Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět

Váš seznamovací poukaz 450 Kč*:  WR413SAB

Alu-Dibond

Alu-Dibond

Akrylátové sklo

Akrylátové sklo

Alu-Dibond Butlerfinish®

Alu-Dibond Butlerfinish®

Pěněná PVC deska

Forex

GalleryPrint

GalleryPrint

Fotoplátno

Fotoplátno

Stáhněte si zdarma náš program Saal designer ať Vám žádné slevy neutečou.

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme přímé nahrání

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 30.06.2017. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Lze použít na jednoho zákazníka pouze jednou.

Všechny povrchy fotoobrazů v přehledu

  Alu-Dibond Alu-Dibond Butlerfinish Pěněná PVC deska Akrylátové sklo GalleryPrint Fotoplátno
Formáty v cm 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 110 x 200 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 50 x 100 10 x 15 až 100 x 120 cm 20 x 30 až 120 x 120
Cena bez zavěšení od 189 Kč od 215 Kč od 165 Kč od 299 Kč od 359 Kč od 509 Kč
Zavěšení Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systémi Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i není potřebné
Síla / Okraj 3 mm 3 mm 5 mm, 10 mm 5 mm, 10 mm 5 mm 20 mm
Formát na přání -
Seznamovací kupón i
Způsob objednávky program, online program, online program, online program, online program, online program, online
Možnosti úpravy ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu
Vhodné pro interiér
Vhodné pro exteriér i
Odolné proti vlhkosti
Stabilita
Omyvatelné - - i
Odolné proti UV záření
Neohebnost
Technologie tisku UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk Prvotřídní Latex tisk
Ostrost
ICC Profil ?
Výrobní čas i 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny
Poštovné od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč od 119 Kč

Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

profilový závěsný systém

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • dostupný pro všechny formáty
 • předmontovaný
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • 1 cm odstup od stěny vytvoří "vznášející se vzhled"
 • další informace a montáž
Profil-Aufhängung

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • další informace a montáž
Šroubový závěsný systém

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

Ukázková sada fotoobrazů

Wandbilder Musterset

Poznejte různé materiály fotoobrazů a objednejte si ukázkovou sadu fotoobrazů jen za 400 Kč. K této objednávce obdržíte poukaz v hodnotě 400 Kč na Váš další nákup u Saal Digital. Ukázková sada je tedy prakticky zdarma!

Objednejte nyní ukázkovou sadu!

Porovnejte tisk a materiál, a zjistěte, na kterém fotoobrazu budou Vaše fotografie vypadat nejlépe. Ukázková sada obsahuje následující povrchy ve velikosti 10 x 10 cm:

 • Alu-Dibond 3 mm
 • Alu-Dibond Butlerfinish 3 mm
 • Pěněná PVC deska 5 mm
 • Akrylátové sklo 5 mm
 • Umělecké plátno
 • GalleryPrint v lesklém nebo matném povrchu

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 218 zákaznických názorů
5 hvězd
215
4 hvězdy
3
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Jana 22.06.2017
"Před dvěma dny dorazil fotoobraz zhotovený firmou Saal Digital. Nechala jsem si vyrobit fotoobraz naší rodiny, kde jsme ještě opravdu všichni, což už dnes bohužel není pravda. Fotoobraz vypadá skvěle, je udělaný kvalitně, barvy vypadají přirozeně. Balení bylo excelentní, nemám vůbec co vytknout. Dodání bylo také rychlé. Jsem velmi spokojena..."
Petr 22.06.2017
"Objednal jsem si fotoobraz v rámci akce fotoobraz za recenzi a kvalitu obdrženého produktu hodnotím velice kladně. 1. rychlost zpracování - objednáno v úterý a ve čtvrtek již byl doručen 2. kvalita zpracování výborná, barvy reálné, odpovídající předloze 3. perfektně zabalený , s minimální možností poškození při neopatrném zacházení přepravcem Petr"
Názor zákazníka z 19.06.2017
"S fotoobrazem jsem spokojená po všech stránkách. Jindra H."
Miroslav 16.06.2017
"Jak s fotoknihou, tak i z obrazem jsem velmi spokojen. Dodací lhůta dobrá"
Petr 13.06.2017
"Využil jsem uživatelsky velmi příjemný program Saal designér a objednal jsem si verzi na pěněné PVC desce se zesílenou tloušťkou 10 mm, s rozměrem 50 x 75 cm a se závěsným systémem. Dnes mi obraz dovezla PPL. Byl kvalitně zabalen, nepoškozen a s kvalitním podáním barev. Firmu mohu jen doporučit."
Názor zákazníka z 13.06.2017
"Fotoobraz dorazil pěkně zabalený , předen jsem byl informován jak od odesílatele tak i přepravce .Stránka je pěkně zpracovaná a sortiment výrobků je obrovský :) Můžu vřele doporučit ;) Jen jediná nepatrná vada je cena mohla by být krapet nižší ( fotoobraz 20x30 cm za1159kč mi přijde moc )I přesto ale moc děkuji SAAL DIGITAL že mi poskytl možnost nechat si vyrobit tento krásný obraz . Moc děkuji Suchan"
Milena 12.06.2017
"Využila jsem akce fotoobraz za recenzi. A opravdu nelituji.Jsem absolutně nadšená kvalitou, rychlostí , jednoduchostí při zpracování. Objednaný fotoobraz na plátně absolutně předčil mé očekávání, stejně tak i rychlost, s jakou byla moje zakázka zpracována. Určitě všem moc, moc, moc doporučuji.Věřím, že jako dárek udělá radost."
Názor zákazníka z 07.06.2017
"Veľmi kvalitná práca a rýchla doba dodania. Som veľmi spokojná a budem len odporúčať."
Lenka 05.06.2017
"Právě dorazil fotoobraz od vás a je to nádhera. Kvalita, provedení a v neposlední řadě dodací lhůta. Obavy, že by se cestou mohl obraz poškodit, se ukázaly jako plané. Takto kvalitně a bezpečně zabalený balík jsem ještě neviděla. Mockrát děkuji. Vaše produkty doporučuji všem, kdo mají zájem o kvalitu a rychlost."
Názor zákazníka z 04.06.2017
"Jak program pro tvorbu, tak i web obsahují množství chyb (technických, logických i pravopisných). Dodací lhůta i balení byli perfektní. Obraz na hliníkové desce trochu sléval tmavé a světlé barvy, ale jinak byl v pořádku."
michaela 01.06.2017
"super zpracování, precizní práce ;) vřele doporučuji ;)"
Názor zákazníka z 31.05.2017
"Dnes mi PPL přivezlo obraz v rámci akce fotoobraz za recenzi od firmy Saal Digital CZ. Jako podklad jsem zvolil Alu-Dibond Butlerfinish, protože efekt tisku na hliník je úžasný. Tam kde jsou světlé barvy, jako by obraz v odrazu světla svítil a mění se to s úhlem, kterým se díváte. Použil jsem svou fotografii s názvem Ponurý chaos, ale v tomto podání se spíš rozzářil :-) . Na zvolenou fotografii by se hodil spíš lesklý podklad, ale ten efekt prostě stál za vyzkoušení a nelituji. Hliník na který se tisklo je jemně broušený. Barvy jsou věrné. Nechal jsem si vyrobit velikost 60x40cm s úchytem pomocí nalepení držáku, který pak pověsíte na hřebiček, či skobičku ve zdi. S obrazem přišly i dva "bumpery", které slouží k odsazení spodní části obrazu od zdi po pověšení, aspoň myslím :-D. Celkově jsem s kvalitou velmi spokojen a vřele doporučuji"
Názor zákazníka z 31.05.2017
"Objednání bylo velmi příjemné, doručení velmi rychlé a kvalita poměrně dobrá. Myslím, že tomuto produktu nemám co vytknout a vše odpovídá kvalitě (platí i pro cenu)."
Marek 30.05.2017
"Využil jem akce #saaldigital na fotoobraz za recenzi.Věrnost barev a kvalita tisku je nad mé očekávání super.V programu se dělá velmi jednoduše.Zhotovení bylo velmi rychlé a dodání do jednoho týdne.Všem vřele doporučuju."
Nela 30.05.2017
"Vážně krásná kvalita. Rychlé dodání. Domluva byla výborná a cena byla dostačující pro tento nádherný obraz"
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play