Prvotřídní Fotokniha od Saal Digital

Váš seznamovací kupón v hodnotě 450 Kč*: FH328UMA

Prvotřídní Fotokniha od Saal Digital

*Akce platí do 31.05.2018. Poukaz na jednu fotoknihu. Možno použít jen při objednávce nad 749 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

trusted: Fotokniha kterou je stěží překonat v kvalitě. fotoMagazin: vítěz testu odhalen Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou Vyvolané fotografie zobrazily ty nejmenší detaily ostře a přesvědčili díky vysoké věrnosti barev Saal Digital získal body díky velmi dobrému kontrastu a čistému zpracování. Kvalita fotoknih je nejlepší, kterou jsme viděli. Velmi se nám líbí matná obálka fotoknihy. Kvalita na nejvyšší úrovni (...), Saal Digital nastavil standard na trhu fotoknih. V mnoha případech atraktivní ceny, také pro nástěnné dekorace a výtisky FineArt Fotokniha od Saal Digital má vynikající kvalitu.

Plochá vazba (Panorama)

Žádný rušivý šev uprostřed fotoknihy. Ideání pokud chcete umístit fotografii na celou dvoustránku.

 Saal Digital upouští od rušivého loga výrobce. Na přání také bez čárového kódu.

Blesková rychlost

S výrobním časem obvykle 1-2 pracovních dnů garantujeme bleskově rychlé doručení.

Stálobarevnost

Poskytujeme 75 let garance stálobarevnosti Vaší fotoknihy

Který formát se Vám hodí?

Formát na výšku

13 x 20
13 x 20
od 359 Kč
15 x 21 (přibližně A5 na výšku)
15 x 21 (přibližně A5 na výšku)
od 599 Kč
21 x 28 (přibližně A4 na výšku)
21 x 28 (přibližně A4 na výšku)
od 999 Kč

Čtvercový a praktický

12 x 12
12 x 12
od 329 Kč
19 x 19
19 x 19
od 749 Kč

Velkolepé panorama

13 x 10
13 x 10
od 269 Kč
16 x 12
16 x 12
od 329 Kč
28 x 19 (přibližně A4 na šířku)
28 x 19 (přibližně A4 na šířku)
od 899 Kč
42 x 28 (přibližně A3 na šířku)
42 x 28 (přibližně A3 na šířku)
od 2099 Kč

Plochá vazba (Layflat)

Fotokniha s plochou (layflat) vazbou a horolezec před krajinou.

Zcela plochý design stránek

Plochá vazba Vám umožní umístit fotografie na celou dvoustránku bez jejich narušení nebo ztráty důležitých částí! Abychom Vám poskytli dostatečný prostor, jsou naše fotoknihy téměř ve všech formátech dostupné od 26 do 160 stránek podle povrchu vnitřních stran. Fotoknihu můžete kdykoliv snado rozšířit o další dvě stránky.

Na výběr čtyři povrchy vnitřních stránek

Pro vnitřní stránky fotoknihy si můžete zvolit z různých možností povrchů. Vyberte si z nabízených povrchů: lesklý fotopapír, matný fotopapír, prvotřídní tisk matný nebo umělecký tisk Váš nejoblíbenější! U všech povrchů zaručujeme dlouhodobé a zářivé barvy a garantujeme tak osvědčenou Saal Digital kvalitu.

Obal fotoknihy v prvotřídní kvalitě

unpadded
mate
kůže bílá
Kůže bílá
kůže černý safír
Kůže černý safír
kůže krém
Kůže krém
kůže titan
Kůže titan
kůže koňak
Kůže koňak
dřeva břidlice
dřeva břidlice
dřeva šedobéžová
dřeva šedobéžová
metalická zlatá
metalická zlatá
metalická stříbrná
metalická stříbrná
plátěná režná
plátěná režnáe
plátěná světle modrá
plátěná světle modrá
plátěná světle růžová
plátěná světle růžová
plátěná bílá
plátěná bílá
matná
matná
lesklá
lesklý
s vatováním
padded
bez vatování
unpadded

Individuální a stylová prezentace

Využijte maximální svobodu při tvoření a vytvořte si vazbu, která nejlépe pasuje k Vaší fotoknize. Vyberte si mezi vazbou v matném nebo lesklém provedení, nebo si zvolte jeden ze speciálních povrchů vazby. Přizpůsobte si  klasickou vazbu zcela individuálně použitím vlastních fotografií, vložením textového pole nebo klipartu.

Speciální povrch vazby s osobním popisem

Naše speciální vazby v koženém, metalickém, dřevěném nebo plátěném provedení dodají Vaší fotoknize obzvlášť vznešený vzhled. Každé provedení je dostupné v různých barvách, přičemž si můžete vazbu zcela přizpůsobit díky individuálními popisu nebo různým klipartům. Nebo si speciální povrch vazby objednejte zcela bez potisku a užijte si jeho čistý vzhled.

Vnitřní strany fotoknihy

Vnitřní stránky fotopapír lesklý

Lesklý fotopapír

S tímto povrchem dosáhnete vysoce kvalitního výsledku. Povrch je vhodný zejména pro nápadné a jasně barevné motivy. 

  • zářivé barvy
  • překvapivá hloubka
Vnitřní stránky fotopapír matný

Matný fotopapír

Hedvábně matný povrch zobrazuje jemnou, ale jednotnou strukturu, pomocí které zanechává vysoce kvalitní a elegantní dojem. 

  • vysoce kvalitní dojem
  • žádné otisky prstů
Vnitřní stránky prvotřídní tisk matný

Profesionální tisk - mat

Pro vnitřní strany se použivá nenatíraný přírodní papír, který je přirozený na dotek. Ten vytváří obzvlášt matný barevný dojem.

  • bez odrazů
  • méně citlivý na vlhkost
Umělecký tisk

Umělecký tisk

Pro umělecký tisk se využívá papír s jemnou strukturou povrchu, specifickou na dotek, která zanechává zajímavý dojem.

  • vzhled uměleckého tisku
  • zajímavý na dotek

Dárkové balení pro fotoknihu

Dárkové balení pro fotoknihu, antracit

Dárkové balení

Fotokniha a dárkové balení patří prostě k sobě. A to nejen navenek. Elegantní vzhled a kompletní ochrana v jednom.

Přesně pasující

Dárkové balení na fotoknihu v osvědčené Saal kvalitě nabízíme v leskle bílé a v matném antracitu pro všechny pevné vazby, bez loga výrobce či čárového kódu.

Fotokniha bez čárového kódu

Fotokniha bez čárového kódu

Bez čárového kódu

Můžete si také zvolit možnost zcela odstranit čárový kód, a tak nechat své fotografie ještě více vyniknout.

Žádné logo výrobce

Na všech fotoproduktech jsme se vzdali našeho loga. Naše fotoknihy obsahují jenom malý čárový kód na zadní straně vazby a na poslední straně. Tento neobsahuje žádné odkazy na nás jako výrobce, nebo Vás jako zákazníka.

Vatovaná (polstrovaná) vazba fotoknihy

Pocit z vatované vazby, ať už s fotopapírem nebo speciálním povrchem vazby, je nepopsatelný a zanechá ještě hodnotnější dojem.

Vaše vazba s měkkou vatovanou vrstvou

Zhodnoťte Vaši fotoknihu dalším vylepšením, a to zvolením volby "s vatováním". Vaše vazba bude dodatečně naplněna měkkou vrstvou vaty (3 mm).

Znatelný rozdíl

Jakmile obdržíte Vaši fotoknihu, můžete rozdíl nejen vidět, ale také cítit! Tato možnost je dostupná pro všechny typy vazby.

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky)

Fotokniha XT (extra tvrdé stránky) má tvrdší a silnější stránky než fotokniha. Stránky jsou 1,08 mm silné s gramáží 600g/m².

Vnitřní strany

Rozdíl spočívá v tvrdosti a počtu stránek. U fotoknihy jsou společně slepeny dvě strany. Vnitřní stránky fotoknihy XT jsou dodatečně laminované na velmi pevný materiál s gramáží 600 g/m², čímž jsou na dotyk zcela odlišné.

Počet stránek je individuálně rozšiřitelný

Vzhledem k silnějším stránkám je možné si fotoknihu XT objednat maximálně s 36 stránkami. Fotokniha XT je dostupná od 10 stránek a je možné ji kdykoliv snadno rozšířit o další dvě stránky.

Výběr z recenzí našich zákazníků

Chcete si vytvořit fotoknihu s Vašimi vzpomínkami, ale nejste si zcela jisti, jak by měla vypadat?
 Pak se nechejte inspirovat a podívejte se na fotoknihy, které vytvořili naši zákazníci. Získejte cenné typy, návrhy a nápady pro ten nejlepší vzhled fotoknihy!

Kramolišová

I když fotky miluji, baví mě fotit, ráda si je prohlížím, tak jsem úplně neschopná ve vytváření fotoalb. Jsem ten typ, co mám vše ve složkách v počítačí a poslední vyvolaná fotka v klasickém albu je asi z roku 2009. Jediný náš velký počin roku je rodinný kalendář pro všechny babičky. Ne, že by mě to neštvalo. Plány mám samozřejmě veliké, protože jednou si vše samozřejmě nechám vytisknout a vytvořím si ta kouzelná alba. Tak třeba jednou… O fotoknize jsme už dřív samozřejmě slyšela, nikdy jsem ji vlastně u nikoho neviděla a moc jsem nad ní ani neuvažovala. Fotokniha Když na mě ale na Instragramu vyskočila reklama na vyzkoušení fotoknihy od Saal-digital a poukaz na kupón v hodnotě 900 Kč, moc dlouho jsem neváhala. Navíc jsem měla právě zpracované a upravené fotky z Tater a z našeho rodinného focení a tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a uvidím, jestli mi tento to typ alba sedne. Registrace i následné poslání kupónu proběhlo rychle a bez problémů. Jen platnost kuponu byla omezena na 14 dnů a já chytrá jsem si ho aktivovala den před dvoutýdenní dovolenou, na které nakonec nebylo dobré připojení, takže jsme s mužem fotoknihu vytvářeli až po příjezdu asi poslední dvě hodiny před vypršením limitu. Samotné vytvoření fotoknihy bylo také docela snadné.Tedy já instruovala muže a on klikal. Trochu jsme kombinovali, ale ne moc. Formát jsme zvolili A4 a vyzkoušeli i fotografie na dvojstranu a musím říct, že ty mne nadchly snad nejvíc. Moje nejmilejší fotka z celých Tater, kde sedí naše školačka u Štrbského plesa si zasloužila nejen svoji dvojstranu, ale použili jsme ji i na titulní strany. Footkniha obsahuje 30 stránek a co se vazby týče, vybrali jsme matný fotopapír a žádné zvláštní požadavky jsme jinak neměli. Od potvrzení objednávky uplynulo sotva pár dní a kniha už byla doma. První listování bylo opravdu vzrušující. Po těh letech, kdy vidíte své fotky jen na obrazovce, jsem je měla v ruce a ještě k tomu jako knihu. Papír je krásný, pevný a jak jsme zjistili díky našemu batoleti, tak i odolný. Barevně fotografie odpovídají a i když jsme nepoužili plné rozlišení, fotky jsou i tak krásné a ostré. Rozhodně mám nyní v knihovně milou vzpomínku a velmi silně zvažuji, že místo letošního rodinného kalendáře dostanou babičky a dědové poprvé svoji vlastní fotoknihu. :-)

Mihalish

Schválne, čo bola najčastejšia sprievodná činnosť popri letných zážitkoch? Fotka. Ani si to možno neuvedomujeme, ale akonáhle sa vyskytne v našom obzore niečo estetické, akonáhle prežívame veselý, vtipný, originálny moment, vyťahujeme z puzdra fotoaparát alebo smartfón a divoko stláčame spúšť. Nečudo, naša vizuálna pamäť má tiež istú kapacitu a nenapcháme do nej tak veľa ako do terabajtového disku. Či už fotíme pre toto zakonzervovanie úžasných spomienok, alebo pre svojich followerov na instagrame, alebo majú naše fotografie praktický účel, je obrovská škoda, že ostávajú len v tej digitálnej podobe. Kedysi bolo úplne normálne zaplniť celý film, ktorý sa šiel ihneď vyvolať a fotografie sa uložili kreatívnym spôsobom do albumu. Mohli ste si povytvárať koláže, doplniť k fotkám z dovolenky lístky z podujatí, koncertov, festivalov, či sušené kvietky, morské mušle alebo koreniny, tak aby ste atmosféru dokonale "zavarili" do jednotlivých stránok svojej jedinečnej knihy. Cvakáme, technológií je neúrekom, fotiek máme množstvo, no k selekcii nedochádza... Toto leto som to zmenila. Aj keď si vytváram svoje virtuálne albumy, napríklad vizuálny denníček na instagrame, produktové portfólio v galérii na sashe či na facebooku, neexistuje nič krajšie ako hmatateľné voňavé vytlačené pevné strany so špecifickým leskom. Keďže som bola kedysi vášnivým tvorcom spomínaných koláží a momentálne už na ne nemám čas, hoci fotky rada uchovávam pomimo siete, našla som si fantastickú alternatívu - fotoknižku. Zakonzervovala som do nej svoje leto, a pretože bolo intenzívne pracovné, moju fotoknihu charakterizuje moja letná kolekcia alebo ...to najlepšie od Vivien Mihalish. Vytvorila som si svoje vlastné portfolio, ktoré vyzerá ako kniha a preto si ju zákazníčky môžu prelistovať, napríklad na akciách ako Trenčín mesto módy alebo Sashe v Tržnici. Knižku som si dala urobiť u firmy Saal Digital, ktorú som objavila prostredníctvom instagramu. Stačilo si stiahnuť neuveriteľne jednoduchý a sympatický program, ktorý bol absolútne intuitívny a svoju knižku som mala hotovú do 30 minút. Počas toho, ako som rozhadzovala do rozmerovo predvolených strán fotografie najvyššej kvality, so vzrušením som si predstavovala finálnu podobu tlačenej verzie. Knižku som vložila do košíka a počkala na nahranie. A hľa, popoludní už sa zásielka odosielala, čo ma nesmierne prekvapilo a potešilo, keďže na stránke uvádzali približnú čakaciu dobu 3 dni. Výsledok ma nesklamal. Prišla mi knižka v rozkošnom štvorcovom rozmere s mäkkou väzbou a lesklými stranami, presne tak, ako som si želala. Celá je krásne kvalitne vytlačená a zviazaná ako kniha. Je úžasné, že si ju môžem chytiť, prelistovať, a že som si prostredníctvom nej vytvorila "kompót" svojich prvých výtvorov. Ak sa vám knižka páči, môžete si u Saal Digital urobiť vlastnú, napríklad plnú úžasných letných zážitkov, dovolenkovania. Ak vám nevyhovuje knižka, v ponuke majú aj fotozošit alebo obraz na plátne. Vo vašej obývke teda môže visieť najúžasnejšia letná spomienka. Tieto fotoprodukty sú aj dobrou ideou na darček, zhromaždiť môžete napríklad fotky z bujarej párty, zo svadby alebo dokonca svoje fotografické diela.

Krhovjáková

Přátelé a kamarádi, tento článek bude sice o fotkách, ale bude skoro bez fotek. Abyste to pochopili, nechci vás zde zahlcovat fotkami fotek z fotoknihy, protože by to stejně tak dobře nevyznělo(nevypadalo, žeo). Je středa večer a já usedám k počítači za jediným účelem - objednat si fotoknihu ze stránky Saal Digital. Měla jsem to v plánu už docela dlouho, ale stále jsem to odkládala kvůli "důležitějším" věcem. Chtěla jsem ji hlavně proto, abych svým klientům - vám - mohla před focením nebo kdykoli jindy ukázat, jak mé fotky vypadají. Ne v telefonu, ne na počítači, ale hezky postaru na papíru. Protože určitě i vy dnes máte ve svých nadupaných laptopech velkou napěchovanou složku nesoucí název "Fotky". A v ní si vesele hoví trilión podsložek - Dovolená v Chorvatsku 2005... Rodinná oslava březen 2008... Povodně květen 2010... Výročí v Paříži 2014... a v neposlední řadě taky Fotky staré 150 let a víc, které tam máte jen proto, že chcete v budoucnu strašit svá vnoučata módou let devadesátých. No dobře, ty povodně tam asi mít nebudete, ale rozumíme si. Já je tam mám. Řekněte mi, kolikrát si ty fotky prohlédnete? Já osobně mám občas záchvat a ve chvíli volna něco málo promažu(rozuměj - smažu ty fakt rozmazané nebo opakující se fotky, protože mi je líto těch ostatních). Ale když máte fotky v ruce, na papíru, v albu, tak se vám na ně zase jenom práší. Ne, dělám si legraci! Je to úplně nejskvělejší věc a já si vždy vytřídím ty nejlepší fotky z různých událostí a nechám si je "vyvolat". A právě proto mě nadchla možnost mít vlastní fotoknihu. Vybrala jsem si matnou obálku i papír, protože prostě proto. Šťouralové(jako můj přítel) by mohli namítnout, že fotka na obálce není do krajů. Není, já vím. Je to zcela záměrně, protože nemám ráda ořezávání již upravených fotek a ač by to tady nevadilo, mně by to vadilo! A pak je tady další důvod - až budu umět hezky psát, vezmu si liháč a do toho bílého pruhu napíšu něco jako "portfolio" nebo své jméno. Stejně tak ke každé fotce bych mohla drobným písmem dopsat, kdo na ní je a kdy vznikla. Poněvadž je pro mě každý člověk před objektivem důležitý, každý je jiný a já mám ráda pojmenované věci. Velmi příjemně mě překvapilo, že papír je tvrdý, tedy tvrdší než jsem čekala. Tisk je na-pro-sto skvělý!! Barevně mi fotky totálně sedí s tím, co mám v počítači, což je pro mě velmi důležité. Seděla jsem s tou knížkou asi hodinu na posteli a neustále otáčela těch 50 stránek slasti. Stále dokola, nemohla jsem se vynadívat. Je to vážně pocit k nezaplacení a pokud si fotky netisknete(kvalitně podotýkám) a nejste tak trochu šáhlí(jako já), asi to nepochopíte. Za mě má Saal Digital 10 z 10! Od objednání až po dodání, nemám jim co vytknout a určitě se budu velmi ráda vracet a doporučovat. To je také důvod, proč vám tady sepisuju takový sloh. Ráda totiž doporučím světu vše, co vážně stojí za to. Navíc jsem se dívala, že mají často nějaké akce a slevy, což je pro nás zákazníky skvělé, žeo.

Nejčastější dotazy k fotoknize Saal Digital

Mají všechny fotoknihy panoramatickou (LayFlat) vazbu?

Standardně mají všechny fotoknihy od Saal Digital plochou vazbu, není potřebné si ji speciálně zvolit. 

Jak změnit formát fotoknihy?

Uložte fotoknihu, změňte produkt přes "změnit produkt" a vyberte nový formát. Zvolte správný počet stránek a uložte projekt pod novým jménem.

Jaký je minimální / maximální počet stránek?

Všechny formáty jsou dostupné od 26 do 160 stránek, podle povrchu vnitřních stránek. Výjimkou je fotokniha formátu 42 x 28, kterou je možné si objednat maximálně do 100 stránek.

Text a kliparty na kožené a plátěné vazbě?

Na plátěnou a koženou vazbu máte možnost umístit text v různých barvách a stylech, můžete zde umístit také kliparty.

Je dostupná kontrola pravopisu?

Náš program nabízí také kontrolu pravopisu. Chyby budou potrženy červeně. Také lze přidat vlastní slova do slovníku.

Mohu popsat hřbet fotoknihy?

Hřbet fotoknihy je možné jednoduše popsat. Vložte textové pole a v nabídce pro textové pole si zvolte "Na hřbetu knihy".

Nenašli jste Váš dotaz? Zeptejte se nás.

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.8 / 5
z 869 zákaznických názorů
5 hvězd
848
4 hvězdy
17
3 hvězdy
4
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Petra 25.05.2018
"S fotoknihou od Saal jsem maximálně spokojená! I program na tvorbu je přehledný, člověk se v něm rychle naučí. Takže já 100% doporučuji a fotoknihu už si jinde neobjednám."
Kateřina 23.05.2018
"Dobrý den, velice mne potěšila akce, kde jsem si mohla objednat fotoknihu na zkoušku a jelikož její kvalita byla velice pěkná, objednala jsem nyní dvě svatební fotoknihy pro své klienty."
Hana 22.05.2018
"Po objednání fotoobrazu jsem neodolala a vytvořila jsem si ještě fotoknihu. A musím říci, že jsem maximálně spokojená a k tomu ještě překvapená z precizního papíru. Balíčku jsem se dočkala do pár dní, čemuž jsem ani nevěřila, že se dá stihnout! Ale, očividně dá. :) Fotokniha je velmi kvalitní, papír s vysokou gramáží a přelom stránek prakticky nezasahuje do fotografie, která jím tudíž není přerušená. Prostě pecka!"
Kateřina 21.05.2018
"Velmi Vám děkuji za poskytnutí možnosti vyzkoušet tvorbu fotoknihy. Fotoknihu jsem dala své drahé polovičce k narozeninám a jednou ji věnujeme svým dětem. Tvorba fotoknihy byla poměrně jednoduchá, velmi se mi líbí možnosti úpravy formátu a volby matné, nebo lesklé verze. Rovněž se mi velmi líbí možnost vylepšení fotografií :-). Měla bych však jednu výtku, a to při tvorbě textu. Jelikož jsem knihu věnovala příteli, uvedla jsem jako nadpis "♥Miluji Tě♥", vše se jevilo v pořádku, nicméně kniha mi přišla s nadpisem "?Miluji Tě?", no, uvažte sami, kdybych s tímto nadpisem (otázkou) věnovala knihu příteli, bylo by to při nejmenším vtipné :-). Nadpis jsem přepsala centropenem, i když to nevypadá tak luxusně, zpravit se to dalo. Nicméně, již jsem poučena, že jiné znaky, než samotná písmena, do nadpisu dávat nemohu a určitě budu vytvářet další fotoknihu, kterou věnuji rodičům. Co se týče dopravy, zde už byl problém větší :(. Přišla mi SMS zpráva, že v daný ten mi bude dopravce doručovat zásilku v časovém intervalu 8-18 hodin a pokud se mi čas nehodí, ať zavolám. Jelikož pracuji do 16:00 hod. a doma jsem až 17:15 hod., ihned jsem dopravci volala, abych se domluvila na doručení po tomto čase. Nicméně jsem byla celkem odbyta, řidič mi sdělil, že jezdí jed do 15:00 hod. a nebude na mě skoro 3 hodiny někde čekat. Když jsem se odkazovala na zaslanou SMS zprávu, bylo mi řečeno, že do 18:00 hod. jezdí jen, když má hodně balíků a dneska bude končit prostě ve 3, tak ať si to nějak zařídím. Ještě, že nebylo nutné nic platit, tak jsme se domluvili, že mi balík nechá na parapetu rodinného domu a doufala jsem, že mi jej nikdo neukradne, jinak bych neměla jak vyřešit doručení. Vím, že je to soukromá společnost, kterou jen využíváte k doručení balíků, ale je fajn vědět, že tato služba není 100% a že časový interval, který dopravce garantuje, není plněn a jednání řidičů není také OK. Každopádně, i tak mě to neodradí a budu si bráti další fotoknihu :-). DOPLNĚNÍ: Již jsem komunikovala s pracovníky a musím zde napsat, že komunikace je VYNIKAJÍCÍ (příjemná komunikace, rychlá, srozumitelná a vstřícná), byla mi nabídnuta možnost zaslání nové/stejné fotoknihy s opravou textu, ale již to není potřeba."
Lenka Marianna 20.05.2018
"Chybička vyřešena velice rychle kuponem na novou knihu zdarma. Velmi vstřícné jednání a profesionální přístup. Jsem naprosto spokojená a doporučuju!!!"
Nicola 18.05.2018
"Všude budu jen chválit ☺️"
Názor zákazníka z 17.05.2018
"https://m.facebook.com/ludmilka.vodickova?fref=nf"
Názor zákazníka z 17.05.2018
"Jsem velmi spokojená, kvalita fotoknihy je super. Trošku déle mi trvalo se zorientovat v programu, ale když jsem dělala v pořadí druhou fotoknihu, už to šlo mnohem rychleji. Velmi rychlé dodání a skvělá komunikace s firmou."
Michaela 15.05.2018
"Kniha je moc hezká a ostrá. Nečekala jsem, že bude až tak kvalitní.Moc děkuji a všem doporučuji."
Marcela 14.05.2018
"Mám již několik fotoknih a kvalita i po několika letech bez chybičky."
Simona 11.05.2018
"Velmi rychlé doručení,velké spokojenost.Určitě doporučuji všem kteří chtějí udělat kamarádům nebo rodina radost,je to krásný dárek."
Pj 09.05.2018
"Zatím mohu hodnotit jen program. Zpočátku jsem z něj byla mírně rozladěná, chvilku trvalo, než mi padlo do ruky ovládání (jsem uživatelkou SW od Adobe). Zkusila jsem automatické vytvoření stánek knihy, s ním jsem nebyla spokojená, málo možností pro další úpravy. Škoda, že nejdou kombinovat šablonované stránky a volné stránky - nebo jsem to aspoň neobjevila.¨ Volné stránky jsou prima ve své všemožnosti, oceňuji možnost přesného kopírování na totožné místo - dají se s tím dělat různé tríčky."
Názor zákazníka z 09.05.2018
"Výborné služby - rychlé a jednoduše pochopitelné, fotokniha splnila moje očekávání. Kvalitní fotografie i vazba, fotka na 2 strany nemá téměř žádný předěl, perfektně navazuje. Program poměrně jednoduchý. Pravda, cena je v porovnání s jinými nabídkami dost vysoká. Ale kvalita nesrovnatelná."
Názor zákazníka z 08.05.2018
"Vyzkoušela jsem poprvé vytvořit fotoknihu ve Vašem programu a opravdu jsem spokojena s kvalitou tisku i vazby. Příští fotoknihy budu určitě objednávat u @saal.digital.cz."
SYLVIE 08.05.2018
"Děkuji za Vaše služby. Jsem nadmíru spokojena :)"