Ceníky: Soubor ke stažení

Ceníky: Soubor ke stažení

Kromě fotografických produktů můžete také prodávat soubory ke stažení svých snímků nebo umožnit jejich bezplatné stažení z vaší galerie. Možnost stahování souborů musíte povolit v Cenících. Možnosti stahování souborů se zobrazují ve spodní části.

Nastavení stahování souborů

Prodej a nastavení cen

Po výběru této možnosti se zobrazí různé možnosti, které můžete aktivovat. Budete muset aktivovat ty, které chcete prodávat, a nastavit pro ně absolutní cenu.

Aktivací možnosti Stažení souborů je také možné nabídnout balíček ke stažení za nastavenou cenu, který zahrnuje všechny obrázky v galerii: Jakmile nastavíte ceny souborů ke stažení, klikněte na Uložit. Digitální soubory pak budou k dispozici k prodeji v galerii s nastavenou cenou.

Digitální soubory v galerii

V případě zakoupení digitálních souborů obdrží zákazník odkaz ke stažení fotografií rychle a pohodlně e-mailem po obdržení platby. Odkaz ke stažení bude platný až 30 dní. Odkaz ke stažení můžete zákazníkovi v případě potřeby znovu zaslat tak, že otevřete objednávku se soubory ke stažení na panelu pro správu objednávek a kliknete na možnost Znovu zaslat odkazy ke stažení zákazníkovi.

Tlačítko Znovu odeslat odkazy ke stažení

Volné stahování

Pokud vyberete tuto možnost, budou vaše obrázky k dispozici k bezplatnému stažení přímo z vaší galerie.

Vybráno volné stahování

Pokud je tato možnost aktivována v ceníku galerie, zobrazí se vedle obrázku symbol stahování. Kliknutím na tento symbol se zahájí stahování souborů. Je také možné stáhnout všechny obrázky najednou kliknutím na ikonu tří tlačítek v pravém horním rohu a výběrem možnosti Stáhnout všechny obrázky (ZIP). Upozorňujeme, že dílčí galerie nejsou zahrnuty. Každou dílčí galerii je třeba stáhnout zvlášť.

Galerie s možností bezplatného stažení