Znovu prožijte jedinečné vzpomínky s dětskou fotoknihou

Vyprávějte příběh o růstu svého dítěte pomocí zcela personalizované fotoknihy.

Žádná dvě miminka nejsou stejná: Vyberte si ideální formát a povrch fotoknihy

Žádná dvě miminka nejsou stejná: Vyberte si ideální formát a povrch fotoknihy

Pokud dokumentujete růst a milníky svého miminka, je skvělým nápadem vytvořit fotoknihu, která všechny tyto vzpomínky shromáždí. Chceme, aby vaše dětská fotokniha odrážela osobnost vašeho dítěte, a proto nabízíme nekonečné možnosti přizpůsobení! Zaprvé si můžete vybrat z mnoha různých typů fotoknih, formátů, možností obálek a povrchů.

Pokud jde o návrh stránek vaší fotoknihy, budete si moci každou stránku zcela přizpůsobit. Nabízíme velkou škálu vzorů a klipartů speciálně vytvořených pro miminka a děti, takže můžete svou fotoknihu obohatit o zábavné a osobní prvky.

Velmi častým nápadem při fotografování dětí je vytváření každoročních fotoknih, které zvěční jednotlivé roky života vašeho dítěte. V takovém případě můžete experimentovat s různými formáty a vlastnostmi fotoknihy, nebo dodržovat stejné vlastnosti a formát každý rok. Volba je jen na vás! Jedná se o neocenitelné snímky, které si zaslouží být prezentovány podle vašich představ.

Objevte nádherný obal z akrylátového skla řady Professional Line

Dětské fotografie jsou výjimečné, emotivní, něco, co si budete chtít uchovat po generace. Pokud chcete, aby tato fotokniha měla mimořádně luxusní nádech a zcela jedinečné zpracování, doporučujeme naše fotoknihy Professional Line. Jsou ručně vyráběné a kombinují vynikající umělou kůži s akrylátovým sklem, čímž vytvářejí jedinečný a působivý efekt. Obrázek, který si vyberete na obal, se sám o sobě stane uměleckým dílem a snímky uvnitř budou zářit a připomínat vám tyto nenahraditelné okamžiky s vaším děťátkem.

Objevte nádherný obal z akrylátového skla řady Professional Line
Perfektní kombinace: dárková krabička Premium pro vaši fotoknihu

Perfektní kombinace: dárková krabička Premium pro vaši fotoknihu

Vylepšete a ochraňte fotoknihu svého dítěte v naši odpovídající dárkové krabičce Premium! Naše dárkové krabičky jsou navrženy tak, aby doplňovaly naši řadu fotoknih, a dodají jim konečný punc sofistikovanosti. Ručně vyrobená krabička uchová vaše vzpomínky v perfektním stavu, takže fotokniha může zůstat ve vaší rodině po generace.

Dárkovou krabičku Premium můžete personalizovat textem, kliparty a fotografiemi, pokud si vyberete akrylový obal.

Bezrizikové objednávání

Bezrizikové objednávání

Nabízíme Vám několik možností bezpečné platby za Vaše objednávky. Můžete si vybrat, zda chcete platit inkasem, kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

Dodání do 48 hodin

Dodání do 48 hodin

Díky výrobní lhůtě pouhého jednoho dne nebudete muset dlouho čekat. Pro ještě rychlejší doručení můžete zvolit možnost expresní přepravy.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je zásadou naší společnosti. Pokud se vyskytne problém, s naprostou jistotou Vám nabídneme řešení.

Zachovejte každý cenný detail

Zachovejte každý cenný detail

Fotografie dětí jsou velmi výjimečné a fotokniha s nimi se může stát cennou rodinnou památkou, na kterou budou vaše děti rády vzpomínat. Proto je důležité, aby byl vidět každý detail. Všechny naše fotoknihy se dodávají s vazbou layflat, takže se neztratí žádný detail vašeho návrhu!

Vazba layflat znamená, že si můžete pohrát s panoramatickými snímky nebo na jednu stránku zařadit více fotografií, aniž by hrozilo, že se snímky uprostřed oříznou.

Žádná loga ani symboly: vychutnejte si čistý design fotoknihy!

Žádná loga ani symboly: vychutnejte si čistý design fotoknihy!

Všechny fotoknihy od Saal Digital jsou bez log a symbolů. Pokud navrhnete dětskou fotoknihu, bude obsahovat pouze malý čárový kód na zadní a poslední straně, který si můžete nechat odstranit, pokud si to budete přát. Víme, že tyto snímky jsou k nezaplacení, a proto chceme, aby zářily bez jakýchkoli rušivých prvků.

Navrhněte si svou dětskou fotoknihu pomocí preferovaného režimu návrhu!

Ať už dáváte přednost počítači, tabletu nebo telefonu, u nás je navrhování rychlé a snadné. Nejprve doporučujeme shromáždit všechny fotografie, které chcete do fotoknihy zařadit, a uložit je do jedné složky. Obvykle se dětské fotoknihy navrhují podle chronologického pořadí: tak bude fotokniha vyprávět příběh.

Nejprve je třeba zvolit formát fotoknihy (čtvercový, na výšku, na šířku). Poté bude třeba zvolit další vlastnosti, jako je materiál obalu nebo papír (dáváte přednost matnému nebo lesklému?). Máme také různé režimy návrhu, takže si můžete vybrat podle toho, jak moc si chcete s návrhem pomoci. Více informací o našich režimech návrhu se dozvíte zde.

Navrhněte si svou dětskou fotoknihu pomocí preferovaného režimu návrhu!

Vyberte si udržitelné fotoknihy

Vyrobeno ze solární energie

Vyrobeno ze solární energie

S více než 3,000 m² solárních modulů je naše energetická potřeba pokryta po většinu dní.

Uhlíkově neutrální

Uhlíkově neutrální

Nevyhnutelné emise CO₂ kompenzujeme investicemi do globálních ekologických projektů.

Zodpovědná přeprava

Zodpovědná přeprava

Kdykoli je to možné, odesíláme naše zásilky bezemisně

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní