Jednoduše působivý: vícedílný fotoobraz

Váš seznamovací kupón v hodnotě 400 Kč *: WB624-EXW

Photos
*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 400 Kč. Akce platí do 30.11.2023. Minimální hodnota objednávky 800 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Středobod každé místnosti

Motiv rozdělený na několik obrazových panelů bude vypadat velmi působivě a automaticky se stane ozdobou každé místnosti. Vícedílné fotoobrazy poskytují divákovi nekonečný prostor a vytvářejí tak mimořádnou atmosféru.
Mnoho individuálních motivů lze také kombinovat s vícedílným fotoobrazem a vytvořit tak obzvláště harmonickou kompozici. Pomocí našeho konfigurátoru můžete vyzkoušet různé kombinace a vytvořit tak jedinečný designový objekt.

Různé možnosti rozestupů

Rozestup, který zvolíte pro své vícedílné fotoobrazy, závisí na motivu i na designu místnosti. U velkých formátů může větší rozestup mezi jednotlivými díly vytvořit jedinečný panoramatický efekt.
U menších fotoobrazů a detailních motivů je lepší zvolit menší rozestupy. Motiv by měl být umístěn tak, aby důležité obrazové prvky zůstaly na obrazovém panelu viditelné.
Navrhnout nyní
Navrhnout nyní