Vaše fotografie na vysoce kvalitním fotoplátně

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: WB624-EXW

4,9/5
z 1095 zákaznických názorů
* Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.03.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Exkluzivní vzhled v galerijní kvalitě

Fotoplátno s přírodní, jemnou strukturou, Vás přesvědčí svým krásným a stylovým vzhledem v galerijní kvalitě. Vysoké rozlišení a maximální kvalita zajišťují působivé oslnivé barvy a ostré motivy. Další zvláštnost: působivý třídimenzionální efekt, díky rámu se šířkou 2 cm.

Potištěný materiál bude ručně namontován na stabilní rám z pravého dřevěného rámu a na zadní straně upevněn. Vaše fotoplátno tak může být jednoduše a okamžitě zavěšeno. K tomu Vám stačí dva šrouby nebo hřebíky ve zdi, na které je možné přímo pověsit dřevěný rám.

  • Přírodní barva, jemné plátno (260 g/m²)
  • Špičkový latexový tisk s rozlišením 300 dpi
  • Vysoká zářivost barev a maximální ostrost
  • Rám z masivního, pravého dřeva (2 cm)
  • Vyrobeno ze směsi 35 % bavlny a 65 % polyesteru

Vaše fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou

Chcete aby byl Váš fotoobraz zcela výjimečný? Pak si Vaši fotografii objednejte přímo zasazenou v dekorativním rámu se stínovou štěrbinou! Tento styl rámu vyzvedne Vaši fotografii a získáte tak dokonalý galerijní vzhled. Aby rám ještě více pasoval k Vašemu motivu, můžete si zvolit mezi černou a bílou barvou.
Díky speciálnímu rámování se mezi fotoobrazem a rámem vytvoří 8 mm široká mezera, která dodáva fotografii vznášející se efekt. Váš fotoobraz v rámu se stínovou štěrbinou je díky přiloženému zavěšení možné okamžitě pověsit.

S odrazem hrany a bez něj

Své fotoplátno si u nás můžete si objednat s odrazem hran nebo bez. Ve verzi bez zrcadlení hran se okraje obrazu přeloží do stran. Tato varianta je vhodná pro motivy, které mají dostatečný obrazový prostor kolem okrajů.
Pokud má být celý obraz zobrazen na přední straně fotoobrazu doporučujeme variantu se zrcadlením okrajů. Zde je motiv zrcadlen na okrajích ze všech čtyř stran. Při natažení plátna na rám se přes něj přetáhne pouze zrcadlená část obrazu.
Photos

Dřevěné rámy v různých tloušťkách

Tištěné plátno se ručně natáhne přes dřevěný rám. Můžete si vybrat, jestli chcete rám o tloušťce 2 cm nebo 4 cm, a tím dát svému plátnu jedinečný charakter.
Vzhledem k jeho tloušťce, si pro 2 cm rám můžete vybrat možnost se zrcadlením hrany a bez něj. Aby nedošlo ke ztrátě důležitých obrazových prvků po stranách rámu o tloušťce 4 cm, je k dispozici pouze možnost se zrcadlením hran.
Photos
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní