Fotoobraz - Vaše fotografie jako designový předmět

Váš seznamovací poukaz 450 Kč*:  WR413SAB

Alu-Dibond

Alu-Dibond

Akrylátové sklo

Akrylátové sklo

Alu-Dibond Butlerfinish®

Alu-Dibond Butlerfinish®

Pěněná PVC deska

Forex

GalleryPrint

GalleryPrint

Fotoplátno

Fotoplátno

Stáhněte si zdarma náš program Saal designer ať Vám žádné slevy neutečou.

Program pro Windows (7,3 MB)Program pro Mac OS X (7,4 MB)

Jako alternativní řešení Vám nabízíme přímé nahrání

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 30.11.2017. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Všechny povrchy fotoobrazů v přehledu

  Alu-Dibond Alu-Dibond Butlerfinish Pěněná PVC deska Akrylátové sklo GalleryPrint Fotoplátno
Formáty v cm 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 110 x 200 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 50 x 100 10 x 15 až 100 x 200 cm 20 x 20 až 80 x 120
Cena bez zavěšení od 189 Kč od 215 Kč od 165 Kč od 359 Kč od 359 Kč od 509 Kč
Zavěšení Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systémi Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i není potřebné
Síla / Okraj 3 mm 3 mm 5 mm, 10 mm 5 mm, 10 mm 5 mm 20 mm
Formát na přání -
Seznamovací kupón i
Způsob objednávky program, online program, online program, online program, online program, online program, online
Možnosti úpravy ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu
Vhodné pro interiér
Vhodné pro exteriér i
Odolné proti vlhkosti
Stabilita
Omyvatelné - - i
Odolné proti UV záření
Neohebnost
Technologie tisku UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk Prvotřídní Latex tisk
Ostrost
ICC Profil ?

Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

profilový závěsný systém

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • dostupný pro všechny formáty
 • předmontovaný
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • 1 cm odstup od stěny vytvoří "vznášející se vzhled"
 • další informace a montáž
Profil-Aufhängung

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • další informace a montáž
Šroubový závěsný systém

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

Ukázková sada fotoobrazů

Wandbilder Musterset

Poznejte různé materiály fotoobrazů a objednejte si ukázkovou sadu fotoobrazů jen za 400 Kč. K této objednávce obdržíte poukaz v hodnotě 400 Kč na Váš další nákup u Saal Digital. Ukázková sada je tedy prakticky zdarma!

Objednejte nyní ukázkovou sadu!

Porovnejte tisk a materiál, a zjistěte, na kterém fotoobrazu budou Vaše fotografie vypadat nejlépe. Ukázková sada obsahuje následující povrchy ve velikosti 10 x 10 cm:

 • Alu-Dibond 3 mm
 • Alu-Dibond Butlerfinish 3 mm
 • Pěněná PVC deska 5 mm
 • Akrylátové sklo 5 mm
 • Umělecké plátno
 • GalleryPrint v lesklém nebo matném povrchu

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 296 zákaznických názorů
5 hvězd
292
4 hvězdy
4
3 hvězdy
0
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Názor zákazníka z 17.11.2017
"Děkuji za možnost tisknout u vás, jistě se budu vracet rád"
Iva 16.11.2017
"Velmi děkuji za možnost testování vašeho foto plátna!Je opravdu krásně zpracované a kvalitně odvedená práce! Budeme vás doporučovat a určitě to není naše poslední objednávka u vás!"
Názor zákazníka z 15.11.2017
"Ďakujem za možnosť mať tento obraz. Má skvelý jas a ostrosť. Doba dodania vrátane výroby bola veľmi rýchla, obraz prišiel už o týždeň. 5*/5* Odporúčam!"
Hana 15.11.2017
"Před pár dny jsem narazila na Facebooku na možnost vyzkoušet si zdarma produkty od společnosti Saal Digital CZ nadchla mě nabitka Fotoobrazu, je to můj první a jsem opravdu nadšená... Rychlost, komunikace firmy, když jsem si nevěděla rady.. A obraz ten nemá chybu, zabalen úžasně... rychle dodání, barvy krásné.., zpracování super. Už se těším až bude na zdi ☺️☺️ moc firmě děkuji, jsem nadšená"
Jana 14.11.2017
"Děkuji za možnost vyzkoušet fotoobraz. Musím opět jen chválit. Dodací doba rychlá, kvalita skvělá, komunikace bezproblémová, práce s programem intuitivní a jednoduchý. Takže za mě opět jednička a doporučuji."
Názor zákazníka z 13.11.2017
"Děkuji moc za fotoobrazy - barvy se zobrazily trošku jinak než v PC, černobílý dost tmavý, jinak vše v pořádku, dodací lhůta a služby vynikající. Doporučuji."
Lenka 13.11.2017
"Dobrý den, moc děkuji za možnost testování obrazu. V první řadě mě opět překvapila rychlost dodání. Dále chválím zabalení, aby se obrazu nic nestalo. Program na tvorbu po zjištění, jak na to, jednoduchý a nabízející spoustu možností k úpravě. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že Vás doporučím dále."
Názor zákazníka z 13.11.2017
"Chtěla bych moc poděkovat fotoobraz, ALU Dibond. Obraz přišel ve velmi krátkém čase, je kvalitní a opravdu lehoučký. Přišel dobře zabalen. Za mě určitě mohu doporučit všem"
Růžena 13.11.2017
"Dobrý den, Opět jsem se obrátila na Vás ,nyní s fotoobrazem. Fotoalbum i fotosešit od společnosti SAAL DIGITAL nemá konkurenci. Perfektní zpracování,úžasné barvy,no prostě fajn,bezva. Jsem moc ráda,že si tak můžu uchovat své vzpomínky a díky Vám se s nimi podělit s ostatními a zavzpomínat si. Moc děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků."
Milan 11.11.2017
"Na výstave Foto Expo 2017 v Prahe som dostal ponuku od spoločnosti SAAL vyskúšať tlač fotografie na hliníkovú dosku formou darčekového kupónu v hodnote 1400 Kč. Na zaslanie fotky je možné stiahnuť si program, alebo využiť webové rozhranie. Využil som druhú možnosť, avšak po nahratí fotky sa mi nedarilo dokončiť objednávku. Ako som po dlhšom skúšaní zistil, príčinou bola staršia verzia prehliadača Mozilla Firefox. Po aktualizácii už išlo všetko ako po masle. Zvolil som fotoobraz Alu-Dibond, vybral spôsob uchytenia a objednávku odoslal. Ocenil som možnosť platby prostredníctvom služby PayPal. Vzápätí mi prišiel potvrdzujúci mail o prijatí objednávky. O tri dni prišiel ďalší s informáciou, že objednávka bola odoslaná a o ďalšie dva dni mi kuriér zásielku priniesol. Fotoobraz bol zabalený veľmi dôkladne v kartóne a fólii. Ako motív som zvolil fotografiu s veľkým dynamickým rozsahoom a jemnými farebnými prechodmi - západ slnka na pobreží The Twelve Apostles v Austrálii. Výsledok ma nadchol. Farebné podanie zodpovedá presne podaniu na mojom kalibrovanom monitore aj napriek tomu, že som nevyužil doladenie farieb podľa farebného profilu tlače, ktorý výrobca tiež ponúka. Rozlíšenie tlače je vynikajúce, na fotke sú zreteľné všetky detaily a nedochádza k "zlievaniu" farebných odtieňov. Dodané dva samolepiace háčiky na zavesenie sa lepia na zadnú stranu fotky spolu so silikónovými dištančnými prvkami, aby fotka visela rovnobežne so stenou. Škoda, že háčiky nie sú opatrené zúbkovaním, aby sa zabránilo prípadnému zošmyknutiu klinca. Celkovo hodnotím kvalitu tlače, rýchlosť dodania a spôsob komunikácie na jednotku. Jednoznačne odporúčam!"
Názor zákazníka z 11.11.2017
"Recenze níže a děkuji http://mynames-katrine.blogspot.cz/2017/11/fotobraz-od-spolecnosti-saal-digital.html"
Laura 11.11.2017
"Nechala som si u Vás spraviť obraz a som ohromená. Krásne farby, ostrosť, poctivo zabalené, dodanie naozaj za chvíľku. Či už od Vás vyskúšam čokoľvek, so všetkým som nad mieru spokojná. Rozhodne odporúčam. :)"
Lucie 10.11.2017
"Všechno super, kvalita vynikající, služby bombastické. Měla jsem problém s programem a dokončením objednávky, nicméně po několika emailech jsme problém vyřešili, a i když byl termín zakázky až za týden... Zboží mám již dnes :-). Potřebovala jsem vše stihnout do konce tohoto týdne, bude to dárek a moc všem děkuji za vstřícnost a rychlost vyřízení celé objednávky. Určitě Vaše služby opět využiji a všem VŘELE DOPORUČUJI!!!"
MIchal 09.11.2017
"Objednal sem si obraz (dárek k Vánocům) ve verzi Alu-Dibond Formát: 40 x 60 a výsledek byl více než skvělý. Obraz má krásné, plné barvy bez náznaku jakéhokoliv snížení kvality podkladové fotografie, tzn. vřele doporučuji všem. Ohledně služeb nemám taktéž jedinou výtku, vytvoření objednávky bylo velice jednoduché a rychlost vyhotovení a dodání finální obrazu bylo do 10 dnů."
Veronika 08.11.2017
"Moc děkuji za nádherný a hlavně kvalitní skleněný foto obraz. Jsem nad míru spokojená. Určitě vaše služby můžu jen doporučit. Budu se těšit na další krásné obrazy a produkty."
Saal Digital CZ
Stáhnout v App StoreNyní na Google Play