Alu-Dibond

Alu-Dibond

Akrylátové sklo

Akrylátové sklo

Alu-Dibond Butlerfinish®

Alu-Dibond Butlerfinish®

Pěněná PVC deska

Forex

GalleryPrint

GalleryPrint

Fotoplátno

Fotoplátno

Stáhněte si zdarma náš program Saal designer ať Vám žádné slevy neutečou.

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme přímé nahrání

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 31.05.2017. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Lze použít na jednoho zákazníka pouze jednou.

Ta správná velikost s našimi oblíbenými formáty nebo formát na přání

Fotoobraz s individuálními rozměry

Na centimetr přesný formát na přání

Saal Digital nyní nabízí u fotoobrazů ještě více individuality. Kromě velkého výběru standardních velikostí, Vám nabízíme také možnost vybrat si požadovanou výšku a šířku u fotoobrazů s akrylátovým sklem, GalleryPrint, Alu-Dibond, Alu-Dibond Butlerfinish® nebo pěněné PVC desky.

Fotoobraz ve formátu na přání

Zde najdete minimální a maximální formáty pro fotoobrazy:

 • Alu-Dibond: 10 x 15 cm až 110 x 240 cm
 • Alu-Dibond Butlerfinish®: 10 x 15 cm až 110 x 200 cm
 • Akrylátové sklo: 10 x 15 cm až 50 x 100 cm
 • GalleryPrint: 10 x 15 cm až 100 x 200 cm
 • Pěněná PVC deska: 10 x 15 cm až 110 x 240 cm

Všechny povrchy fotoobrazů v přehledu

  Alu-Dibond Alu-Dibond Butlerfinish Pěněná PVC deska Akrylátové sklo GalleryPrint Fotoplátno
Formáty v cm 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 110 x 200 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 50 x 100 10 x 15 až 100 x 120 cm 20 x 30 až 120 x 120
Cena bez zavěšení od 189 Kč od 215 Kč od 165 Kč od 299 Kč od 359 Kč od 509 Kč
Zavěšení Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systémi Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i není potřebné
Síla / Okraj 3 mm 3 mm 5 mm, 10 mm 5 mm, 10 mm 5 mm 20 mm
Formát na přání -
Seznamovací kupón i
Způsob objednávky program, online program, online program, online program, online program, online program, online
Možnosti úpravy ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu
Vhodné pro interiér
Vhodné pro exteriér i
Odolné proti vlhkosti
Stabilita
Omyvatelné - - i
Odolné proti UV záření
Neohebnost
Technologie tisku UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk Prvotřídní Latex tisk
Ostrost
ICC Profil ?
Výrobní čas i 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny
Poštovné od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč

Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

profilový závěsný systém

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • dostupný pro všechny formáty
 • předmontovaný
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • 1 cm odstup od stěny vytvoří "vznášející se vzhled"
 • další informace a montáž
Profil-Aufhängung

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • další informace a montáž
Šroubový závěsný systém

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

Ukázková sada fotoobrazů

Wandbilder Musterset

Poznejte různé materiály fotoobrazů a objednejte si ukázkovou sadu fotoobrazů jen za 400 Kč. K této objednávce obdržíte poukaz v hodnotě 400 Kč na Váš další nákup u Saal Digital. Ukázková sada je tedy prakticky zdarma!

Objednejte nyní ukázkovou sadu!

Porovnejte tisk a materiál, a zjistěte, na kterém fotoobrazu budou Vaše fotografie vypadat nejlépe. Ukázková sada obsahuje následující povrchy ve velikosti 10 x 10 cm:

 • Alu-Dibond 3 mm
 • Alu-Dibond Butlerfinish 3 mm
 • Pěněná PVC deska 5 mm
 • Akrylátové sklo 5 mm
 • Umělecké plátno
 • GalleryPrint v lesklém nebo matném povrchu

Garance spokojenosti s našimi fotoobrazy

Vaše spokojenost s našimi fotoprodukty a s našimi službami je hlavním cílem naší firemní filozofie.

Proto Vám zaručujeme:

 • vysoce kvalitní fotoprodukty s vynikající kvalitou
 • připravené k dodání obvykle do 1-2 pracovních dnů
 • bezpečné placení pomocí služby PayPal nebo platebními kartami Visa či MasterCard
 • bez zajížďky přímo od výrobce Saal Digital

V případě, že byste nebyli spokojeni s našimi fotoprodukty, naši zaměstnanci Vám obratem pomůžou a společně pro Vás najdou uspokojivé a rychlé řešení, ať už e-mailem nebo pomocí Live-chatu.

Co říkají naši zákazníci

Tomáš 20.05.2017
Plátno má parádní strukturu a kvalita tisku je výborná, vypnutí na rám je provedeno opravdu profesionálně. Nemohu nic vytknout. Po Fotoknize jsem byl moc zvědav jak bude vypadat fotoobraz a nezklamali jste ! Je to paráda, v ČR nemáte konkurenci ať se to týká ceny/kvality výrobku tak především vstřícností a RYCHLOSTÍ!! Všem vřele doporučuji. Tomáš Raszka
Názor zákazníka z 19.05.2017
S kvalitou tisku fotoobrazu jsem spokojen. Adjustace (UV tisk) na Alu desce je bezchybná a i když obal měl z dopravy pár šrámů, uvnitř je tisková strana chráněna navíc cca 1 cm silným kartónem, takže poškození pohledové strany nehrozí :-) Tisk je jemně matný, což mi pro portrét vyhovuje. Pro fotky např. architektury, nebo krajinářské foto je to ale třeba ještě vyzkoušet, nebo použít tisk na papír. Vyplatilo se mi objednat sadu na zavěšení. Její instalace je snadná a dostal jsem k ní i praktické pružné distanční podložky k nalepení na spodek obrazu. Objednáno bylo v neděli a ve středu byla zásilka hotová a odeslaná, to si zaslouží pochvalu. Celkově jsem opravdu spokojen a určitě zase objednám.
miroslav 09.05.2017
fotoobraz jako dárek k narozeninám byla moje objednávka a podle obdarovaného -nejlepší vzpomínka na překrásný pobyt v Praze objednal jsem 2ks a výsledek předčil mé očekávání a vzbudil radost obdarovaného oceňuji především rychlost vyřízení objednávky , včetně dodávky do 4 dnů až domů - na adresu obdarovaného dodáno přesně v den narozenin!!!!!! kvalitu produktu, intuitivní program k nahraní snímků ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů PS: na základě mimořádné spokojenosti - ihned po dovolené se zaměřím na objednávku fotoknihy
Blanka 08.05.2017
Již podruhé jsem dostala možnost vyzkoušet produkty od firmy Saal Digital CZ. Poprvé to byla fotokniha, z které jsme byla unešená a tentokrát jsem vyzkoušela fotoobraz. Vybrala jsem si z možných nabídek Fotoplátno, formát 50 x 75 . Stejně jako poprvé jsem byla nadšená jak rychle mi byl fotoobraz zaslán. Barvy a kvalita jsou naprosto úžasné. Určitě ještě firmu Saal Digital CZ v :-) Všem doporučuji!
Ján 08.05.2017
Zakázka byla vyrobena v rekordním čase. Vše dokonale zabaleno. S kvalitou tisku jsem maximálně spokojen.
Radek 04.05.2017
Vyzkoušel jsem fotoobraz na plátno a mohu říci , že jsem byl po vybalení velmi překvapen a to nejen kvalitou , ale i bleskovým dodáním produktu a perfektním balením . Všem mohu bez výhrad vřele doporučit !!!!
Názor zákazníka z 04.05.2017
Fotoobraz je nádherný, krásné barvy, kvalitní provedení. Rychlost dodání je jen třešničkou na dortu. Jsem moc spokojená.
Pavlína 03.05.2017
Zdravím Saal Digital CZ, měla jsem možnost vyzkoušet poukaz na fotoobraz v hodnotě 1400kč. Tak jsem tedy vyzkoušla fotoobraz z fotoplátna, můžu říct, že jsem byla mile překvapena s kvalitou produktu, fotoobraz přišel za pár dní. Doporučuji Saal Digital CZ určitě vyzkoušet :-)
Názor zákazníka z 02.05.2017
Nedávno som si objednala fotoobraz za recenziu. Keďže rada dávam tlačiť fotky, bola som zvedavá na túto službu. Vybrala som fotku, nahrala som ju na stránku, vybrala som rozmery a materiál a hotovo. O dva dni napísali, že obraz posielajú a o ďalšie dva pracovné dni bol tu, starostlivo zabalený, bez jedinej chybičky. Materiál Alu-Dibond vyzerá veľmi kvalitne a odolne, tlač je tiež veľmi pekná. Ďakujem :)
Názor zákazníka z 02.05.2017
Jsem spokojen jak s kvalitou tisku, tak se vším ostatní od zaslání fotografie až po převzetí hotového fotoobrazu.
václav 02.05.2017
Dostal se mi do ruky "fotoobraz za recenzi" od firmy saal.digital.cz, přišel dříve než uvedli v objednávce, čímž si získali u mě plusové body. Kvalita tisku se mi moc líbí. Celé zpracování zakázky od vybrání produktu přes jejich program až po následné doručení přesně odpovídá mým nárokům na kvalitní službu pro zákazníky. Za mě skvělá práce. děkuji za tuto příležitost. Rozhodně jsou pro mě lákadlem i ostatní produkty této firmy. Fotoplátno a fotoknihu chválím. Ale tak jak poprvé tak i podruhé se mi stalo že v programu při zadávaní následné platby se program bloknul a zůstal viset. Jinak vše super.
Kateřina 02.05.2017
Jsem opět velmi spokojená a moc děkuji, že jsem měla možnost vyzkoušet další fotoprodukt :-)
Martin 29.04.2017
Perfektní služba, s nepředstavitelnou kvalitou pro ty, kteří fotky na hliníku ještě neviděli. Jednoduchý způsob objednání díky jednoduché aplikaci. Věřím, že se fotky na výstavě budou líbit. Bude to něco jedinečného. Jediné obavy jsem měl z dopravy a obalu, aby nedošlo k poškození. Naštěstí obrazy dorazily 4-5 pracovních dní po objednání a díky skvělému zabalení odesilatelem naprosto v pořádku. Nad kvalitou mi ještě teď stojí rozum a marně hledám spadlou čelist :-)
Martin 29.04.2017
Perfektní služba, s nepředstavitelnou kvalitou pro ty, kteří fotky na hliníku ještě neviděli. Jednoduchý způsob objednání díky jednoduché aplikaci. Věřím, že se fotky na výstavě budou líbit. Bude to něco jedinečného. Jediné obavy jsem měl z dopravy a obalu, aby nedošlo k poškození. Naštěstí obrazy dorazily 4-5 pracovních dní po objednání a díky skvělému zabalení odesilatelem naprosto v pořádku. Nad kvalitou mi ještě teď stojí rozum a marně hledám spadlou čelist :-)
Martin 29.04.2017
Perfektní služba, s nepředstavitelnou kvalitou pro ty, kteří fotky na hliníku ještě neviděli. Jednoduchý způsob objednání díky jednoduché aplikaci. Věřím, že se fotky na výstavě budou líbit. Bude to něco jedinečného. Jediné obavy jsem měl z dopravy a obalu, aby nedošlo k poškození. Naštěstí obrazy dorazily 4-5 pracovních dní po objednání a díky skvělému zabalení odesilatelem naprosto v pořádku. Nad kvalitou mi ještě teď stojí rozum a marně hledám spadlou čelist :-)
Názor zákazníka z 27.04.2017
Velmi ráda jsem využila nabídky "fotoobraz za recenzi ", a jsem velice spokojená jak s rychlostí dodání, kvalitou, tak i s programem. Vybrala jsem si z možných nabídek Fotoplátno, formát 40x60. Oceňuji krásné syté barvy, ostrost, a to že jsem objednávku měla doma už pozítří je k neuvěření. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků a děkuji za kvalitní služby.
Michal 26.04.2017
Má první možnost vyzkoušení produktu od Saal Digital a obrovská spokojenost. Fotoobraz je kvalitní a lehký jsem nad míru spokojen. Rychlost vyřízení naprosto parádní. Tímto ještě jednou děkuji firmě Saal Digital CZ. A přeji mnoho dalších spokojených zákazníků... Michal
Názor zákazníka z 22.04.2017
super kvalita, když budu chtít cokoli z fotoproduktů, určite zas saal-digital
Názor zákazníka z 19.04.2017
S kompletným servisom som bola nadmieru spokojná. Ďakujem a teším sa na ďalšie produkty od Vašej spoločností.
Jan 19.04.2017
Má první možnost vyzkoušení produktu od Saal Digital a obrovská spokojenost. Fotoobraz je kvalitní a lehký jsem velmi spokojen. Dodání bylo až překvapivě rychlé . Určitě doporučuji a sám budu využívat služeb Saal Digital.
Karel 19.04.2017
Dostal jsem nabídku vytvořit si fotoobraz od Saal-digital.cz Jelikož od nich mám už knihu a jeden obraz, tak jsem neváhal ani chvilku. Jejich práci naprosto uznávám a považuji jí za bezkonkurenční a to jak kvalitou zpracování, rychlostí zpracování tak i samotnou komunikací. Opět vše proběhlo naprosto bez chyby, jediné co jsem již několikrát psal je to, že někdo kdo má problémy s prací na PC, může mít trošičku problémy s editačním programem, někdy se totiž jeví jako příliš složitý, ale stačí chvilka a musí se do toho "dostat" každý. Kvalita jejich produktů mne vždy velice mile překvapí, myslím si že je to bezkonkurenční a rychlost dodání od zadání zakázky je neuvěřitelná, když si k tomu přičtete, že vše posílají z Německa. Děkuji.
Monika 18.04.2017
Dobrý den, účastnila jsme se akce "Fotoobraz za recenzi" a musím podotknout, že máme opravdu nádhernou rodinnou vzpomínku. Zvolila jsem si formát Alu-Dibond v rozměru 39x70 cm. Krásné reálné barvy, úžasné provedení a minimální tloušťka 5mm. Rychlost dodání opravdu neskutečná, zabaleno precizně, což moc oceňuji. Už mám od Vás i fotoknihu a vím jistě, že to není poslední produkt, který jsem u Vás objednala. Plníte lidem sny, zvěčňujete vzpomínky a tvoříte v dokonalé formě. Každému Vás doporučuji, protože Vaše práce je ta nejlepší, kterou jsem zatím měla možnost porovnat. Tímto ještě jednou moc děkuji firmě @Saal Digital CZ, za krásnou příležitost a přeji hezký zbytek dne, Monika Svačinová.
Monika 18.04.2017
Dobrý den, účastnila jsme se akce "Fotoobraz za recenzi" a musím podotknout, že máme opravdu nádhernou rodinnou vzpomínku. Zvolila jsem si formát Alu-Dibond v rozměru 39x70 cm. Krásné reálné barvy, úžasné provedení a minimální tloušťka 5mm. Rychlost dodání opravdu neskutečná, zabaleno precizně, což moc oceňuji. Už mám od Vás i fotoknihu a vím jistě, že to není poslední produkt, který jsem u Vás objednala. Plníte lidem sny, zvěčňujete vzpomínky a tvoříte v dokonalé formě. Každému Vás doporučuji, protože Vaše práce je ta nejlepší, kterou jsem zatím měla možnost porovnat. Tímto ještě jednou moc děkuji firmě @Saal Digital CZ, za krásnou příležitost a přeji hezký zbytek dne, Monika Svačinová.
Názor zákazníka z 14.04.2017
Perfektní fotoobraz :) Ale mrzí mě že platba musí probíhat formou PayPal,... protože je to do zahraničí,ovšem kvalita následného produktu vše vynahradí! :)Takže super!
tomáš 14.04.2017
Již delší dobu jsem přemýšlel o nabídce na vytištění fotoobrazu, kterou jsem zahlédl na facebooku. Využil jsem nabídky firmy Saal-digital a objednal si. Velikost 60 x 40 cm fotoplátno. Zadání podkladů v jejich prográmku je velice jednoduché a naprosto bez problémů. Za dva dny přišla zpráva, že hotový fotoobraz byl odeslán. Po rozbalení balíčku jsem byl velmi mile překvapen kvalitou a rychlostí provedení. Děkuji firmě Saal-digital za slevový kupón. Rád si u Vás zase něco objednám.
Ilona 13.04.2017
Vše bylo v naprostém pořádku, objednávka, doba dodání, kvalita, maximální spokojenost a můžu jen doporučit :-)
Pavlína 13.04.2017
Dobrý den, obdržela jsem fotobraz na recenzi. Je to luxusně vytištěné fotoplátno s krásnými plnými barvami. Jsem opravdu nadšená :) Děkuji Pavlína
Názor zákazníka z 13.04.2017
Fotoobraz je kvalitni super!
Libor 12.04.2017
Dobrý den, dnes jsem obdržel "Fotoobraz za recenzi" a je to opravdu krása. Zvolil jsem formát Alu-Dibond v rozměru 40x50 cm a je to opravdu krása. Krásně sité barvy a minimální tloušťka. Rychlost dodání opravdu neskutečná!!! Tímto ještě jednou děkuji firmě Saal Digital CZ a přeji hezký zbytek dne Libor Chrenko :)
Názor zákazníka z 12.04.2017
Dobrý deˇ, hodnotenie píšem ešte pred vaším dodaním mnou objednaných produktov (fotokniha a obraz). Pevne verím že budem spokojný a potom ešte urobím recenziu na FB. Trochu mi robil problém s písaním textu, ale to je asi zrejme moja vina, že moc až tak s PC nerobím takéto veci. Ďakujem ešte raz za dodané produkty.
Kristýna 11.04.2017
Zdravím, ze Saal Digitalu jsem vyzkoušela fotoobraz z akrylátového skla 40x50. S kvalitou obrazu jsem velmi překvapena a spokojena. Doba výroby byla velmi krátká, během čtyř dnů jsem měla obraz doma. Rozhodně nemám co vytknout a určitě doporučiji :-)
Karel 09.04.2017
Děkuji za možnost vyzkoušet produkty Saal Digital. Má li být má recenze upřímná, tak musím podotknout že spokojen jsem byl až na druhý pokus. V prvním případě na dodaném obraze nesedělo barevné podání. Díky vstřícnosti a skvělé komunikaci mi byl na podruhé doručen obraz v prvotřídní kvalitě a barevných tónech přesně dle mých představ. Všem mohu vřele doporučit, avšak je nutné dodržet barevný profil zasílaných podkladů k tisku!
Lucie 07.04.2017
S firmou Saal-digital mám již z předchozí spolupráce velmi dobrou zkušenost a mohu ji jen doporučit. Pro mně, jako pro fotografku je velice důležité, aby moji přátelé a klienti viděli, jak moje práce vypadá v tištěné podobě.
Názor zákazníka z 07.04.2017
Fotoobraz je fantastický,zostala ostrosť a original farba....Veľmi rýchle vybavenie zakázky.Môžem len doporučiť....Dobrá komunikácia cez e-mail.......Saal Digital .....Ďakujem
Miroslav 07.04.2017
Skvělý servis, přehledný SW na tvorbu fotoobrazu, bleskové dodání a hlavně super kvalita tisku. Opravdu nádhera. Nebojím se ani objednávky fotoknihy pro mé klienty - novomanžele. Opravdu špičková kvalita. Miroslav Čížek, fotograf, blogger, www.miroslavcizek.com
Karel 07.04.2017
Potřeboval jsem do chodby fotoobraz. U firmy Saal-digital je velký výběr jak podložek, tak hlavně téměř jakýkoli rozměr. U mě to bylo 40X120cm, pěněná deska tl. 5mm. Program je je intuitivní a není problém s ním pracovat. Komunikace byla rychlá, stejně jako dodání, které překvapilo perfektním zabalením produktu. Od firmy Saal mám již fotoknihu, se kterou jsem také velmi spokojený.Moc děkuji za šanci si vaše služby vyzkoušet, a Vaši firmu můžu jen doporučit.
Názor zákazníka z 05.04.2017
s kvalitou tlace som bol velmi spokojny. Ocenujem moznost tlace na rozne povrchy a tiez je perfektne, ze poskytujete na stiahnutie ICC profily pre jednotlive tlace, vdaka comu presne viem ako bude moja fotka vyzerat po vytlaceni.
"Peter 05.04.2017
Fotoobraz je fantastický,zostala ostrosť a original farba....Veľmi rýchle vybavenie zakázky.Môžem len doporučiť....Dobrá komunikácia cez e-mail.......Saal Digital .....Ďakujem
Radek 04.04.2017
Německá firma Saal - Digital potvrdila to, co už dávno vím a co se od německé firmy čeká - SUPER KVALITA !!! Já jsem si vybral podklad pod obraz hliníkovou desku Allu-Dubont. Velice odolná deska, odolala i mé dcerce Emotikona grin:D ! Od firmy Saal mám již i fotoknihu, která je také špičkové kvality
Romana 03.04.2017
Dobrý den, při hledání nabídek na zhotovení fotoobrazu se mi objevila na facebooku Vaše nabídka na zhotovení fotoobrazu, po předchozí výborné zkušenosti s fotoknihou, jsem se ani moc dlouho nerozmýšlela, zda zkusit Vaši firmu opět. Jako při fotoknize, snadné stažení programu a zcela srozumitelný postup při zadávání objednávky, kdy v pravém rohu pořád víte o kolik se navyšuje vaše objednávka. Vybrala jsem si pěněnou PVC desku v rozměru 60x80cm, tloušku 5mm. O víkendu jsem si fotoobraz objednala a již ve středu na mě zvonil pošťák, naštěstí jsem byla doma, protože obvyklý telefonát ani zprávu o tom, že mi bude zásilka dodána jsem bohužel nedostala. Obraz byl velice dobře zabalen, takže mi chvíli trvalo než jsem se k němu dostala, o to větší radost jsem měla při rozbalení. Nezklamali jste a opět mám doma výrobek od Vaší firmy Saal-digital.cz v úžasné kvalitě. Ještě jednou děkuji za šanci si vaše služby vyzkoušet, a Vaši firmu můžu jen doporučit. S pozdravem Janská
Rado 03.04.2017
CZSD170001559
Názor zákazníka z 03.04.2017
S fotoobrazom od Saal-Digital som neuveriteľne spokojná. Kvalita je perfektná, obraz je ostrý, farby sú jasné, ako na originálnej fotke a rýchlosť dodania bola naozaj blesková, aj napriek tomu, že obrazy putovali z iného štátu. Kto chce kvalitu, Saal-Digital ju zaistí. Ďakujem!
Sabi 31.03.2017
Kvalitou obrazu jsem byla opět velmi překvapena, nemám mu co vytknout. Doba výroby byla extra krátká, jen byl problém s dodáním PPL, ale to nehraje roli. Rozhodně bych Saal Digital doporučila všem ostatním.
Tomáš 31.03.2017
Se službami Saal-digital naprostá spokojenost. Horší je to už s dopravní společností. Žádné upozornění, že mi bude zásilka doručena. Alespoň SMS by se hodila...Měl jsem štěstí že jsem byl na druhý pokus doručení doma..
Pavla 30.03.2017
Objednala jsem v této firmě fotoobraz (40x60), fotografie (30x45) a plakát (30x45). Se všem i výrobky jsem nadmíru spokojená. Především fotografie jsou úžasné - barevně i zpracováním. S dodací lhůtou a velmi ochotným přístupem jsem byla také spokojena. Firmu doporučuji.
Dominika 29.03.2017
Od přestěhování do nového bytu jsem přemýšlela co udělat s holými stěnami. Chtěla jsem bytu dodat kouzlo obrazem, jenže jsem nevěděla kde by bylo nejlepší nechat si udělat obraz. Můj kamarád mi řekl o firmě SAAL. Rozhodla jsem se to vyzkoušet. Na zdi jsem chtěla zvěčnit moje milované rodné město Olomouc. I když byla fotka focena starým fotoaparátem na film, byl obraz po otevření úplná bomba!! Vybrala jsem plátno, takže obraz dostal kouzlo "retro" vzhledu. Kvalita, barvy a zpracování za mě úplně super. Co se týče doručení, měla jsem obraz do 3 dnů doma!. Balení si myslím obstojné, obraz zabezpečen proti poškrábání apod. Určitě budu s e-shopem nadále a ráda! spolupracovat. Děkuji
Názor zákazníka z 28.03.2017
Nadmieru spokojná a nadšená.Ďakujem
Tomáš 28.03.2017
Na objednaném obrazu vytištěném na akrylátovém sklu mě překvapila spousta věcí. Program Saal-designer je velice příjemně uživatelsky jednoduchý, takže vybrat v něm v krátkém čase přesně to, co potřebuji není žádný problém. Obraz přišel do dvou dnů po zaplacení přes paypal ve velice kvalitním obale. Kvalita vytištění odpovídá kvalitě vyfocené fotografie, což je většinou u obratů větších rozměrů velká vzácnost. Mnohokrát děkuji za obraz a jistě to není poslední produkt, který jsem od vás objednával.
Zdenek 28.03.2017
Již delší dobu jsem přemýšlel o vytištění některé mojí fotky na plátno. Využil jsem výhodné nabídky firmy Saal-digital a objednal si fotoobraz jedné z mých káňat. Velikost 60 x 40 cm. Zadání podkladů v jejich prográmku je velice intuitivní a naprosto bez problémů. Za dva dny jsem dostal zprávu, že hotový fotoobraz byl odeslán. Po rozbalení balíčku jsem byl velmi mile překvapen kvalitou provedení. Fotím WL a jsem zastáncem naprosto přirozených barev. A to se fakt povedlo. Je to prostě paráda. Děkuji firmě Sall-digital za tuto možnost. Rád se k Vám vrátím.
Josef 27.03.2017
Zdravím! Musím s Vámi opět sdílet další skvělou zkušenost s firmou Saal Digital CZ Tentokrát jsem si zde nechal vyrobit fotoobraz. Doma mám sám několik obrazů, všechny však na plátno, proto jsem se rozhodl zkusit obraz zhotovený na desce Alu-Dibond. Výsledek mě ohromil. Obraz byl krásně zhotovený a barvy úžasně reálné. Neměl žádnou chybičku a dodání bylo opět velice rychlé, proto všem vřele doporučuji Saal Digital CZ a jejich služby. Určitě nebudete zklamaní.
Marko 27.03.2017
Veľký výber možnosti z akého materiálu chcete mať foto obrazy čo ma veľmi potešilo.
Martin 27.03.2017
Vybral som si možnosť tlače na akrylové sklo (v prevedení gallery print), s ktorou som doteraz nemal žiadne skúsenosti. Táto tlač ma prekvapila svojim hĺbkovým efektom aj samotným prevedením. Tlač je veľmi kvalitná, farby sú žiarivé a fotografia na akrylovom skle pôsobí výnimočne. Ďakujem!
Iva 25.03.2017
Objednala jsem obraz v rozměru 60*40, pěněnou PVC desku. Při objednání mě mile překvapilo, že není třeba instalovat žádný program a nahrát fotografii je snadné. Ihned se ukáže, zda je pro tisk vhodná. Zvolila jsem platbu přes Paypal a obraz dorazil během neskutečných dvou dnů :), precizně zabalený. Potěšila mě nejen věrohodnost barev, ale zejména materiál - obraz je příjemně lehký.
Věra 25.03.2017
Jsem nadšená kvalitou obrazu z materiálu Alu dibond a děkuji !!! Dodací doba do dvou dnů, a hlavně ta kvalita obrazu, nádhera ! Zůčastnila jsem se akce FOTOOBRAZ ZA RECENZI, hledala zároveň nový pro mě neznámý materiál. Výsledek - jen nadšení ! Budu opakovaně objednávat. Ostatně Fotokniha i fotografie od Vás jsou také extra třída ! Zdravím srdečně a děkuji
Soňa 24.03.2017
Opäť ďakujem firme Saal-digital, že mi dali možnosť vyskúšať ďalšiu ponuku a to fotoobraz. Rozmer fotoobrazu som si zvolila - Penená PVC doska 60 x 90, hrúbka: 5 mm, bez zavesenia. Stiahla som si veľmi priehľadný program, v ktorom sa dá rýchlo zorientovať. Naozaj veľmi dobre sa mi s programom pracovalo. S kvalitou obrazu som bola spokojná, krásne ostré farby a nič neskresľuje..je na profesionálnej úrovni. Chcela som vyskúšať niečo nové ako klasické fotoplátno. PVC doska je krásna a možno by som povedala, že aj lepšia ako fotoplátno. Je vhodná napr. aj do exteriéru alebo kúpelne. Na záver by som chcela ešte raz poďakovať za krásny fotoobraz. Som veľmi spokojná a môžem určite odporučiť.
Názor zákazníka z 24.03.2017
Facebook
Vladimíra 23.03.2017
Objednala jsem si fotoobraz za recenzi, na který dostala poukaz na 1400,-Kč, za což moc děkuji. :-) Fotoobraz je velmi kvalitně proveden a jsem z něho velmi nadšená. Doručení bylo do 3 dnů od objednávky, takže jedním slovem SUPER. Jsem velmi ráda, že jsem narazila právě na firmu SaalDigital, moc je mi líbí jejich služby, které jistě ještě v budoucnosti využiji. Ještě jednou děkuji.
Ales 23.03.2017
Nejdrive jsem mel moznost si nechat vytvorit fotoknihu, s kterou jsem byl velmi spokojen. Kvalitni vazba, skvely fotopapir, rychle dodani. Nyni jsem vyzkousel moznost si nechat vyhotovit take obraz v hodnote 1400 Kc. Kvalita a rychlost vyhotoveni byla skvela. Velka spokojenost s touto sluzbou a moznosti
Ilona 22.03.2017
Musím pochválit tuto firmu, po všech stránkách za jedna!!! Výsledek předčil moje očekávání, výsledné fotoobrazy jsou té nejvyšší kvality, zadání objednávky a její vyřízení, vše jednoduché, přehledné, úžasná doba dodání, opravdu klobouk dolů před vámi a není co vytknout! Tak si představuji kvalitní službý pro zákazníka, jak by to mělo být. Určitě budu doporučovat vaši firmu všem svým klientům na zhotovení jejich fotoobrazů z mých fotografií. Ráda budu zkoušet i další vaše produkty. Děkuji za vaši skvělou práci a nabídku vyzkoušení obrazu od vás.
Miroslav 22.03.2017
Můžu jen vřele doporučit, od objednání po obdržení zasilky uteklo jen pár dní a obraz ve vynikájící kvalitě byl u mě, obdivoval jsem dokonalost a barvy, které byli 100% reálné. Na tuto firmu jen samá chvála, od objednání kde je úžasný výběr formátů a určitě si vybere každý přes barvy a rychlosti doručení úžasné.
Miroslav 21.03.2017
Fotoobraz,který bude ozdobou obývacího pokoje. Objednal jsem si v akci fotoobraz za recenzi.Kvalita zpracování výborná. Akrylátové sklo 40 x 40.Velmi mě překvapilo a předčilo očekávání.Nemůžme se vynadívat,nemůžem vynachválit.Po fotoknize budeme přátelům i známým doporučovat společnost SaalDigital.Od objednání k "dodání" 3 dny.Jediný problém nastal mezi volantem vozidla přepravní společnosti PPL a sedadlem řidiče.Díky řidičově nezodpovědnosti jsem si nakonec musel zásilku sám dohledat a sám si ji vyzvednout na úložném místě. To však není vina společnosti SaalDigital. Celkově spokojenost a hodnotím výborně :-)
Názor zákazníka z 20.03.2017
Rychlost, přehlednost na webu, kvalitni zpracování fotoobrazu. Diky! :-)
Nina 20.03.2017
Dobrý den, objednávka byla přijata 15.3. 2017, byla dodána rychle do tří dnů přepravní službou. Objednat si fotoobraz je velmi jednoduché, podle nabízených rozměrů i možností různých podkladů v programu hned víte, jaký formát bude pro vaši fotografii nejoptimálnější. Fotoplátno bylo velice precizně zabaleno, rozbalení bylo jednoduché (odtržení papírové perforované pásky). Vyzkoušela jsem fotoplátno 50 x 75 cm, které je nataženo na dřevěný rám přes hrany. Barvy jsou velmi reálné, stejné jako na zaslané fotografii. Ve větším rozměru je fotoplátno velmi působivé, jsem jím opravdu nadšena a spokojena. Škoda, že platbu nelze provést převodem nebo zaplatit dobírkou, je k dispozici pouze platba kartou nebo Paypalem. Komunikace s firmou byla velmi vstřícná, rychlá (i když jen e-mailem), platba kartou se mi z počátku nedařila, opravdu se mi snažili pomoci.
Petr 20.03.2017
Dobrý den, po velmi kvalitně zpracované fotoknize jsem měl možnost vyzkoušet vyhotovení fotobrazu v akci "fotoobraz v hodnotě 1400 Kč". Zvolil jsem variantu GalleryPrint v lesku. Výsledný obraz opět předčil má očekávání. Obraz je věrný své předloze v PC a vyniknou na něm i detaily, kterých jsem si na monitoru nevšiml. Software pro zadání objednávky je jednoduchý a přehledný na ovládání. Rychlost dodání neuvěřitelná (3-4 dny od zadání). S produktem jsem nadmíru spokojený a pokud hledáte výjimečnou kvalitu, tak tuto firmu doporučuji.
Soňa 19.03.2017
Ďakujem firme Saal-digital, že ma vybrali a dali možnosť vyskúšať fotoobraz, ktorý mi dorazil. Rozmer fotoobrazu som si zvolila - Penená PVC doska 60 x 90, 5 mm, bez zavesenia. Stiahla som si veľmi priehľadný program, v ktorom sa dá rýchlo zorientovať. Naozaj veľmi dobre sa mi pracovalo s programom. Chcela som vyskúšať niečo iné ako klasické plátno. S kvalitou obrazu som bola milo prekvapená - PVC doska je super vec....je na profesionálnej úrovni. Farby sú krásne ostré a vôbec neskresľujú. Na záver by som chcela ešte raz poďakovať za krásny fotoobraz. Som veľmi spokojná a môžem určite odporučiť.
Martin 19.03.2017
Objednal jsem si fotoobraz a velmi mile mě překvapilo jak rychle byl zpracovaný a během pár dnů jsem jej měl v ruce. Technicky je velmi dobře zpracovaný a precizně napnutý na plátně. Byl dodán i s vypínacími kolíky. Kvalita tisku je perfektní. Nemám co vytknout. Jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.
Juraj 18.03.2017
objednal som si obraz na alu platni 80x60. Obraz prisiel velmi rychlo a perfektne zabaleny. Farby su autenticke, Vrelo odporučam každemu čo ma vysoke naroky na kvalitu a tešim sa na dalsiu spolupracu..
Milan 18.03.2017
Zdravím, před několika dny jsem objevil výbornou recenzi na vaši fotoknihu. Než jsem se ale dostal k objednávce, již nebyl slevový voucher k dospozici, ale nabízela se mi sleva na fotoobraz. Vzhledem k tomu, že svoje práce většinou prezentuji na plátně, neváhal jsem a vybral jeden ze svých oblíbených oblíbených snímků. Za 3 dny včetně objednávky jsem měl výborně zabalený rozměrný / 60 x 80 cm / obraz doma. Prokreslený tisk včetně polotónů s tonalitou podle mého vkusu mírně posunutou k teplejšímu spektru - ale je to zanedbatelné - pouze přímé srovnání s konkurenčním tiskem. Plátno s mírným nádechem do pololesku upevněné na festovním dřevěném rámu vytuženém uprostřed s rohovými šprinclíky na další vyztužení. Resumé: + - Rychlost dodávky až do domu - Kvalitní tisk - - Obal se nedá použít opakovaně třeba na archivaci - Poněkud vyšší cena - Napínací rám je za příplatek - Na fotoobrazy bych možná použil matové plátno - obraz dostane sametový vzhled a "třetí rozměr" Spokojenost.
Tomáš 17.03.2017
Dnes mi bol doručený fotoobraz s bleskami. Sám som nevedel čo čakať, ako to ukáže na plátne, ale výsledok nad moje očakávania. Určite neskončím len pri tomto obraze. :) :) :)
Názor zákazníka z 16.03.2017
Po fotoknihách jsem dostala možnost vyzkoušet i fotoobraz. Zvolila jsem plátno 60x30, a protoze už jeden fotoobraz mám , mohla jsem porovnat. Je nádherný, barvy úžasné, zpracování perfektní-jsem nadšená. Stejně jako u fotoknih mohu jen a jen doporučit #saaldigital. Těším se na další fotoknihy od Vás. Děkuji.
Miroslav 14.03.2017
Od firmy Saal jsem již měl možnost vyzkoušet fotoknihu. s kterou sem byl nadšený..proto jsem vyzkoušel i fotoobraz..Alu Dibond..a opět jsem byl příjemně překvapen
Robert 13.03.2017
V pátek mi dorazil objednaný obraz od firmy Saal-Digital,nechal jsem si udělat jen menší rozměr a hlavně mne zajímalo jak bude celkově vypadat.Co se týče programu a navržení obrazu,je to hodně rychlé a přehledné.Jediné co mne malinko mrzí je ,že nejde zaslat zakázka na dobírku,ale musí se platit kartou .Ale duležité je jak vypadá produkt od dané firmy.Musím říci ,že jsem byl velice spokojený ,co se týče kvality provedení obrazu a jeho věrohodnosti.Setkal jsem se i s jinými variantami obrazu od jiných firem a právě vzhledem k "hrubosti" plátna bych si tam obraz určitě neobjednal.S touhle variantou jsem spokojený a určitě si nechám udělat nějaký větší formát do svého bytu.Jen jeeště menší drobnost co se týče zadní strany obrazu.Určitě by bylo super ,kdyby zadní zahnutí plátna bylo k rámu přichycenou třebas lepící páskou,aby tak netrčelo.Určitě by to působilo daleko lépe na oko zákazníka,jak jen přichycení skobičkami a zbytek plátna odstává od rámu.Kdo zvažuje nechat si udělat obraz -fotoplátno,tak určitě firmu Saal-Digital doporučuji.Kvalitní rám,rychlý a pohodlný prográmek přímo z domava,rychlost dodání a věrný obraz.
Barbora 12.03.2017
Opět jsem dostala možnost vyzkoušet další z produktů firmy Saal-Digital, tentokrát fotoobraz. Vybrala jsem si Akrylátové sklo a fotografii ještěrky v sytých barvách. Tisk fotoobrazu na netradiční materiál byl výborný nápad, je velmi originální. Fotoobraz je nádherný, každý kdo ho už měl možnost vidět, ho obdivoval, mám z něj velkou radost. Byla jsem nadšená kvalitou tisku obrazu i zpracováním. Stejně jako s fotoknihou jsem nadmíru spokojená i s fotoobrazem, obraz byl doma neskutečně rychle. Můžu jen a jen doporučit a moc děkuji za možnost vyzkoušení Díky Saal Digital CZ.
Jan 11.03.2017
Měl jsem možnost využít program od společnosti Saal Digital.CZ a vyzkoušet fotoobraz za recenzi v hodnotě 1400,-Kč. Tato akce se mi velice zalíbila tak jsem do toho šel a byl jsem velice mile překvapen. Nakonec pro plné využití akce jsem si objednal obrazy dva. Byl to můj první fotoobraz, který jsem se rozhodl zvěčnit do hmotné podoby. A podle mě jsem si lépe vybrat nemohl, obrazy dorazily ve neskutečně rychlé době od objednávky. Kvalita je prostě úžasná také ostrost, sytost barev a pevnost obrazu. Proto nadále Vaše služby moc rád doporučím každému a určitě budu do budoucna uvažovat o další spolupráci s Vaší společnosti. Děkuji mnohokrát za takovou možnost otestování obrazu.
Vladimír 08.03.2017
Využil jsem nabídku od Saal Digital CZ na zhotovení foto obrazu. Nechal jsem si zhotovit provedení na Alu-Dibond a mohu tento produkt vřele doporučit. Barvy odpovídají barevnému profilu, kvalita je opravdu na vysoké úrovni a dodání je také perfektní. Děkuji, že jsem mohl využít této nabídky se kterou jsem velmi spokojen.
Tomáš 07.03.2017
Naštvali jste mě tím, že neberete platby převodem, ani v hotovosti... Platba kartou či Paypalem není zrovna nejbezpečnější, navíc mnoho lidí tuto možnost ani nemá.
Názor zákazníka z 06.03.2017
Měl jsem možnost vyzkoušet fotoobraz na akrylátovém skle a mohu říci, že jsem byl spokojen, jak s provedením a tiskem, tak i s možností výběru závěsného systému. Barvy odpovídají barevnému profilu. Termín dodání je ale také perfektní, neuvěřitelná rychlost. Děkuji, že jsem mohl využít tuto nabídku a jsem velmi spokojen.
Zuzana 06.03.2017
Pred časom som využila možnosť otestovať fotoknihu, ktorú som darovala rodičom na Vianoce, teraz som vyskúšala fotoobraz, ktorým som si urobila radosť ja.. :) Dala som si ho vyhotoviť v prevedení Alu Dibond Butlerfinish, čo je 3 mm hrubá hliníková doska, ktorá má matný povrch, avšak po nasvietení sa pekne ligoce, čo sa na mojom motíve aj pekne vyníma. Odoslané priamo cez program na stránke Saal Digital.cz, ktorý ani netreba sťahovať do počítača. Zhotovenie je veľmi kvalitné, ako u fotoknihy, dodacia doba opäť neskutočné rýchla, v nedeľu večer som poslala objednávku a v stredu doobeda som mala obraz doma. Zabalené to bolo precízne, balík bol dvojnásobne väčší ako obraz, chvíľu mi trvalo, kým som ho vyslobodila..:) Takže môžem všetkým len smelo odporúčať.
Lenka 05.03.2017
Děkuji za zhotovení krásných fotoobrazů na plátně.Měla jsem obavu z ostrosti fotek,proto jsem zvolila menší formát 30x30cm.Ale obava byla zbytečná - fotky jsou ostré,barevně syté.Příště si dám už bez obav udělat větší formát.O rychlosti doručení je zde psáno mnohokrát - v pondělí večer objednáno a ve čtvrtek doručeno.Děkuji i pracovníkům za rychlou reakci na dotaz a možnosti prodloužení doby kupónu.
Vladimír 05.03.2017
Tak jsem si už podruhé ověřil opravdovou kvalitu a profesionalitu, kterou nabízí www.saal-digital.cz. Nejprve jsem si nechal vyrobit fotoknihu. Byla bezchybná a ve špičkové kvalitě ! Teď přišel na řadu fotoobraz. Zvolil jsem fotoplátno o velikosti 40x50. V pondělí 27.2. jsem zakázku odeslal a v pátek 3.3. jsem už měl obraz doma ! Celý proces byl jednoduchý. Výběr fotky a parametrů fotoobrazu, pak načtení fotografie do on-line programu na stránkách saal-digital.cz a odeslání. Program dokonce sám ověří technickou kvalitu fotografie a o výsledku vás informuje, takže vám v případě "špatné" fotky doslova ušetří peníze. Pak už jsem jen on line sledoval, jak vše postupuje až do samotného doručení zakázky domů. A stejně jako u fotoknihy, vše dorazilo precizně a velmi bezpečně zabalené, takže nehrozí poškození. Samotný fotoobraz je špičkově zpracovaný a stoprocentně drží barevnou věrnost původní fotky. Opět tedy mohu s naprosto klidným svědomím všem, nejen profesionální fotografům doporučit služby, které najdete na stránkách www.saal-digital.cz.
Názor zákazníka z 04.03.2017
Uvítala jsem možnost nechat si zhotovit fotoobraz u společnosti Saal Digital CZ s kuponem na krásnou slevu za recenzi. Zvolila jsem provedení Alu-Dibond, protože jsem se s ním předtím ještě nesetkala a byla jsem na to velice zvědavá. Fotoobraz přišel hotový asi za tři dny a byla jsem z něj nadšená - věrné barvy, perfektní zpracování. Z obrazu se budu těšit snad do konce života, protože se mi zdá v tomto provedení úplně nezničitelný. Neváhala jsem a hned jsem si objednala ještě druhý fotoobraz. Stejnou zkušenost jsem měla už i s fotoknihou. S tou první jsem byla tak spokojená, že hned následovaly další dvě. Vždy perfektní kvalita, dodání během tří - čtyř dnů po objednávce. Určitě si už nikde jinde fotoknihy a fotoobrazy objednávat nebudu.
Názor zákazníka z 04.03.2017
Z fotoobrazu jsem nadšená - perfektní provedení, krásné věrné barvy, bleskové dodání. Hned si objednávám další.
Petr 03.03.2017
Využil jsem nabídku Saal Digital CZ na zhotovení foto obrazu zdarma.Nechal jsem si vytvořit obraz na plátně, v pátek večer objednáno - čtvrtek odpoledne dodáno.Kvalita na vysoký úrovni, mohu jen doporučit.
Beáta 02.03.2017
Opět jsem velmi spokojená s výrobkem od Saal - digital. Opradu velmi kvalitní fotoobraz s mnoho možností na výběr. Těším se na další spolupráci! Děkuji a všem DOPORUČUJI
Martina 01.03.2017
Děkuji firmě SAAL-Digital za zhotovení krásného fotoobrazu. Volila jsem Alu Dibond 45x60 cm. Fotoobraz je krásný, vyroben precizně a velice rychle. Jen jedinou výtkou je, že má velice ostré hrany i rohy. Ale jinak opravdu, klobouk dolů, jste jedničky !
Olga 28.02.2017
Dostala jsem doporučení od své dcery,která je velmi spokojena,takže hodnocení píši dle její spokojenosti :-D
Jan 28.02.2017
platno 90x30cm od SAAL-digital konecne doma... zpracovani rychle, doprava primerena, baleni velmi peclive, podani velmi verohodne - spokojenost maximalni :) Obecne, pokud si chcete objednat podobne produkty na internetu, neni zadny problem od tohoto dodavatele, ikdyz se zakazka realizuje o kousek jinde. Poskytuje velmi slusny servis i v pripade dotazu pri zadavani zakazky komunikuji ve skvelem casovem horizontu. Muzu jen doporucit !
Názor zákazníka z 28.02.2017
Výborné zpracování i dodací lhůty. Vyzkoušel jsem od saal už několik produktů a pokaždé jsem obdržel kvalitní zboží. Moc děkuji a všem doporučuji.
Jana 28.02.2017
Dorazil mi fotoobraz -akryl.sklo 20x40cm od saal-digital velmi rychle ve vysoké kvalitě, mám velkou radost,krásné barvy a precizní zpracování. Nelze než všem do doporučit vysoce kvalitní výrobky a velmi rychlé dodání.Dříve jsem si nechala zpracovat od saal-digital i fotoknihu a ta mě po 10 ti letech tvorby fotoknih u jiné společnosti ujistila,jak je velký rozdíl kvality ve zpracování i tisku u fotoknihy.
Jiří 28.02.2017
Ro zpět jsem měl možnost využít podobnou nabídku, která mě velmi oslovila. Tenkrát se jednalo o fotoknihu, a výsledky byly nad mé očekávání. Tentokrát jsem se rozhodl pro foto obraz, jako památku na Island 2016. Obraz jsem nechal zhotovit o velikosti 60x40 a na Alu Dibond. Výsledek je opět velice uspokojivý a barvy ostrost, vše na profesionální úrovni. obraz již visí a vrací mi velice živé vzpomínky na to jak jsem stál na tom útesu, pod sebou 200m a fotil si tento 2 nejvyšší Islandský vodopád Háifoss. Děkuji Saal - Digital za super výhodnou nabídku a za ještě lepší výsledek, který me jíž po druhé mile překvapil. Jak jejich rychlý program, tak výsledné, jak foto, nebo obrazy jsou bezkonkurenční. Pokud chcete kvalitu doporučuji tisknout na tomto serveru.
Tom 27.02.2017
Chtěl bych poděkovat německé firmě Saal-digital za skvělý fotoobraz. Zvolil jsem pěněnou PVC desku 60x40cm (tl. 10 mm). Obraz je velmi kvalitní, ostrý a barvy jsou věrohodné (stejné jako v PC). Zvolil jsem standartní zavěšení, což je praktické, skryté zavěšení, které mně vyhovuje. Také oceňuji rychlost dodání – obraz byl doručen 4 pracovní dny od objednání. Velice děkuji firmě Saal-digital za profesionální produkt. Těším se na další fotoobrazy, které u této firmy nechám zpracovat.
Daniela 27.02.2017
Moc děkuji za nádherný fotoobraz ve velikosti 60x90 cm, materiál pěněná pvc deska, 10 mm. Velice mě potěšila kvalita tisku, krásné a odpovídající barvy, odolnost povrchu a praktické provedení uchycení obrazu - profilový závěsný systém, zároveň i rychlost vyhotovení a dodání. Těším se na další spolupráci a všem mohu doporučit.
Ľuboš 27.02.2017
Musim povedat ze som maximalne spokojny ci uz s prevedenim fotoobrazu ale aj dodacou lehotou v blizkej dobe planujem objednavku o svojich kvalitach ste ma ozaj presvedcili
Ruda 25.02.2017
Foto obraz za recenzi od Saal Digital byla již má druhá spolupráce s touto firmou a opět naprosto bezchybná.Kvalita zpracování,rychlost dodání prostě bezkonkurenční! Vím že na mnou zvolené momentce sice nevyniknou některé detaily jako na jiných fotografiích,portrétu atd.ale vybral jsem jí spíše pro její nádech skutečného obrazu a výsledek je přesně podle očekávání.Děkuji za spolupráci.
Názor zákazníka z 24.02.2017
Dostala jsem příležitost vyzkoušet fotoobraz za recenzi. S kvalitou tisku i rychlostí dodání jsem velmi spokojena. Až si budu chtít pořídit další obraz, nemusím se poohlížet jinde. :) Mrzí mě pouze dvě věci: 1. Nedokázala jsem upravit fotografii tak, aby mi vyšla na šířku, aniž by byl kus oříznutý, ale to je nejspíš způsobeno mou chabou schopností ovládat PC. Nakonec to stejně na výšku vypadá lépe. 2. Uvítala bych možnost platby převodem na účet.
Martin 24.02.2017
Tlac na akrylove sklo ma naozaj prekvapila a som velmi spokojny. Dakujem
Alžbeta 23.02.2017
Dobrý deň. Veľmi pekne ďakujem za možnosť vytvorenia fotoobrazu, s ktorým som nadmieru spokojná. Bola som veľmi prekvapená a potešená z kvality obrazu. Je vyhotovený z kvalitného fotoplátna, fotka je ostrá, farby sú sýte, jasné a bez badateľných zmien oproti obrazovke počítača. Z vnútornej strany má drevené rámy, takže je veľmi jednoduché ho zavesiť na stenu. Musím tiež vychváliť profesionálny a zároveň priateľský prístup a komunikáciu Saal Digital CZ, ktorá ochotne a najmä rýchlo zodpovie Vaše otázky a pomôže pri riešení akýchkoľvek problémov. Ďalším plusom bola rýchlosť vyhotovenia a samotného dodania. Sama som nečakala, že mi bude obraz odoslaný už nasledovný deň, pričom iným firmám to trvá koľkokrát aj týždeň. Spoločnosť ponúka viacero možností vytvorenia si takýchto pekných spomienok či už vo forme fotiek, fotoobrazu, fotoknihy, fotozošitu, plágátov či kalendárov a pod, ktoré sa vytvárajú v programe, ktorý je možné stiahnuť na webovej stránke. Program je veľmi jednoduchý, dostatočne zrozumiteľný, poskytuje informácie o predbežnej cene a zároveň slúži ako objednávka. Okrem tohto produktu by som rada vyskúšala aj vytvorenie fotoknihy. Ak ste doteraz nevedeli, na akú firmu sa obrátiť, určite vyskúšajte Saal Digital CZ, ceny sú veľmi dobré a kvalita výrobkov naozaj profesionálna. Za mňa už len http://www.saal-digital.cz/
Irena 21.02.2017
Tak jsem vyzkoušela další ze služeb německé firmy Saal digital. Tato firma nabízí zhotovení fotoobrazu za recenzi. A protože jsem s jejich programem již sestavovala svou první fotoknihu, z které jsem naprosto nadšená, šla jsem do toho a zažádala si o voucher. A nezklamala jsem se. Program je jednoduchý, nabízí hodně variant materiálů, rozměrů fotoobrazu od klasických formátů až po individuální, několik druhů způsobu zavěšení …a to vše vybíráte v programu v češtině. Zvolila jsem trochu netypický formát 20 x 50 cm na hliníkové desce. O víkendu jsem objednala, v pátek dovezla firma PPL skvěle zabalený balíček až domů. S kvalitou obrazu (věrnost barev, ostrost) i rychlostí dodání jsem nadmíru spokojená. Cena vyjde hodně podobná jako u fotoknihy. Jen musím ještě někoho z rodiny pověřit technickou pomocí k namontování závěsného zařízení (přiloženo v balíku) k obrazu. Na to jsem levá jak šavle. Nemyslím si, že bych se do budoucna poohlížela po jiné firmě. Toto je vyzkoušené, s kvalitou jsem spokojená, není co řešit.
Kristýna 21.02.2017
Opět jsem měla možnost vyzkoušet jeden z produktů od Saal Digital CZ- fotoobraz. Zvolila jsem typ Alu-Dibond o rozměrech 40x60 cm, protože je tato metoda tisku odolná vůči světlu a vodě a ponechává stálost barev. Objednávka byla hotová během několika minut, obraz jsem měla u sebe za dva dny a byl opravdu velice pečlivě zabalený. Fotoobraz je opravdu nádherný, barvy jsou úžasné, deska je tenká a lehká. Opravdu moc děkuji za tuto možnost vyzkoušet Vás obraz! Nádhera, kterou každému s láskou ukazuji :)
Peter 16.02.2017
Krásne fotoobrazy na kvalitnom plátne za recenziu od Saal digital.cz za neuveriteľne krátky čas od objednávky. Veľmi pekne ďakujem. Odporúčam všetkým fotografom
Vše ukázat (100)
Ukázat méně

Pro profesionály: ICC-Profil pro fotoobrazy

Profesionálové mohou upravovat fotografie a předlohy s naším ICC-Profilem ve Photoshopu. Za účelem dosažení optimálního barevného výsledku, zajišťujeme pro každý povrch ke stažení vlastní ICC-Profil pro kontrolní náhled.

Více o nastavení ICC-Profilu ve Photoshopu nebo Lighroomu se dozvíte zde.

1. Úprava fotografie

Fotografie upravte ve vašem programu jako obvykle.

 

 

2. Kontrola

Zkontrolujte Vaší fotografii pomocí ICC-Profilu.

 

 

3. Objednávka

Objednejte si fotoobraz v programu Saal designér.

 

 

Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play