Prvotřídní Fotokniha od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*:  FH328UMA

Poznejte s naším seznamovacím kupónem různé formáty a výhody naší fotoknihy.

*Akce platí do 31.10.2016. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi. Možno použít jen jednou na jednoho zákazníka.

fotomagazín: testovací výtěz fotoprodukce Výsledek zkoušky: velmi dobrý Velmi dobrý a rychle dodáno. Saal je velmi přesvědčivý kvůli své vynikající kvalitě. Fotografie vytvořené fotoreprodukcí ukázaly i ty nejmenší detaily s absolutní ostrostí a dokázaly velmi přesvědčit díky své vysoké stálosti barev. Saal Digital se vyznačuje velmi dobrými kontrasty a čistým zpracováním produktů, což mu přidává body navíc. Saal Digital patří ke špičce ve svém oboru! Moc se nám líbila matná tištěná vazba knihy. Kvalita na nejvyšší úrovni ..., že Saal Digital nastavuje standardy na trhu knih. Nabídka atraktivních cen, také v případě nástěnných dekorací a Fine Art výtisků. Fotokniha od Saal Digital se vyznačuje svojí vynikající kvalitou.

Vaše fotokniha přímo z fotolaboratoře

Vytvořte si nezapomenutelnou vzpomínku

Vytvořte si celou fotoknihu podle Vašeho gusta díky našemu programu, který Vám pomůže prezentovat Vaše fotografie v tom nejlepším světle. Dále si můžete vylepšit Vaší fotoknihu například kvalitní koženou vazbou nebo dárkovým balením přímo přizpůsobeným na Vaší fotoknihu.

Poznejte také další vazby a druhy fotopapíru, které můžete na Vaší fotoknize použít a vyberte si z velkého množství formátů, od 13 x 10 cm do 42 x 28 cm.

Dokonalý doplněk k Vaší fotoknize

Unikátní dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení v podobě boxu k sobě prostě patří. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednomDárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě je k dispozici v provedení leskle bílém a matném antracitu pro všechny pevné vazby. Na dárkovém boxu není žádné rušivé logo výrobce či čárový kód.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Rušivé logo výrobce nebude na Vašem objednaném fotoproduktu zobrazeno. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Vylepšete si svou fotoknihu koženou vazbou s možností individuálního popisu

Nakonfigurujte si různé možnosti vazby Vaší fotoknihy. K jedné příležitosti si můžete vybrat vazbu fotoknihy na pravém fotopapíře a ke druhé elegantní koženou vazbu . Obě možnosti jsou k dostání v dalších variacích.

Obal knižní vazby z pravého fotopapíru

Obal fotoknihy je pomocí fotoreprodukce vyvolán na matný nebo lesklý fotopapír Fujifilm Crystal Archive Album. Objevte v našem programu mnoho možností a užívejte si svou maximální svobodu během vytváření Vaší fotoknihy.

K dispozici jsou Vám tyto povrchy stránek:

  • Lesklý: S leským povrchem stran docílí Vaše fotokniha působivou barevnou hloubku, tak jako nevšední lesklý efekt.
  • Matný: Matný povrch stran působí speciálním dojmem díky SoftTouch laminaci a tím zajišťuje hebký a sametový vzhled.

Vazba z ušlechtilé kůže s možností individuálního popisu

Klasická, nadčasově moderní a velmi příjemná na dotek. Přidejte Vaší fotoknize elegantní vzhled a objednejte si vazbu z ušlechtilé kůže. K dostání v barvách černého safíru, smetany, koňaku a titanu. 

Třešnička na dortu: Možnost individuálního popisu na kožené vazbě

Tzv. třešničkou na dortu je možnost si zvolit individuální popis na kožené vazbě, stejně tak jako styl jeho písma. Váš text si můžete přidat na preferované místo na vazbě Vaší fotoknihy. Vámi zvolený text bude pak vytištěn přímo na koženou vazbu a zanechá tak Vaší fotoknihu jedinečnou. 

Ponechejte si Vaše nezapomenutelné momenty ve fotoknize

Verpacken Sie Ihr Fotobuch in einer hochwertigen Geschenkbox. Auch als tolle Aufbewahrungsmöglichkeit verwendbar. Schützt alle Kanten und auch vor Staub und Schmutz.

Přesvědčivý zevnějšek

Informujte se více o matném (SoftTouch) nebo lesklém povrchu vazby Vaší fotoknihy a nechte se přesvědčit o jejich kvalitním zpracování.
Zjištěte více o vazbách fotoknih

Zcela plochý design

Plochý design fotoknihy bez rušivého švu uprostřed každého listu Vám umožní umístit Vaše fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení.
Poznejte jaký je to rozdíl

Vnitřní hodnoty

Vnitřní strany fotoknihy tak jako její vazba jsou vyhotoveny na pravém fotografickém papíru čímž se zanechávají barvy dlouhotrvající a velmi živé. 
Zjištěte více o vnitřních stranách 

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Objevte dva různé druhy fotoknih z našeho portfolia: fotoknihu a fotoknihu XT. Rozdíl mezi nimi spočívá v tloušťce a tvrdosti stran. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany fotopapíru s tloušťkou 0,34 mm. Narozdíl u fotoknihy XT, jsou vnitřní strany tlusté přibližně 1,08 mm a to díky dodatečnému velmi pevnému materiálu s gramáží 600 g/m². 

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Fotokniha je v závislosti na provedení k dispozici od 26 do 120 stran, fotokniha XT pak od 26 do 36 stran. Vždy si můžete rozšířit Váš projekt o další dvě stránky. Díky ploché vazbě fotoknihy (bez žádného švu uprostřed) je možné umístit fotografii na celou dvoustránku. V záhybu fotoknihy není žádné zakřivení jak je to u běžných fotoknih obvyklé. A proto je veškerá informace o snímku zachována a nic nechybí. 

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Zhodnoťte Vaší fotoknihu ještě jinou funkcí a to je zvolením volby "s polstrováním/vatováním" vazby Vaší fotoknihy. Tímto je vaše vazba dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).  Tato možnost je k dispozici jak pro koženou vazbu, tak i pro vazbu s fotografickým papírem.

Die Haptik des wattierten Covers, egal ob mit Fotopapier oder Lederoptik, ist unbeschreiblich und hinterlässt einen noch wertigeren Eindruck.

Pro profesionální fotografy: ICC-Profil pro fotoknihy

Profesionální fotografové mohou fotoknihu přizpůsobit v programu pro úpravu fotografií, jako je Photoshop nebo Lightroom. Za účelem zachování optimálních výsledků barev, ať už pro matné nebo pro leské povrchy stránek, Vám zajišťujeme ke stažení vlastní ICC-Profil pro kontrolní náhled.

1. Úprava fotografie

Upravte fotografie ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrolní náhled

Zkontrolovat fotografie s pomocí ICC-Profilu

 

 

3. Objednávka

Zhotovit a přímo objednat fotoknihu v  Saal Design programu.

 

 

Jaký formát si přejete?

Podívejte se na naší rozmanitou nabídku formátů fotoknih a najděte ten, který se k Vám hodí nejlépe. Vybrat si můžete mezi 10 formáty, ať už ve čtvercovém provedení či formátech na výšku.

Čtvercový a praktický

Opravdový všestranný talent. Využije místo na rozmanité nápady. Díky ploché vazbě (bez švu) je zde mnoho místa na fantastické panoramatické fotky.

Formát na výšku

Dostatek místa na působivé portréty a fotografie z Vašich krásných vzpomínek. Oblíbené formáty jsou 21 x 28 cm (A4) a 15 x 21 cm (A5).

Velkolepé panorama

Pro dech beroucí panoramatické snímky. Pro získání úchvatných fotografií. Působivé: 42 x 28 cm, s šířkou 84 cm.

Vaše výhody u Saal Digital

Bez žádné zajížďky přímo od výrobce

Až budete hotovy s návrhem, můžete si objednat Vaší fotoknihu. Vaše fotokniha bude připravena k odeslání během 1-2 pracovních dnů. Již krátce poté můžete držet Vaší fotoknihu ve svých rukou. Na naše aktuální dodací lhůty k jednotlivým fotoproduktům se můžete podívat kdykoliv online. 

Zaplaťte pohodlně - bez rizika

Zaplaťte Vaší objednávku pohodlně pomocí služby PayPal nebo platebními kartami Visa či MasterCard. Potvrzení o zaplacení objednávky tak jako informace o Vaší objednávce obdržíte na Váš e-mail krátce poté. 

Co říkají naši zákazníci

Anna 20.10.2016
Fotoknihu jsem objednala v pondělí a již dnes ji mám doma. Obdovuhodná rychlost dodání a skvělá kvalita zpracování. Nenalézám jediný nedostatek, jsem maximálně spokojená. Naprosto precizní práce. Moc děkuji za skvělou službu.
Názor zákazníka z 19.10.2016
Nedávno jsem dostal od firmy Saal Digital CZ možnost vyzkoušet jejich fotoknihu. Nechal jsem si tedy udělat malé portfolio z mých fotografií, které mám rád. Z výsledku jsem nadšen. Jednoduchost a rychlost tvorby v jejich softwaru, komunikace, rychlost dodání a v neposlední řadě nevídaná kvalita knihy... to vše mi velmi potěšilo. Vazba knihy je tvořena samotnými listy, lepenými v ploše. To dává knize jak pevnost a odolnost, ale zároveň možnost plného rozložení, bez viditelného prohybu. Tím je vhodná i pro panoramatické fotografie. Listy mé knihy jsou vyrobeny z kvalitního, matného fotopapíru a jako celek s matnou, tvrdou vazbou, působí velmi příjemným dojmem. S knihou, i spoluprací s firmou Saal Digital CZ mám jen pozitivní zkušenost a mohu ji doporučit každému, kdo by chtěl ať už pro sebe, či pro někoho jiného krásný, originální a na profesionální úrovni zpracovaný produkt. Firma nabízí i další foto - výrobky, jako obrazy, plátna, tisky a další. Jistě vyzkouším také a rád vás seznámím s výsledkem.
Vladimír 18.10.2016
Využil jsem nabídku k vyzkoušení fotoknihy od firmy Saal Digital CZ. Velmi mile mě překvapila rychlost zadání a dodání fotoknihy, vyrobené v Německu, kterou jsem měl doma za dva dny. Bohužel se nějakým nedopatřením stala chyba, zřejmě při odesíláni, nebo zpracování projektu. Byla mě nabídnuta nová fotokniha. Fotokniha je zpracována na velmi kvalitním papíře a vazba, tisk jsou na vysoké úrovni, prostě celkově velmi kvalitní práce i zpracování. Fotoknihu od Saal-digital můžu s čistým svědomím všem doporučit. https://www.facebook.com/vladimir.jankovic.562
Názor zákazníka z 18.10.2016
Program mě trošku zlobil, ale vše vykompenzoval úžasný servis! Díky a těším se na další produkty!
Martina 17.10.2016
Vyzkoušet fotoknihu od saal-digital jsem se rozhodla poté, co jsem měla možnost prohlédnout si do detailu vyladěnou fotoknihu kamarádky. Sice mi chvilku trvalo, než jsem si "osahala" všechny funkce programu, ale výsledek stál za to. Zásilka dorazila o 3 dny dříve, než bylo avizováno při odeslání objednávky a musím říci, že po rozbalení balíčku jsem se zmohla na jediné: "bomba". Kvalita papíru a tisku je vynikající, barvy zcela reálné. Po zkušenostech a nemilém překvapení od dvou jiných firem mohu říci, že příště vsadím na jistotu a objednám znovu tady. Děkuji za možnost si fotoknihu vyzkoušet.
Petr 16.10.2016
Využil jsem nabídku k vyzkoušení fotoknihy ,na kterou mě přivedl kamarád. Velmi mile mě překvapila rychlost zadání a dodání fotoknihy, kterou jsem měl doma za dva dny. Fotokniha je zpracována na velmi kvalitním papíře a vazba, tisk jsou na vysoké úrovni, prostě celkově velmi kvalitní zpracování. Práce v programu je naprosto jednoduchá a rychlá (intuitivní) a fotografie tištěné se neliší od původních. Fotoknihu Saal-digital můžu s čistým svědomím mohu doporučit.
Názor zákazníka z 16.10.2016
Program na rychlé pochopení a spousta aplikací na využití při tvorbě fotoknihy. Za mě nejlepší program !! Opravdu jsem velice překvapena.
Názor zákazníka z 16.10.2016
Veľká spokojnosť s vašími službami a produktami.
Barbora 14.10.2016
Využila jsem možnost vyzkoušet fotoknihu a byla jsem nadšená hned při rozbalení. Vatovaná polstrovaná vazba fotoknihy je příjemná na dotek a kniha působí mile. Rychlost dodání mě také velice překvapila. Za 3 dny od zadání jsem ji měla doma. Vnitřní strany fotoknihy tak jako její vazba jsou vyhotoveny na pravém fotografickém papíru, vyniká věrohodným barevným podáním, příjemné pleťové odstíny, ostrost, sytost barev, skvělý tisk, tak jak má být. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany fotopapíru, jsou velmi pevné a odolné. Chystání fotoknihy v programu je jednoduché a intuitivní, nabízí mnoho vychytávek, šablon, pozadí, tapet apod. Fotografie a text se do fotoknihy velice jednoduše doplňují. Uměla bych si ještě představit větší nabídku tapet pro svatební fotoknihy, pěkné designové a moderní tapety. Fotokniha od Saal Digital mě opravdu nadchla. Kvalitní zpracování, rychlost dodání, věrnost barev i práce se samotným programem. Mockrát děkuji za možnost vyzkoušení této fotoknihy, mohu ji všem vřele doporučit.
Názor zákazníka z 13.10.2016
Super program pro zpracování fotoknihy, dá se s tím skvěle vyhrát, uvidíme, jak dopadne kniha v reálu :)
Názor zákazníka z 13.10.2016
Dnes jsem obdržela fotoknihu od saal digital a ráda bych napsala recenzi. Byla jsem mile překvapená z nádherně lesklých desek, překvapily mě hrubé strany, nádherná ostrost a krásné barvy. Kniha je opravdu kvalitní. Jsem velmi spokojená a určitě všem doporučuji si u této firmy koupit fotoknihu například s fotkama z dovolené, budete spokojeni. A rozhodně připlatit si se vyplatí. :-)
Vendula 13.10.2016
Nečekala jsem to! Včera mi přišla kniha a jsem nadmíru spokojená. Lhůta dodání rychlejší než jsem předpokládala, v pátek jsem objednala a ve středu mi kniha dorazila. Práce s programem na výrobu byla také výborná, jednoduché a srozumitelné. Musím ocenit spoustu různých efektů, klipartů, rámečků a mnoho dalšího. Co se týká kvality tisku tak jsem nadšená. Pevná vazba skvělá. Kvalita stránek fotopapíru je taky naprosto dokonalá. Všem doporučuji! A moc děkuji, že jsem si mohla vyzkoušet tisk u vás! Jistě se na vás v budoucnosti obrátím, až budu vyvolávat.
Maria 13.10.2016
Chtěla bych moc doporučit tuto společnost, všem co se zajímají o fotografie a vše co se jich týče. Super program jak na grafiku i spracování. Už málo kdy se stane že vás někdo potěší a to zadarmo , za krásnou foto knihu kterou jsem si mohla naprosto sama vytvořit podle svých představ! Děkuji moc a vřele všem mohu jen doporučit :)
Josef 12.10.2016
Zatím jen objednáno, tudíž nelze hodnotit vše. Program logický, rychlé nahrávání, přehledná webová stránky.
David 12.10.2016
Dobrý den, musím poděkovat za super-rychlé doručení (objednáváno bylo ve čtvrtek pozdě večer, dnes - v úterý kniha dorazila z Německa až sem!), za opravdu obstojný program na kompletaci knihy (kde můžete použít i psd formát a vytvořit si jí úplně podle sebe :o) a hlavně za super kvalitu, která mi opravdu vykouzlila úsměv na rtech! Rozhodně můžu služby (a hlavně fotoknihu) jen doporučit! :)
Zuzana 12.10.2016
Využila jsem akce od Saal Digital CZ na vytvoření fotoknihy s mýma dortama. Kniha je super, stránky pevné, barvy krásně jasné. Doručení knihy přímo bleskové. Určitě všem Saal Digital můžu jen doporučit a Vám ještě jednou děkuji !!
Simona 09.10.2016
Když jsem na internetu zahlédla nabídku na vytvoření fotoknihy od firmy Saal-Digital cz. Nejdřív jsem si řekla kdo Vám v dnešní době dá něco zadarmo a ještě v takové hodnotě. Ale nedalo mi to a zaslala jsem vyplnění formulář, kde mi vzápětí poslali odkaz na vytvořeni fotoknihy. Jelikož jsem začínající fotograf a focení mě baví vytvořila jsem si fotoknihu jako prezentaci z fotek, které jsem nafotila.Dneska mi fotokniha dorazila:-) a jedním slovem je naprosto úžasná. Kvalita knihy na jedničku od přípravy,objednání a hlavně rychlého dodání. Doporučuji Všem vyzkoušet tuto nabídku od společnosti Saal-Digital.cz Děkuji.
Alexandr 08.10.2016
Stránka dobrá, program výborný až na to že se nedá do něho psát česky ..... nebere mi fonty z PC. Ostatní budu hodnotit až dostanu záslilku do ruky ...
Karol 07.10.2016
Dnes som dostal fotoknihu, ktorú som si objednal za recenziu. Bol som prekvapený ako rýchlo bola dodaná. Objednávku som odoslal v utorok a dne v piatok som dostal knihu. Kvalita je dokonalá, fotografie sú vytlačené na perfektnom lesklom papieri. Informácie o priebehu spracovania objednávky boli presné a dodávané načas. Program na vytváranie - editáciu fotoknihy je tiež výborný a ľahko ovládateľný. Záverom sa chcem poďakovať a som rozhodnutý, že v budúcnosti si budem tlač objednávať len u vás.
Daniela 07.10.2016
Luxusní fotokniha, která mě velmi překvapila.. Jen ovládání programu by mohlo být trochu lepší, ale další fotokniha se mi bude dělat asi lépe
Soňa 07.10.2016
Dostala se ke mně nabídka vyzkoušet fotoknihu od Saal Digital. Už dlouho jsem chtěla mít pár svých nej portrétů vytištěných, tak toto se nabízelo jako skvělá volba, která je podle mne v prezentování fotografií tou nejdokonalejší formou. A nelituji. Stáhla jsem si tedy jejich aplikaci SaalDesigner. Výběr formátů a typů knih mají opravdu velký. Zvolila jsem formát A5, abych knihu mohla pohodlně nosit s sebou. Kromě počtu stran umožňuje aplikace nastavit spoustu dalších parametrů knihy (rozměry, vazba, dárkové balení, počet stran apod.). Samotné vytvoření knihy je vcelku jednoduché. Po vytvoření a objednání přišel potvrzovací e-mail. Knihu jsem zadávala v pátek v noci, v sobotu odpoledne přišel e-mail s informací o dokončení výroby a následném předání mé objednávky přepravní společnosti. O veškerých podrobnostech ohledně stavu objednávky jste informováni. Také je možnost ještě před dodáním si knihou "prolistovat" online. A jelikož jsem se na knihu už moc těšila, toto byl velmi skvělý bonus. Ve čtvrtek mi byla kniha doručena společností PPL. To mi přišlo až neuvěřitelné. Můžu za sebe říct, že s takovou rychlostí dodání jsem se u nás ještě nesetkala a že už pár knih mám doma. Navíc se kniha tiskla v Německu. Dorazila zabalená v igelitu, měkkém obalu a v tvrdé kartónové obálce. Po zkušenostech s jinými společnostmi musím konstatovat, že pokud jde o kvalitu papíru, tisku a následně i kvalitu slepení celé knihy jsem nadšená. Takovou radost z fotoknihy jsem ještě u žádného jiného výrobce neměla. Po této stránce nasadila společnost Saal Digital laťku velmi vysoko. Už dlouho se mi nestalo, že by se mi něco hodnotilo tak snadno. Kniha je opravdu luxusní. Pokud hledáte inspiraci nebo váháte, kterého výrobce zvolit, tak Saal Digital mohu jen doporučit. A věřím, že tohle nebyla má poslední kniha od této společnosti (a už vím, co se bude tisknout příště a to můj absolventský soubor fotografií).
Miroslav 06.10.2016
Super - rychlost, dodání, provedení a cena.... Všem vřele doporučuji
Daniela 06.10.2016
Fotoknihu z pevných desek mohu jen a jen doporučit, je krásná, sami si vyberete styl a barvu pozadí, pozadí stránek a rozmístění fotografii. Program na výrobu je taktéž velmi jednoduchá :-) Dodání knihy bylo velice rychlé, mohu jen doporučit !!! :-)
Vladimír 04.10.2016
Z foto knihou bych byl opravdu spokojený, pokud by nevznikla chyba u třech vložených fotografii. Domnívám se, že chyba vznikla až při spravování zaslaného projektu. Foto kniha je až na tuto chybu velice pěkně udělaná, krásně ostrá a barevně vyrovnaná. Také vaše reakce byli velice vstřícné a rychlé, nemluvě o rychlosti provedení samotné knihy. Budu se tedy těšit na druhý pokus, snad bude v pořádku.
Erika 04.10.2016
Nejprve jsem byla k této nabídce fotoknihy zdarma od neznámé firmy, která se mi objevila na Facebooku, trochu skeptická, ale zkusila jsem to a rozhodně nelituji. Co se kvality tisku týče, jsem nadšená, rozhodně jsem si to nepředstavovala takhle pěkně a kvalitně natištěné a zpracované, jako to je. Ke zpracování nemám co dodat, již jsem podobných služeb několikrát využila i u jiných společností, a zatím mi fotokniha od Vás připadá bezkonkurenčně nejlepší. Fotografie jsou na kvalitním papíře, mají vysoký lesk a nejsou vidět žádné pixely nebo známky nekvalitního tisku. K programu bych několik menších výtek měla... zejména problém s tím, že při umisťování fotek jsem si nebyla jistá, co na fotoknize bude a co už ne z hlediska ořezu, okraj je tam sice označený, ale nepoznala jsem z toho, jestli vznikne bílé místo nebo ne, pokud fotografii neroztáhnu až přes okraje. Nejméně jsem byla spokojená s formou platby. Ocenila bych možnost převodu na účet nebo platby dobírkou, ačkoli chápu, že platbou předem se firma chrání před tím, aby nevyráběla něco, co si potom nikdo nepřevezme. Celkově mohu říci, že jsem velice mile překvapena a nebránila bych se tuto službu někdy v budoucnu využít znovu. Co se týče komunikace a rychlosti vyřízení, také nemám co vytknout.
martin 03.10.2016
Super praca prehledne no proste uzasne sem rad že sem si mohol u vas udelat pro tchyni darek na ktery nezapomene a bude ji nas to pripominat perfektna spoluprace ukazovanie foptek aby bylo vsechno v dobrej kvalite super stranky a vyber coz se tyce knihy no proste bomba v buducnu se budu tesit na dalsi darek pro nekoho jineho super
Kateřina 02.10.2016
Byla jsem mile překvapena jednoduchostí programu,rychlým spracováním a nádherným výsledkem. Fotokniha je moc krásná a opravdu kvalitní. Za mě maximální spokojenost.
Pavel 01.10.2016
Měl jsem možnost od firmy Saal Digital CZ vyzkoušet jejich fotoknihu - výsledek je absolutně skvělý. Rychlost zpracování zabalení a doručení je vynikající. Mohu jen doporučit.
David 30.09.2016
Mile mě překvapila nabidka která se nedá odmitnout a každý ji určitě využil... :D Vše začalo v programu - velmi jednoduchý a srozumitelný od A až po Z. Pak se jen čekalo na poštáka až zazvoní 3x a doveze mi objednanou knihu...a po rozbalení jsem byl mile překvapen...své fotky v takovém krásném provedení...moc děkuji firmě Saal.Digital.cz za krásný dárek.
Ivan 27.09.2016
Veľmi spokojný zo samotným programom :) a kvalitou spracovania. Veľmi príjemné intuitívne prostredie, rýchly import a prispôsobenie fotografií. Na vysokej úrovni. Teším sa už na hotovú fotoknihu, kedy príde. Dúfam, že čoskoro. :-)
Názor zákazníka z 27.09.2016
Dobrý den , ráda se podělím o recenzi k fotoknize kterou jsem si udělala , fotokniha má nádherné tvrdé stránky , barva kvalitní , ostrost také , děkuji vám že jsem mohla si tuto knihu po doporučení známé dát u vás udělat :-)
Pavlína 27.09.2016
Příprava fotoknihy byla velmi jednoduchá a intuitivní. Fotokniha je odeslána ke zpracování, tak se těším na výsledek.
Radek 26.09.2016
O fotoknihách Saal Digital jsem se dozvěděl z blogů různých fotografů, kteří nešetřili chválou nad provedením a kvalitou výsledných fotoknih. Mimo to zmiňovali o možném zvýhodnění na první fotoknihu ve výši 1200 Kč jen za cenu následné recenze uveřejněné na svém blogu nebo zde na oficiálních stránkách Saal Digital. Rád se ve volném čase věnuji fotografování, hlavně krajiny, přírody a historických památek. Tak jsem napsal email zda bych se také mohl zůčastnit této mimořádné akce a přišel mi kladný email a později i kód pro uplnění slevy. Po týdnu rozmýšlení co vytvořit, postupnou redukci svého nápadu a nedostatku času, jsem den před vypršením napsal o možnost prodloužení platnosti kódu, jelikož jsem fotoknihu neměl zhotovenou ani z 50%. Bylo mi odpovězeno, že to není problém a platnost mám o další dva týdny prodlouženo. Nakonec jsem to zvládnul a fotoknihu o jednom z nejhezčích tracků / walků Nového Zélandu - Routeburn track poslal do výroby. Po pár dnech v sobotu jsem se dočkal, balíček byl dovezen PPL. Po rozbalení mě ale čekalo mírné zklamání. I přes super zabalení, fotokniha utrpěla v předním dolním rohu náraz, kdy se růžek trošku zdeformoval. Nebyla to žádná velká vada, jen mi přišla trošku vada na kráse, že zrovna přední pravý spodní roh, který je nejvíc vidět a i mě to hned jako první věc zaujalo při rozbalování. Druhá o něco menší věc, bylo to, že celá kniha na mě působila u některých fotografií o mnoho tmavším dojmem než na monitoru počítače. Samozřejmě monitor má podsvícení a ukazuje i jinak barvy. Ale oproti jiným výrobcům mi to příšlo až moc velký rozdíl. Jinak fotokniha jako celek působila velmi luxusním vzhledem, jelikož jsem si nechal udělat desky s vatováním, lesklý povrh a knihu bez čárového kódu. Po zkušenostech s jinými společnostmi musím konstatovat pokud jde o kvalitu obalu, kvalitu papíru, kvalitu tisku a následně i kvalitu slepení celé fotoknihy dohormady nemám vůbec co bych vytknul. Po této stránce je Saal Digital nejdále ze všech klasických výrobců fotoknih. Menší vylepšení by ještě asi chtělo zapracovat na programu na tvorbu knih, kdy jsem postrádal pár funkcí, ze kterých jsem byl zvyklí z jiných konkurečních programů, ale nadruhé straně přínáší i věci co jiné nemají. I přes dvě menší zklamání bych fotoknihu hodnotil maximálním počtem a všem bych ji doporučil a sám do budoucna si myslím, že tohle nebyla moje poslední fotokniha u Saal Digital. Jinak jsem informoval emailem zákaznický servis, moje dva menší problémy pospal s tím, že se až tak moc neděje, růžek se mohl stát i při přepravě a tmavost je trošku i moje chyba. Byla mi nabídnuta možnost si stahovat ICC profily pro lepší nastavení fotografií tak jak budou vypadat přímo ve fotoknize a také slevový kód v celé hodnotě fotoknihy pro použití na jakoukoliv jinou fotoknihu během příštích dvou letech. Tohoto si velmi cením, protože v dnešní době málokdo nabídne velkou slevu a při menším problému pak ještě nabídne možnost si fotoknihu v plné ceně znovu objednat zdarma a dokonce to může být úplně jiná fotokniha, ale sleva se mi uplní v plné vyši. Takže za mě fakt mohu jen doporučit a budu doporučovat a to nejen kvůli zatím nejlepší kvalitě fotoknih, ale i z velmi milého jednání přímo s lidmi v Saal Digital. Moc děkuji.
Petra 26.09.2016
Jsem naprosto spokojená. Nikdy jsem nic ZDARMA nezískala, až nyní. Vždy jsem byla k těmto ,,produktům zdarma,, skeptická. Ale nyní . . . Děkuji, že jste mi dali tu příležitost, abych mohla také vlastnit tuto úžasnou Fotoknihu. Jste báječní
111helisek111 26.09.2016
Měla jsem možnost díky akci s kupónem za 1200,- Kč přes Instagram vyzkoušet software na fotoknihu s pevnou vazbou a mohu vřele doporučit. A to nejen program, který je opravdu velmi jednoduchý a pestrý, ale i spolupráci s týmem Saal Digital CZ, který veškeré mé překážky ohledně termínů zpracování, odstranil a velice mi vyšel vstříc. Jsem nadšená nejen ze zpracování výsledného produktu, ale z celého přístupu Saal Digital. Věřím, že se s nimi nesetkávám naposledy. Jsou naprosto skvělí a já děkuji za tuto úžasnou zkušenost!
Jan 24.09.2016
kvalita tisku u foto knihy je super
David 23.09.2016
Naprosto spokojenost, program výborně odladěny a rychlost 2 dny dodaní je neuvěřitelná. Kvalita fotek nema konkurenci co jsem zatim viděl. Silný fotopapír a pevné desky, realné barvy. doporučuji
Karolina 23.09.2016
Málokdy se stává, že něco dostanete zadarmo. Blogeři ale mají tu výhodu, že snadno mohou přijít k věcem skoro zadarmo, tedy za službičku. Každý výrobce toho, či onoho je rád za recenzi, samozřejmě pokud možno za kladnou. Já v tom zas tak dobře chodit neumím, takže mi knihovnička nepřetéká recenzními výtisky knih, ani nemám koupelnu plnou kosmetiky na vyzkoušení. Ale když se na Facebooku začalo objevovat, že Saal Digital nabízí fotoknihu výměnou za recenzi, nedalo mi to a zkusila jsem štěstí. Slovo dalo slovo a po výměně několika e-mailů mi ve schránce přistál vytoužený kupon v hodnotě 1200,- na fotoknihu s pevnou vazbou. Nainstalovala jsem tedy software k tvorbě produktů a pustila se do práce. K programu musím říci, že je opravdu „user friendly“ a skvěle se s ním pracuje. Rozhodně to zvládne každý laik. Protože jsem minimalistka, vybírala jsem pouze fotky. Nechtěla jsem žádný text, snad jen na hřbet knihy jsem umístila název mé srdeční fotky a na úvodku můj pseudonym. Odeslala a čekala, co se bude dít. Přišlo mi několik potvrzení a v jednom z nich i odkaz na online zpracovaný můj projekt. Náhled vypadal dobře – bylo vidět, že u některých fotek proběhla menší úprava zejména jasu a kontrastu, což kvituji s povděkem, protože ta moje černodíla nemusí být vždy 100% vhodná k tisku. Pak přišlo čekání. Když už to bylo deset dní, začala jsem se zajímat, co se děje. Při sledování objednávky se zobrazilo, že už je v ČR, ale jinak nic. DHL mi nic nenapsalo, ale vzpomněla jsem si, že DHL u nás přebírá PPL. Tam jsem zadala číslo zásilky a voilá – PPL uvedlo, že kniha je na mnou zvoleném parcelshopu. Vzhledem k tomu, že jsem měla zvoleno doručení domů, nevěděla jsem, na kterém parcelshopu to visí. Slečna na lince PPL mi to sdělila, takže jsem si dnes konečně knihu vyzvedla. Služba PPL, kdy nebyli schopni mi poslat mail či zavolat na číslo, které měli na zásilce, že mi ji nedoručí a odnesou do úschovny, byla jediným stínem na celé věci. Při rozbalování jsem se cítila napjatěji, než na Vánoce. Kartonová obálka, sáček z izolace, igelitový sáček, který byl zatavený a při jeho trhání se mi třásly ruce jak alkoholikovi, protože už jsem viděla obálku a hořela nedočkavostí se pohroužit dovnitř. První otevření bylo neopakovatelné. Vůbec poprvé jsem viděla svoje fotky tiskem a musela jsem uznat, že kvalitní, vysokogramážní fotopapír v matném provedení jim nebývale sluší. Musím pochválit i podání barev, které jsou opravdu reálné a k nerozeznání od originálu. Černobílé fotografie jsou krásně kontrastní a celková kvalita tisku je opravdu na špičkové úrovni. Navíc když člověk vezme tu fotoknihu do rukou, nemá pocit, že by držel nějaký sešitek. Je to plnohodnotná kniha s pevnou vazbou. Jednotlivé listy jsou tuhé. Ale zase při jejich obracení nemá člověk pocit, jako by měl v rukách leporelo. Je mi jasné, že až nafotím další fotky, tak kniha dostane sestřičku. Sice se může investice cca 1200,- zdát velká, ale provedení knihy je natolik kvalitní, že je ta částka naprosto adekvátní. Navíc má Saal Digital často slevové akce, které mohou výslednou cenu velmi výrazně ponížit – například slevu na vzorové knihy (podmínkou je mít na přebalu nápis vzor, nebo sample, jak jsem pochopila). Přiznám se, že jako amatérskému fotografovi by mi to bylo naprosto jedno. Třeba ať je tam těch nápisů deset. Za mě tedy můžu doporučit, protože tak vymazlenou fotoknihu držím v ruce prvně.
Názor zákazníka z 22.09.2016
Z fotoknihy jsem opravdu nadšená!!! Nádherné provedení, autentické barvy jako v pc, rychlost dodání. Nemám, co bych vám vytkla a budu se vracet pravidelně. ;-) Děkuji
Marie 21.09.2016
Myslím, že fotokniha je dokonalá! Nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami ve všech oblastech. Skvělá komunikace, velmi rychlá dodací lhůta, úžasně intuitivní a vypracovaný program na zpracování a kvalita taktéž na vysoké úrovni. Nechala jsem si poslat i vzorník povrchů a je až neskutečné, co všechno se dá vytvořit a jaký to má efekt. Jedinou připomínku bych ale přeci jen měla. V editoru je označena kousek od okrajů čára, kde se provede ořez fotografie při výrobě. Je potřeba s tím počítat, protože tam se doopravdy fotka ořízne a o to se zmenší. Editor sám upozorní, jestli je fotka správně "usazená". Buď může být úplně na kraji, kdy se zaplní v podstatě celé pozadí, ale fotka se ořízne. Anebo se může umístit kousek od té čáry, protože umístit okraj fotky přímo na čáru není možné. V tom případě ale bude vidět kus zvoleného pozadí a na něm fotka. Pro mě to třeba znamená, že při úpravě fotek je nebudu moci moc ořezávat, aby působily ve fotoknize dobře a nebyly ještě více zmenšené. Nevím, jestli je to vůbec technicky možné, ale uvítala bych právě tu variantu přesně mezi (posadit okraj fotky na čáru ořezu, aby nebylo vidět pozadí a zároveň fotka zůstala celá). Nebo alespoň zmenšit velikost ořezu. Jinak jsem z celé akce nadšená a moc se těším na další spolupráci. Rozhodně vás budu doporučovat dále. S pozdravem Marie Psotná, FOTOkonTAKTNĚ
Veronika 21.09.2016
Zatím nemohu hodnotit produkt samotný, je ve výrobě, ale vyjádřím se k programu... Velká škála možností, jak vytvořit krásnou a zajímavou fotokniku...
Monika 21.09.2016
Služeb Saal Digital jsem využila již několikrát. Především fotoknihy mě zaujaly kvalitou vazby, kvalitou tisku a rychlostí dodaní. Jako fotografka jsem často v minulosti hledala kvalitní foto laboratoř, a proto jsem se Saal Digital maximálně spokojená a i moji zákazníci si kvalitu fotografií a fotoknih pochvalují.
Názor zákazníka z 21.09.2016
Měla jsem tu možnost porovnat kvalitu tisku s jinou firmou a musím říct, že jsem vašimi barvami velice nadšena a také možnosti tisku bez dalších automatických úprav.
ABSAfoto 20.09.2016
Ve čtvrtek jsem odeslala objednávku, v pátek již byla zpracována a dnes (úterý) mi dorazila domů... Krásná fotokniha od Saal Digital. Přestože jsem od ostatních spokojených fotografů věděla, do čeho jdu, po rozbalení balíčku jsem se neubránila nadšení! Kniha je nádherná, famózní, prostě dokonalá! Kvalita barev je úžasná, stránky jsou pevné, vysoce lesklé a přitom na nich nezanechávají prsty otisky. Celkové zpracování knihy nemá chybu, je naprosto profesionální a bez jediné chybičky. Co se týče komunikace s firmou, i zde bylo jednání na jedničku s hvězdičkou. Bleskové odpovědi, přívětivé a maximálně vstřícné jednání moc potěšilo. Vážení v Saal Digital: Děkuji Vám za Váš - náš krásný a profesionálně zpracovaný produkt! Určitě Vás budu doporučovat všem svým zákazníkům a i já sama se na Vás budu ráda obracet. S pozdravem, Ivana Prášková, ABSAfoto.
Karel 20.09.2016
Dorazila mi fotokniha a je uplne luxusni. Jednak ocenuji aplikaci, ve ktere se kniha pripravuje, jednak rychlost vyrizeni a prehlednost celeho procesu. Co se tyce kvality tisku, papiru i sazby nemam vubec zadnou pripominku.
Názor zákazníka z 18.09.2016
Jsem velice nadšená vašimi produkty, ale mám jednu výtku. U fotoknihy bych velice ocenila, kdyby první strana fotek nebyla přilepená na deskách.
Názor zákazníka z 18.09.2016
V pátek mi dorazila vaše fotokniha a hrozne se mi líbí :) Je velmi kvalitní a hezky zpracovaná! :) Moc děkujeme:) Všem doporučuju:)
Názor zákazníka z 18.09.2016
Skvělá a rychlá služba.
Anka 17.09.2016
Uzasne vytvoreny system na nahravanie fotoknihy, prehladny,rychly..konecne som nasla sluzbu kde mozem napisat ze som 100% spokojna. Uz teraz sa tesim na dasliu spolupracu.
Miroslav 17.09.2016
Napsal jsem poměrně detailní recenzi zde: https://plus.google.com/+MiroslavOndrisek/posts/cWFKxcrVuPn, takže tady se omezím pouze na suché konstatování: Je to vynikající produkt od firmy, která je profesionální jak v komunikaci, tak ve svých službách. Velice rád doporučím tuto firmu každému, komu záleží na kvalitě. Moc děkuji!
Petr 15.09.2016
Dobrý den, nerad píši recenze, ale zde udělám výjimku a to z důvodu perfektního zpracování zakázky. Čekal jsem, až dorazí vytvořená kniha a budu moc porovnávat. Byl jsem opravdu velice překvapen kvalitou zpracování a věrností barev. Jsem přesvědčen, že si lidé najdou brzy cestu k této německé firmě. Pokud někomu totiž záleží na fotografiích, které s pečlivostí vytvořil zvolí si i kvalitu s kterou budou tyto snímky zpracovány a to u Seaal-digital je samozřejmostí.
Radka 14.09.2016
Dobrý den, děkuji moc za úžasnou zkušenost a vytvoření vzpomínky na svůj první odchovaný vrh Border kolii. Tak úžasný tisk i papír jsem ani nečekala. Pěkná práce. Děkuji moc za voucher, který jste mi poskytli. Vaší prací se určitě pochlubím i na svých chovatelských stránkách ;). Děkuji.
Martin "Deli" 14.09.2016
https://www.facebook.com/MartinDeliPodany/posts/1178604425516420
Jana 13.09.2016
Opět děkuji za kvalitní knihu plnou nádherných barev a neskutečnou rychlost dodání.
Miroslava 12.09.2016
Dobrý den, děkuji za perfektní možnost vyzkoušení fotoknihy zdarma, kterou jsem vyzkoušela na vytvoření mého portfolia. Ovládání programu je velice intuitivní. Jediné co jsem postrádala, je možnost zvětšit fotografii se zachováním poměru stran (pevný rozměr dle aktuální fotky). Jinak je vše na jedničku, moc se líbí možnost volby různého pozadí a jednoduchá manipulace s umístěním fotografií v albu. Oceňuji také možnost volby matného a lesklého formátu a několikero možností formátu knihy - na výšku, na šířku, atd. Objednání je jednoduché a líbí se mi i možnost se o fotoknihu podělit díky přiloženému odkazu. Takže za mě hodnotím velice pěkně. Těším se, jakmile fotoknihu budu mít doma. Děkuji, s pozdravem Sulírová
Lada 12.09.2016
Na knihu jsme se moc těšila z důvodu porovnání s konkurenčními výrobci. A nemůžu než jen pět ódy na kvalitu zpracování. Pevné fotolisty, lesklé, všechno perfektně sedí. Jsem nadšená a kniha už má své místo v naší knihovničce. S radostí budu Váš tisk doporučovat ostatním. Jen malilinká chybka na kráse a to je možná moje chyba, že jsem tuto možnost neobjevila, chybí mi popis knihy na hřbetě. Ale asi jsem to popletla já, takže teď mi tam chybí. Děkuji za Vaši nabídku voucheru. Zpracování a dodací lhůta prostě na jedničku!!! Děkuji
Tereza 11.09.2016
Moc děkuji za možnost vyzkoušet si fotoknihu. Zvolila jsem formát A4, kvalita skvělá, rychlost dodání mě velmi mile překvapila. Program, ve kterém se fotokniha vytváří, je velmi přehledný a jednoduchý, za to též velké plus. Určitě se moc ráda k produktům od Saal Digital CZ vrátím a mohu jen doporučit.
Názor zákazníka z 10.09.2016
Děkuji za doručení fotoknihy. Provedením a hlavně tiskovou kvalitou je na špičkové úrovni. Využil jsem možnosti osobního nastavení, jen v textu (popisky k fotografiím) došlo dvakrát k hlášení chyby. Jinak jsem maximálně spokojený. Hodně štěstí v další práci.
Sarka 10.09.2016
Obdržela jsem velmi kvalitní fotoknihu XT A4 na šířku, vazba je z ušlechtilé kůže (vatovaná) s individuálním popisem. Velmi oceňuji velmi plochý design bez rušivého švu. Díky ICC profilu jsem měla možnost ověřit si, jak budou finální fotky vypadat. Barvy fotografií jsou perfektní. Dodací lhůta byla 7 pracovních dnů. Program pro tvorbu fotoknihy byl fajn. Trochu jsem smutná z šířky bílých rámečků mezi fotkami, na můj vkus jsou příliš široké, jinou možnost jsem v programu nenašla. Moje původní představa byla fotokniha v bílé kůži. Tato barva, ale v nabídce bohužel není. Nakonec jsem zvolila krémovou. Celkově jsem s produktem velmi spokojena a určitě budu doporučovat svým známým tisknout přes tuto firmu. Sama s nimi plánuji také pokračovat ve spolupráci.
Názor zákazníka z 09.09.2016
Už se moc těším až dorazí :)
Aneta 08.09.2016
Som maximálne spokojná :) Moc ďakujem, že som si váš produkt mohla vyskúšať a určite doporučujem ďalej :) Program je prehľadný, ľahko sa dá ovládať a ľudia čo tu pracujú a dávajú túto skvelú možnosť sú vážne ochotní :)
Leoš 06.09.2016
Co bych nejvíce chtěl pochválit, tak je komunikace. S čímkoliv, co jsem potřeboval poradit, tak během pár minut max. hodiny mi byla odeslána odpověď. Přehlednost vytváření fotoknihy v programu je fascinující. Rychle, jednoduché. Měl jsem zkušenost i s fotoknihou u konkurencí, ale to se nedá vůbec srovnávat. Saal digital je u mě jednička, a když si budu chtít nechat udělat cokoliv s fotografiema, tak nebudu váhat a určitě se obrátím právě na Saal digital. Svoboda
Michal 01.09.2016
Vážení přátelé, o firmě Saal Digital jsem poslední dobou slýchal často, hlavně z řad fotografů, "fajnšmejkrů" co si potrpí stejně jako já na největší možnou kvalitu, jak tisku tak materiálu, nepatřím mezi ty, co mávnou rukou nad kvalitou fotografie s tím, že stejně to dnes každý dáva jen na web v mizerném rozlišení a bohužel toto říká dost "profesionálních" fotografů, kdo ale fotografii miluje a chce mít jedinečnou vzpomínku a památku, ví, že kvalitní fotografie patří i na kvalitní papír, plátno apod. Nic nemá takovou atmosféru a neposkytne takový zážitek a radost jako kvalitní výtisk nebo obraz na stěně. Proto jsem byl nadšen, když jsem dostal možnost si vyzkoušet kvality firmy saal-digital.cz Knihu jsem vytvořil v programu k tomu určeném, jednoduchý a přehledný, ikdyž má svoje mouchy, vytvoří v něm knihu i úplný začátečník. Do výroby jsem zakázku odeslal v neděli po půlnoci a ráno jsem se nestačil divit, v brzkých ranních hodinách byla kniha předána přepravci! Neskutečná rychlost! Bohužel přepravce už nebyl tak precizní a odvezl omylem balík do jiného depa a to do Teplic, takže zásilka dorazila až dnes, tedy ve čtvrtek. Chyba přepravce. Byl jsem opravdu zvědav na kvalitu.... a očekávání se naplnilo více než jsem čekal. Zvolil jsem si matný fotopapír, tisk je luxusní, barvy věrné, stránky opravdu tvrdé a pevné, ovšem velmi příjemné na dotek. Vazba dokonalá, téměř nejsou vidět spoje. Jelikož jsem perfekcionista, snažil jsem se najít něco co bych zkritizoval, leč marně. Ani u řezů jsem nepochodil, vše perfektní zde se opravdu projeví německá preciznost a kvalita. Kdo by měl zájem, je můj photobook každému k nahlédnutí a též mám na cestě vzorovou sadu potištěných materiálů od firmy saal digital, kdo by měl zájem rád ukážu a vřele doporučím. Mockrát děkuji saal digital za tuto možnost a teším se na další spolupráci!
Jan 31.08.2016
Uvítal bych rozšíření nabídky tisku knihy, která by zohledňovala formát 3:2. Ve stávajícím formátu knih jsem nucen vkládat meší fotografie, abych nemusel ořezávat strany, což je docela zásadní problém pro každého, kdo fotografii komponuje již při expozici. Navíc drtivá většina profi i hobby fotografů pracuje s fotoaparáty, které produkují tyto fotogografie (3:2). Dle vlastní zkušenosti z mého okolí nejsem jistě jediný fotograf, který by tuto možnost velmi uvítal, nebo Vám to již nenapsal v recenzi. Co se týče kvality a rychlosti jsem samozřejmě spokojen a bez výhrad.
Ilona 31.08.2016
Mockrát děkuji za možnost vyzkoušet si vytvořit samostatně moji první fotoknihu. Ač jsem původně měla v plánu vytvořit si svoje tištěné portfolio amatérského fotgrafa, zbytek rodiny mne přemluvil, abych vytvořila album vzpomínek na naše rybářské výlety do norských fjordů. Program jsem stahla zcela bez problémů do počítače, avšak zpočátku jsem nevěděla, jak správně s programem pracovat. Po kratším prozkoumání jsem zjistila, že je program velmi intuitivní, jednoduchý a přesný. S umístěním fotek nebyl žádný problém. V závěru musím fotoknihu jen a jen pochválit. Barvy jsou autentické a odpovídají kvalitě dodaných fotografií. Navíc mě ještě překvapila rychlost dodání. V pondělí večer jsem data odesílala a ve čtvrtek dopoledne jsem měla fotoknihu doma. Mockrát děkuji za využití této nabídky. Byla to rozhodně dobrá zkušenost. Vzhledem k tomu, že v budoucnosti plánuji další výstavy fotografií, tak již nyní uvažuji o další spolupráci s firmou SAAL - digital.cz. Samozřejmě by záleželo na ceně tisku za fotografie, pokud by jich bylo více pohromadě. Ještě jednou děkuji a ráda zkusím rovněž nabídku s fotoobrazem. Přeji krásný den. Ilona Rosenkrancová, Děčín PS: odkaz na mou fotoknihu https://www.saal-digital.cz/servis/objednavka/?6P5dpTvdKDTMRiMZVvGoWjul7UlybEM4xnKEbgO2
Radek 31.08.2016
Moc děkuju za vaše krásné služby
Klára 30.08.2016
Děkuji firmě Saal Digital za úžasné produkty, které nabízí. Vše hodnotím na jedničku. Především velmi rychlou dopravu! :-)
Názor zákazníka z 29.08.2016
Nechal jsem si zpracovat fotoknihu z dovolené. Provedení mat, formát A4. Od objednání k dodání uběhly jen 4 pracovní dny. :-) Kvalita knihy je skvělá, nikdy jsem nic podobného neviděl! Moc děkuji.
Názor zákazníka z 29.08.2016
Kvalitní a skvělý program. Jakmile bude obraz dodán, zašlu podrobnější recenzi. Děkuji za možnost vyzkoušení.
Lucie 29.08.2016
Navázala jsem spolupráci s firmou SAAL - digital.cz (www.saal-digital.cz) - vytvořila jsem na jejich stránkách fotoknihu se svými fotkami (shlédnout můžete zde - https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/… ). Docela mě překvapila nejen rychlost dodání, ale i kvalita papíru (žádné měkké listy, které se časem při prohlížení ohýbají). Knihu mi dodali během dvou dnů.... V jejich programu se pracuje poměrně dobře, nabízejí jak velký výběr pozadí, tak i klipartů. Jediné co bych možná vytkla - je malý výběr šablon. Měla jsem problém objevit funkci "psaní". Co bych opravdu uvítala je jinak naformátované hodnocení fotografií pro tisk - program by měl mít podle mě nastaven jiný filtr, aby ty méně kvalitní fotografie více označoval. Velkým plusem podle mě je, že pokud chcete pro někoho knihu jako dárek, nabízí se spousta možností.... Koneckonců mrknou můžete na jejich stránky, kde najdete i jiné fotovýrobky. Lucie vice zde: https://www.facebook.com/luciesvobodovaphoto/
Petra 25.08.2016
Vždy jsem byla zastáncem tvořit klasické album a ručně si do něj lepit všechny fotografie. Takové album měli moji rodiče, prarodiče, atd. a přišlo mi to takové osobnější. Dostala jsem možnost vyzkoušet si fotoknihu od Saal Digital a byla jsem velmi překvapena. Nejen že fotokniha se výborně tvoří - fotografie, při vložení se mohou ještě jednoduše oříznout, zmenšit nebo převrátit, ale i je na výběr mnoho pozadí takže si každý přijde určitě na své. S programem jsem naprosto spokojená, za mě by se mohlo upravit písmo tak, aby se u všech písmen zobrazovaly háčky. Dále bych dala na výběr více možností návrhu - rozložení šablony. Jinak určitě ráda využiji ještě další fotoalbum, které je nyní v nabídce do konce srpna se slevou. Ráda bych navázala spolupráci i jako fotograf a možnosti nabídky alba nabízela na svých webových stránkách. Děkuji za možnost si knihu vyzkoušet - čekám na dodání a věřím, že výsledek bude přesně takový , jaký očekávám.
Beata 24.08.2016
S programem se pracuje dobře, je intuitivní. Rychlost nahrávání je uspokojivá. Přidala bych více možností na úpravu rámečků plus možnost měnit barvu vzorku.
Michal 24.08.2016
Kniha byla dodána rychle, vytištěno na kvalitním papíře, obrázky jsou jak má být:-)
Petra 23.08.2016
Fotokniha je naprosto úžasná. Jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.
Irča 23.08.2016
Skvělý! Dnes mi přišla fotokniha a jsem nadšená:-) Už dlouho jsem přemýšlela nechat si udělat fotoknížku svých BEST fotek..a když mi firma Saal-digitall nebídla poukaz v hodnotě 1200Kč konečně jsem se dokopala jí udělat.JE FAMOZNÍ,neskutečná rychlost dodání, barvy fotek luxus.Jsem nadšená a doporučuji tisk u této firmy všem.
Názor zákazníka z 20.08.2016
So službami som bola velmi spokojná už pri prvej objednávke a odkedy som prvy krat využila vaše sluzby a videla kvalitu fotonihy objednávam už len od vás. perfektná práca.
Aneta 19.08.2016
Chtěla bych velmi poděkovat firmě Saal Digital CZ za možnost vyzkoušet si jednu z jejich fotoknih a zároveň bych všem mým klientům chtěla tuto firmu vřele doporučit. Kniha působí velice luxusním dojmem, barvy odpovídají skutečnosti, uprostřed vazby není žádný rušivý šev, ani žádná rušivá loga výrobce. Již jsem pár fotoknih viděla, ale tato je jednoznačně ta nejlepší!!!! Stránky vypadají jako fotografie, ba dokonce lépe než samotná fotografie, žádné nekvalitní tenké papíry se špatným barevným podáním. Zvolila jsem vatovanou vazbu, takže obal knížky je krásně nadýchaný a měkkoučký, dále lesklé stránky i obal knihy. Program na výrobu fotoknihy nabízí nepřeberné množství možností a po určité době se v něm dobře orientujete. Komunikace a vstřícnost byla na vysoké úrovni. Rozhodně doporučuji!
Názor zákazníka z 18.08.2016
Skvělá domluva, kvalitní tisk. Vše naprosto v pořádku.
Martin 17.08.2016
Bezkonkurencny pristup, kvalita nad ocakavania, rychle zpracovanie.. nieje co vytknut, mozem a budem len odporucat ! :)
Názor zákazníka z 15.08.2016
Dobrý den. Objednal jsem fotoknihu A3 na šířku/lesk. A jestli jsem čekal 100%, obdržel jsem rovnou procent 300 !!! Jedním slovem PERFEKTNÍ. Neměl jsem v úmyslu cokoliv psát, ale kvalita tisku, kvalita zpracování a rychlost dodání mi změnily názor. Takto kvalitní produkt si zaslouží reklamu a rovněž trošku mého času :D Děkuji,
Zuzana 14.08.2016
kniha je naozaj kvalitná a veľmi milo som bola prekvapená rýchlim vyrobením a dodaním knihy. matné strany aj keď sú matné sú super kvality a nezanechávajú sa na stranách otlačky, čo je v mojom prípade veľké plus kdeže kniha bude slúžiť na prezentáciu Fotky sú kvalitné farebne totožné s tým, ktoré som mala v pc dokonca miestami aj krajšie :D Jednoducho veľká spokojnosť
Jarda 12.08.2016
Na základě doporučení mých přátel jsem vyzkoušel vaši fotoknihu. Až doposud jsem využíval obvyklé produkty na trhu s tím, že fotoniha je jakési album mých vzpomínek a vybraných fotografií, ale nikdy jsem nedosáhl takové kvality zpracování a hlavně věrnosti podání barev oproti monitoru, na kterém jsem fotografie upravoval. Z celkového výsledku jsem maximálně nadšený a určitě se na vás budu rád i nadále obracet.
Názor zákazníka z 12.08.2016
Díky za Vaše fotoprodukty! Vše kvalitní, rychlé, bezproblémové! Máme krásnou vzpomínku od budoucna :-)...
Jan 11.08.2016
Program pro tvorbu fotoknihy je velmi přehledný a intuitivní, rychlost dodání blesková a celkové zpracování fotoknihy je úžasné :) Celkově tedy hodnotím jednička s hvězdičkou ;) Podrobnější recenzi najdete na mé Facebookové stránce: www.facebook.com/jan.liska.fotograf
Ivan 10.08.2016
Skvělé. Doplňuji předchozí recenzi. Dnes jsem fotoknihu obdržel a naprostá spokojenost. Když uvážím, že jsem odeslal v pátek v 17 hodin a dnes ve středu jsem měl již knihu v ruce, tak nemám slov. Kvalita zpracování rovněž velmi dobrá.
Wendy 09.08.2016
Sice to vypadá jako něco vynuceného, nicméně není a s fotoknihy jsem nadšená. Od začátku až do konce skvělé firemní jednání, rychlost ale kvalita provedení a zaslání, prostě pět hvězd ve všem :) Výborný program i pro začátečníka nebo mírně pokročilého, velký výběr šablon či možnost svého vlastního uspořádání. Nevím, co by mohlo můj dojem zkazit. Momentálně mne nic nenapadá.
Názor zákazníka z 03.08.2016
Podrobnější recenzi brzo zveřejním na svém blogu: www.phanlynda.com
Michaela 02.08.2016
Tak i já jsem zkusila Fotoknihu od Saal-Digital.cz a musím říct, že jsem hodně ráda, že mi tu možnost poskytli. Kniha je úžasná! Krásné zpracování, vazba, barvy, kvalita ! Navíc musím poděkovat i za to, že mi vyšli vstříc a prodloužili mi platnost poukazu, protože jsem nestíhala termín skrze zakázky. Určitě budu jen a jen doporučovat. Opravdu jak kvalita knihy, tak komunikace, bleskové zpracování.. všechno na jedničku ;)
Radovan 01.08.2016
+ dobra kvalita tisku + vdaka typu vazby vyzeraju fotky cez dve strany bezchybne + skvely program, v ktorom sa kniha lahko vysklada + super user experience, vsetko je velmi jednoduche + dodane do 4 dni minusy mi momentalne nenapadaju
Miriam 01.08.2016
Dobrý večer, dozvedela som sa o vás prostredníctvom FB a recenziami fotografov, budem vás odporúčať každému aj ja a verím, že využijem aj ostané produkty od saal-digital. Z mojej strany veľká spokojnosť ako za spracovanie, rýchle dodanie, výsledok stojí zato. :))
Názor zákazníka z 31.07.2016
Jsem fotografka a velmi jsem uvítala možnost nechat si vyrobit fotoknihu a to zdarma od jiného výrobce než do mého stávajícího. S kvalitou knihy jsem velmi spokojena. Je vyrobena na papíře vyšší gramáže, než dodávají jiní renomovaní výrobci. Rychlost výroby knihy je opravdu rychlá došla cca 5 den od objednání. Zcela určitě jí doporučím svým zákazníkům.
Názor zákazníka z 31.07.2016
:-)
Lucie 30.07.2016
S fotoknihou som velmi spokojna, bolo ju jednoduche vytvorit. Farby su krasne, kvalita knihy super. Prave si objednavam dalsiu. :-)
Názor zákazníka z 30.07.2016
Skvělá jednoduchá tvorba. Jen někdy málo fotek v návrhu.
Názor zákazníka z 29.07.2016
Možná jste zaznamenali i u jiných fotografů pět chválu na služby Saal Digital CZ. I já jsem využila možnost vyzkoušet jejich tisk jak fotoknihy tak fotek. Myšlenka nabídnout fotografům vzorek výměnou za recenzi je dobrý nápad. S fotoknihou jsem max spokojená. Patřím mezi fotografy, co mají rádi pestré barvy a kontrast. Barvy v podání Saal Digital jsou krásné, kvalita papíru skvělá...myslím,že neprohloupíte, když vaše fotografie svěříte do jejich rukou. Věřím, že budete spokojeni. A to i rychlostí a perfektním zabalením produktu na cestu k vám. Za mě SKVĚLÁ PRÁCE
Názor zákazníka z 29.07.2016
super
Miloš 28.07.2016
Po doručení objednanej knihy musím skonštatovať že som nadmieru spokojný ako s tlačou tak aj s väzbou - kvalita tlače je nádherná farby len tak žiaria ,dodacia lehota krátka a celý prístup a jednanie cez mail rýchle - budem len odporúčať - hodnotenie maximálna spokojnosť
Tomáš 26.07.2016
Pracuji dvacetpět let v polygrafii. Kvalitou fotoknihy jsem byl velmi příjemně překvapen.
Názor zákazníka z 25.07.2016
Veľmi oceňujem kvalitu fotoknihy a rýchlu dodaciu lehotu
Názor zákazníka z 23.07.2016
Skvělé, naprostá spokojenost!
Vše ukázat (100)
Ukázat méně