Saal fotokniha v porovnání

s tištěnými fotoknihami – obrovský rozdíl v kvalitě!

Fotoreprodukce – dlouhá životnost!

UV ochrana kvalitního fotopapíru Fuji chrání v průběhu let Vaše fotografie před slunečními paprsky. To umožňuje prodloužit životnost fotografií až na 200 let. U fotoreprodukce nejsou barvy smíchány z barevného rastru, nýbrž se v každém bodě nachází skutečné barvy.

Obvyklé řešení tisku

Žádný tištěný produkt nezaručuje dlouhodobou životnost fotografie. U běžně tištěných fotografií se po krátkém čase snižuje kvalita barev. Barvy jsou smíchany jako rozdílné intenzivní barevné body základních barev. To znamená, že finální barva vzniká v oku prostřednictvím nezbytné vzdálenosti papíru. 

Porovnejte Saal fotoknihu s běžnými fotoknihami

Panorama vazba od Saal Digital

Přilehlé stránky jsou u Saal Digital vždy tištěné spolu (jako kdyby to byla jen jedna stránka). Díky této technice se může fotokniha zcela rozevřít a dvojstránka se tak může změnit ve zcela plochou. Ve výsledku pak není žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy – ideální k umístění větších snímků přes celou dvoustránku.

Běžná vazba jiných výrobců

U tištěných fotoknih jsou všechny stránky ve středu fotoknihy zalomeny, a tak dochází k vyboulení stránek ve švu fotoknihy. Tímto se ztrácí mnoho informací, ať už část fotografie, nebo text uprostřed fotoknihy. 

Saal fotokniha bez loga výrobce

Saal Digital se vzdává rušivého loga výrobce. Fotokniha bez loga působí kvalitněji a je zajímavá zejména pro distributory. Nabídněte Vašim zákazníkům neutrální fotoknihu nebo si nechejte na přání vyrobit fotoknihu s Vaším vlastním logem. Tak můžete fotoknihu prezentovat jako Váš produkt.

Obvyklé fotoknihy s logem výrobce

s vytištěným logem výrobce

Obvykle jsou fotoknihy od jiných výrobců vyráběny s logem na jejich produktech. Pro distributory tak nastává určitý risk, že ztratí zákazníky. Kromě toho můžou být rušeny Vaše snímky.

Vaše fotokniha je připravena k doručení během 1-2 pracovních dnů

Až budete s návrhem hotovy, můžete si fotoknihu objednat. Fotokniha bude připravena k doručení během 1-2 pracovních dnů a již krátce poté ji můžete držet ve svých rukou. Naše aktuální dodací lhůty k jednotlivým fotoproduktům můžete shlédnout online.

Nyní zdarma stáhnout Software

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme nahrání PDF souboru