Povrchy fotoknih v prvotřídní kvalitě

Různé povrchy pro Vaši fotoknihu

Zlepšete vzhled Vaší fotoknihy různými způsoby. Od vazby k vnitřním stranám.

Objevte různé povrchy fotoknih s tvrdou vazbou. Můžete si vybrat vazbu z pravého fotopapíru, která je dostupná v matném nebo lesklém provedení. Nebo nabízíme také vzácné kožené vazby v různých barvách. Absolutní novinka: osobní popis kožené vazby! Váš text tak bude vytištěn přímo na koženém obalu.

Vnitřní stránky jsou pomocí fotoreprodukce vyvolány na pravý fotopapír a jsou k dispozici v matném nebo lesklém provedení. Informujte se o vlastnostech všech povrchů a najděte tak ten správný povrch pro Vaši fotoknihu. Přehled cen všech formátů a povrchů naleznete v sekci ceny fotoknih.


Zdokonalte si Vaši fotoknihu koženou vazbou s individuálním popisem

Zdokonalte si Vaši fotoknihu koženou vazbou v barvě černého safíru, smetany, koňaku, titanu nebo bílé.

Stylová a individuální prezentace v pěti barvách

Vylepšete si Vaši fotoknihu vazbou ve vzácné kůži a absolutní novinkou: individuálním popisem, s kterým bude Vaše fotokniha ještě jedinečnější. Tato vazba nejen krásně vypadá, ale je také díky jemné a měkké struktuře příjemná na dotyk. Stylová, individuální a především elegantní prezentace Vaší fotoknihy.

Novinka: Individuální popis 

Absolutní novinkou je individuální popis na kožené vazbě. Váš text můžeme vytisknout přímo na koženou vazbu. Text si můžete sami vytvořit a upravit pomocí bezplatného programu Saal designer, kde si můžete stanovit typ písma, jeho barvu a velikost, a dát tak Vaší fotoknize osobní nádech.

Kožená vazba pro Vaší fotoknihu je dostupná ve čtyřech různých barvách: černý safír, smetana, koňak, titan a bílá.

Tyto barvy jsou v jemné kůži k dispozici: černý safír, koňak, smetana, titan a bílá barva.


Vazba v lesklém nebo matném provedení

 

Již při výběru produktu se můžete rozhodnout, zda chcete mít vazbu v matném nebo lesklém provedení.
Rozhodující může být charakter Vaší fotoknihy a také odolnost vybrané vazby.

 

 

Fotokniha je dostupná v matné či lesklé vazbě. Pro vnitřní strany si můžete zvolit i jiné povrchy.

Fotokniha v lesklé vazbě

Lesklá vazba fotoknihy je vhodná zejména pro tmavé motivy, protože tak můžou dosáhnout vysoké barevné hloubky. Lesklý efekt je dosažen speciálním lakováním. Charakteristickým rysem této vazby jsou díky lesklému efektu výsledné zrcadlové odrazy.

Fotokniha v matné vazbě

To, co dělá matnou vazbu tak vyjímečnou, je její SoftTouch (jemná na dotek) laminace, která dává vazbě měkký a sametový charakter. Tato vazba je krásná nejen na pohled, ale také na dotek. Díky speciálnímu extra matnému povrchu nejsou vidět žádné odrazy. Typickou vlastností vazby je přehyb v v místě ohybu, který může při častém otvírání vystoupit. To se častěji stává u tmavších fotografií. 


Vaše vnitřní strany na pravém fotopapíře

 

Vnitřní strany fotoknihy jsou vyrobené z papíru Fujicolor Crystal Archive Album.
Každá vnitřní strana se skládá ze dvou spolu slepených stránek, které jsou obvzlášť stabilní.

 

 

Nezávislé na vazbě, povrchy vnitřních stránek jsou dostupné v matném i lesklém provedení.

Fotokniha s lesklými vnitřními stránkami

S lesklým fotopapírem dosáhnete vysoce kvalitního výsledku. Tento povrch je vhodný pro nápadné a jasně barevné motivy. V závislosti na uskladnění může být zachování barev a celé fotoknihy až 200 let a to díky její přirozené UV ochraně.

  • skvělý lesklý efekt
  • zářivé barvy
  • fascinující hloubkový efekt

Fotokniha s matnými vnitřními stránkami

Hedvábně matný povrch vnitřních stránek s jemnou, ale jednotnou strukturou, zanechává velmi kvalitní a propracovaný vzhled. Z důvodu matných stránek nejsou viditelné žádné otisky prstů nebo odrazy.

  • vysoce kvalitní dojem
  • optimální barevné podání
  • žádné otisky prstů

Inovativní na dotek: Fotokniha XT (extra tvrdé strany)

Fotokniha XT Vás přesvědčí díky spojení extra tvrdých stran s  osvědčenou panoramatickou vazbou.  Na rozdíl od tradiční fotoknihy, budou stránky laminované na silném kartónu s gramáží 600 g/m². Fotokniha XT je k dispozici do 36 stránek. 

 

 

Macht Eindruck: Das Fotobuch XT

Zdokonalte si Vaši fotoknihu

Zdokonalte si Vaši fotoknihu další funkcí: a to s dodatečnou měkkou vatovanou vrstvou. Tak se stane Vaše fotokniha ještě krásnější a cennější.
Vazba obsahuje 3mm vysokou vatovanou vrstvu. Je to rozdíl, který můžete nejen vidět, ale jakmile budete Vaši fotoknihu držet ve svých rukou, tak také cítit. 

Můžete si zvolit i vatování knižní vazby. Vatování je dostupné jak k vazbě z fotopapíru tak v kožené vazbě.