Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Akce platí do 31.05.2017

Od 599 Kč: Fotoknihy ve formátu 21 x 28

Novinka Fotokniha s plátěnou vazbou

V barvě světle růžová, světle modrá, bílá a režná

Fotoknihy ve 4 plátěných vazbách
trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Vaše fotokniha přímo z fotolaboratoře

Vytvořte si nezapomenutelnou vzpomínku a zpracujte si individuálně Vaši fotoknihu. Objevte další možnosti designů v našem programu a prezentujte Vaše fotografie v tom nejlepším světle. Na přání můžete Vaši fotoknihu vylepšit dalšími doplňky: například kvalitní koženou vazbou nebo dárkovým balením přímo přizpůsobeným fotoknize.

Dokonalý doplněk k Vaší fotoknize

Fotokniha a dárkové balení patří prostě k sobě. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednom. Dárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě nabízíme v leskle bílé a v matném antracitu pro všechny pevné vazby, bez loga výrobce či čárového kódu.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Saal Digital upouští od rušivého loga výrobce. Na přání také bez čárového kódu.

Individuální počet stránek

Bezproblémové přidání dalších dvoustránek.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Který formát se Vám hodí?

Čtvercový a praktický

12 x 12
12 x 12
od 329 Kč
19 x 19
19 x 19
od 749 Kč
28 x 28
28 x 28
od 1199 Kč

Velkolepé panorama

Plochá vazba (Layflat)

Fotokniha s plochou (layflat) vazbou

Zcela plochý design

Plochá vazba Vám umožní umístit fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení. Tak je panoramatická vazba ideální pro velké motivy.

Vnitřní hodnoty

Vnitřní strany fotoknihy, tak jako její vazba, jsou vyhotoveny na pravém fotografickém papíru. Pro dlouhotrvající a velmi živé barvy. K dispozici v matu nebo lesku.

Obal fotoknihy v prvotřídní kvalitě

unpadded
mate
kůže bílá
Kůže bílá
kůže černý safír
Kůže černý safír
kůže krém
Kůže krém
kůže titan
Kůže titan
kůže koňak
Kůže koňak
dřeva břidlice
dřeva břidlice
dřeva šedobéžová
dřeva šedobéžová
metalická zlatá
metalická zlatá
metalická stříbrná
metalická stříbrná
plátěná režná
plátěná režnáe
plátěná světle modrá
plátěná světle modrá
plátěná světle růžová
plátěná světle růžová
plátěná bílá
plátěná bílá
matná
matná
lesklá
lesklý
s vatováním
padded
bez vatování
unpadded

Dárkové balení pro fotoknihu

Dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení patří prostě k sobě. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednom.

Přesně pasující

Dárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě nabízíme v leskle bílé a v matném antracitu pro všechny pevné vazby, bez loga výrobce či čárového kódu.

Fotokniha bez čárového kódu

Bez čárového kódu

Můžete si také zvolit možnost zcela odstranit čárový kód, a tak nechat své fotografie ještě více vyniknout.

Žádné logo výrobce

Na všech fotoproduktech jsme se vzdali našeho loga. Naše fotoknihy obsahují jenom malý čárový kód na zadní straně vazby a na poslední straně. Tento neobsahuje žádné odkazy na nás jako výrobce, nebo Vás jako zákazníka.

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Pocit z vatované vazby, ať už s fotopapírem nebo speciálním povrchem vazby, je nepopsatelný a zanechá ještě hodnotnější dojem.

Zhodnoťte Vaši fotoknihu dalším vylepšením a to zvolením volby "s polstrováním/vatováním" vazby Vaší fotoknihy. Vaše vazba bude dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).  Rozdíl můžete nejenom vidět, ale také cítit, jakmile obdržíte Vaši fotoknihu! Vazbu si můžete vybrat jak pro koženou vazbu, tak i pro vazbu s fotografickým papírem.

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Objevte dva různé druhy fotoknih z našeho portfolia: fotoknihu a fotoknihu XT. Rozdíl mezi nimi spočívá v tloušťce a tvrdosti stran. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany fotopapíru s tloušťkou 0,34 mm. Narozdíl u fotoknihy XT, jsou vnitřní strany tlusté přibližně 1,08 mm a to díky dodatečnému velmi pevnému materiálu s gramáží 600 g/m². 

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Fotokniha je v závislosti na provedení k dispozici od 26 do 120 stran, fotokniha XT pak od 26 do 36 stran. Vždy si můžete rozšířit Váš projekt o další dvě stránky. Díky ploché vazbě fotoknihy (bez žádného švu uprostřed) je možné umístit fotografii na celou dvoustránku. V záhybu fotoknihy není žádné zakřivení jak je to u běžných fotoknih obvyklé. A proto je veškerá informace o snímku zachována a nic nechybí. 

Naše designy

Fotokniha designy

Svatba

Poznejte naše svatební designy! Od jemně zakřivených ornamentů v designu Curlicues, přes svěží design Spring, až k zlaté eleganci designu Golden Dove.

Svatební designy

Miminko

Naši nejmenší vyrůstají tak rychle! Zachyťte si nejhezší vzpomínky napořád. Doplňte fotografie svých nejbližších s vesele barevným designem Lola nebo roztomilými zvířatky ve vyšívaném stylu v designu Ben.

Designy miminka

Pro profesionální fotografy: ICC-Profil pro fotoknihy

Profesionální fotografové mohou fotoknihu přizpůsobit v programu pro úpravu fotografií, jako je Photoshop nebo Lightroom. Za účelem zachování optimálních výsledků barev, ať už pro matné nebo pro leské povrchy stránek, Vám zajišťujeme ke stažení vlastní ICC-Profil pro kontrolní náhled.

1. Úprava fotografie

Upravte fotografie ve Vašem programu jako obvykle.

2. Kontrolní náhled

Zkontrolovat fotografie s pomocí ICC-Profilu

3. Objednávka

Zhotovit a přímo objednat fotoknihu v  Saal Design programu.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 663 zákaznických názorů
5 hvězd
655
4 hvězdy
8
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Iveta 26.05.2017
"Dobrý den, včera mi byla doručena Fotokniha, ke které jsem měla možnost získat kupón a fotokniha je opravdu úžasná!!! Kvalita provedení, fotopapírů a neskutečně rychlé dodání je opravdu super. Ještě jednou velké díky a firmu Saal Digital CZ můžu opravdu jen doporučit!!!!"
Andrea 25.05.2017
"Společnost Saal digital nemá konkurenci na českém trhu. Tímto bych chtěla týmu saal- digital velice poděkovat, jelikož fotoknížka je opravdu parádní. Fotografie jsou v nejvyšší kvalitě natištěny na úžasném papíře. Provedení je naprosto špičkování. Co se týče termínu dodání, tak mě překvapilo, jak rychlé bylo. Doma jsem knihu měla za čtyři dny od objednání. Takže dávám velký palec nahoru, jelikož se jedná o velké profesionály."
Petr 25.05.2017
"Super album děkuji pěkný den přeji"
Kateřina 24.05.2017
"Využila jsem Vaší akce fotokniha 28 x 28, 26 stránekza za recenzi a moc ráda Vám ty kladné recenze mezi přáteli, kamarády a lidmi poskytnu. Program na tvorbu fotoknihy velice přehledný, jednoduchý, srozumitelný, knihu jsem měla do hodiny hotovou. Rychlost výroby neskutečná, do 2 dnů doma a kvalita fantastická. Nesrovnatelné s fotoknihou co mám od jiné firmy. Původně se mně zdála vysoká cena, ale jakmile jsem knihou dostala a viděla její kvalitní zpracování, musela jsem uznat, že cena kvalitě odpovídá. Ideální pro všechny kdo nemají čas tvořit fotoalba a chtějí si uchovat vzpomínky. Děkuji Vám"
Názor zákazníka z 24.05.2017
"Kniha přišla v naprostém pořádku a nemůžu se vynadívat je to skvostný kousek, který Nám už zůstane na vždy. Ty krásné chvíle strávené s těmi, které jsou nám nejbližší jsou díky Vám, krásně zvěčněny. Opravdu krása, každý detail je krásně zpracován, mohu jen a jen doporučit, kdo ještě váhá, ať do toho jde Děkuji moc Saal Digital :-)"
Vítězslav 23.05.2017
"Jsem spokojený a mohu jen doporučit. Určitě rád využiji v budoucnu pro další knihy."
Miroslav 23.05.2017
"Jakmile jsem uviděl možnost vytvořit si fotoknihu od firmy Saal-digital, dlouho jsem neváhal, protože recenze a ohlasy byly velice pozitivní. Již jsem vytvořil dvě fotoknihy u jiných výrobců, nejvíce mě zajímala kvalita tisku, papíru a podání barev. Celá tvorba fotoknihy začíná v přiloženém programu SaalDesigner, který je přehledný a na první pohled jednoduchý a srozumitelný. Následuje import fotografií, ten je rychlý a program neměl problém poradit si ani s většími 24 MB snímky. Fotografie jsem měl již předvybrané, a proto tvorba trvala pouze dva dny. Ačkoliv program SaalDesigner nabízí mnoho funkcí jako třeba pozadí pod obrázky s texturami, kliparty a šablony s přednastavenými pozadími, zůstal jsem u minimalistického designu a měnil jsem pouze barvu pozadí. Důležitou částí tvorby fotoknihy je správné umístění fotek na stránky, tak aby byly ořízlé tak jak chce uživatel, na to je dobré dát si pozor. Nakonec jsem fotoknihu exportoval a odeslal. Byla to verze se čtyřiceti matnými stránkami 28x19 cm a lesklým obalem bez vatovaní. Fotokniha byla doručena do deseti dní od odeslání návrhu, pěkně zabalená, při převozu se ji nic nestalo. Ihned po otevření na mne dýchla kvalita, ve kterou jsem doufal. Kvalitní, tlustý fotopapír je prvním předpokladem pro dobrou obrazovou kvalitu. Druhým je kvalitní tisk, barevné podání sedí, barvy nejsou zkreslené a jejich hloubka je vysoká, stejně jako rozlišení tisku. Jediná slabší stránka je celkový jas výtisků, zdá se menší, nejméně o 1/3 EV. Možná je to ale má vina, nekoukal jsem na celkovou kalibraci jasu a kontrastu v programu SaalDesigner-pokud tam je. Nicméně je tato firma kvalitní, se skvělým přístupem k zákazníkům a jejich fotokniha je jednoznačně nejkvalitnější, kterou jsem si nechal dělat. V budoucnu zvažuji využít služeb této firmy např. pro fotoobraz nebo plakát. 23.5.2017 Miroslav Rajtmajer"
Michaela 22.05.2017
"S velkou zvědavostí jsem nainstalovala program a začala tvořit fotoknihu. S programem se pracuje skvěle, jednoduché, intuitivní užití. Po nahrání fotek jsem napjatě čekala, co se bude dít. A velmi milé jsem byla překvapena, když jsem druhý den ráno (prakticky ani ne 12 hodin od odeslání knihy do výroby) obdržela zprávu, že kniha je na cestě!!! A ještě více mně překvapilo dodání další den. Prakticky jsem knihu zaslala ve čtvrtek večer a v sobotu dopoledne jsem ji měla u sebe doma. Zpracování precizní, luxusní papír, vůbec není znát zlom stránek. Prostě paráda. Děkuji moc!!! :)"
Lenka 22.05.2017
"Fotokniha od vás právě dorazila a musím uznat, že je opravdu nádherná. Předčila moje očekávání. Ve vašem programu lze vše jednoduše navolit a kombinovat. Určitě vaše služby v budoucnu ještě využiji. Samozřejmě doporučuji všem."
Názor zákazníka z 22.05.2017
"Super jsem spokojený s kvalitou i všemi slušby. :) :)"
Názor zákazníka z 21.05.2017
"Mile mě překvapil program. Sice cena je třošku vyšší, ale za to odpovídá kvalitě. Vaši firmu budu doporučovat známím. Už se těším, až si objednám dalši Váš produkt. Jsem strašně ráda, že jsem se o Vaší firmě dozvěděla. Moc Vám děkuji"
Lenka 19.05.2017
"To nie že 5 *. To nie že veľmi dobrá, to všetko 10 ********** proste Excelentné. Super rýchle vybavenie a dodanie. Od objednanie iba 3 dni a už ju mám. Najkrajší darček na naše výročie :-) Materiál fotoknihy bravúrny. Som nadmieru spokojná. Určite ešte objednám :-) ❤ a ďakujem saal-digital za príspevok vďaka ktorému som si ju mohla aj dovoliť ;-)"
Názor zákazníka z 19.05.2017
"Fotoobraz dorazil za 5 dní po objednávke na východné Slovensko. Fotoobraz má úžasnú kvalitu. Fakt milí ľudia, odpísali slušne na každý mail. Maximálná spokojnosť. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1173604949435634&set=a.109103172552489.7062.100003584200863&type=3&theater"
Libor 19.05.2017
"S kvalitou jsem spokojený.Děkuji za rychlé dodání."
Petra 19.05.2017
"Veliká spokojenost. Opravdu skvělá kvalita.Dekuji za moznost vyzkouset od Vas fotoknihu je uzasna :)Mám velkou radost že vidím své fotky v tisku...děkuji"