Jednoduše působivý: vícedílný fotoobraz

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč*: WB624-EXW

Photos
* Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 31.03.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Středobod každé místnosti

Rozdělené do několika fotoobrazů, budou Vaše výtvory vypadat obzvláště působivě a celkem jistě se stanou středobodem každé místnosti. Vícedílný fotoobraz prezentuje tomu, kdo se na něj díva, nekončíci se expanzi, a vytváří speciální pocit prostoru.
Pro vytvoření obzvláště harmonické kompozice vícedílného fotoobrazu lze skombinovat mnoho individuálních motivů. S naším konfigurátorem fotoobrazů si můžete vyzkoušet různé kombinace, a tím vytvořit jedinečný dizajnový kousek.

Různá rozvržení a povrchy

Všechna rozvržení jsou k dispozici s různými povrchy. Nejen, že můžete dokonale sladit vícedílný fotoobraz s Vaším motivem, ale můžete mu také dodat osobitý charakter výběrem perfektního povrchu.

Různé možnosti rozestupů

Jak velký rozestup si zvolit pro svůj vícedílný fotoobraz záleží jak na samotném motivu, tak na dizajnu pokoje. U většich formátů může větší rozestup mezi jednotlivými částemi vytvářet jedinečný panoramatický efekt.
Pro menší fotoobrazy a detailní motivy je nejlepší zvolit si lištu s menší šířkou. Motiv by měl být umístěn tak, aby důležité části obrazu byli viditelné na obrazovém panelu.
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní