Navrhněte dokonalou svatební fotoknihu

Vytvořte si vysoce kvalitní a personalizovanou fotoknihu, která navždy uchová vaše výjimečné vzpomínky.

Výběr ideálního formátu a povrchu fotoknihy pro váš svatební den

Výběr ideálního formátu a povrchu fotoknihy pro váš svatební den

Chceme, aby vaše svatební fotokniha odrážela váš osobní vkus a mimořádné kouzlo vaší svatby. Proto nabízíme nekonečné možnosti přizpůsobení! Nejprve si můžete vybrat z mnoha různých typů fotoknih, formátů, možností obálek a povrchů, včetně nádherných fotografických papírů Fujifilm a vysoce kvalitního digitálního tisku. Poté si budete moci navrhnout design každé stránky a přizpůsobit si ji pomocí detailů, jako jsou svatební kliparty a text, a také si vybrat z naší velké nabídky rozvržení stránek.

Bez ohledu na to, jakou svatební fotoknihu navrhnete, naše vysoce kvalitní materiály zajistí, že každý detail vašeho výjimečného dne bude zachycen v ohromující čistotě, což vám umožní prožít tyto vzácné okamžiky po mnoho let.

Vynikněte s Professional Line

Vynikněte s Professional Line

Váš nejvýznamnější den by měl být spojen s naší nejvýznamnější fotoknihou. Fotoknihy řady Professional Line jsou ručně vyráběné a kombinují vynikající umělou kůži s akrylem, čímž vytvářejí zcela působivý obal. Živost, jas barev a hloubka: obrázek, který si vyberete na obálku, se stane uměleckým dílem a vy ani nebudete muset fotoknihu otevřít, abyste se okamžitě přenesli do výjimečného dne.

Mimořádný doplněk: dárková krabička Premium pro vaši fotoknihu

Mimořádný doplněk: dárková krabička Premium pro vaši fotoknihu

Vylepšete svůj zážitek ze svatební fotoknihy s naší odpovídající dárkovou krabičkou Premium! Tato nádherná dárková krabička je navržena tak, aby doplňovala a chránila vaši cennou památku, a dodá jí dotek elegance a sofistikovanosti. Ručně vyrobená krabička zajistí, že vaše vzpomínky zůstanou uchovány v neporušeném stavu po další generace. Nádherná umělá kůže, krásné přírodní plátno a... Můžete si vybrat materiál, který nejlépe odpovídá designu vaší fotoknihy.

Bezrizikové objednávání

Bezrizikové objednávání

Nabízíme Vám několik možností bezpečné platby za Vaše objednávky. Můžete si vybrat, zda chcete platit inkasem, kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

Dodání do 48 hodin

Dodání do 48 hodin

Díky výrobní lhůtě pouhého jednoho dne nebudete muset dlouho čekat. Pro ještě rychlejší doručení můžete zvolit možnost expresní přepravy.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Vaše spokojenost je zásadou naší společnosti. Pokud se vyskytne problém, s naprostou jistotou Vám nabídneme řešení.

Žádná loga výrobců ani rušivé symboly

Žádná loga výrobců ani rušivé symboly

Se společností Saal Digital nikdy neobdržíte svatební fotoknihu s logem nebo jinými symboly. Naše fotoknihy obsahují pouze malý čárový kód na zadní a poslední straně, který si můžete na přání nechat odstranit. Vaše krásné okamžiky a vzpomínky na svatbu by měly být středobodem naší fotoknihy, bez jakýchkoli rušivých prvků.

Navrhněte si svatební fotoknihy v několika málo krocích!

Ať už raději používáte počítač, tablet nebo telefon, u nás je navrhování rychlé a snadné. Nejprve doporučujeme shromáždit všechny fotografie, které chcete do fotoknihy zařadit, a vytvořit pro ně složku. Tak nezapomenete na žádnou svatební vzpomínku do své fotoknihy!

Po výběru vlastností (povrch, materiál obalu atd.) budete moci zvolit režim návrhu podle toho, jak moc si přejete s návrhem pomoci. Více informací o našich režimech návrhu se dozvíte zde.

Navrhněte si svatební fotoknihy v několika málo krocích!

Vyberte si udržitelné fotoknihy

Vyrobeno ze solární energie

Vyrobeno ze solární energie

S více než 3,000 m² solárních modulů je naše energetická potřeba pokryta po většinu dní.

Uhlíkově neutrální

Uhlíkově neutrální

Nevyhnutelné emise CO₂ kompenzujeme investicemi do globálních ekologických projektů.

Zodpovědná přeprava

Zodpovědná přeprava

Kdykoli je to možné, odesíláme naše zásilky bezemisně

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní