Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Akce platí do 26.9.2017

Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Novinka Fotokniha s plátěnou vazbou

V barvě světle růžová, světle modrá, bílá a režná

Fotoknihy ve 4 plátěných vazbách
trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Saal Digital upouští od rušivého loga výrobce. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Který formát se Vám hodí?

Plochá vazba (Layflat)

Fotokniha s plochou (layflat) vazbou

Zcela plochý design stránek

Plochá vazba Vám umožní umístit fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení nebo ztráty důležitých částí. Abychom Vám poskytli dostatečný prostor, jsou naše fotoknihy téměř ve všech formátech dostupné od 26 do 120 stránek. Výjimkou je formát 42 x 28, u kterého je možné si objednat max. 100 stránek. Fotoknihu můžete kdykoliv snado rozšířit o další dvě stránky.

Na výběr tři povrchy vnitřních stránek

Pro vnitřní stránky fotoknihy si můžete zvolit z různých možností povrchů. Vyberte si z nabízených povrchů: lesklý, matný nebo matný premium Váš nejoblíbenější! U všech povrchů zaručujeme dlouhodobé a zářivé barvy a garantujeme tak osvědčenou Saal Digital kvalitu.

Obal fotoknihy v prvotřídní kvalitě

unpadded
mate
kůže bílá
Kůže bílá
kůže černý safír
Kůže černý safír
kůže krém
Kůže krém
kůže titan
Kůže titan
kůže koňak
Kůže koňak
dřeva břidlice
dřeva břidlice
dřeva šedobéžová
dřeva šedobéžová
metalická zlatá
metalická zlatá
metalická stříbrná
metalická stříbrná
plátěná režná
plátěná režnáe
plátěná světle modrá
plátěná světle modrá
plátěná světle růžová
plátěná světle růžová
plátěná bílá
plátěná bílá
matná
matná
lesklá
lesklý
s vatováním
padded
bez vatování
unpadded

Dárkové balení pro fotoknihu

Dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení patří prostě k sobě. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednom.

Přesně pasující

Dárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě nabízíme v leskle bílé a v matném antracitu pro všechny pevné vazby, bez loga výrobce či čárového kódu.

Fotokniha bez čárového kódu

Bez čárového kódu

Můžete si také zvolit možnost zcela odstranit čárový kód, a tak nechat své fotografie ještě více vyniknout.

Žádné logo výrobce

Na všech fotoproduktech jsme se vzdali našeho loga. Naše fotoknihy obsahují jenom malý čárový kód na zadní straně vazby a na poslední straně. Tento neobsahuje žádné odkazy na nás jako výrobce, nebo Vás jako zákazníka.

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Pocit z vatované vazby, ať už s fotopapírem nebo speciálním povrchem vazby, je nepopsatelný a zanechá ještě hodnotnější dojem.

Vaše vazba s měkkou vatovanou vrstvou

Zhodnoťte Vaši fotoknihu dalším vylepšením, a to zvolením volby "s vatováním". Vaše vazba bude dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).

Znatelný rozdíl

Jakmile obdržíte Vaši fotoknihu, můžete rozdíl nejen vidět, ale také cítit! Tato možnost je dostupná pro všechny typy vazby.

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Rozdíl spočívá v tvrdosti a počtu stránek. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany. Vnitřní stránky fotoknihy XT jsou dodatečně laminované na velmi pevný materiál s gramáží 600 g/m², čímž jsou na dotyk zcela odlišné.

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Vzhledem k silnějším stránkám je možné si fotoknihu XT objednat maximálně s 36 stránkami. Fotokniha XT je dostupná od 10 stránek a je možné ji kdykoliv snadno rozšířit o další dvě stránky.

Naše designy

Fotokniha designy

Svatba

Poznejte naše svatební designy! Od jemně zakřivených ornamentů v designu Curlicues, přes svěží design Spring, až k zlaté eleganci designu Golden Dove.

Svatební designy

Miminko

Naši nejmenší vyrůstají tak rychle! Zachyťte si nejhezší vzpomínky napořád. Doplňte fotografie svých nejbližších s vesele barevným designem Lola nebo roztomilými zvířatky ve vyšívaném stylu v designu Ben.

Designy miminka

Nejčastější dotazy k fotoknize Saal Digital

Mají všechny fotoknihy panoramatickou (LayFlat) vazbu?

Standardně mají všechny fotoknihy od Saal Digital plochou vazbu, není potřebné si ji speciálně zvolit. 

Mají fotoknihy předsádku?

Naše fotoknihy nemají žádnou předsádku. Můžete tvořit přímo od první vnitřní strany.

Jaký je minimální / maximální počet stránek?

Fotokniha je ve všech formátech dostupná od 26 do 120 stránek. Výjimkou je fotokniha formátu 42 x 28, kterou je možné si objednat maximálně do 100 stránek.

Text a kliparty na kožené a plátěné vazbě?

Na plátěnou a koženou vazbu máte možnost umístit text a kliparty. Toto je možné pro každou barvu.

Je dostupná kontrola pravopisu?

Náš program nabízí také kontrolu pravopisu. Chyby budou potrženy červeně. Také lze přidat vlastní slova do slovníku.

Mohu popsat hřbet fotoknihy?

Hřbet fotoknihy je možné jednoduše popsat. Vložte textové pole a v nabídce pro textové pole si zvolte "Na hřbetu knihy".

Nenašli jste Váš dotaz? Zeptejte se nás.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 810 zákaznických názorů
5 hvězd
794
4 hvězdy
16
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Názor zákazníka z 22.09.2017
"Doručení proběhlo na podruhé výborně za pár dnů (proto 4 hvězdičky-komplikace někde mezi transportní firmou, mojí adresou, která byla správná a Saal Digital). Jinak naprostá spokojenost, určitě mě to neodradí od další objednávky."
Lenka 19.09.2017
"Moje první fotokniha a výsledek super. Ve středu odpoledne jsem ji poslala a v pondělí ji měla doma. Fotky vypadají krásně a práce s programem nebyla nijak složitá."
Názor zákazníka z 19.09.2017
"sUPER"
Hana 18.09.2017
"Naprostá spokojenost."
Inez 18.09.2017
"Foto knihu ktorú som dostala je dokonalý a úžasný dar. Jej spracovanie je rýchle a ľahko pochopiteľné, kvalita vysoko predčila moje očakávanie, dodacie lehoty sú krátke a dodanie ako aj preprava prebehla aj napriek veľkej vzdialenosti rýchlo a kvalitne. Program na prípravu kníh a ostatných produktov je zrozumiteľný a ľahučký. Webová stránka krásna. Na záver poviem ako amaterska fotografka, foto kniha a určite aj ostatné výrobky sú nádhernou spomienkou, pripomienkou osobných spomienok, že vysoko prevyšuje moje očakávania. Určite budem aj naďalej využívať produkty, služby a vrelo každému doporučujem.[Ticket: CZSD170012035]"
Jana 18.09.2017
"Fotokniha vypadá moc dobře. Jsem spokojená. Zprvu jsem měla obavy z výběru matného provedení stránek knihy, ale nakonec mě provedení nadchlo. Stránky jsou pěkně pevné a dobře se s nimi manipuluje. Maximálně jsem spokojená hlavně s rychlostí výroby a dodání."
Názor zákazníka z 18.09.2017
"Měla jsem možnost vyzkoušet fotoknihu a musim říct, že lepší zpracování a kvalitu jsem nikde neviděla. Rychlost dodání taky super."
Lucie 16.09.2017
"Byla jsem spokojená s rychlostí a kvalitou. Fotky nejsou rozmazané, ale v dobré kvalitě. Uvažovala jsem, že objednám pár dalších fotoknih k Vánocům."
Názor zákazníka z 14.09.2017
"Foto knihu jsem si objednávala prvně, program, byl velmi srozumitelný, dobře se mi s ním pracovalo. Objednávka přišla velice rychle a byla dokonale zabalená. Kvalita stránek je úžasná, celkově mohu jen doporučit."
Názor zákazníka z 14.09.2017
"Vážení, děkuji za možnost vyzkoušet si Vaše služby, a to konkrétně fotoknihu 21 x 28 Vnitrní strany: matný fotopapír, 34 stránek Vazba: lesklý, bez vatování (pevná vazba). Byla jsem velmi mile překvapena s jakou rychlostí byla kniha dodána. Kniha byla velmi pečlivě zabalena, tak aby nedošlo k poškození. Přiznám se, že zatím jsem se s takovou kvalitou fotoknihy ještě nesetkala. Stránky jsou opravdu pevné, nehrozí jejich roztržení. Fotografie jsou velmi kvalitní - radost pohledět. Celkově jsem s výsledkem velmi spokojena a mohu jen doporučit. @Saal.Digital.CZ"
Josef 14.09.2017
"Dobrý den, zde posílám ještě jednou recenzi na vaše služby a fotoknihu, byla zveřejněna na mém profilu na instagramu (@ijoey_m). Dobrá vazba je základ, už prošla pár rukama a stále drží. Barvy jsou věrné a přesné (export sRGB). Sáhl jsem po matné variantě, další bude lesklá. Jak se říká: "Práce kvapná málo platná." ovšem toto zde neplatí, zásilka dorazila bleskově a v pořádku. Co víc si přát? V pondělí o půlnoci jsem dodělal objednávku a ve čtvrtek už byla doma. Objednání zabralo chvilku, program je jednoduchý a jasný (Mac verze)."
Lea 13.09.2017
"dobrý den,dekuji že jsem mohla vyuzit vacsi službu a objednat si fotoknihu.Moc se na ni tesim,bude to krásny vanocni darek. Predem dekuji a preji hezky vecer Heranova"
Kamila 13.09.2017
"Vyhrala som kupón na instagrame :)"
Lenka 13.09.2017
"Dobrý den, bohužel jsem byla nespokojená s možnosti vkládání fotek. Podle mne je to zbytečně složité, jelikož jsem udávala fotky ze dvou karet, Váš program si s tím neuměl poradit. Když jsem upravila a umístila fotky a chtěla si je objednat, stále mi to psalo, že tam vidí prádzné stránky a některé fotky mi pak následně vymazal. Fotky jsem vkládala 3x a opravdu potřetí už jsem trochu zuřila. Poté opět byl problém fotoknihu objednat stále asi hodinu mi to hlásilo, že je někde chyba na přenosu dat a nebo ať to uzavřu a opět otevřu a objednám znovu. Měla už jsem strach, že bych musela vše vkládat znova....naštěstí po hodince to už fungovalo. Také mne mrzí, že nejde platba na dobírku. Já svoji kartou platit přes net nemohu a jelikož chci fotoknihu jako dárek pro manžela tak jsem musela požádat známého aby mi to zaplatil přes jeho kartu."
Kristýna 12.09.2017
"Dlouho jsem hledala způsob jak si moje nejlepší práce schovat nebo uložit na místo kde mi zůstanou. Nejprve jsem si zkoušela fotky ukládat do složek v PC ale při hledání konkrétních snímků jsem někdy strávila až hodiny. Poté jsem si fotky nechala vytisknou na fotopapír, je to hezké ale manipulace s jednotlivými fotografiemi nic moc. Před týdnem jsem narazila na fotoknihu od Saal Digital CZ. Fotoknihu jsem tedy objednala a teď nelituji. Fotografie jsem si sama do knihy poskládala v aplikaci kterou poskytují, práce s aplikací je jednoduchá a dá se s fotkami a knihou opravdu vyhrát aby vše vypadalo podle vašich představ :) Když jsem odeslala objednávku tak jsem se nemohla dočkat až kniha přijde, přišla 4 dny po odeslání objednávky a kniha je skvělá. Fotografie jsou čisté a mají opravdu krásné barvy! Fotografie které jsou přes dvojstránku jsou krásné není vidět půlení mezi stránky, byla překvapená protože jsem se toho bála. Kniha mě opravdu překvapila a doporučuji všem kdo uvažuje o zvěčnění fotografií ať někomu kdo se věnuje fotografování jako já a chce si své práce uložit, nebo fotky z dovolené či svatby a tak dále. Mockrát děkuji za tak skvělý produkt !"