Navrhněte dokonalou fotoknihu

Chcete navrhnout dokonalou fotoknihu? Přizpůsobte si každý aspekt návrhu a objevte naše vysoce kvalitní materiály.

DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Vítěz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: celkové hodnocení velmi dobré „vynikající“ FOTOHITY 5/2019 Saal Digital Vám nabízí potěšení z fotoplátna vynikající kvality s ostrým potiskem a vysokým kontrastem. Testsieger CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testurteil: velmi dobré celkově dobrá a rychle doručená Saal Digital zcela přesvědčil příkladnou kvalitou
Přizpůsobte si dokonalou fotoknihu

Přizpůsobte si dokonalou fotoknihu

Přizpůsobení začíná výběrem vlastností fotoknihy. Naše fotoknihy s pevnou vazbou jsou sázkou na jistotu: jsou k dispozici ve více formátech a obálku si můžete zcela přizpůsobit buď výběrem některého z našich prémiových materiálů, nebo návrhem fotografického obalu v lesklém nebo matném provedení.

Nabízíme velkou škálu vysoce kvalitních materiálů, takže si můžete navrhnout dokonalou fotoknihu: koženka, dřevěný vzhled, přírodní plátno, recyklovaný oceánský plast, …
Pokud dáváte přednost tomu, aby se ústředním prvkem obálky vaší fotoknihy stala fotografie (nebo experimentujete s koláží), můžete to udělat také! Například naše akrylové obaly na fotoknihy řady Professional Line jsou ručně vyráběné a představují jedinečnou a výjimečnou možnost.

Můžete si také navrhnout Portfolio album, které vám umožní měnit pořadí stránek a objednávat nové, nebo fotoknihu s měkkými deskami, pokud byste chtěli lehčí a pružnější obal. Samozřejmě si také budete moci zvolit svůj oblíbený formát (čtverec, na šířku nebo na výšku) a povrch vnitřních stránek a vybrat si z našich vysoce kvalitních fotopapírů Fujifilm.

Ud9qUaZPguA

Jak vytvořit fotoknihu pomocí softwaru Saal Design

Objevte různé možnosti navrhování, které vám software Saal Design nabízí k vytvoření plně personalizované fotoknihy.

V tomto užitečném návodu vám představíme různé možnosti konfigurace a některé dostupné funkce, abyste mohli navrhnout svou fotoknihu přesně podle svých představ.

Vytvořte si dokonalou fotoknihu pomocí softwaru Saal Design!

Vytvořte si dokonalou fotoknihu pomocí softwaru Saal Design!

Každou stránku fotoknihy lze přizpůsobit vašim potřebám a stylu. Přizpůsobte si pozadí, rozvržení snímků a přidejte osobní prvky pomocí klipartů a textu. Vaše fotokniha, váš design!

Pro maximální přizpůsobení doporučujeme používat počítačový software Saal Design nebo online obchod. V režimu návrhu prázdné šablony budete moci buď navrhnout svou fotoknihu od začátku, nebo si nechat pomoci, pokud jde o rozvržení, pomocí našich dalších dvou režimů návrhu. Veškeré informace najdete zde. Pro rychlejší návrhy na cestách můžete vždy použít aplikaci pro iOS nebo Android.

Pokud chcete, můžete svou fotoknihu navrhnout také v externím softwaru, kde si stáhnete naše šablony a poté svůj projekt snadno nahrajete ve formátu PDF. Více informací najdete v naší profesionální zóně.

Vazba Layflat

Vazba Layflat

S vazbou Layflat můžete umístit fotografie přes celou dvoustranu, aniž byste ztratili jakýkoli detail.

Bez loga výrobce

Bez loga výrobce

Všechny naše fotografické produkty jsou vyrobeny bez rušivého loga výrobce. Také výrobní čárový kód lze odstranit.

Dlouhotrvající barva

Dlouhotrvající barva

Garantujeme stálost barev po dobu 75 let: užijte si zářivé barvy jako první den po dlouhou dobu.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je hlavní myšlenkou filozofie naší společnosti.

Vyberte si kvalitní materiál pro svou fotoknihu

Chcete si osobně prohlédnout všechny naše vysoce kvalitní materiály pro obaly fotoknih? Můžete si objednat naši ukázkovou sadu a získat všechny materiály na obálky a všechny povrchy vnitřních stránek!

Vyberte si kvalitní materiál pro svou fotoknihu

Inspirujte se naší galerií!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Dodejte elegantní vzhled s našimi dárkovými krabičkami Premium

Dodejte elegantní vzhled s našimi dárkovými krabičkami Premium

Se společností Saal Digital si můžete také přizpůsobit jedinečnou dárkovou krabičku Premium, která dodá vaší fotoknize elegantní vzhled a bude dobře chráněna.

V závislosti na zvoleném materiálu budete moci do našich vysoce kvalitních materiálů, jako je umělá kůže nebo přírodní plátno, vložit obrázek (pokud si vyberete akrylovou dárkovou krabičku Premium) nebo přidat texty či kliparty. Pokud jde o návrh dárkové krabičky Premium, nejdůležitější je, abyste si vybrali stejný formát jako fotokniha, protože byly navrženy tak, aby se do tohoto formátu dokonale vešly.

Vyberte si udržitelné fotoknihy

Vyrobeno ze solární energie

Vyrobeno ze solární energie

S více než 3,000 m² solárních modulů je naše energetická potřeba pokryta po většinu dní.

Uhlíkově neutrální

Uhlíkově neutrální

Nevyhnutelné emise CO₂ kompenzujeme investicemi do globálních ekologických projektů.

Zodpovědná přeprava

Zodpovědná přeprava

Kdykoli je to možné, odesíláme naše zásilky bezemisně

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní