatér v oboru výroby fotoknih, jsem po nainstalování potřebného programu velmi rychle pronikl do problematiky a sestavení samotné knihy je po následném výběru fotografií dílem několika málo minut. V jednoduchém programu vše fungovalo naprosto skvěle a logicky. Vybral jsem si na zkoušku jen obyčejnou vazbu s lesklým povrchem, což mi program sám doporučil a vysvětlil, proč to mám takto udělat. Na výběr je i nádherná, reprezentativní, ale o něco dražší kožená vazba. Tu si nechám až na příště. Pro fotografie jsem pak zvolil černobílý matný povrch a myslím, že jsem udělal dobře. S výsledkem jsem opravdu spokojený. Co mě velmi příjemně překvapilo, byla neuvěřitelná rychlost, jakou byla kniha dodána. Knihu jsem si nahrál a objednal v sobotu pozdě večer. A hotový produkt jsem obdržel prostřednictvím PPL už ve středu. Kniha je velmi precizně udělaná a nelze jí absolutně nic vytknout. Společnost Saal-digital proto mohu vřele doporučit i dalším fotografům a já osobně už nyní připravuji další svoji fotoknihu. Na závěr zdůrazním, že jsem na platbu knihy skutečně uplatnil slevový kupon, v hodnotě 1200 korun, který jsem získal od firmy Saal-digital. Za knihu jsem tedy reálně ve finále zaplatil jen 173 korun za její dopravu.
Robert 26.11.2016
Fotokniha za upřímnou recenzi? Na internetu jsem narazil na nabídku fotoknihy za upřímnou recenzi.Prve jsem tomu nevěnoval vůbec pozornost.Myslel jsem si,že to bude jen nějaký tahák a pak budou chtít neustále nějaké objednávky.Když jsem na tuto nabídku narazil po pár dnech znovu, tak jsem ji přečetl a zjistil,že to zase až tak zlá nabídka není.Vyplnil jsem tedy přihlášku a čekal.Po pár dnech mi přišel email od firmy Saal Digital CZ a v něm slevový kupon na fotoknihu v hodnotě 1200 kč. Po stažení programu na tvorbu knihy,který byl přehledný a jednoduchý,jsem se pustil do práce a navrhl svoji první fotoknihu.Dnes mi moje první fotokniha přišla.Jsem mile překvapen kvalitou a barevnou věrností.Zvolil jsem formát knihy 28*19 (A4 na šířku) vnitřní strany: matné 32 stran.Vazbu jsem volil též matnou bez vatování.Tak abych to nějak uzavřel,fotoknihu od firmy #saaldigitalcz # vřele doporučuju.
Adam 25.11.2016
chcem sa veľmi pekne poďakovať za fotoknihu ,ktorá naozaj bola nad moje očakávania ,kvalita na 100 % fotky sú žiarivé a tlač nemá jedinú chybu , naozaj pekná práca, budem odporúčať
Názor zákazníka z 25.11.2016
Program vyzerá byť v pohode, no mal pár detailov, ktoré mi prekážali. Ale tie sa u každého nájdu ;) som zvedavá, keď príde. Tešííím ;)
Barbora 25.11.2016
Jsem nadšená.Rychlé zpracování,mnoho možností na vložení fotografií. Možnost vlastního rozložení fotek. Program výborně upozorňuje na kvalitu fotek, takže se člověk nebojí, že by omylem vložil nekvalitní foto. O tomto produktu jsem slyšela už dříve, a jsem moc ráda, že mám možnost ho vyzkoušet. Vřele doporučím ostatním.
Barbora 25.11.2016
Díky reklamě na FB jsem se dostala k firmě Saal Digital CZ a přesto, že nejsem profesionální fotograf, umožnili mi, za což jsem jim velmi vděčná, vyzkoušet si jejich produkt v rámci propagační akce. Vzhledem k tomu, že s tvorbou a úpravou fotek mám zatím jen malé zkušenosti, bála jsem se celkového výsledku. Ale ten předčil mé očekávání. Příprava fotoknihy a její úprava je díky přednastaveným šablonám velice jednoduchá a dá se s ní krásně vyhrát a kromě fotek vytvořit různé rámečky, vytvořit barevné pozadí, vložit text či různé kliparty. Vazba je pevná a kvalitní a co jsem velice ocenila, je skvělé propracovaní středové vazby. Fotka může být přes vazbu a vůbec ničemu to nevadí a pořád vypadá moc krásně. Fotokniha byla vyrobena rychle a doručena ještě dříve než bylo předpokládané datum doručení. Na výsledek jsem se velice těšila a jsem moc nadšená. Vzhledem k tomu, že čekáme miminko, budeme do budoucna služeb firmy Saal Digital CZ využívat. Ve srovnání s fotoknihami jiných společností je tato skutečně top. Ještě jednou moc děkuji za možnost a přeji spoustu tak spokojených zákazníků jako jsem já. A hlavně spoustu těch, kteří se k Vám budou rádi vracet :-)
Dlugy 25.11.2016
Videl som na Facebooku ponuku od firmy Saal Digital CZ a okamžite som zareagoval. Taká ponuka sa neodmieta. Moc som však neveril že si ma vyberiete. No stalo sa. Najskôr som v programe na foto-knihu blúdil, keď som však prišiel nato ako to funguje bol som milo prekvapený. Od objednania po doručenie hotového produktu prešli len dva dni. Čo považujem za neskutočné. Foto knihu som robil ako darček. Som s ňou nadmieru spokojný. Tak ako ste potešili vy mňa, dúfam že aj ja poteším. ĎAKUJEM:
Soňa 25.11.2016
Velká spokojenost s rychlostí i provedením! Určitě využiju i v budoucnu.
Richard 25.11.2016
Ďakujem, že som mohol v rámci Vašej akcie zdarma otestovať Vaše služby. Doručenie produktu bolo až neskutočne rýchle, o 3 dni od zadania, som mal knihu doma. Balenie precízne, kniha dokonca zaliata v polyetyléhovej fólii, super. Zobrazenie fotografií zodpovedá plne tomu, ako som ich zaslal. Žiadne doostrovanie, prifarbovanie a pod. , s čím som sa stretol u iných predajcov. Čierno-biele fotografie ako také i v pridaní napr. sépie sú farebne neskreslené, bez farebného štichu. Veľké pozitívum je, že nikde v knižke nezobrazujete Vašu reklamu. Nakoniec, ani to nie je potrebné, lebo výrobok v takejto kvalite je reklamou sám o sebe. Myslím si, že i profesionál môže bez obáv využiť Vaše služby. Ešte raz, srdečná vďaka.
Názor zákazníka z 25.11.2016
O Saal Digital CZ som sa dozvedela od známich z fb, následne som si hneď prezerala stránku aj skupinu. Po jej prezretí som si povedala to je ono! Výber a vytvorenie vlastného dizajnu fotoknihy ma milo prekvapil, mohla som vytvoriť niečo originálne, niečo šité presne pre mňa. Kvalita fotiek vo fotoknihe bola skvelá, dodanie expresne rýchle! Môžem len odporučiť a v dohľadnej dobe určite posielam ďalšiu objednávku! :)
Liliana 24.11.2016
S pragramem jsem velice spokojená, dostala jsem od vás taky kupón na fotoknihu v tvrdé vezbě a moc se teším když mi už přijde :) Moc děkuji a přeju moc úspěchú a spokojených zákazníkú.
Anton 24.11.2016
Som veľmi spokojný so službami ktoré ponukáte.
Petr 23.11.2016
luxusní produkty a super kvalita služeb.
Názor zákazníka z 23.11.2016
Maximálna spokojnosť s produktami!
Jaroslav 23.11.2016
Spokojenost na 100%. Program, prostředí, web super. Čekám na doručení knihy.
Názor zákazníka z 22.11.2016
Fotoknihu jsem sice teprve ted objednala, ale už se na ní neskutečně teším, práce s programem byla skvělá , byla jsem překvapená jaké možnosti měla!
František 22.11.2016
Zkušenost velice pozitivní. Program na úpravu fotoknihy se velice snadno instaluje, pracuje dobře a není nijak složitý. . Je možné vytvořit i náhled v PDF a projekt uložit. Komunikace s dodavatelem bez závad. Jedině snad by bylo dobré rozšířit možnost platby i převodem s účtu s přidělením variabilního symbolu. Určitě by to někteří zájemci, především ti co nemají karty pro internetové platby, uvítali. Termín byl doržen a když přišel výsledek, tak jsem byl velice příjemně překvapený. Měl jsem v ruce fotoknihy i od jiných dodavatelů ale tahle se mi jeví asi jako nejlepší. Vyšší cena odpovídá opravdu velice profesionální práci. Doporučuji. A děkuji :-)
Názor zákazníka z 22.11.2016
O saal digital jsem se dozvěděla od kamarádky, tak jsem ji vyzkoušela. Program je velmi přehledný a dobře se v něm pracuje. Kniha mi přišla velice rychle. Kvalita knihy je vynikající a můžu říci, že jsem velice spokojená. Určitě doporučuji :-)
Vít 21.11.2016
Vaše foto-kniha je kvalitativně bezkonkurenční! Program je velice přehledný, daleko lepší než jsem dosud používal u konkurence - jednoduché a intuitivní pro každého zákazníka. Kvalita tisku mě překvapila opravdu moc, je radost takovou knihu mít. Každý detail je vidět, barvy ohromující, kvalitní papír. Zhotovili jsme si pro sebe knihu z naší nádherné svatby a zatím slyšíme jen pochvalné reakce na neuvěřitelně kvalitní a nádhernou foto-knihu!
Roman 21.11.2016
Zareagoval jsem na nabídku slevy na fotoknihu od Saal Digital, která byla na Facebooku. Kniha dorazila brzy až překvapivě . Jelikož jsem ji objednával ve svátek a pak byl jen jeden pracovní den a sobota neděle , tak jsem očekával objednávku déle , ale ona dorazila už následující pracovní den . Velmi mile jsem byl překvapen. Co se týče kvality zpracování , tak již mám pár fotoknih od jiných firem a mohu vřele doporučit fotoknihu od SaalDigital . Co se týče fotoknihy tak má svěle zhotovenou vazbu a vložené fotografie nejsou nijak znehodnocené dělící čarou která tu vlastně vůbec není . S programem jsem byl velice spokojen , je velice srozumitelný a hlavně je v českém jazyce. Celkově mohu SaalDigital vřele doporučit
Názor zákazníka z 20.11.2016
Program pracuje zodpovedne a ovládanie je intuitívne. Ponúka množstvo možností a pri dostatku času je možná nadizajnovať - zalomiť takmer všetko. Práca bola príjemná. Teším sa na výsledok - zatiaľ spokojnosť.
Vladimír 20.11.2016
hotovoval jsem fotoknihy již od jiných dodavatelů. Byly sice lacinější, ale, kvalitou nedosahují zdaleka té Vaší. Byl jsem velmi příjemně překvapen rychlostí zhotovení, rychlostí dodání. A teď, po otevření zásilky žasnu nad vynikající kvalitou. Kvalitní papír, věrné barevné podání. Trvalo mi chvíli, než se mi podařilo proniknout do způsobu naplnění fotoknihy snímky, také jsem chvíli tápal, než jsem našel vložení rámečků. Zde bych přivítal větší nabídku, rovněž i u pozadí stránek. Musím také podotknout, že nebýt slevového kuponu, asi bych do zhotovení knihy nešel, pro důchodce to není. Závěrem musím opětovně zdůraznit, že fotokniha od Vás je skutečně super. A děkuji.
Názor zákazníka z 20.11.2016
Dlho som odkladala možnosť vytvoriť vlastnú fotoknihu. Vďaka tímu Saal Digital CZ som mala možnosť si to vyskúšať a som nadmieru spokojná. Kto nemá nápad na darček pre svojho blízkeho, nič nie je krajšie, než darovanie spomienok! Vrelo odporúčam :)! https://pavelekova.wordpress.com/2016/11/19/moja-prva-fotokniha/
Ivan 19.11.2016
Jak tak nějak nestíhám, tak využiji tohoto delšího volna abych se i já vyjádřil k fotoproduktům společnosti Saal-Digital Fotoservice GmbH. Nedávno jsem dostal od firmy Saal Digital možnost vyzkoušet jejich fotoknihu. Původně jsem chtěl udělat knihu z dostihů, ale přeci jen se ve mně ozval hlas dědečka :). A tak kniha vznikla z fotek vnučky Karolínky. Z výsledku jsem byl nadšen. Ač většina fotek byla použita z mobilního telenou dcery, tak ke kvalitě tisknu nemohu mít jedinou výtku. . Kniha vypadají opravdu fantasticky. Věrné barvy, perfektní materiál, na kterém nezůstávají otisky prstů, možnost dávat fotografie i přes střed, aniž by to narušilo jejich vzhled, prostě naprostá spokojenost. Spokojený jsem byla i s programem na vytvoření knihy. Sice jsem chvíli tápal, ale nakonec jsem tomu přišel na kloub :). Pokud by to nevadilo, měl bych i přes svou spokojenost návrh na jeho malé vylepšení. Moc by se mi líbilo, pokud by na šablonách byl uveden poměr stran jednotlivých obrázků. Bylo by tak možné si výřezy fotografií předpřipravit ve svém používaném fotoprogramu, kde se každý jistě lépe orientuje, protože ho používá častěji a vhodné fotografie pro daný poměr stran nebo daný poměr stran pro vybrané fotografie by se snáze vyhledával. Ale to je jen maličkost, protože celkové zpracování knihy nemá chybu, je naprosto profesionální a bez jediné chybičky. Co se týče komunikace s firmou, i zde bylo jednání na jedničku s hvězdičkou. Bleskové odpovědi, přívětivé a maximálně vstřícné jednání moc potěšilo. Vážení v Saal Digital: Děkuji Vám za Váš - náš krásný a profesionálně zpracovaný produkt! Určitě Vás budu doporučovat
Peter 18.11.2016
Expresne rýchle dodanie a kvalitné stránky fotoknihy. Reálne farby, žiadny prehnaný kontrast. Maximálna spokojnosť. Dakujem
Jiří 18.11.2016
Fotokniha je opravdu,ale opravdu vynikající.Provedení je na jedničku,papír v nejlepší kvalitě,podání barev je originální.Mám již několik fotoknih od jiných firem,ale zdaleka nedosahují kvality fotoknihy od Vás.Rychlost vyhotovení a odeslání mě příjemně překvapila,protože ode dne zadání až po doručení ke mě,uběhlo jen pár dní.V programu se mi fotografie přidávaly celkem dobře,i když na poprvé je to zdlouhavější.Ocenil bych více možností úprav rámečku fotky i pozadí.Ale to je individuální. Jsem velice spokojen.
KAREL 18.11.2016
Zkusil jsem akci na fotoknihu od firmy SaalDigital. Komunikace byla rychlá a vstřícná, stejně jako objednání. Fotokniha dorazila během tří dnů. Kvalita je na výborné úrovni. Fotoknihu od Saal Digital mohu jen doporučit. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?uEm9PLIonaRFqfkdV1EJfmYJ2Gao4IbVsJhZ4Jwp děkuji za výbornou práci
Názor zákazníka z 17.11.2016
Budeme rádi, pokud přidáte návrhář písma.
Názor zákazníka z 17.11.2016
S Vašimi produktami som nadmieru spokojna, skvely servis a komunikacia, maximalna ochota, pomoc pri rieseni reklamacii, čo ma presvedčilo o tom ze ste TOP, a nadalej budem s Vami spolupracovat. Dakujem za doterajsiu spolupracu a tesim sa na buduce projekty. Pálffyová Edita
Názor zákazníka z 17.11.2016
Zatiaľ som veľmi spokojný program je veľmi jednoduchý a dobre sa sním pracuje. Pracoval som s viacerými podobnými programami ale boli nemotorné ale to nie je váš problém. Zatiaľ super
Gita 16.11.2016
Pěkná kniha, věrné barvy
Lenka 16.11.2016
Velmi mě překvapila rychlost s jakou moje objednávka byla vyřízena. Co se kvality týče tak nemohu jinak než prohlásit, že kvalita je vynikající. Byla jsem až v šoku jak nádherně fotokniha je zpracovaná. Zatím nejlepší fotokniha kterou jsem kdy nechala udělat. Program byl super tam taky není co vytknout. A rychlost? To byla snad rychlost blesku. 14.11 jsem ji v programu udělala a dne 16.11 jsem ji měla. Doporučuji od Saal Digital CZ si knihu necht udělat. Opravdu stojí to za to. Lenka
Názor zákazníka z 15.11.2016
Kvalitá výborná, aplikace Saal Designer dobrá - nenašel jsem možnost přímého nadhledu při tvorbě fotoknihy (jen až po uložení do souboru pdf).
Ivana 15.11.2016
Naše svatební fotokniha dorazila - je naprosto dokonalá! Jsme maximálně nadšení! Luxusní zpracování, fotografie krásně barevné, moc se nám líbí i dárkový box. V programu se mi skvěle pracovalo, je jednoduchý a intuitivní. Vřele doporučuji!!!
Jiří 15.11.2016
Fotoknihu jsem již zkusil a je opravdu kvalitní. Rychlost zpracování i dodání je velmi dobrá - oproti některým konkurentům až velmi rychlá. Líbí se mi, že je zpracovaná na fotopapíře a využití pro obrázky je od první až do poslední strany. Z mé strany jenom spokojenost.
Peter 13.11.2016
Bol som príjemne prekvapený rýchlosťou akou bola moja objednávka vybavená. Prišla mi do pár dní. Naozaj som nečakal takú rýchlosť. Kvalitu fotoknihy hodnotím ako veľmi dobrú. Verné podanie farieb ako na skalibrovanom monitore. Čiernobiela je čiernobiela, žiadny nádych fialovej alebo zelenej. Takúto dobrú skúsenosť som nemal s niektorými inými výrobcami fotokníh. Fotopapier je kvalitný, rovnako ako i matný obal knihy. Tlač na vysokej úrovni, nemôžem nič vytknúť. S programom sa dobre robí. Možno som dokonale neprebádal všetky funkcie, ktoré poskytuje, nenasiel som funkciu, ktorou by sa dali nastaviť rovnaké medzery medzi fotografiami. Jedna fotografia nebola v editore dobre zobrazená - keď som fotoknihu posúval z ľava doprava alebo naopak, fotografia sa neposúvala súčasne so zobrazenou knihou.
Art Bono 12.11.2016
Super foto kniha , kvalita úplne top, čisté tvrde strany , krásne ukážu fotky. Určite odporúčam a využijem určite do budúcna Vaše služby. Ďakujem za Vaše služby.
Pavel 12.11.2016
Dnes jsem obdržel fotoknihu zdarma v ceně 1200kč od Saal Digital CZ ,můžu doporučit-kniha v tvrdé vazbě,barevnost odpovídá originálu i rychlost dodání-6.11. objednáno a 12.11 doručeno. Díky. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1446526225376278&set=a.118829598145954.14771.100000567442404&type=3&theater
Martina 12.11.2016
Dobrý deň tento týždeň mi prišla moja fotokniha od Saal-digital.cz.Využila som akciu vytvor si zdarma fotoknihu len za recenziu .Program na vytvorenie fotoknihy úplne jednoduchý a po pár kliknutiach bola kniha na svete.Tak isto doanie bolo super rýchle čo som bola milo prekvapená pretože tu na Sk obchodom to trvá min týždeň ak nie dva. Saal-digital to bolo jeden deň som vytvorila poslala a o dva dni som mala knihu doma neskutočne rýchle. A čo sa týka samotnej fotoknihy úplne perektné spracovanie žiadne lacné materiály kvalitná tlač,kvalitný papier .Vo fotkách krásne vykreslené detaily no úplný úžas určite to u Saal-digital nebola moja posledná fotokniha aj ked si za ňu zaplatím ale tá kvalita mi za to stojí.Je to 100% práca dakujem som nadšená
Ivett 10.11.2016
Fotokniha je velmi pekna :)
Romana 10.11.2016
Super, super, super!!!
Názor zákazníka z 09.11.2016
Skvělé! Jsem maximálně spokojená
Radka 09.11.2016
Dnes mi přišla fotokniha objednaná v pátek večer. A prostě jsem z ní úplně nadšená :) barvy přesně odpovídají barvám fotek v počítači.Prostě maximální spokojenost. Bylo snadné ji vytvořit a dodání tak akorát řekla bych :) Můžu všem vřele doporučit a určitě to není poslední fotokniha,kterou si u Saal-digital nechám dělat. :)
Tomáš 09.11.2016
Vyzkoušel jsem poprvé vaši službu, a musím říct, že jsem byl opravdu mile překvapen.Není to jen kopírování chvály.První překvapení byla rychlost zpracování objednávky.Objednal jsem v sobotu, v neděli bylo zpracováno,v pondělí bylo odesláno a dnes ve středu už se kochám. Zpracování super,vkládal jsem systémem Drag and drop.Papír je velmi kvalitní a je to oprabdu profesionální práce.Určitě si objednám další knihu.Celkově mně to velmi nadchlo .
Aleš 09.11.2016
Dobrý den, právě jsem obdržel svoji první fotoknihu Saal-digital.cz. Využil jsem nabídky na vytvoření knihy za recenzi. Po stažení intuitivního programu bylo otázkou pár minut, které stačily na nahrání vybraných fotografií do šablon. Objednávku jsem zadal v pátek odpoledne, teď je středa odpoledne. Takže výroba a zaslání trvalo pouhé tři pracovní dny. Kniha byla velmi pěkně zabalena, byla naprosto bez poškození poštou. Provedení předčilo kvalitou moje očekávání. Krásné detailně vykreslené fotografie, kvalitně slepené tak, že ve vazbě není skrytý ani milimetr kresby. Budu doporučovat svým zákazníkům, pokud budou chtít vytvořit vlastní fotoknihu.
Názor zákazníka z 09.11.2016
Objednala jsem fotokniku s pevnými deskami v dárkovém balení. Velmi se mi líbilo balení - polstrovaná krabice. Dodá knize jiný rozměr. Co se týče barev, kvality tisku a papíru vše velmi dobré. V programu jsem se rychle zorientovala, pracuje se s ním také velmi dobře. Jediné, co mne trochu překvapilo, že se dá tisknout na vnitřní stranu desek. U jiných společností je toto blokované a tak nějak jsem to automaticky předpokládala. Moje chyba, příště už s tím budu počítat.
Názor zákazníka z 09.11.2016
Krásně zpracovaná kniha,kvalitní, dodávána v rekordním čase a díky i za slevu,která mi umožnila uchovat si krásné vzpomínky ve fotoknize od vás.vašich služeb ještě určitě využiji,hezký den
Názor zákazníka z 09.11.2016
Kniha je NÁDHERNÁ. Vřele doporučuji. Se vším naprostá spokojenost!
Jitka 08.11.2016
Naprostá spokojenost! :) Kvalitní provedení, nádherné barvy. Musím jen a jen doporučit, určitě využiji opět.
Petr Tonatiuh 08.11.2016
Zatím jsem hodnotil fotoknihu ,kterou jsem obrdžel . Nyní jsem si objednal fotoobraz budu hodnotit opět po obdržení
Ladislav 08.11.2016
Objednal som si fotoknihu od www.saal-digital.cz.S kvalitou a službami tejto firmy som veľmi spokojný a doporučujem všetkým na využitiem služieb tejto firmy pre spracovanie fotiek .
Názor zákazníka z 08.11.2016
Krásná fotokniha pro každého kdo má rád kvalitu. Intuitivní program ve kterém se pracuje bez problémů, fotografie vkládáte do předem nastavených šablon, anebo v mém případě formou drag and drop - přetáhnete do programu a nastavíte velikost - výborný. Objednávku jsem odeslal večer v 21:00 a druhý den ve 13:00 už byla vyexpedována. Za další dva dny doručena. Opravdu výborný servis. A samotná fotokniha? Kvalitní zpracování, vazba, věrné barvy na pevném foto papíru. Opravdová lahůdka. Myslím si že na své si přijdou i fotografové který vyžadují nejvyšší kvalitu. Brzy budu objednávat další. Děkuji.
Barbora 07.11.2016
Jedním slovem prostě NÁDHERA! Jsem nadšená. Doporučuji.
Tomas 05.11.2016
Skvela prace, fotokniha vypada opravdu luxusne. Podani barev skvele, kvalitni fotopapir. Celkove nelze niv vytknout a proto mohu jen doporucit dalsim. Se Saal-digital chybu neudelate, naopak budete mimoradne spokojeni. Diky za kazdou takto skvele fungujici firmu.
Taťana 05.11.2016
Využila jsem nabídku na vytvoření fotoknihy zdarma a zároveň jsem si nechala zhotovit další fotoknihu. Byla jsem velice spokojená s dodací lhůtou i kvalitou zpracování. Knihy vypadají opravdu fantasticky. Věrné barvy, perfektní materiál, na kterém nezůstávají otisky prstů, možnost dávat fotografie i přes střed, aniž by to narušilo jejich vzhled, prostě naprostá spokojenost. Spokojená jsem byla i s programem na vytvoření knihy. Je snadný i pro toho, kdo s ním pracuje poprvé. Pokud by to nevadilo, měla bych i přes svou spokojenost návrh na jeho malé vylepšení. Moc by se mi líbilo, pokud by na šablonách byl uveden poměr stran jednotlivých obrázků. Bylo by tak možné si výřezy fotografií předpřipravit ve svém používaném fotoprogramu, kde se každý jistě lépe orientuje, protože ho používá častěji a vhodné fotografie pro daný poměr stran nebo daný poměr stran pro vybrané fotografie by se snáze vyhledával. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé fotoknihy a určitě se budu vracet.
Názor zákazníka z 05.11.2016
doporučuju
Názor zákazníka z 05.11.2016
Foto kniha vypadá moc dobře.
Marcela 05.11.2016
Moje první objednávka,ale určitě ne poslední, nemám žádnou výhradu, se vším naprostá spokojenost. Nemohu než jen doporučit
Názor zákazníka z 05.11.2016
Fotokniha je velmi kvalitní.
Jana 04.11.2016
Tak ji mám taky! Krásnou fotoknihu od SAAL DIGITAL s krásnými fotkami přes stránky. Jsem z knihy strašně moc vděčná a chtěla bych jim poděkovat za možnost ji otestovat a touto cestou napsat svoji recenzi. Vřele doporučuji ji objednat a do týdne Vám přijde vyrobena v Německu.
Radka 04.11.2016
Tak fotokniha hotová,ani jsem nečekala,že mi to půjde tak rychle a dobře :) fakt se dobře pracovalo a na výsledek se moc těším,jakmile dorazí,napíšu podrobnější recenzi :)
Názor zákazníka z 04.11.2016
Dobrý den, tento týden mi přišla Svatební fotokniha a jsme zní vážně nadšení, už je to moje 5. a bohužel konkurence je daleko za vámi a nejde to vůbec srovnávat. Program je velmi dobrý jen má až zbytečně moc nepoužitelných šablon, které jsou spíše na obtíž a bohužel jsem nenašel žádnou šablonu se 4mi fotkami na jedné stránce, ale doladil jsem to svépomocí. Velmi kladně hodnotím zarovnávání fotek oproti programu co jsem byl zvyklí je to krásně přehledné. Myslím že cena odpovídá zpracování a pokud se chytne akce tak není očem.
Zdenek 04.11.2016
Jsem amatérský astrofotograf a na doporučení přátel jsem, možná poprvé v životě, si chtěl pořídit fotoknihu obsahující nejlepší obrázky noční oblohy, které jsem za deset let pořídil. Snímky noční oblohy jsou pro tisk velmi náročné, protože dynamický rozsah od bílé do černé je značný a proto je dost obtížné vytvořit výslednou fotografii v uspokojivé podobě. Objednal jsem si od firmy Saal Digital fotoknihu XT a proto píši tuto osobní recenzi: Fotokniha XT, A4 na šířku, pevná vazba bez vatování, lesklý papír + kniha je velmi kvalitní a reprezentativní + provedení knihy je precizní + fotografie jsou perfektní + dodání rychlé + ovladatelnost programu dobrá - centrování textu v knize je problematické (myslím tím úroveň dvou a více stránek) Závěr: mohu vřele doporučit i pro astronomické snímky. Přeji mnoho úspěchů.
Vladimír 03.11.2016
Zatím nemohu hodnotit více, jedná se o první kontakt s Vaší společností
Antonín 03.11.2016
Děkuji Vaší firmě za vylosování v soutěži a budu se těšit na možnou budoucí spolupráci v oblasti fotografie. S pozdravem Antonín Mívalt
Pavlína 03.11.2016
Využila jsem Vaši možnost na vytvoření fotoknihy. Práce v programu mě lehce zaskočila, když se mi po nahrávání fotek vyskytla chyba a musela jsem program několikrát zavřít a znovu otevřít. NAŠTĚSTÍ se mě to před ukončení programu vždy zeptalo na uložení a tak jsem nepřišla o žádnou uloženou práci :-) Co se kvality fotoknihy týče - bezva, stránky silnější, takže kniha působí velmi luxusně. Kniha přišla do týdne, což mě překvapilo a musím říct, že velmi příjemně. Pokud si budu v budoucnu vytvářet fotoknihu, opět zvolím tuto skvělou společnost. Děkuji Vám za možnost vyzkoušení :-)
Názor zákazníka z 03.11.2016
Pro Saal Digital jsem se rozhodla pote, co jsem otevrela fotoknihu z dovolene od Happy Foto (ktera byla vyrobena pred deseti mesici!!!) a s hruzou jsem zjistila, ze temer vsechny fotografie jsou vybledle, zelene tricko na fotce dostalo bilou barvu...Nutno upozornit, ze fotokniha nebyla vystavena nikde na svetle, ale byla pekne v kryte knihovne.. Jelikoz bych rada sve vzpominky z dovolene ci vzpominky na nejhezci obdobi zivota uchovala dele nez rok, rozhodla jsem se vyzkouset fotoknihu od Saal Digital. Pevne verim, ze jeji zivotnost bude mnohem delsi. Kazdopadne s jejim provedenim jsem velice spokojena - s kvalitou tisku, s zivymi barvami, s vazbou, s "hebkosti" stranek. Zkratka na pohled i dotyk je to naprosto jina uroven nez u zminene spolecnosti. Jako mensi minus vidim moznosti platby - uvitala bych klasicky bankovni prevod, popr. dobirku.
Martina 03.11.2016
Velká spokojenost.
Názor zákazníka z 03.11.2016
Naprostá spokojenost v nejvyšší kvalitě!
Marek 03.11.2016
Naprosto dokonalá firma.. Vše proběhlo v naprostém pořádku a nikde žádný zádrhel. Kniha je naprosto luxusní jak v kvalitě snímků tak i kvalitě zpracování. Jelikož vlastním fotografické služby, určitě se k této firmě vrátím. Děkuji za Váš kupón. A děkuji za vše...
Martina 03.11.2016
Dnes mi dorazily 2 fotoknihy a musím napsat, že je to naprostá PECKA. Jsou nádherné! Luxusní zpracování i barvy! 100% spokojenost. Děkuji!
Standa 03.11.2016
S fotoknihou jsem velmi spokojen, provedení je kvalitní, i fotky z mobilu pěkně vyniknou. S PC programem se mi pracovalo dobře, umožňuje spoustu potřebných funkcí, vše je přehledné. Můžu tedy jen doporučit :)
Názor zákazníka z 03.11.2016
Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu pri zhotovení mojej prvej fotoknihy. Program funguje veľmi dobre a je ľahko ovládateľný. Pracovníci Vašej spoločnosti sú veľmi milý a ochotní. Ďakujem za všetko a teším sa na moju fotoknihu z dielne Saal Digitall CZ. Prajem pekný deň. Juranová
Nina 02.11.2016
S ponúkaným produktom Fotokniha som veľmi spokojná. Jednoduchá orientácia na stránke, jednoduché stiahnutie a rýchla inštalácia, prehľadný program. Fotokniha sa dá veľmi jednoducho a nápadito vytvoriť. Na výber je z veľa možností či už pozadí, clipartov, rôznych farebných prevedení, veľkosti a množstva pridávaných fotiek, foto efektov. Ďakujem za možnosť, že som si ju mohla vyskúšať vytvoriť aj ja. Môžem len odporučiť :)
Názor zákazníka z 02.11.2016
Objednávala jsem fotoknihu v akci zdarma. Program krásně přehledný a rychlost dodání skvělá. i když nastal menší problém s odesláním objednávky a uplatněním kuponu, Saal -digital rychle reagoval a přes FB jsme se velice rychle domluvili, zaslali nový kod a objednávka pak již prošla bez problémů. Za mě krásná kvalita fotek i fotoknihy a i rychlá a vstřícná komunika, když se něco stane. Mohu jen doporučit. Děkuji
Sandra 01.11.2016
Jako první jsem si zvolila vyzkoušet produkt "Fotokniha zdarma".S aplikací na vytvoření fotoknihy se mi dobře tvořilo.Dodání knihy bylo podle mě rychlé na to jakou dálku cestovala, ze zajímavosti jsem koukla do mapy odkud až cestuje.Kniha byla naprosto precizně zabalená a zpracování předčilo moje očekávání.Opravdová německá kvalita.Jsem nadšená, kniha došla dnes, takže se stále kochám.Děkuji.Máme tak nádhernou knihu prvních dvou let naší dcery, která přišla pár dní po jejich narozeninách.Jediné co bych změnila, je možnost platit i jinou formou než přes PayPal nebo pomocí platební karty, uvítala bych možnost platit bankovním převodem.
Názor zákazníka z 01.11.2016
Opravdu velmi kvalitní a rychlé zpracování do dvou dnů, jsem velmi spokojená. Doprava oproti tomu trvala týden, to se PPL moc nepodařilo.
Vendula 01.11.2016
Když jsem objevila nabídku na vyzkoušení fotoknihy zdarma, nedůvěřovala jsem tomu, ale řekla jsem si, že se zkusím přihlásit. Velmi mě potěšilo, když jsem obdržela kupon. Pravda je taková, že jsem byla velmi skeptická, protože kdo by dal něco zadarmo v tak vysoké hodnotě a světe div se. Vyšlo to. A teď ke knize samotné - práce v programu byla na jedničku a nabízí spoustu možností, ať už rámečků či fontů písma. Doručení knihy bylo až závratně rychlé, což jsem tedy nepředpokládala a velmi mile mě to potěšilo. A samotné dodání? Jedním slovem NÁDHERA! Jsem moc spokojená s kvalitou tisku, vazby a celkově s fotoknihou. Můžu říct, že až si budu opět objednávat fotoknihu, či vyvolávat fotografie jistě se obrátím na tuto společnost. Ještě jednou velké díky, že jsem si to mohla vyzkoušet.
Názor zákazníka z 30.10.2016
Objednávka odeslána, se vším jsem zatím spokojen. Po obdržení produktu napíši recenzi podrobnější.
Jiří 29.10.2016
Dostal jsem možnost vyzkoušet tuto fotoknihu.Přestože offline klient mi chvíli trvalo než jsem jej dostal pod kontrolu,přeci jen nabízí hodně nastavení a pokud chcete prostě jednoduchou knihu tak nebylo jednoduché to jentak naklikat...ale nakonec jsem s celou knihou maximálně spokojen.Tvrdá vazba,na obalové straně se fotky krásně rozložily přes hřbet bez výrazné deformace.Samotné zpracvoání fotografií - čekal jsem,že někde ustřelí bílá,ale je to 1:1 přesně jak to mám na monitoru takže maximální spokojenost.Vytištěnou knihu tak mohu bez strachu prezentovat svou práci potenciálním klientům.Ještě jednou děkuji za velmi rychlé dodání a maximálně profesionální službu.Opravdu nevidí se to jen tak....Děkuji !
Zuzana 29.10.2016
Kamarát mi dal typ na bezplatné vyzkúšanie produktu „Fotokniha zdarma“, zaregistrovala som sa na vašich stránkach a po splnení podmienok som od Vás obdržala kupón. Stiahla som si aplikáciu na vytvorenie fotoknihy, aplikácie ja veľmi prehľadná a má jednoduché ovládanie s ktorým aj laik dokáže vytvoriť profesionálnu knihu. Vybrala som základný model bez čiarového kódu. Zaplatila som poštovné cez klasickú Visa kartu. Kniha mi prišla za tri dni. Po jej rozbalení, som nechcela uveriť, že sa jedná o moju knihu, veľmi kvalitné spracovanie, ako obálky , tak aj obsahu. Listy knihy sú z kvalitného fotopapieru. Každému komu som knihu ukázala , ocenil jej kvalitné prevedenie a vzhľad.
Názor zákazníka z 29.10.2016
Pekný deň!S foto knihou som veľmi spokojná.Kvalita výborná.Veľmi ma potešila.Všetkým len vrelo doporučujem!
Názor zákazníka z 28.10.2016
Mela jsem možnost vyzkoušet služby . Nechala jsem si vyhotovit fotoknihu . Lehce mě zaskočil program , od konkurence jsem zvyklá na jednodušší i přes to jsem fotoknihu zvládla a zbytek zpracování byl na Vás . Foto kniha do třech dnů byla doma ,perfektně zabalená a kvalita zpracování něco úžasného ... jsem nadšená . Jediné co by mohlo někoho odradit je platba pouze pomocí karty .... děkuji ještě jednou
Vše ukázat (100)
Ukázat méně