Prvotřídní Fotokniha od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*:  FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody naší fotoknihy.

*Akce platí do 31.07.2016. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka.

fotomagazín: testovací výtěz fotoprodukce Výsledek zkoušky: velmi dobrý Velmi dobrý a rychle dodáno. Saal je velmi přesvědčivý kvůli své vynikající kvalitě. Fotografie vytvořené fotoreprodukcí ukázaly i ty nejmenší detaily s absolutní ostrostí a dokázaly velmi přesvědčit díky své vysoké stálosti barev. Saal Digital se vyznačuje velmi dobrými kontrasty a čistým zpracováním produktů, což mu přidává body navíc. Saal Digital patří ke špičce ve svém oboru! Moc se nám líbila matná tištěná vazba knihy. Kvalita na nejvyšší úrovni ..., že Saal Digital nastavuje standardy na trhu knih. Nabídka atraktivních cen, také v případě nástěnných dekorací a Fine Art výtisků. Fotokniha od Saal Digital se vyznačuje svojí vynikající kvalitou.

Vaše fotokniha přímo z fotolaboratoře

Vytvořte si nezapomenutelnou vzpomínku

Vytvořte si celou fotoknihu podle Vašeho gusta díky našemu programu, který Vám pomůže prezentovat Vaše fotografie v tom nejlepším světle. Dále si můžete vylepšit Vaší fotoknihu například kvalitní koženou vazbou nebo dárkovým balením přímo přizpůsobeným na Vaší fotoknihu.

Poznejte také další vazby a druhy fotopapíru, které můžete na Vaší fotoknize použít a vyberte si z velkého množství formátů, od 13 x 10 cm do 42 x 28 cm.

Dokonalý doplněk k Vaší fotoknize

Unikátní dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení v podobě boxu k sobě prostě patří. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednomDárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě je k dispozici v provedení leskle bílém a matném antracitu pro všechny pevné vazby. Na dárkovém boxu není žádné rušivé logo výrobce či čárový kód.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Rušivé logo výrobce nebude na Vašem objednaném fotoproduktu zobrazeno. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Vylepšete si svou fotoknihu koženou vazbou s možností individuálního popisu

Nakonfigurujte si různé možnosti vazby Vaší fotoknihy. K jedné příležitosti si můžete vybrat vazbu fotoknihy na pravém fotopapíře a ke druhé elegantní koženou vazbu . Obě možnosti jsou k dostání v dalších variacích.

Obal knižní vazby z pravého fotopapíru

Obal fotoknihy je pomocí fotoreprodukce vyvolán na matný nebo lesklý fotopapír Fujifilm Crystal Archive Album. Objevte v našem programu mnoho možností a užívejte si svou maximální svobodu během vytváření Vaší fotoknihy.

K dispozici jsou Vám tyto povrchy stránek:

  • Lesklý: S leským povrchem stran docílí Vaše fotokniha působivou barevnou hloubku, tak jako nevšední lesklý efekt.
  • Matný: Matný povrch stran působí speciálním dojmem díky SoftTouch laminaci a tím zajišťuje hebký a sametový vzhled.

Vazba z ušlechtilé kůže s možností individuálního popisu

Klasická, nadčasově moderní a velmi příjemná na dotek. Přidejte Vaší fotoknize elegantní vzhled a objednejte si vazbu z ušlechtilé kůže. K dostání v barvách černého safíru, smetany, koňaku a titanu. 

Třešnička na dortu: Možnost individuálního popisu na kožené vazbě

Tzv. třešničkou na dortu je možnost si zvolit individuální popis na kožené vazbě, stejně tak jako styl jeho písma. Váš text si můžete přidat na preferované místo na vazbě Vaší fotoknihy. Vámi zvolený text bude pak vytištěn přímo na koženou vazbu a zanechá tak Vaší fotoknihu jedinečnou. 

Ponechejte si Vaše nezapomenutelné momenty ve fotoknize

Verpacken Sie Ihr Fotobuch in einer hochwertigen Geschenkbox. Auch als tolle Aufbewahrungsmöglichkeit verwendbar. Schützt alle Kanten und auch vor Staub und Schmutz.

Přesvědčivý zevnějšek

Informujte se více o matném (SoftTouch) nebo lesklém povrchu vazby Vaší fotoknihy a nechte se přesvědčit o jejich kvalitním zpracování.
Zjištěte více o vazbách fotoknih

Zcela plochý design

Plochý design fotoknihy bez rušivého švu uprostřed každého listu Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení.
Poznejte jaký je to rozdíl

Vnitřní hodnoty

Vnitřní strany fotoknihy tak jako její vazba jsou vyhotoveny na pravém fotografickém papíru čímž se zanechávají barvy dlouhotrvající a velmi živé. 
Zjištěte více o vnitřních stranách 

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Objevte dva různé druhy fotoknih z našeho portfolia: fotoknihu a fotoknihu XT. Rozdíl mezi nimi spočívá v tloušťce a tvrdosti stran. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany fotopapíru s tloušťkou 0,34 mm. Narozdíl u fotoknihy XT, jsou vnitřní strany tlusté přibližně 1,08 mm a to díky dodatečnému velmi pevnému materiálu s gramáží 600 g/m². 

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Fotokniha je v závislosti na provedení k dispozici od 26 do 120 stran, fotokniha XT pak od 26 do 36 stran. Vždy si můžete rozšířit Váš projekt o další dvě stránky. Díky ploché vazbě fotoknihy (bez žádného švu uprostřed) je možné umístit fotografii na celou dvoustránku. V záhybu fotoknihy není žádné zakřivení jak je to u běžných fotoknih obvyklé. A proto je veškerá informace o snímku zachována a nic nechybí. 

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Zhodnoťte Vaší fotoknihu ještě jinou funkcí a to je zvolením volby "s polstrováním/vatováním" vazby Vaší fotoknihy. Tímto je vaše vazba dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).  Tato možnost je k dispozici jak pro koženou vazbu, tak i pro vazbu s fotografickým papírem.

Die Haptik des wattierten Covers, egal ob mit Fotopapier oder Lederoptik, ist unbeschreiblich und hinterlässt einen noch wertigeren Eindruck.

Pro profesionální fotografy: ICC-Profil pro fotoknihy

Profesionální fotografové mohou fotoknihu přizpůsobit v programu pro úpravu fotografií, jako je Photoshop nebo Lightroom. Za účelem zachování optimálních výsledků barev, ať už pro matné nebo pro leské povrchy stránek, Vám zajišťujeme ke stažení vlastní ICC-Profil pro kontrolní náhled.

1. Úprava fotografie

Upravte fotografie ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrolní náhled

Zkontrolovat fotografie s pomocí ICC-Profilu

 

 

3. Objednávka

Zhotovit a přímo objednat fotoknihu v  Saal Design programu.

 

 

Jaký formát si přejete?

Podívejte se na naší rozmanitou nabídku formátů fotoknih a najděte ten, který se k Vám hodí nejlépe. Vybrat si můžete mezi 10 formáty, ať už ve čtvercovém provedení či formátech na výšku.

Čtvercový a praktický

Opravdový všestranný talent. Využije místo na rozmanité nápady. Díky ploché vazbě (bez švu) je zde mnoho místa na fantastické panoramatické fotky.

Formát na výšku

Dostatek místa na působivé portréty a fotografie z Vašich krásných vzpomínek. Oblíbené formáty jsou 21 x 28 cm (A4) a 15 x 21 cm (A5).

Velkolepé panorama

Pro dech beroucí panoramatické snímky. Pro získání úchvatných fotografií. Působivé: 42 x 28 cm, s šířkou 84 cm.

Vaše výhody u Saal Digital

Bez žádné zajížďky přímo od výrobce

Až budete hotovy s návrhem, můžete si objednat Vaší fotoknihu. Vaše fotokniha bude připravena k odeslání během 1-2 pracovních dnů. Již krátce poté můžete držet Vaší fotoknihu ve svých rukou. Na naše aktuální dodací lhůty k jednotlivým fotoproduktům se můžete podívat kdykoliv online. 

Zaplaťte pohodlně - bez rizika

Zaplaťte Vaší objednávku pohodlně pomocí služby PayPal nebo platebními kartami Visa či MasterCard. Potvrzení o zaplacení objednávky tak jako informace o Vaší objednávce obdržíte na Váš e-mail krátce poté. 

Co říkají naši zákazníci

Názor zákazníka z 20.07.2016
Na facebooku som sa dozvedala ,že firma Saal Digital ponúka fotoknihu za recenziu. Tak som vyskúšala požiadať o túto možnosť aj ja :) Program cez ktorý sa fotokniha vytvárala bol veľmi jednoduchý fotografie som nemusela ani nahrať do programu a dali sa aj presunúť priamo z počítača na stránku na ktorej som ich chcela mať. Zvolala som matné strany z koženou väzbou. Fotokniha bola vyrobená naozaj rýchlo, mala som ju doma za približne 2 týždne. Kvalita fotoknihy je vážne super :) Veľké plus hodnotím aj to ,že som si fotografie mohla umiestniť aj na dvojstrany bez toho aby sa nejako zdeformovali. Farby sú ozaj krásne. Aj nabudúce ak budem chcieť fotoknihu určite využijem tlač knihu u Saal Digital
Michal 17.07.2016
Jako fotograf jsem dostalmožnost nechat si u Saal Digital CZ vytvořit fotoknihu zdarma. Těšil jsem se, až si knihu vytvořím, ale díky tomu, že jsem měl málo času a nic jsem nestíhal, kód pro slevu na fotoknihu jsem nestačil vyčerpat. Byl jsem mrzutý a naštvaný sám na sebe. Zkusil jsem Saal Digital CZ požádat o prodloužení platnosti kódu a během několika hodin mi ochotně platnost kódu prodloužili a já po pár dnech začal na knize pracovat. Bohužel tlačil mne termín a svého času jsem měl stále málo, tak jsem knihu vytvářel velice rychle a dost jsem zmatkoval. Kniha nemá sice ždný text je tvořena čistě jen fotografiemi a to ještě z malého rozlišení, ale výsledek mne hodě překvapil. Kniha má příjemné rozměry, fotografie v ní jsou pestré a lesklé a kvalita zpracování knihy vypadá kvalitně. Také mne překvapila rychlost zpracování a dodání. Nemám co vytknout a hrdě doporučím mým zákazníkům i dalším kolegům.
Názor zákazníka z 16.07.2016
Výborná kvalita knihy a ešte krajšie fotografie, ktoré farbami žiarili. Rýchlosť dodania tiež super z Nemecka do 3dní.
Šárka 14.07.2016
Na facebooku se objevila opravdu zajímavá věc - akce na fotoknihu zdarma od Saal Digital CZ. Odpověděla jsem na odkaz a čekala zda budu vybrána do této akce. Komunikace s Saal Digital byla a je od první chvíle suprová. Do akce jsem byla vbrána a knihu v hodnotě 1200,- Kč jsem mohla začít tvořit. Několikrát mi vyšli vstříc a posunuli mi termín výroby (protože jsem nestíhala ... známe to) a nakonec jsem v jejich přehlédném a zatím nejlepším programu, ve kterém jsem kdy tvořila knihu, dílo dokonala. Přišla mi velmi rychle, snad do 3-4 dnů. Byla opravdu zdarma a byla nádherná. Mám velkou radost, že jsem byla vybrána a budu doporučovat svým klientům. Kvalita papíru - výborná, barvy super ... nemám co vytknout.
Názor zákazníka z 12.07.2016
Přehledné a intuitivní prostředí programu na vytváření fotoknihy.
Názor zákazníka z 10.07.2016
Využila jsem nabídky Saal Digital Cz na zhotovení fotoknihy v hodnotě 1200 Kč výměnou za upřímnou recenzi. Chtěla bych tímto poděkovat saal-digital.cz, jsem nadšená rychlostí dodání a ještě víc kvalitou fotoknihy. Pevná vazba, extra tvrdé stránky, kvalitní tisk, barvy odpovídají skutečnosti, není nic, co bych mohla vytknout a určitě budu všem doporučovat.
Jan 05.07.2016
Chtěl jsem zvěčnit své fotografie z cesty kolem Islandu formou fotoknihy, ale nevěděl jsem jak zhmotnit své představy. Chtěl jsem koláže, hry barev a kontrastů kde každá strana bude originální, včetně strany titulní... a pak jsem objevil nabídku od Saal-Digital. Nejdříve mě nadchla šance na knize ušetřit, ale po nainstalování softwaru na grafické zpracování knihy jsem žasl nad možnostmi které se mi nabízí. Měsíc jsem po večerech seděl a hodiny jsem si hrál se stovkami fotografií, které jsem nakonec vtěsnal do 98. stran. Odeslal jsem objednávku a za tři dny jsem měl balíček doma! Na první pohled mě ohromila preciznost s jakou je kniha zpracovaná, je opravdu těžká a já mám těžké věci rád :) Rovněž kvalita fotografií mě potěšila, jsou vidět ty nejjemnější detaily na opravdu malých obrázcích, především na titulní dvojstraně. Barvy jsou živé a tisk dokonalý, to vše na tvrdých, kvalitních stránkách. Kniha jako celek působí dojmem, že za jejím zpracováním stojí tým profesionálů a já jim tímto moc děkuji. Práci v softwaru jsem si náramně užil a konečný produkt má pro mě velkou hodnotu.Od teď když fotoprodukty, tak jedině od Saal!
Názor zákazníka z 04.07.2016
S knížkou jsem opravdu spokojená :) Krásný matný obal opravdu kvalitní a vevnitř lesklé fotky a super :) Fotografie neztratily svojí kvalitu a to je super. Velice doporučuji!
Alex 03.07.2016
Naprosto skvělé služby a zpracování fotografie, objednávám už po 4té. Jedině Vaše zpracování dokáže mým fotografiím vdechnout kouzlo okamžiku :)
Názor zákazníka z 22.06.2016
Zatím spokojenost
Názor zákazníka z 21.06.2016
:-)
Názor zákazníka z 20.06.2016
Výborná kvalita, jen by možná první ve fotoknize mohla být prázdná a pak až fotka. Ale chválím za kvalitu a rychlé dodání.
Názor zákazníka z 20.06.2016
Na instagramu a fecebookové stránce se objevila zajímavá akce na fotoknihu zdarma od Saal Digital CZ. Jelikož v dnešní době není nic zadarmo, nevěděla jsem co je za touto reklamou za háček a ono, světe div se, nic! Jelikož jsem fotoknihu potřebovala pro školní práci, využila jsem tedy slevový kupon. Fotoknihu jsem tvořila v programu Saal Digital CZ, který mi připadal zprvu chaotický, ale po chvilce jsem se již zorientovala. Program pracuje velmi rychle a umožňuje nahrávat fotografie z jakékoliv složky v počítači. K dispozici jsou různé rámečky a šablony. Rozvržení fotografií hravým způsobem dodává fotoknize zcela nový rozměr. Barevnost fotografií odpovídá skutečnosti. Kniha je vytisknutá precizně, ostře a celkově působí luxusním dojmem. O rychlosti doručení ani nemluvě. Jistě budu vědět kam se příště pro fotoknihu obrátit.
Háta 17.06.2016
měla jsem možnost vyzkoušet si a zpracovat fotoknihu od Saal Digital CZ ... Je to přesně co potřebuji. Kvalita tisku, vazby, fotopapíru, program kde si fotoknihu navrhnu jak potřebuji, rychlost a možnosti jsou dokonalé. Vazba a dárkové balení nemají chybu.
Dominika 13.06.2016
Když jsem dostala příležitost vyzkoušet fotoknihu od Saal Digital, byla jsem nadšená, protože vlastním několik fotoknih a tento fenomén tisku je pro mě trošku koníčkem:) Fotokniha je kvalitně vyrobená, pevná a díky lesku stran má parádní živé barvy. U každé fotoknihy jsem bojovala s vazbou a fotografií na šířku, fotografie na šířku přes obě strany mám moc ráda, ale bohužel u většiny fotoknih dojde k výraznému narušení středu, což se tady nestalo a mohu si konečně vychutnat "velkou fotografii v celku"!:-) Program je rychlý efektivní a srozumitelný , takže práce na fotoknize zabere polovinu času, co u konkurenčních firem!:-) Za mě velký palec nahoru, doporučuji všem zájemcům a určitě jsem nevyužila služeb této firmy naposledy!:)
Blanka 11.06.2016
úžasná a rychlá objednávková aplikace, kterou pochopí i ten, kdo moc fotky nedělá
Názor zákazníka z 11.06.2016
Dnes jsem obdržela balíček s fotoknihou od firmy Saal Digital CZ , u které jsem také využila jejich nabídku. Četla jsem již několik pochvalných recenzí a o to víc se na knihu těšila. Doba dodání je naprosto skvělá a celkově jsem velmi spokojená. Zvolila jsem matnou vazbu, matné vnitřní strany, barevně vše sedí a samotný program pro tvorbu knihy je velice jednoduchý ;-). Jsem si jistá, že tato fotokniha není mou poslední.
Dan 10.06.2016
Dostal som od firmy zľavný kupón na fotoknihu. Tak som si povedal, že to odskúšam a pustil som sa do návrhu knihy. Program v ktorom sa to robí návrh je intuitívny, netreba ani študovať návod. Zahrňuje všetko od spracovania obrázku, až po objednávku a odoslanie do spracovania. Jediné, čo mi pri práci s ním trochu vadilo je, že zväčšovanie a zmenšovanie obrázkov je skokové. Uprednostnil by som plynulejšiu manipuláciu. Bol som prekvapený rýchlosťou spracovania a dodania mojej objednávky. V pondelok ráno som odoslal návrh knihy do výroby a vo štvrtok doobeda som už ju mal na doma na Slovensku. S kvalitou realizácie som bol spokojný. Je to výborná ekonomická verzia fotoknihy. Môžem to len doporučiť.
Jana 09.06.2016
Objednávala jsem u vás fotoknihu poprvé a jsem spokojená na 1* Zvlášť oceňuji bezmeznou trpělivost a laskavost a to, že jste mi několikrát vyšli vstříc, když jsem nestíhala kvůli nemoci, pak zase špatně odeslala a zmatkovala,... nakonec se mi knihu podařilo objednat. Dorazlia v kratičkém čase a je opravdu nádherná, všem mohu jen doporučit. Určitě to není posldní fotokniha, kerou jsem objednávala, protože hezčí jsem opravdu ještě neviděla. Svým newborn portfoliem se díky Vaší fotoknize mohu s hrdostí prezentovat.
Názor zákazníka z 08.06.2016
Veľmi dobré spracovanie, vysoká ostrosť, celkovo luxusný dojem z knihy. konkurenciu ste preskočili o triedu.
Barbora 06.06.2016
Na akci od Saal Digital mě upozornil sám facebook, když mi tam vyskočila reklama. Docela mě to upoutalo, tak jsem si řekla, proč ne, ráda vyzkouším. Mockrát děkuji za nádhernou fotoknihu, jsem maximálně spokojená. Fotoknihy dělám pravidelně a musím říci, že jsem vyzkoušela od různých výrobců a přesto tahle nemá konkurenci. Vazba úžasná. Barvy syté a plné života. Plynulé přechody a pevné stránky. Sice jsem dělala fotoknihu narychlo, ale i tak jsem spokojená jak jsem si ji hezky sestavila díky šablonám, které byly k dispozici. Fotokniha mi přišla teď v pátek, vlastně 3 dny od objednání a budu se snažit co nejrychleji ji vyfotit a napsat recenzi, mám toho teď trošku moc. Doporučuji všem vyzkoušet Vaší fotoknihu a určitě i ostatní produkty, protože rozhodně neprohloupí.
Dana 02.06.2016
Na akci fotokniha od firmy Saal Digital mě upozornila kolegyně svatební fotografka Lenka Chudá. Vyzkoušela jsem již mnoho fotoknih, ale táto fotokniha se s nimi vůbec nedá srovnávat. Stáhla jsem si jednoduchý program na nahrání a sama , bez šablon knihu vytvořila. Samozřejmě můžete využít i pěkné šablony, které vám intuitivně pomůžou „dát knihu dohromady“. Kniha dnes po 4 dnech od objednání došla. Po otevření jsem byla velmi příjemně překvapená, fotokniha se mi velice líbí a jsem velmi spokojená s kvalitním a precizním zpracováním.Obzvlášť se mi líbí způsob, jakým je vyřešen střed dvojstránky. Při tisku jedné fotky na obě strany nedojde k deformaci a fotka je vidět krásně celá. Barvy mám na svém monitoru sytější než v knize,ale i tak jsou pěkné. Možná bych doporučila do postupu výroby fotoknihy doplnit vhodné nastavení monitoru, aby se výsledek shodoval s tím, co zákazník vidí . Velmi děkuji za zhotovení fotoknihy se slevou . Za sebe mohu všem "www.saal-digital.cz" vřele doporučit a určitě zůstanu vaší věrnou zákazníci. Ps. škoda, že jsem nevěděla, že se dá slevový kupón a nějaká ten den prodloužit, svou první fotoknihu od této společnosti jsem dělala v noci, dosti „narychlo“ ,aby mi kupón nepropadl :) Teď tam vidím malé chybičky,které laik možná nevidí, ale já se se jich budu příště snažit vyvarovat. Dana Langrová
Zuzana 01.06.2016
Som maximálne spokojná a môžem iba ĎAKOVAŤ za krásnu fotoknihu. Nádherná tlač, v programe sa krásne, jednoducho pracuje. Dodanie naozaj expresné. Určite to nebola posedná fotokniha objednaná vo Vašej spoločnosti. ĎAKUJEM Zuzka.
Jana 31.05.2016
Fotoknihu od Saal Digital CZ doporučuji. Dodací lhůta je tak maximálně krátká. Druhé, co mě ohromilo, byla kvalita tisku,,kvalitní papír. Vše prostě Super, úžasné, dokonalé a doporučuji všem.Fotografie jsou našimi vzpomínkami na významné i obyčejné životní události, jež si chceme neustále připomínat.
Sabina 31.05.2016
S kvalitou fotoknihy jsem naprosto spokojená, tvorba v programu byla snadná a rychlá, dodací lhůta a celková komunikace s firmou bez problémů. Fotokniha je vhodná jak pro fotografy, tak pro běžné rodinné fotografie každého z nás.
Zuzana 24.05.2016
Naprostá spokojenost! Rychlá dodací lhůta, vysoká kvalita tisku, intuitivní program. Můžu jen doporučit!
Petr 24.05.2016
Rád bych napsal recenzi na fotoknihu od Saal Digital. Před asi čtrnácti dny jsem dostal od této firmy kupon na fotoknihu zdarma v hodnotě 1200Kč.Byl jsem nadšený a pustil jsem se do práce. Program ve kterém se vše tvoří a který Vás provede od první stránky až po platbu je absolutně super. V jednoduchosti a kvalitě je prostě síla.Vše je intuitivní a opravdu bezproblémové.Původně jsem chtěl použít knihu jako svoje portfolio, ale žena rozhodla jinak.Nakonec je z knihy dárek pro dcerku k jejím pátým narozeninám. Ve čtvrtek večer jsem odeslal podklady a kniha dorazila právě dnes.Rychlý to teda bylo dost.A ta krása, když jsem rozbalil balíček. Opravdu nádherná práce.Všechno přesně tak, jak jsem připravil.Parádní barvy, luxus BW.Za mě ohromná spokojenost a velká radost mojí dcery, která bude mít památku na celý život.A jako třešnička na dortu cena.Za celou knihu 21 x 28 se 76 stranami včetně poštovného jsem dal 594 Kč. Ještě mě totiž zastihla další slevová akce. Všem moc doporučuji a určitě budu služeb Saal Digital využívat dále.
Názor zákazníka z 24.05.2016
:-)
Dávid 23.05.2016
Dekuji za všetko
Jarka 21.05.2016
Krásné zpracování,kvalitní papír i tisk.Program přehledný a dobře se v něm pracovalo.Mohu jen doporučit :-)
Ľubica 19.05.2016
Dobrý večer, veľmi si cenním možnosť využitia ponuky Fotoknihy zdarma. V prvom rade som maximálne spokojná s Vašou rýchlou komunikáciou a následne aj s programom, cez ktorý som si knihu vytvárala. Neskôr aj fakturačné podmienky a možnosť platby. Som veľmi spokojná a na knihu sa teším. Následne napíšem ďalšiu recenziu :) S pozdravom Ľubica Stanovčáková
Aleš 19.05.2016
Děkuji za kvalitní fotoknihu na moje portfolio.
Zlatica 14.05.2016
Fotoknihy od Saal Digital CZ ma veľmi prekvapili, sú úžasné, spracovanie výborné, dodanie veľmi rýchle. Kniha vyzerá veľmi luxusne, maximálna spokojnosť jednoznačne budem odporúčať ďalej a tiež budem spolupracovať s Vami. Prajem krásny deň :)
Martin 13.05.2016
Fotokniha dorazila do mých rukou ve středu. Na tom by nebylo nic divného, kdybych jí teprve v noci z neděle na pondělí nedokončil. Dodací lhůta je tak maximálně krátká. Druhé, co mě ohromilo, byla kvalita tisku. Mé fotky si zaslouží to nejlepší a špičkový papír a barvy mé fotografie podtrhují. Dokonce ani na lesklém papíru a lesklých deskách nezanechávají prsty otisky. Velmi snadné bylo i zpracování knihy samotné ve velmi intuitivním softwaru. Už se těším na další objednávku
Názor zákazníka z 11.05.2016
Je to skvělé! Moc děkuji za příležitost. :-) Mám velikou radost.
Jana 11.05.2016
Děkuji za krásnou a kvalitní fotoknihu , mám zní opravdu radost , moc děkuji :)
Názor zákazníka z 10.05.2016
PLUS: - Pro tvorbu fotoknihy je k dispozici software, který se po krátkém rozkoukání jeví jako jednoduchý s intuitivním ovládáním. Po několika pokusech a omylech už jsem zvesela otáčel fotky, měnil barvy pozadí, vybíral přebal atd. Protože fotím zásadně ve formátu 3:2, u formátu A5 zůstává volný pruh, který jsem při přípravě využil k uvedení popisků k jednotlivým fotkám (stejně tak se dají stránky např. číslovat). - Rozpracovaný projekt se dá kdykoli uložit a později se k němu můžete vrátit, vymazat fotky a nahrát nové. Já konkrétně jsem chtěl svůj projekt věnovat výhradně denním motýlům a starým sklům, kvůli vysoké laťce, kterou jsem sám sobě nasadil ale bylo motejlů málo a zbytek do šedesáti fotek jsem tedy doplnil těmi lepšími starosklíčkařskými obrázky. - Formáty fotoknihy, těch je na výběr opravdu hodně: obdélníkové na výšku i na šířku a překvapivě i čtvrerec. Pro sebe jsem zvolil formát A5 - je snadno přenosný a skladný. - Kvalita - perfektní. Nepřeháním, čekal jsem lecos, ale věrnost barev, ostrost a celková kvalita tisku zdaleka předčila moje očekávání. - Rychlost dodání - 4 (slovy čtyři) pracovní dny, a to, prosím, s tiskem v Německu MÍNUS: - V nabídce formátů bohužel postrádám variantu A5 naležato, která by pokryla drtivou většinu mých fotek - volil jsem tedy mezi možností umístit takovéto fotky na dvoustranu, což je jednak škoda místa a ani šev uprostřed fotkám nesvědčí, a možností otáčet tyto fotky na výšku. Jak to vypadá - to je vidět na fotkách. SHRNUTÍ: - Jednoznačně doporučuji každému, kdo chce mít v reprezentativní podobě ucelené portfolio, nebo třeba jen fotky z dovolené. - Pomyslnou třešničkou na dortu je pak marketingová akce "poukaz na 1.200 Kč výměnou za recenzi", díky které jsem měl svoji první fotoknihu zcela zdarma. Záměrně píšu "první" - rozhodně totiž není poslední :)
Martin 10.05.2016
Prijemne prekvapení :) Kvalita väzby, strany i tlač sú veľmi kvalitné a knižka je luxusná. Doporučujem.
Andrea 02.05.2016
Ráda bych se přidala k pozitivním recenzím. Jelikož jsem fotografka a stále se snažím doporučovat, jen ty nejlepší produkty pro své zákazníky, tak až teď jsem opravdu našla kvalitní produkt, který dokáže vypíchnout krásně barvy, ostrost a celek vypadá moc krásně a profesionálně. S programem na vkládání fotografií jsem byla maximálně spokojená, vše bylo jednoduché, přesné a dobře se dalo vybrat i z nabídky šablon, posunu, zvětšení atd. Dodání bylo opravdu velice rychlé, takže i tady opravdu musím dát plný počet hvězdiček - zhotovení a dodání do tří dnů, prostě perfektní. Především děkuji Saal Digital, že tady tu akci uskutečnili a že i já jsem si mohla vyzkoušet, něco nového a hlavně tuto informaci můžu předat dál. Vždyť fotografie, jsou památka na celý život. Krásný den, Foto Andy
Diana 01.05.2016
Váš produkt ma veľmi milo prekvapil, dorazil rýchlosťou blesku a keď som fotoknihu rozbalila vyzerala priam luxusne, trošku ma trápi že na čiernej matnej väzbe ostávajú otlačky, ale inak je všetko dokonale spracované. Som spokojná so všetkým, s väzbou, s tlačou, s hrúbkou stránok ste naozaj skvelá firma. ďakujem.
Názor zákazníka z 29.04.2016
Prekrásna fotokniha, touto cestou sa chcem poďakovať za skutočne rýchle vybavenie, ale hlavne za veľmi kvalitnú a luxusnú fotoknihu. Vybrala som pár zo svojich fotografií, ktoré som chcela uchovať aj v takejto reprezentatívnej podobe. Kvalitná vatovaná knižná väzba, rozmer 28x28 a prekrásnych 28 strán matného vzhľadu. Výsledná tlač nádherne zvýraznila farby, strany sú tvrdé a listovanie v nej bolo naozaj pre mňa zážitkom. Priniesla mi radosť z práce, ktorú robím a verím, že sa bude páčiť aj mojim zákazníkom rovnako ako mne. Ďakujem spoločnosti Saal-Digital za príležitosť získať túto fotoknihu. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Fotografka, Jana Fabová.
Martin 24.04.2016
Velice příjemný program pro vytváření knihy, ačkoliv jsem PC analfabet, neměl jsem žádný problém systém pochopit. Spousta podpůrných, pomocných a užitečných pomocníků, jako jsou mřížky, oznámení o kvalitě fotografie a možnost přesouvání celých zpracovaných stran, práci jen usnadní. Třešnička na dortu byl úžasný přístup paní Jany Šťastné, která mi několikrát posunula termín, kvůli nedostatku času při práci na projektu.
Alex 21.04.2016
Naprosto fantastický tisk, kvalita, vazba. Doručení perfektní a rychlé. Jsem nadšená, už nebudu objednávat jinde :) Program je naprosto intuitivní a skvělý.
Sandra 14.04.2016
Nádherná a hlavne kvalitná fotokniha, ktorá došla neskutočne rýchlo, v priebehu 3 dní, priamo domov. Kvalitná farebná aj čiernobiela tlač.
Názor zákazníka z 14.04.2016
www.fotoiva.cz Dlouho jsme váhali, zda vyzkoušet fotoknihu od #saaldigital, kde nabízí fotografům možnost zkušebního tisku zdrama. Obecně nejsem moc velkým fanouškem fotoknih, dosud jsem neviděla žádnou s opravdu věrohodným, kvalitním tiskem. Objednala jsem před pár dny. Je nutné stáhnout do PC jednoduchý program, kde lze měnit barevný podklad, okraje, přidávat text, přizpůsobovat rozložení a velikost fotografií. S programem se pracovalo dobře, jediný menší problém jsem měla při přizpůsobování velikostí jednotlivých snímků. Vybrala jsem nádhernou koženou vazbu, čtvercový formát. Dnes kniha dorazila. Máme sice předdovolenkový fofr a tak jsem si říkala, že fotit ji určitě nebudu, ale nadchla mě natolik, že jsme s Aničkou vyběhly na zahradu pár rychlocvaků udělat. Moc jsem si s kompozicí nepohrála, lehce pršelo, ale pro představu, jak tisk vypadá, to postačí. Krátká recenze: Vybrali jsme záměrně různorodé snímky - rodinné, atelier, venkovní, makro, cestovní... přihodili jsme i jednu přepálenou ateliérovku, abychom viděli, jak si v tisku poradí a výsledek předčil veškerá očekávání. Jsem nadšená: skvělá komunikace, precizní provedení, !nádherné barvy!, ostrý tisk. Je pravděpodobné, že se Saal Digital nedostanou na ceny slevomatových fotoknih, ale raději jednu luxusní, než tři špatné.
Štefan 10.04.2016
Výborný program, perfektná kvalita produktu a expresná dodávka. Nemám čo dodať, ibaže vrele všetkým doporučujem! A vám prajem veľa spokojných zákazníkov. Srdečná vďaka za ponuku fotokniha grátis ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=462585597273840&set=pcb.462586317273768&type=3&theater
Názor zákazníka z 09.04.2016
http://lentilki.info/2016/04/nova-kniha-dzungli/
Názor zákazníka z 09.04.2016
Super, za tři dny byla kniha doma, vypadá velmi dobře zpracovaná, V2 vazba je silně vlepena do desek. V mém případě jsou desky kožené za vyšší cenu. Milé mě překvapila síla papíru, oproti foto knihám co mi prošly rukama, je papír opravdu ve vysoké gramáží. Stránky jsou tvrdé a ve vysokém lesku, člověk má pocit že drží a otáčí fotky a ne papírové listy knihy. Celkově na mě produkt zapůsobil dobře a doporučuji.
Monika 08.04.2016
Moc děkuji za fotoknihu. Předčila mé očekávání. Z vaší strany je to precizní práce...jedním slovem dokonalá. Děkuji moc
tina 07.04.2016
Dobrý den,právě jsem úspěšně dokončila objednávku a prozatím jen tuším,že výsledek bude stát za to. Hlavním důvodem, proč zde momentálně reaguji ,je velmi rychlá komunikace a vstřícnost ze strany saal-digital.cz,co se týče veškerých dotazů a především řešení platby. Děkuji,přeji dobré světlo všem fotografům a už se těším až se pochlubím svou fotoknížkou.
Veronika 06.04.2016
Mockrát děkuji, z fotoknihy jsem nadšená! :-) S programem se mi výborně pracovalo - je jednoduchý, přehledný, srozumitelný, ale zároveň nabízející spoustu možností vytvořit si fotoknihu opravdu dle vlastních představ. Fotky ve fotoknize mají parádní barvy a jsou krásně ostré. Velice mě překvapila tloušťka stránek, z té mám radost! :-) http://www.miauk.cz/2016/04/a-mam-ji.html#more
Názor zákazníka z 05.04.2016
https://www.facebook.com/173145806060224/photos/a.241400212568116.56643.173145806060224/1101510513223744/?type=3&theater
Lubomír 04.04.2016
Zprvu jsem měl problém s instalací programu ale pak se ukázalo že byl problém v počítači. Vše je přehledné, srozumitelné a intuitivní. Skvělá služba za super ceny.
Romana 04.04.2016
Fotokniha od Saal Digital CZ . Před nedávnem jsem brouzdáním na Fb objevila nabídku na zhotovení fotoknihy v hodnotě 1200kč za recenzi. Díky velice kladným recenzím jsem se rozhodla zkusit si o tuto fotoknihu napsat. Po vypsání žádosti mi emailem přišel odkaz na stáhnutí programu z webových stránek www.saal-digital.cz na zhotovení fotoknihy. Stažení programu proběhlo hladce, jediný zádrhel jsem měla s nahráním fotografií z mého počítače, nakonec jsem vše vyřešila nahráním fotografií na flash disk a poté už jsem fotografie lehce nahrála. Takže to byla chyba na mém příjmači. A teď už nic nebránilo tomu začít si hrát v programu Saal Digital CZ a vytvořit fotoknihu. Rozhodla jsem se pro velikost knihy 28cm x19cm (A4 na šířku) s vatovanou lesklou vazbou a vnitřní stránky s matným povrchem. Program nabízí spoustu nabídek pozadí a také šablon. Některé fotografie jsem nechala vyniknout na celou plochu, ale na pár stránkách jsem zvolila šablony s více fotografiemi. Na jedné dvojstranně jsem zkusila umístit tři fotografie a i když je fotografie přes střed téměř to není poznat. Velmi se mi také líbila možnost, již nahrané a upravené stránky různě přesouvat, abyž bych je musela mazat a znovu nahrávat, dalším plusem bylo to, že když jsem potřebovala tvorbu knihy přerušit projekt se uložil a při dalším otevření jsem pokračovala v dalším tvoření. Zároveň se v dolním rohu při jakékoliv změně ukazovala částka kolik bude fotokniha stát. Po odeslání jsem obdržela email s převzetím mé objednávky a zároveň odkaz kde jsem mohla sledovat v jakém stádiu se objednávka nachází. A přišel den D a já mohla rozbalit balíček. Fotoknihou jsem nadšená, mám krásnou památku na mé nejlepší fotografie, které mohu ukázat svým známým a zároveň prezentovat vaši skvěle odvedenou práci. Fotokniha je vytvořena na velice kvalitním fotopapíře, a fotografie jsou jedním slovem skvělé. Moc děkuji za tento krásný dáreček a určitě Vaši firmu DOPORUČUJI. Odkaz na recenzi : https://www.facebook.com/romana.janska/posts/1178013495563156
Jiří 02.04.2016
Děkuji za vyhotovení fotoknihy se slevou 1200Kč. Popravdě jsem nečekal, že něco takového může fungovat ale když jsem nyní nihu dostal do rukou, musím uznat, že funguje. Prvotřídní zpracování, žádné reklamy a zbytečný text na zadní straně. Věrné barvy, ostrost a rychlost dodání mě příjemně překvapila. Platba přes PayPal zajistila dodání fotoknihy do 3 dnů - vynikající! Mohu všem jen doporučit. Při další slevové akci určitě objednám znova ;)
Názor zákazníka z 01.04.2016
Som veľmi spokojná s celým procesom aj výsledkom ! Neviem sa vynadívať
Jakub 31.03.2016
Dobrý den moc Vám děkuji za zhotovení fotoknihy zdarma a zde Vám posílam odkaz na mou recenzi na facebooku https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201559881836195&set=a.3848609351025.1073741839.1751940878&type=3&theater
Názor zákazníka z 31.03.2016
i
Věra 29.03.2016
Na akci fotokniha od firmy Saal Digital mě upozornili kolegové fotografové. Nemohla jsem uvěřit, že nějaká firma věnuje kupon na fotoknihu v hodnotě 1200,- za recenzi. Napadlo mě vytvořit fotoknihu se svatebními fotografiemi, kterou budu ukazovat svým zákazníkům. Poslala jsem žádost o kupon. Komunikace byla velmi rychlá a kupon mi brzy přišel. Stáhla jsem si program. Musím přiznat, že jsem s ním trochu zápasila, zvyklá, že v jiných programech mě krok po kroku program naváděl. Po poradě s kamarádkou, která měla již s touto fotoknihou zkušenosti, jsem už věděla, jak na to. Akorát mi chybělo zarovnávání, když jsem dala dvě fotky pod sebe, ale možná jsem někde přehlédla nastavení. Velmi oceňuji, že se dole zobrazuje cena při přidání nebo odebrání stránek. Nahrání fotografií proběhlo dobře a zpracování fotoknihy bylo bleskové. Dnes mi dorazila a jsem velmi spokojena s kvalitou. Desky i stránky jsou velmi kvalitní, barvy věrné a ostrost parádní. Jediné, co zamrzí, je možnost platby: PayPal. Ráda bych Saal Digital doporučila i svým zákazníkům, bohužel málokdo má tento účet. Kdyby byla možnost platby kartou, jistě by byla kniha pro mnohé lidi dostupnější...
Tomáš 29.03.2016
Vřele doporučuji. Fotokniha, kterou jsem si objednal je ve velmi kvalitním provedení..! Opravdu velká spokojenost se vším, a to hlavně i s ochotou a jednáním. Měl jsem trochu problémy s platbou - chyba byla na mé straně. Jejich trpělivost byla "bezmezná". Ještě 1x tímto moc děkuji...!!!!!!!!
Petra 24.03.2016
Byla jsem velice mile překvapena. Kvalitní zpracování a přesná reprodukce barev při tisku. Ovládání programu je intuitivní. První strana knihy je umístěna na deskách, pro mne by bylo komfortnější mít vnitřní stranu desek volnou. Musím pochválit velice vstřícnou a rychlou podporu na e-mailu. Pro někoho může být omezující platba pouze přes PayPal.
Názor zákazníka z 24.03.2016
Fantastická dodací lhůta - jeden den výroba, další dva dny doprava z Německa do Prahy. Kvalita fotoknihy (barvy, papír, vatový obal) velmi dobrá, pocitově na stejné úrovni jako blurb. Moje příští objednávka bude zde, rozhodně doporučuji i ostatním.
Názor zákazníka z 24.03.2016
Super, úžasné, dokonalé. Trochu jsem se napřed bál, jak dopadnou fotografie vytištěné přes dvě stránky, ale plochá vazba je opravdu v pohodě! Doporučuji!
Martin 22.03.2016
Dobrý den, akce fotokniha zdarma v ceně 1200 Kč je téměř neuvěřitelná:) Saal-Digital tým byl velmi ochotný a prodlužoval mi kupón asi 3x, protože jsem prostě neměl čas se s tím nějak popasovat. Nainstaloval jsem si jejich program a pak už jen vkládal fotografie a popisky. Program je intuitivní, je vhodné si to dopředu nějak promyslet a pak to tam jen sypat. Chyběla mi funkce zarovnat na všechny hrany (většinou se nabídly jen dvě, ale možná jsem jen hloupý:)) Platit můžete pouze přes Pay-pal, což je omezení. Kdyby šlo platit přímo kartou, asi by to bylo jednodušší a objednal bych si knihu s doplatkem, což jsem původně chtěl. Doporučuji vatování, super služba. Je to moje první fotokniha, tudíž nevím, zda cena 1200 je přiměřená. Asi využiju na svatbu, tam mi líto peněz nebude:) Každopádně děkuji moc za možnost vyzkoušet.
Názor zákazníka z 22.03.2016
Zatím, velmi kvalitní a profesionální přístup, rychlost reakce na dotazy i vyřízení objednávky.
Martina 21.03.2016
Příprava fotoknihy v programu je velmi jednoduchá a přehledná. Dá se nastavit velké množství parametrů, takže fotokniha má velice osobitý styl. Těším se na finální podobu knihy, až dorazí domů. :-)
Pavel 19.03.2016
Dobrý den. Dnes jsem dostal fotoknihu od vás a byl jsem mile překvapený ! Bylo to hodně rychlé dodaní a když jsem si ji prohlížel tak jsem se až divil jaké to má pěkné barvy a i ostrost opravdu jedinečná! Program na zadaní výrobku mate moc pěkné udělaný. Takže vás mohu jen doporučit a zároveň ukážu fotoknihu všem které znám a vím ze je tohle zajímá. Dekuji Hajer
Vladěna 18.03.2016
Vaše fotokniha je jedinečná, na našem trhu rozhodně nemá kvalitativně žádného konkurenta - jak v tisku, věrnsoti barev, síle stránek, rychlosti dodání, prostě ve všem. Dlouho jsem nebyla s něčím tak moc spokojená. Určitě budu fotoknihu doporučovat všem svým klientům a já sama jistě budu dále využívat vašioch služeb a toto určitě není moje poslední fotokniha.
Lucie 16.03.2016
Dobrý den, také bych se chtěla podělit o svůj názor. Když jsem poprvé na fb viděla článek o kuponu v hodnodě 1 200,-Kč na fotoknihu za recenci, nevěřila jsem tomu. Až do chvíle, než jsem knihu dokončila a vyplnila kupon, jsem tomu byla silně skeptická :) Nakonec vše dopadlo a knihu k mému velkému překvapení opravdu přišla. Kniha je opravdu skvělá, mám lesklé desky a matné vnitřní listy. Listy jsou opravdu pevné a kvalitní. Kniha zobrazuje fotografie opravdu kvalitně a barvy jsou naprosto reálné. Pro někoho plus, pro někoho mínus je určitě program pro tvorbu knihy. Je v něm opravdu hodně šablon a nejrůznějších doplňků a efektů. Já volila klasické vzhledy podle sebe bez efektů. Jako chybičku bych tedy napsala, že i přesto, že program u některých fotografií hlásil, že jsou v dobré kvalitě, nejsou příliš kvalitní (což je taky z části moje chyba, že jsem některé fotografie zvětšovala, ale bylo by určitě lepší, kdyby program hodnotil fotografie pro tisk trochu přísněji). Další nepříjemnost se stala při dopravě. Kniha byla vyrobena opravdu bleskurychle a stejně tak předána dopravci. Bohužel dopravce knihu při přepravě zničil. Firma Saal Digital mi ale do několika dnů vyrobila novou. Ve zkratce, kniha je opravdu kvalitní a to jak materiál, tak barvy a doručení bylo nakonec rychlejší, než u kterékoliv české firmy. Firmu Saal Digital opravdu doporučuji. Pokud budu v budoucnu chtít tisknout fotoknihu, určitě se na tuto společnost znovu obrátím.
Soňa 14.03.2016
Od mé kamarádky a skvělé fotografky Jany Rambouskové jsem dostala informaci ohledně možnosti vytvoření fotoknihy od Saal digital v ceně 1200,- Kč zdarma. Fotoknihu jsem vytvářela poprvé, i tak v programu, který Saal digital nabízí se kniha vytvářela jednoduše, program nabízí velké množství formátů a doplňků. Byla to pro mě jedinečná příležitost zpracovat fotky z cesty po Madagascaru. Konečná forma knihy se posílá online systémem přímo ke zpracování, bohužel po nahrání do systému se nedá nijak překontrolovat. Obratem, ale příjde online verze, ve které knihu vidíte a dále ji můžete sdílet s přáteli i na druhém konci světa. Bohužel se mi stalo, že program otočil z nejasných důvodů jednu fotografii a vidět to bylo teprve až v online verzi, proto by bylo vhodné udělat mezikrok kontroly po odeslání dat. Kdyby nebylo vstřícného a rychlého jednání asistentů společnosti Saal digital, asi by kniha byla pokažena touto jedou fotkou. Během jednoho dne byla moje objednávka dořešena a opravena. Za další 3 dny mi dorazila skvěle zpracovaná fotokniha, perfektní kvalita papíru, vše výrazné a ostré, jen zelená a modrá barva na fotkách byla tmavší než originál. Doporučila bych do postupu výroby fotoknihy doplnit vhodné nastavení monitoru, aby se výsledek shodoval s tím, co zákazník vidí. Všem, co by si chtěli vytvořit fotoknihu, doporučuji Saal digital, kniha je opravdu luxusní.
Petra 14.03.2016
S myšlenkou na uskutečnění a vytvoření své první fotoknihy jsem si pohrávala už dlouhou dobu a když přišla nabídka od Saal Digital, neváhala jsem. Vždyť kdo by odolal takové nabídce – Fotokniha v hodnotě 1.200,-Kč zdarma za napsání jedné recenze!? Po zhlédnutí přehledných webových stránek Saal Digital s nabídkou jejich produktů a přečtení velkého množství kladných recenzí jsem očekávala kvalitní práci a musím říct, že jsem po rozbalení balíku byla opravdu velmi mile překvapena a mohu tak poděkovat Saal Digital za úžasný narozeninový dárek. :-) Spolupráce a komunikace se Saal Digital proběhla bez problému, po odeslání mé žádosti o tuto akci přišel obratem mail s dalšími instrukcemi jak postupovat při vytváření a odeslání fotoknihy, spolu s odkazem na program, který jsem bez problému stáhla a mohla v něm začít ihned pracovat. Vybrala jsem knihu ve formátu na šířku o rozměru 28x19cm s vatovanou lesklou vazbou, vnitřní stránky s matným povrchem. Ač bez zkušeností a možností porovnání si troufám říct, že jsem vybrala, jak nejlíp jsem mohla. Ve výsledku kniha působí velmi luxusním dojmem, na omak je měkoučká, fotografie jsou vytištěny na kvalitním, pevném fotopapíru. Perfektně vypadají i fotografie, které přesahují přes střed dvoustrany, knihu lze úplně rozevřít, takže středový spoj nijak zvlášť neruší. Z tak velkého množství nabízených možností různých pozadí a šablon, bylo velmi těžké vybrat v programu vzhled knihy pro celý její obsah. Zkusila jsem tedy vícero možností, tak jak se mi pocitově líbily k mým vybraným fotografiím. Docela jsem tápala v šablonách (malé velké sloupce, vnější vnitřní okraje atd.). Osobně bych spíše uvítala jiné řazení a sice za prvé výběr kolik chci umístit na dvoustranu snímků, poté až nabídka s x možnostmi druhů šablon s různými okraji. V některých případech jsem bojovala s ořezy fotografií, které se provedly po vložení do šablony…u krajinek a architektury v případě, že nemá objekt dostatečný prostor je i malý ořez někdy problém. Velmi oceňuji, že lze knihu průběžně ukládat a kdykoli pak pokračovat v jejím vytváření, přidávat stránky kdekoli do jejího obsahu, případně je mazat a přesouvat. Při každé změně se okamžitě zobrazuje aktuální cena knihy. Finální export dat trval pár minut, malou komplikací byla platba přes pay pal, ale o této skutečnosti jsem byla informována, tak i to bylo pořešeno. Následovalo bleskurychlé vyřízení objednávky, o průběhu doručování zásilky jsem byla průběžně informována. Z DÁRKU jsem nadšena, i když pár chybiček vzniklých jen a pouze mou nepozorností a nepřesností při vytváření v programu by se našlo (ale vím o nich a vidím je jenom já ;) ) Po druhé už budu vědět, jak na to a bude vše z mé strany na 100%, stejně tak jako od Saal Digital. Shrnuto jednou větou: pokud si přejete mít krásnou památku, případně mít knihu, která by Vás prezentovala, DOPORUČUJI, budete nadmíru spokojeni.
Oldřich 11.03.2016
Snadná práce při zadávání fotografií, velký výběr formátů, dobrá práce s vaším programem. Jsem spokojen.
Hana 11.03.2016
Krásný den, provedení a široké spektrum možnosti vyhotovení fotoknihy mne velice nadchlo. Z fotoknihy mám velikou radost a snad plně splní svůj účel. Společnosti Saal Digital velice děkuji za možnost, využít jejich nabídku na zhotovení propagační fotoknihy za velice příjemných podmínek. Oceňuji, že ač nastal problém u nahrávání fotografií po zaplacení objednávky, nebyl absolutně problém navázat druhý den a úspěšně objednávku dokončit. Vřele tuto firmu doporučuji a určitě v budocnu budu využívat dále. S pozdravem Hana Klimešová fotografka - FotoDesign
Lucie 10.03.2016
Vyzkoušela jsem již mnoho fotoknih, ale tahle fotokniha se s nimi vůbec nedá srovnávat. Napohled již vidíte, že se jedná o velmi luxusní výrobek. Program je velmi přehledný, komunikace výborná! Moc doporučuji!
Názor zákazníka z 08.03.2016
Jako vášnivý fotograf jsem rád vyzkoušel možnost, na kterou mne upozornil kamarád a kolega Petr Florián, mimochodem skvělý fotograf, nechat si vyhotovit fotoknihu. Na reklamu moc nedám a v TV i na webu mne někdy spíš otravuje, ale pokud někdy fotíte, byť třeba jen na dovolené a chtěli byste své fotky třeba věnovat ne jen na CD, ale taky vytištěné, pak určitě čtěte dál. Jako fotograf vím, že jedna věc je mít krásně vycvaknutou a zpracovanou fotku, ale když příjde nutnost nechat si ji vytisknout, nastává problém... Někdy totiž své fotky dostanete z nějákého automatu podivně "vybarvené", tmavé, nebo přesvětlené. A tak se pak řeší, kde vám fotky vytisknou opravdu kvalitně. A teď tedy k té informaci od kamaráda Petra. Poslal mi odkaz na jednu myslím německou firmu "www.saal-digital.cz", která má ale i zastoupení v Česku a která nabízí zhotovení fotoknihy jen za následné zveřejnění recenze (respektive poukaz v hodnotě 1200,-Kč). Zdá se tedy, že tuto recenzi teď píšu, abych si odbyl tuto propagační povinnost, ale důvod je jiný. Dnes mi totiž z Německa, kde se tiskla, dorazila v rekordně krátkém čase hotová fotokniha a chvilku trvalo, než jsem se k ní dostal. Ochranné transportní balení bylo totiž velmi důkladné, aby se produkt nepoškodil a po vybalení mne čekal výsledek, který mohu hodnotit jedním slovem "super"! Proces sestavení fotoknihy probíhá v prográmku, který si na stránkách "www.saal-digital.cz" stáhnete, vyberete formát a provedení a dosazujete a rozmísťujete fotky. Vše jde variabilně kombinovat, navolit a důležité je i to, že se vám pod projektem zobrazuje i aktuální kalkulace ceny. Máte-li vše hotové, elektronicky odešlete a pak už jen velmi krátkou dobu, asi tak 3 dny čekáte, než vám hotové dílo dorazí domů. Pro náročnější fotografy je i možnost stažení referenční fotografie, navíc je vše velmi intuitivní. Jsem maximálně spokojený se zpracováním, kvalitou i věrností barev a odstínů a nemám co vytknout. Chcete-li své fotky mít vytištěné, ve fotoknize, samostatně, jako plakát, nebo obraz, tady máte jistotu, že dostanete to, co si zaplatíte. Takže za sebe "www.saal-digital.cz" doporučuji !
blanka 08.03.2016
Musím poděkovat!!! Budu se nejspíše opakovat, ale opět opravdu rychlé dodání a kvalita na vysoké úrovni! I když jsem nevybrala tvrdé stránky, tak fotokniha na opravdu pevném papíru. Paráda!!! Jen tak dále .)
Názor zákazníka z 08.03.2016
Co se týče objednání, programu a kvality zpracování, nedá se říci nic než skvělé. Sám jsem několik let vyráběl fotoknihy a tak jsem tu, kterou jsem zasílal schválně vyplnil několika druhy zpracování. Vše obstálo na výbornou. Hodila by se předsádka, ale jinak výborné.
Matúš 08.03.2016
Včera som si prevzal moju prvú fotoknihu. Bol som prekvapený, na vrátnici mi povedali, že prišla už v Piatok, teda do dvoch dní od mojej objednávky. Spracovanie knihy sa mi páči (pevné stránky, na dvojstranu sa dá dať plošne jedna fotka, kontrastné fotky, skvelé farby) aj keď by mohli v SAAL upozorňovať ľudí, v prípade, že budú fotky s menšou kvalitou, nakoľko som tam dal omylom verziu fotky pre facebook. Program mi ukazoval, že kvalita fotky je dobrá a nakoniec vyšla akoby skomprimovaná. Každopádne som spokojný. Veľmi pekne ďakujem za túto možnosť. Takto sa môžem prezentovať aj medzi ľuďmi :) https://www.facebook.com/makbedrik.photo/
Zdeňka 07.03.2016
Vyzkoušela jsem vaši fotoknihu a byla jsem mile překvapená, kvalitní matný fotopapír, super vatovaná obálka. Vyzkoušela jsem řadu fotoknih jiných značek, s některými jsem byla spokojena, s jinými méně. Pokud zachováte kvalitu služeb, budete patřit mezi TOP výrobců fotoknih. Rychlost dodání, srozumitelný program na sestavení fotoknihy. Mohlo by být více šablon, ale mám ráda jednoduchost, takže mně stačilo. Zápasila jsem s platbou a je fajn, že do budoucna budete umožňovat i jiné možnosti zaplacení. Fotografie jsou vzpomínky na celý život, vyplatí se do knihy investovat.
Petr 07.03.2016
O saal-digital jsem se vlastně dozvěděl dvakrát. Nejdřív jsem narazil na reklamu na Facebooku, ale tak nějak jsem ji přešel, z důvodu, že už těch akcí “ZDARMA” kdy vás donutí nejdřív se někam registrovat, aby jste se pak dozvěděli, že vás někdo jen chce stáhnout o peníze už je moc. Pak mi ale kamarád fotograf u kafe řekl, že narazil na nabídku …. bla bla bla. Jeho reference byla jako z jinýho světa. Nebudu to prodlužovat. Zkrátka jsem napsal do saal-digital, prokousal jsem se k možnosti nechat si vytisknout fotoknihu zdarma a mám ji doma. Nejsem typ fotografa, co by objednával desítky knih, ale můžu říct že nějakou tu knihu už mám za sebou a srovnávat si troufnu. Ono tedy vlastně srovnávat není co, protože kniha, kterou mi udělali u saal-digital je jednoduše bezkonkurenční a to si nedělám řiť. Jako poděkování za možnost si fotoknihu fakt zdarma vyzkoušet si dovolím napsat malou recenzi. 1. příprava: Stáhnu program, rozumím mu, a po chvilce zkoumání vím, že program umí víc, než budu potřebovat. Nebudu tvrdit, že jsem měl knihu hotovou za deset minut, protože vybrat fotky a správně je rozmístit tak, aby to jako celek vypadalo dobře, chce zkušenosti, ale troufám si říct, že druhou knihu bych už dal v pohodě a bez velkýho váhání. 2. nabídka: Škála produktů, z které jsem si mohl vybrat je taková, že mě nenapadá formát, který bych postrádal. Na šířku, na výšku, čtverec, mat, lesk, málo stránek, hodně stránek a tak dál. Zkrátka si myslím, že v nabídce je něco pro každého od maminky, která chce mít pohromadě pár fotek svýho uslintanýho roztomilýho prcka až po profíky, kteří chtějí nabídnout zákazníkovi fakt exkluzivní fotoknihu v kožené vazbě. 3. odeslání ke zpracování: Během tvorby můžu svoje dílo kdykoliv přerušit, ono se to skoro samo uloží a já se k tomu vrátím, až mám hotový další fotky. Všechno je to hrozně intuitivní, jednoduchý, s možností vytvořit například kontrolní pdf náhled (to je fakt pecka, protože ho můžu poslat ke schválení zákazníkovi). Když si myslím, že mám knihu hotovou, na jedno kliknutí se „zakázka“ kamsi odešle a je to. Pak už jen následuje potvrzení o přijetí platby a o předání zakázky do výroby. 4. hotovo: Čekal jsem, že budu čekat pár dní, když hodně málo tak tři, čtyři. Jenže on mi přišel druhý den dopoledne mail, s informací, že je kniha hotová a že ji přebírá dopravce. Ještě jednou: odpoledne cca v 17:00 jsem odeslal data a druhý den v 10:00 byla kniha hotová ! No a teď mám knihu doma a na tváři jen hodně přihlouplej výraz. (není mi špatně,jen mám prostě takovou tu upřímnou radost) Zpracování, nebo chcete-li provedení díla? Pecka, bomba, paráda. Nenašel jsem nic, co bych knize vytknul. Podání barev je přesně tak jak jsem to chtěl. Pleťovka tam kde ji chci mít přirozenou sedí, kontrasty , barvy …. prostě všechno je tak jak má být a hlavně tak, že se nestydím svoji fotoknihou pochlubit i zkušeným kolegům fotografům. Vazba je pevná, ale neznamená to, že jde stránkama špatně otáčet. Dokonce i fotka, která je na šířku dvojstránky je skvěle koukatelná a u hřbetu se nesnaží kroutit, což konkureční výrobky rozhodně nesplňují. Celkově zkrátka kniha vypadá, že něco vydrží a tak nemám strach knihu půjčit i člověku, který netuší jakou má pro mě cenu.
michaela 05.03.2016
Když mi přišla byla jsem nadšená, vazba, provedení, listy všechno vypadá super. Fotky vypadají super. Když dáte jednu fotku na 2 strany tak jde vidět celá což je super, přestože je vazba pevná, dá se kniha úplně otevřít, což je fajn. I program je přehledný a každý v něm najde co se mu líbí. Tímto bych chtěla poděkovat Saal Digital za pěkný dárek v podobě foto knihy. prostě super ;)
Veronika 04.03.2016
Jednoduchý přehledný program, nápověda a kontrola při vytváření, spousta krásných motivů. Luxusní kožená elegantní vazba a skvělý tisk. Barevně, kontrastně ... Žádné zkreslení, ale přesně jak jsou fotografie vloženy do programu. Již několikrát jsem si chtěla vytvořit fotoknihu jako ukázku portfolia mé vizážistické práce. Vždy mě něco odradilo... Zde jsem opravdu nad míru spokojena a budu doporučovat naprosto všem. Blesková výroba, rychlá kurýrní doprava (v balení kdy se nemůže poškodit ani kdyby se dopravce velmi snažil). Jediné mínus byla nemožnost vložení obrázku na přední stranu fotoknihy - textové logo. Nenašla jsem v seznamu písma stejné ani natolik podobné jako bych potřebovala. Menší komplikace byla přes PayPal platbu ale i tu jsme s registrací zvládli. Takže v konečném výsledku opravdu SKVĚLÉ!
Marika 03.03.2016
Nedávno mi do cesty přišla nabídka vyzkoušet fotoknihu od firmy Saal Digital CZ. Voucher v hodnotě 1200!!! Nejsem maniak hledání věcí zdarma, ale tohle mě hodně zaujalo.Vstřícnost a komunikace ze strany SD na skvělé úrovni. Vzhledem k tomu, že fotoknihy dělám poměrně často a to hlavně se svatebními fotografiemi, tak jsem prostě musela vyzkoušet a to rovnou s dárkovým boxem. Ta kvalita tisku, vše bez příšerných log ... prostě WOW, jsem maximálně spokojená - už se těším až knihu předám :) https://www.facebook.com/192587757499481/photos/a.194916540599936.44312.192587757499481/967512946673621/?type=3&theater
Patrik 02.03.2016
V dnešní době většina fotek končí časem zatracená v počítačích, různých elektronických paměťových médiích a mobilních zařízení. V o něco lepším případě jsou "pomíjivě" zveřejněná v online světě na sociálních sítích a webech. Patřím mezi tu menšinu, která fotky tiskne. Zanechávám si ten "hmatatelný obraz". Jednou z možností je fotokniha a ta od Saal Digital CZ splnila moje očekávání. Podrobné info, jak jsem se o ní dozvěděl až po doručení domu, zhodnocení kvality, včetně porovnání s vyzkoušenou konkurencí se dočteš dále na http://ngnfoto.cz/blog/recenze-fotoknihy-od-saal-digital-cz-a-porovnani-s-konkurenci
Ondřej 01.03.2016
Fotokniha je dle mého názoru hned vedle tištěných fotografií jednou z nejlepších způsobů prezentace fotografií. Nikdy jsem nebyl zastáncem různých potisků na hrnečky, podložky pod myš, magnetky a dalších fotoproduktů, které se na nás všechny valí ze všech stran. V minulosti jsem vyzkoušel několik fotoknih, ale byl jsem vesměs zklamán jejich kvalitou tisku i celkového zpracování. Zanevřel jsem tedy na fotoknihy i na různé řetezce, které nabízejí podobné fotoslužby. Vždy se mi líbili fotoknihy, která má například Petr Pělucha. Krásně vyvedná kniha v kožené vazbě, v balení, které zabrání jejímu poškození. Jenže na takový luxusní produkt jsem neměl finance a ani moji klienti nebyli ochotni dát za za takovou fotoknihu poměrně vysokou částku. Byl jsem tedy v pasti mezi levnými fotoknihami, které se mi nelíbí a drahými krásnými fotoknihami, které nikdo z klientů nechtěl. I proto jsem na dlouhou dobu vypustil fotoknihy z hlavy. Když jsem viděl reklamu na fotoknihu od saal-digital.cz, upřímně jsem si říkal, že půjde o další "drogerii", která se rozhodla rozšířit svoje portfolio. Protože jsem ale chlapec zvídavý, kliknul jsem na odkaz. Pročetl jsem několik odstavců, kde výrobce popisoval čím se odlišuje atd. Ani tehdy jsem nebyl přesvědčen o výjimečnosti této fotoknihy. Zbystřil jsem v okamžiku, kdy jsem našel možnost výroby fotoknihy s koženou vazbou včetně dárkového boxu. To je přeci přesně to, co jsem hledal. Dalším překvapením pro mě bylo poskytnutí ICC profilu a poměrně velké části webu, který je věnován právě problematice barevných profilů a dalším úskalím. Začínal jsem si říkat, že nepůjde jen o "další" firmu na internetu. Popravdě mě ale zlomila až možnost poukazu na 1 200 Kč. Pokud je někdo ochoten poskytnout výrobu fotoknihy zdarma, musí si být svým produktem opravdu 100% jistý. Vytvořil jsem si tedy ukázkovou fotoknihu a šup odeslat objednávku. Program pro tvorbu je poměrně přehledný a neměl jsem s ním žádný problém. Plusem programu je systém varování, který vás upozorní například na to, že fotografie není dostatečně "roztáhnuta" přes okraj a po ořezu může vzniknout "hluché" místo, ale například i na to, že pro tmavé motivy se nehodí matná vazba z důvodu viditelných ohybů při častém otevírání. Možnost tvorby přes Plug-in do Photoshopu jsem bohužel nemohl vyzkoušet, protože plug-in je poskytován pro verzi CS6 a já používám PS CC (anebo se mi alespoň nepodařilo plug-in nainstalovat). První moje drobná výtka směřuje k metodám platby. PayPal je sice rozšířená metoda, nicméně ne pro všechny komfortní. Lze to ale chápat s ohledem na navázanost na Německou mateřskou společnost. Rychlost výroby je až neuvěřitelná. Za dobu, za kterou vám jinde potvrdí objednávku vám saal-digital.cz fotoknihu vyrobí :) V pondělí večer jsem odeslal návrh, v úterý byla fotokniha vyrobena a ještě ten den předána dopravci. Dopravce. To je asi moje jediná výtka, který stojí za zmínku. Nemohu za to však kritizovat výrobce. Nicméně fotokniha byla během necelého dne vyrobena a předána k přepravě. Společnost PPL tuto zásilku doručovala následující 4 pracovní dny! Nakonec jsem si zásilku musel osobně vyzvednout na depu PPL. Teď však k samotné fotoknize. Zásilka přijde pečlivě zabalena v tvrdém obalu a o jejím poškození při přepravě nemůže být řeč, ač by se přepravce sebevíc snažil. Dárkový box je přesně vyrobený a pevný. Magnetický klip zajistí, že se box samovolně neotvírá. Možná by ještě potěšil růžek pro uchycení vizitky, ale to už je detail. Fotokniha samotná je přesně vsazena do pěnového obalu uvnitř. Její strany jsou krásně tvrdé a máte tak pocit, že držíte opravdu jedinečnou osobní záležitost a ne časopis zakoupený v trafice na rohu se stránkami, které se ohýbají už jen samotným pohledem na ně. Barvy jsou krásně syté a díky možnosti ICC profilů a profesionalitě výroby jsou především přesně takové, jaké jste je chtěli. Žádné barevné nádechy, žádné nechtěné "vylepšování". Celé to prostě působí profesionálně. Ať už hledáte fotoknihu, kterou budete rádi ukazovat přátelům, nebo ať potřebujete fotoknihu, kterou se nemusíte bát doporučit svým klientům zbystřete. Na hřišti je nový hráč s kterým si v budoucnu velmi rád ještě zahraji.
Eva 01.03.2016
kniha byla velmi příjemným překvapením. Kvalitní fotopapír, výborný tisk. Obzvlášť se mi líbí způsob, jakým je vyřešen střed dvojstránky. Není to klasický oblouček, ale je rovný, což znamená, že při tisku jedné fotky na obě strany nedojde k deformaci a fotka je vidět krásně celá. Editor, rychlost dodání, všechno super :)
Martin 29.02.2016
Výborný přístup k zákazníkům, příjemná komunikace a vstřícnost Děkuji
Janka 29.02.2016
Dobrý deň, rada by som touto cestou poďakovala za možnosť vytvorenia fotoknihy gratis od Saal - Digital. Poviem úprimne, odklikla som túto možnosť na FB, ale veľmi sa mi nechcelo veriť, že je to reálne a nemala som vtedy čas zaoberať sa tým ďalej. Po čase mi prišiel email, či chcem ponuku využiť alebo nie. Samozrejme som to prijala, lebo som už dlhšiu dobu uvažovala, že si raz takú knihu "srdcoviek" vydám. Je krásna, veľmi sa z nej teším a bola bleskurýchlo vyrobená aj dodaná. Jediné, čo ma prekvapilo, bola len platba Pay-pal, s čím nemám skúsenosti a nie každou kartou sa to dá. Ostatné môžem len doporučiť a viazanie je úžasné, pretože vám neureže z fotografie. Ďakujem a odporúčam
Názor zákazníka z 29.02.2016
Uchvatna rychlost od objednani po doruceni. Velmi dobra kvalita knihy. Program potrebuje jeste trosku vylepsit. Pracuji na recenzi a pote poslu odkaz (www.fotopetrkonecny.cz). Dekuji.
Hanka 26.02.2016
Dobrý večer.Obdržela jsem fotoknihu Zdarma v hodnotě 1200,-z naší super dovolené v Bulharsku a řeknu vám,je přímo úžasná!! Kvalitní lesklý papír a super barvy,vše vypadá ,,jako živé,,!! Tvrdé desky mně překvapily,protože jsem čekala,že vazba bude spíše měkká,takže za mně,,Palec nahoru,,!!pro vás-www.saal-digital.cz
Názor zákazníka z 26.02.2016
Děkuji firmě SAAL-DIGITAL za možnost vyzkoušet oblíbený produkt, a to fotoknihu.Jako téma jsem zvolila "moje" miminka, již hotová kniha stihla projít rukama několika klientů, byli kvalitou nadšeni.Provedení matné.Se zpracováním jsem naprosto spokojená, barvy v pořádku, s takovou kvalitou papíru jsem se ještě neshledala, opravdu pevné listy.Velký výběr šablon v nabídce programu na zpracování.Sestavení knihy je velmi jednoduché.Dodání hotové knihy do tří pracovních dnů mě velice mile překvapilo. Ráda budu firmu SAAL-DIGITAL vřele doporučovat dál i já sama Vašich služeb využiji velice ráda.
Názor zákazníka z 26.02.2016
S fotoknihou jsem velmi spokojený, kvalita je přesně taková jakou výrobce slibuje a nemám co bych vytknul. U programu na tvorbu fotoknihy bych navrhl jedno zlepšení - aby se dalo snadno svisle centrovat fotografii do poloviny stránky - do čtvrtiny dvojstrany, nyní to jde pouze do půlky dvoustrany. Velmi by to zjednodušilo tvorbu fotoknihy ve které bych chtěl mít třeba menší čtvercovou fotku uprostřed čtvercového papíru. Potom co se týká dodání, jako fotograf netrávím dny pravidelně na žádném pevném místě (doma, kancelář...), ale nepravidelně hodně cestuji a tak je dodání přes PPL docela nepraktické. Kdybyste využívali třeba Zásilkovnu, určitě bych nebyl jediný komu by to udělalo radost (i za cenu příplatku nebo delší doby dodání). Každopádně děkuji za skvělé služby a už se těším na další objednávku.
Názor zákazníka z 26.02.2016
Fotokniha v programu je zpracována velice rychle. Vytištění knihy, je snad ještě rychlejší a odeslání a doručení z Německa 2 dny, což jsem nezažil ani u nás. Dostávám se ke kvalitě, a tady musím říci, že předčila mé očekávání, a jsem s ní opravdu velice spokojený. Vyzkoušel jsem tuto nabídku díky Fcb, kde byla reklama, a já dostal ten den kupon v hodnotě 1200 Kč. Řekl jsem si proč toho nevyužít a nevyzkoušet a vyplatilo se. Nyní znám kvalitu této tiskárny a určitě to nebyla má poslední objednávka. Děkuji za rychlost, poukaz na 1200 Kč, a hlavně kvalitu knihy, fotografií a rychlost doručení. Tak neváhejte a zkuste to také stojí to za to :)
Názor zákazníka z 24.02.2016
Od firmy SAAL-DIGITAL jsem využila možnost vytvoření fotoknihy. Focení se věnuji již nějakou dobu, a vím, že s kvalitou fotografií bývá problém, ovšem tentokrát jsem byla nadšena. Barvy ani konstrasty fotografií nejsou upravovány, jsou shodné s tím, jak jsem fotografii vložila do programu. Ten je velmi intuitivní, jsou zde přednastaveny šablony i možnost vlastního kreativního vyžití. Se srovnáním s fotoknihou od jiné firmy musím říct, že kvalita fotografií je bezkonkurenční a v reálu jsou super fotografie přes obě stránky, které jsou krásně ploché, bez rušivého švu. Oceňuji taky rychlý termín zpracování, dodání a taky perfektní zabalení, takže se nemusíte bát, že se fotokniha poškodí během přepravy.
Věra 22.02.2016
Ráda bych se podělila o zkušenost s výrobou fotoknihy u firmy Saal Digital. Program je dobře srozumitelný, kvalita fotek i zpracování knihy je velice pěkné. Dodací lhůta krátká. Kniha předčila mé očekávání a mohu jí vřele a s radostí všem doporučit.
Názor zákazníka z 19.02.2016
Ráda bych velice pozitivně ohodnotila práci této společnosti. Nechávala jsem si udělat fotoknihu svatby své dcery, využila jsem akci slevy na fotoknihu do konce února a jsem velice ráda, že jsem tuto akci využila. Fotokniha je velice dobře zpracovaná. Kvalita fotek je těžko konkurovatelná s prací českých firem. Dodací lhůta i s výrobou tři dny + víkend je velice rychlá. Program na sestavení je dle mě jednoduchý s různými vychytávkami. Určitě využiju ráda další akce na foto výrobky.
Názor zákazníka z 19.02.2016
Ráda bych ohodnotila fotoknihu, kterou jsem si nechala vyrobit. V první řadě mě překvapila rychlost zpracování a doručení. V neděli večer jsem objednávku odeslala a již ve středu jsem jí měla. Program na zpracování je velice přehledný, je to již moje druhá fotokniha od této společnosti a při druhém zpracovávání mi systém už přišel vyloženě jednoduchý, včetně vkládání textu atd. Materiál, barva fotek a zpracování je na vysoké úrovni, vřele všem doporučuji. Veronika.
Jana 18.02.2016
Kniha je naprosto precizně zpracovaná. Na pohled opravdu luxusní a po otevření je to dokonalost sama :-) Opravdu tohle je to co jsem dlouho hledala a takto si zaslouží být fotografie archivované :-)
Marie 16.02.2016
Platba přes PayPal mi trošku zkomplikovala život, ale alepoň ho již mám a příště bude vše jednodušší. Už se těším na knihu. Ovládání programu je přehledné a jednoduché, dodací lhůty jsou lákavé, těším se na výsledek.
Pavel 15.02.2016
Proces tvorby fotoknihy je vyborny. Online nastroj takrka bezchybny, napomocny a velmi usnadnujici praci. Tvorbu jsme si s manzelkou uzili. Muzeme jenom doporucit.
Vše ukázat (100)
Ukázat méně