Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Akce platí do 02.08.2017

Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Novinka Fotokniha s plátěnou vazbou

V barvě světle růžová, světle modrá, bílá a režná

Fotoknihy ve 4 plátěných vazbách
trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Saal Digital upouští od rušivého loga výrobce. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Který formát se Vám hodí?

Plochá vazba (Layflat)

Fotokniha s plochou (layflat) vazbou

Zcela plochý design stránek

Plochá vazba Vám umožní umístit fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení nebo ztráty důležitých částí. Abychom Vám poskytli dostatečný prostor, jsou naše fotoknihy téměř ve všech formátech dostupné od 26 do 120 stránek. Výjimkou je formát 42 x 28, u kterého je možné si objednat max. 100 stránek. Fotoknihu můžete kdykoliv snado rozšířit o další dvě stránky.

Na výběr tři povrchy vnitřních stránek

Pro vnitřní stránky fotoknihy si můžete zvolit z různých možností povrchů. Vyberte si z nabízených povrchů: lesklý, matný nebo matný premium Váš nejoblíbenější! U všech povrchů zaručujeme dlouhodobé a zářivé barvy a garantujeme tak osvědčenou Saal Digital kvalitu.

Obal fotoknihy v prvotřídní kvalitě

unpadded
mate
kůže bílá
Kůže bílá
kůže černý safír
Kůže černý safír
kůže krém
Kůže krém
kůže titan
Kůže titan
kůže koňak
Kůže koňak
dřeva břidlice
dřeva břidlice
dřeva šedobéžová
dřeva šedobéžová
metalická zlatá
metalická zlatá
metalická stříbrná
metalická stříbrná
plátěná režná
plátěná režnáe
plátěná světle modrá
plátěná světle modrá
plátěná světle růžová
plátěná světle růžová
plátěná bílá
plátěná bílá
matná
matná
lesklá
lesklý
s vatováním
padded
bez vatování
unpadded

Dárkové balení pro fotoknihu

Dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení patří prostě k sobě. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednom.

Přesně pasující

Dárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě nabízíme v leskle bílé a v matném antracitu pro všechny pevné vazby, bez loga výrobce či čárového kódu.

Fotokniha bez čárového kódu

Bez čárového kódu

Můžete si také zvolit možnost zcela odstranit čárový kód, a tak nechat své fotografie ještě více vyniknout.

Žádné logo výrobce

Na všech fotoproduktech jsme se vzdali našeho loga. Naše fotoknihy obsahují jenom malý čárový kód na zadní straně vazby a na poslední straně. Tento neobsahuje žádné odkazy na nás jako výrobce, nebo Vás jako zákazníka.

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Pocit z vatované vazby, ať už s fotopapírem nebo speciálním povrchem vazby, je nepopsatelný a zanechá ještě hodnotnější dojem.

Vaše vazba s měkkou vatovanou vrstvou

Zhodnoťte Vaši fotoknihu dalším vylepšením, a to zvolením volby "s vatováním". Vaše vazba bude dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).

Znatelný rozdíl

Jakmile obdržíte Vaši fotoknihu, můžete rozdíl nejen vidět, ale také cítit! Tato možnost je dostupná pro všechny typy vazby.

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Rozdíl spočívá v tvrdosti a počtu stránek. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany. Vnitřní stránky fotoknihy XT jsou dodatečně laminované na velmi pevný materiál s gramáží 600 g/m², čímž jsou na dotyk zcela odlišné.

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Vzhledem k silnějším stránkám je možné si fotoknihu XT objednat maximálně s 36 stránkami. Fotokniha XT je dostupná od 10 stránek a je možné ji kdykoliv snadno rozšířit o další dvě stránky.

Naše designy

Fotokniha designy

Svatba

Poznejte naše svatební designy! Od jemně zakřivených ornamentů v designu Curlicues, přes svěží design Spring, až k zlaté eleganci designu Golden Dove.

Svatební designy

Miminko

Naši nejmenší vyrůstají tak rychle! Zachyťte si nejhezší vzpomínky napořád. Doplňte fotografie svých nejbližších s vesele barevným designem Lola nebo roztomilými zvířatky ve vyšívaném stylu v designu Ben.

Designy miminka

Nejčastější dotazy k fotoknize Saal Digital

Mají všechny fotoknihy panoramatickou (LayFlat) vazbu?

Standardně mají všechny fotoknihy od Saal Digital plochou vazbu, není potřebné si ji speciálně zvolit. 

Mají fotoknihy předsádku?

Naše fotoknihy nemají žádnou předsádku. Můžete tvořit přímo od první vnitřní strany.

Jaký je minimální / maximální počet stránek?

Fotokniha je ve všech formátech dostupná od 26 do 120 stránek. Výjimkou je fotokniha formátu 42 x 28, kterou je možné si objednat maximálně do 100 stránek.

Text a kliparty na kožené a plátěné vazbě?

Na plátěnou a koženou vazbu máte možnost umístit text a kliparty. Toto je možné pro každou barvu.

Je dostupná kontrola pravopisu?

Náš program nabízí také kontrolu pravopisu. Chyby budou potrženy červeně. Také lze přidat vlastní slova do slovníku.

Mohu popsat hřbet fotoknihy?

Hřbet fotoknihy je možné jednoduše popsat. Vložte textové pole a v nabídce pro textové pole si zvolte "Na hřbetu knihy".

Nenašli jste Váš dotaz? Zeptejte se nás.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 741 zákaznických názorů
5 hvězd
728
4 hvězdy
13
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Adam 26.07.2017
"Byl to dárek pro partnerku. Ukápla Slzička, jak ji, tak mně :) DÍKY!"
Názor zákazníka z 26.07.2017
"Fotokniha je kvalitně zpracovaná, krásné syté nezkreslené barvy a k mému velkému překvapení i fotografie nepříliš dobré kvality, focené mobilním telefonem vypadají dobře. Určitě využiji i v budoucnu . Děkuji."
Roman 26.07.2017
"Kvalita knihy výborná. Krásné desky, pevné stránky. Velmi vysoká kvalita tisku. V programu je první potřeba se trochu zorientovat. Poté bez problému."
Marcela 25.07.2017
"Fotokniha je nadherna a sluzby perfeknti. Jsem nadsena a mam krasny darek. Dekuji"
Ctibor 24.07.2017
"Foto kniha je skvělá a kvalitní, perfektní zpracování barev i detailů."
Iva 22.07.2017
"Dobrý den, z fotoknihy jsem doslova nadšená, vyrazila mi dech. Jedním slovem prostě nádhera."
Názor zákazníka z 21.07.2017
"Krásné provedení,spokojenost"
Názor zákazníka z 21.07.2017
"Spokojenost"
Lucie 21.07.2017
"Mou podrobnou recenzi jsem zveřejnila na svém webu, kde můžete shlédnout také množství fotografií vyrobené knihy a tímto vás zvu na její prohlídku http://www.luciekout.com/1383-recenze-fotoknihy-saal-digital"
Zuzana 20.07.2017
"Aj ja som mala to šťastie, že som pred pár týždňami obdržala kupón od firmy Saal Digital CZ na vyskúšanie si ich produktu, tentokrát vytvorenie fotoknihy z mojich fotografii. Po dlhej dobe som našla super software - Saaldesigner. jednoduchý a veľmi prehľadny . Fotky sa v ňom dali jednoducho a rýchlo upravovať, ukladať, meniť veľkosť, farby, rozmiestnenie, doplniť rôzne cliparty, jednoducho veľmi prehľadne , jednoduché a hlavne časovo nenáročné. Dodacia lehota finálneho výrobku (od zaslania grafiky až po doručenie) bola do 3 dni, čo je priam zázrak. Kvalitná práca,kvalitný obal, skutočne bolo vidieť, že si dali záležať na tom, aby tovar prišiel v poriadku a nepoškodený. Určite vyskúšam aj iné produkty a doporučím spoločnosť Saal Digital CZ aj mojim známym. Z 5 bodov dávam všetkých 5!!!! a ich služby a produkty odporúčam každému, kto má záujem o kvalitu."
Jana 20.07.2017
"Dostala jsem možnost vyzkoušet fotoknihu zdarma od Saal Digital CZ doporucuji jako dárek či památku."
Tereza 20.07.2017
"Kvalitně odvedená práce opravdu v každém slova smyslu. Z knížky jsem naprosto nadšená. Fotky krásně ostré (za což samozřejmě vděčím i fotografovi, který mě na tuto fotoknihu přivedl díky své recenzi https://www.facebook.com/notes/pavel-hor%C3%A1k-foto-kol%C3%ADn/recenze-fotoknihy-od-saal-digitalcz/607557379432281/ ), barevnost odpovídá skutečnosti. V neděli jsem objednala a po týdnu byla knížka doma. Ze začátku jsem jako naprostý laik bojovala s programem a nebýt rad fotografa, který už si tím prošel, asi bych se tím ani neprokousla, ale nakonec vše zvládnuto :-) Jediné co bych vytkla je, že se fotky sami ořezávají, pokud je jich více na jedné stránce a nepřišla jsem na to, jak tomu zamezit (možná svou vlastní blbostí :-) )"
Názor zákazníka z 19.07.2017
"S fotoknihou jsem moc spokojená. Byla to vážně rychlost-výroba i dodání. Trochu jsem měla problém s programem, nepřišla jsem mu úplně na kloub a celkově ovládání mi nepřišlo nejsnazší. Fotokniha je krásná, některé fotky bohužel nejsou tak kvalitní, jak v programu vypadaly, že budou. A přidala bych více místa na možné popisky. Celkově jsem ale spokojená! DĚKUJI ZA PĚKNÝ DÁREK!"
Johana 19.07.2017
"Když jsem dostala Fotoknihu, byla jsem příjemně překvapena balením, ve kterém byla zabalena. Fotografie byly krásně ostré , i když to byly fotografie z mobilního telefonu. Jako mínus bych mohla označit to že program, ve kterém se kniha sestavuje je nutno stáhnout,ovšem jeho ovládání je velmi intuitivní a každý si ho osvojí během chvilky bez sáhodlouhých instruktáží.Dále také mi nevyhovujeprovedení matné obálky knihy , protože jsou na něm vyditelné jakékoliv otisky prstů a nepůsobí tak sametový vzhled v takové kvalitě v jaké je proveden. A z pohledu knihaře bych vytkla absenci předsádek, jejich umístěním v knize by vypadala mnohem luxusněji."
Názor zákazníka z 18.07.2017
"S fotoknihou jsem byla velmi spokojená. Kniha je krásná a fotky jsou pěkně zpracované. Mohu vřele doporučit:-)"