Vytvoření účtu

Vytvoření účtu

Saal Photo Portal je výkonný nástroj, kde můžete ukládat, organizovat, sdílet a prodávat své fotografie, projekty a fotografické produkty plně přizpůsobitelným způsobem. Umožňuje centralizovat veškerou vaši práci na jednom místě: získávat zpětnou vazbu od zákazníků, chránit vaše snímky několika způsoby, mít kontrolu nad konečnou cenou produktů, které nabízíte k prodeji, atd. To vše při zachování práv k vašim obrázkům po celou dobu a bez jakýchkoli provizí nebo poplatků.

Chcete-li si vytvořit účet, musíte přejít na webové stránky a kliknout na Vytvořit účet. Po vyplnění osobních údajů obdržíte e-mail s kódem pro potvrzení účtu. Kód jednoduše zadejte na fotoportálu a máte hotovo. Váš účet je vytvořen.

Nabídka pro vytvoření účtu

Nyní stačí vyplnit potřebné údaje a začít prodávat. Průvodce krok za krokem vám pomůže vyplnit všechny potřebné informace k nastavení účtu a připravit jej k prodeji.
Začínáte smlouvou o zpracování údajů, která stanoví podmínky, za kterých budeme vaším jménem zpracovávat osobní údaje. Po potvrzení vám bude na vaši e-mailovou adresu zaslán soubor PDF se smlouvou.

Smlouva o zpracování údajů

Poté si budete moci přizpůsobit různé parametry týkající se nastavení vašeho účtu a způsobu zpracování objednávek vašich zákazníků. Pokud si přejete, můžete všechny tyto informace doplnit později kliknutím na tlačítko Přeskočit tento krok. Všechny tyto volby můžete kdykoli změnit v sekci Prodej.

Přeskočit průvodce

Pokud dokončíte celého průvodce, bude váš účet připraven začít nahrávat obrázky, vystavovat je k prodeji a vydělávat peníze. Pokud jste některý z kroků přeskočili, zobrazí se na panelu Prodej seznam úkolů, které musíte splnit, než budete moci začít prodávat své snímky.