Fotografie ve vyměnitelném rámečku

Rámeček, který vydrží

4,9/5
z 1361 zákaznických názorů
Odolný rám

Odolný rám

Robustní rám s jednoduchým dizajnem

Přizpůsobitelný

Přizpůsobitelný

Měňte své fotografie tak často, jak chcete

Fotografie ve vyměnitelném rámu

Fotografie ve vyměnitelném rámu

Představujeme vysoce odolný, flexibilní a praktický design rámu, který se přizpůsobí každému prostoru. Rám je snadno rozebíratelný, takže můžete vnitřní fotografii měnit, kolikrát chcete.

Vyměnitelný rám je vyroben z pružného hliníku a poskytuje čistý design, který je ideální pro každou domácnost. Je také udržitelnou alternativou pro profesionální prezentaci v galerii nebo jakoukoli podobnou uměleckou instalaci.

Rámeček, který uchová Váš obrázek v bezpečí

Rámeček, který uchová Váš obrázek v bezpečí

Váš motiv je zepředu chráněn stabilní a průhlednou akrylátovou vrstvou. Hned za Vaši fotografii jsme umístili hliníkovou podložku, která zajistí, že se na žádném z Vašich obrázků nevytvoří promáčkliny.

Snadné zavěšení, snadná výměna

Snadné zavěšení, snadná výměna

Fotografie ve vyměnitelném rámu je velmi podobná hliníkovému spodnímu rámu, takže je velmi snadné ji zavěsit pomocí šroubů, háčků nebo lanového závěsného systému.

Další informace naleznete na stránce Možnosti zavěšení.

Pokud budete chtít obrázek vyměnit, lze to snadno a rychle provést jednoduchým odšroubováním dvou šroubů, otevřením rámu a výměnou obrázku.

photoproduct

Nekonečné možnosti provedení

Vytiskněte si svůj oblíbený obrázek, vytvořte fotokoláž, navrhněte vlastní paspartu nebo si nechte vytisknout svůj oblíbený citát. Můžete si vybrat ze čtyř našich univerzálních barev: černou, bílou, antracitovou nebo vzhled broušeného kovu.

Inspirujte se naší galerií!

Navrhnout nyní
Navrhnout nyní