Galerie zpětné vazby

Galerie zpětné vazby

Své galerie můžete proměnit v galerie zpětné vazby, kde mohou zákazníci hodnotit jednotlivé fotografie pomocí barevné stupnice v galerii. To zjednodušuje pracovní postupy a centralizuje komunikaci se zákazníky.

Aktivace Galerie zpětné vazby

Chcete-li tuto možnost aktivovat, otevřete Nastavení galerie vybrané galerie. V této nabídce je třeba aktivovat možnost Galerie zpětné vazby a kliknout na tlačítko Uložit. Tím se vaše galerie změní na galerii zpětné vazby.

Zobrazení možnosti Galerie zpětné vazby v nastavení galerie

Tuto možnost můžete kdykoli deaktivovat.

Sdílená galerie zpětné vazby

Jakmile je galerie nastavena jako galerie zpětné vazby, mohou zákazníci hodnotit obrázky v ní. Po kliknutí na libovolný obrázek se v levém dolním rohu obrázku zobrazí tři barevné kruhy, které umožní vašim zákazníkům ohodnotit obrázek následujícím způsobem:
Zelený, pro vybrané.
Oranžový, pro nejisté.
Červený, pro zamítnuté.
Obrázek označený zpětnou vazbou

Po ohodnocení budou obrázky v galerii sdílených odkazů označeny barevným kolečkem v levém horním rohu, které označuje výběr. Obrázky zobrazené ve sdílené galerii je také možné filtrovat kliknutím na barevné kroužky v pravém horním rohu.

Sdílená galerie zpětné vazby s výběrem

Zobrazení zpětné vazby

Zpětnou vazbu od klientů si můžete prohlédnout ve svém účtu v nabídce Galerie. Všimněte si, že každá fotografie je v levém horním rohu označená červeným, oranžovým nebo zeleným kolečkem, což odráží výběr klienta.

Snímky označené zpětnou vazbou v nabídce galerie

Pro efektivní pracovní postup doporučujeme povolit komentáře pro galerii, aby klienti mohli zanechávat komentáře k fotkám a v případě potřeby požadovat změny. Další informace naleznete v následujícím článku o aktivaci komentářů.

Všimněte si, že tato funkce ovlivní také seznam přání vašich zákazníků; po aktivaci této funkce budou moci nejen označit fotografie jako zelené, oranžové nebo červené, ale také budou moci vybrat požadované fotografie do svého seznamu přání a odeslat vám svůj výběr. Další informace naleznete v článku Seznam přání.