30 % sleva na vybrané fotoobrazy*

30 % sleva na vybrané fotoobrazy*

Akce platí do 21.11.2018

*Platí na povrchy Alu-Dibond, fotoplátno, pěněná PVC deska a GalleryPrint lesklý & matný ve formátech 20x30, 30x45, 40x60, 50x75 a 60x80. Platí do 21.11.2018.

Zajistěte si nyní nabídku

Alu-Dibond

Alu-Dibond

Akrylátové sklo

Akrylátové sklo

Alu-Dibond Butlerfinish®

Alu-Dibond Butlerfinish®

Pěněná PVC deska

Forex

GalleryPrint

GalleryPrint

Fotoplátno

Fotoplátno

Rám se stínovou štěrbinou

Rám se stínovou štěrbinou

*Seznamovací kupón na fotoobrazy v hodnotě 450 Kč. Akce platí do 30.11.2018. Minimální hodnota objednávky 750 Kč. Nezahrnuje náklady na dopravu. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Možno použít jen jednou na jednu domácnost.

Všechny povrchy fotoobrazů v přehledu

  Alu-Dibond Alu-Dibond Butlerfinish Pěněná PVC deska Akrylátové sklo GalleryPrint Fotoplátno
Formáty v cm 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 110 x 200 10 x 15 až 110 x 240 10 x 15 až 50 x 100 10 x 15 až 100 x 200 cm 20 x 20 až 80 x 120
Cena bez zavěšení od 214 Kč od 234 Kč od 194 Kč od 384 Kč od 384 Kč od 450 Kč
Zavěšení Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systémi Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i Profilový, standardní či šroubový závěsný systém i není potřebné
Síla / Okraj 3 mm 3 mm 5 mm, 10 mm 5 mm 5 mm 20 mm
Formát na přání -
Seznamovací kupón i
Způsob objednávky program, online program, online program, online program, online program, online program, online
Možnosti úpravy ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu ano, v programu
Vhodné pro interiér
Vhodné pro exteriér i
Odolné proti vlhkosti
Stabilita
Omyvatelné - - i
Odolné proti UV záření
Neohebnost
Technologie tisku UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk UV-přímý tisk Prvotřídní Latex tisk
Ostrost
ICC Profil ?

Různé druhy zavěšení pro Vaše fotoobrazy

profilový závěsný systém

Profilový závěsný systém

Předem namontovaný profilový závěsný systém vytvoří přibližně 1 cm odstup od stěny. Tím získá fotoobraz tzv. "vznášející se vzhled".

 • zepředu neviditelný
 • dostupný pro všechny formáty
 • předmontovaný
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • 1 cm odstup od stěny vytvoří "vznášející se vzhled"
 • další informace a montáž
Profil-Aufhängung

Standardní závěsný systém

Standardní zavěsný systém Vám umožňuje snadné a nekomplikované zavěšení Vašich fotoobrazů, protože jej musíte pouze nalepit.

 • zepředu neviditelný
 • standardní závěsný systém vrátaně silikonových podložek (zabezpečí odstup) je součástí objednávky a musí být samostatně nalepen
 • vhodný pouze pro vnitřní prostory
 • k dispozici pro vybrané formáty
 • další informace a montáž
Šroubový závěsný systém

Šroubový závěsný systém

Na obrazu jsou již připraveny předvrtané otvory, takže stačí pouze připevnit šrouby.

Ukázková sada fotoobrazů

Wandbilder Musterset

Poznejte různé materiály fotoobrazů a objednejte si ukázkovou sadu fotoobrazů jen za 400 Kč. K této objednávce obdržíte poukaz v hodnotě 400 Kč na Váš další nákup u Saal Digital. Ukázková sada je tedy prakticky zdarma!

Objednejte nyní ukázkovou sadu!

Porovnejte tisk a materiál, a zjistěte, na kterém fotoobrazu budou Vaše fotografie vypadat nejlépe. Ukázková sada obsahuje následující povrchy ve velikosti 10 x 10 cm:

 • Alu-Dibond 3 mm
 • Alu-Dibond Butlerfinish 3 mm
 • Pěněná PVC deska 5 mm
 • Akrylátové sklo 5 mm
 • Fotoplátno
 • GalleryPrint v lesklém nebo matném povrchu

Způsoby objednání u Saal Digital

Možnosti objednávání v Saal Digital jsou stejně individuální jako Vaše fotky. Vyberte si z více možností, jak navrhnout svůj fotoprodukt podle Vašich přání a požadavků a objednejte si jej.
Webshop

Webshop

 • Rychlé objednání
  Tvořte a objednávejte přímo ve svém prohlížeči
 • Import fotografií online
  Importujte své fotografie z Dropboxu, Google Drive, Facebooku a Instagramu
 • Uložte a sdílejte online
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později

Naše doporučení

Saal Designer

 • Plná funkčnost
  Všechny možnosti úprav - velikost fotografií, uspořádání, ořez
 • Individuální tvoření
  Kliparty, pozadí, barevné a textové pole
 • Uložení offline
  Uložte projekty a pokračujte v úpravách později
Aplikace Saal Digital CZ

Aplikace Saal Digital CZ

 • Rychle a pohodlně
  Tvořte jednoduše v několika krocích
 • Malé fotografie ve velkém
  Vynikající výsledky - také i u fotografií z chytrých telefonů
 • Objednávejte, ať jste kdekoliv
  Úprava fotografií pomocí skvělých filtrů
WebshopWebshop
Saal DesignerSaal Designer
Aplikace Saal Digital CZAplikace Saal Digital CZ

Co říkají naši zákazníci

velmi dobrá
4.9 / 5
z 434 zákaznických názorů
5 hvězd
423
4 hvězdy
10
3 hvězdy
1
2 hvězdy
0
1 hvězda
0
Výňatek z posledních publikovaných názorů zákazníků
Ladislav 15.11.2018
"Díky Saal jsem mohl zvěčnit úžasný zážitek mě a mé milované přítelkyně. O tento jedinečný okamžik se díky Vám mohu podělit i s ostatními. Touto cestou bych vám chtěl mnohokrát poděkovat"
Názor zákazníka z 14.11.2018
"Objednávala jsem fotoobraz(plátno) zpracování na stránkách přehledné, jednoduché a rychlé. Nic co by nikdo nezvládl. Dodání a informovanost o zásilce perfektní. Obraz byl nádherně zabalen, několik vrstev a výstuž, takže dorazil naprosto v pořádku. Samotné zpracování úplně dokonalé, obraz je opravdu velký přesto fotka kterou jsem si nechala udělat zůstala kvalitou nedotčená, jsou zanechany detaily, barvy,.. Plátno krásně natažené přes dřevěný rám,.. Bude to nádherný dárek k Vánocům Mockrat dekuji"
Pavol 14.11.2018
"Objednal som si u Vás 2x fotoobraz na dvoch rôznych povrchoch a s výsledkom som veľmi spokojný :) . Pri objednávke sa mi páčili najmä široké možnosti výberu povrchov, formátov a závesných mechanizmov. Aby som sa zmestil do rozpočtu vybral som 30x30cm obraz na plátno a 20x20cm fotoobraz na PVC dosku. S oboma obrazmi som po kvalitatívnej stránke spokojný. Rozmery a farby korešpondujú s očakávaniami a hlavne prišiel obraz riadne zabalený a nepoškodený :). Jediné čo by som vytkol je týždenná dodávka tovaru, ale to už nie je také dôležité ako jeho samotná kvalita. Za seba môžem jedine odporučiť a určite by som rád vyskúšal aj zvyšné povrchy."
Veronika 14.11.2018
"S fotobrazem jsem spokojená. Kvalita odpovídá podle mě kvalitě fotografie. (na monitoru notebooku v menším formátu budou barvy asi vždycky trochu odlišné). Určitě doporučuji zasílat tím kvalitnější fotky, čím větší formát si člověk nechává tisknout a hlídat i detaily. Program je fajn. Srovnávám s programem jiné foto firmy, kde jsem si nechala tisknout velkoformátové fotografie na výstavu. Dodání proběhlo o den později než bylo uvedeno v objednávce ale proběhlo v pořádku, firmou PPL. Příjemně překvapilo, že ačkoliv se mi v prvním kontaktním emailu omlouvali, že zákaznický servis není provozován v češtině, tak celá další komunikace v češtině byla a nebyl to google translator. :-) Díky."
Názor zákazníka z 13.11.2018
"Som veľmi spokojná s týmto produktom! Vynikajúca kvalita, veľa možnosti výberu rozmerov a materiálov. Veľmi rýchle a spoľahlivé dodanie kuriérom. Detailnejšia recenzia na mojem instagrame @sohappyvika"
Petr 13.11.2018
"Hodnotu Kvality a Dodací lhůty nemohu zatím vyplnit. Jakmile mi fotoobraz dojde mohu zhodnotit tyto dvě neohodnocené položky."
Veronika 12.11.2018
"Moc děkuji za obraz, kvalita je skvělá, přišel úžasně rychle! Strašně moc děkuji!"
Zuzana 12.11.2018
"Saal digital.cz, ďakujem, splnili ste všetky moje očakávania. Bezproblémové vytvorenie fotoobrazu, rýchle objednanie a dodanie, no naozajstnou čerešničkou na torte je pre mňa kvalita. Ďakujem, že môžem mať toľko spomienok v jednom nádhernom obraze vždy na očiach hneď ako dostane úchytku na stenu. Všetci čo váhate, Saal digital je to pravé riešenie pre vaše nezabudnuteľné dni plné spomienok, pretože za každou fotkou je príbeh :)"
Názor zákazníka z 12.11.2018
"Dobrý deň Moje hodnotenie: - kvalita veľmi dobrá - dodacia doba tiež v poriadku - ceny máte na pomery na Slovensku tiež primerané - určite sa ešte ozvem"
Martin 12.11.2018
"Rád jsem využil nabídku vyzkoušet si zajímavý materiál, opravdu jsem testoval :-) K tisku obrazu, jsem vybral fotku, kterou mám rád a která prostě vypadá o mnoho lépe na monitoru, než na papíře. Zvolil jsem tisk na hliník (Alu-Dibond Butlerfinish00000000000)00000000000000000000000000000000 00000000a doufal, že hliníkový podklad dodá fotce podobné "podsvícení", jaké má monitor. Doufal, ale moc nevěřil :-) s výsledkem jsem opravdu spokojený, je to zajímavý materiál, který se sice nehodí pro každu fotku, ale té mé pomohl. Určitě v budoucnu zkusím i jiné materiály z vaší nabídky. Vše od zadání po doručení proběhlo velmi rychle a bez zádrhelů. Díky za možnost si Vaší službu vyzkoušet."
Tereza 09.11.2018
"A Fotoobrazem jsem byli více než spokojení pro jeho dokonalé barvy, ostrost a pro jeho celkové provedení. Tisk na plátno ve Vašem provedení byla nejlepší možná volba. Vaše služby mohu jen doporučit. Velice kvalitní a dobře odvedená práce s rychlým dodáním."
Peter 09.11.2018
"Kamarátka od Vás na facebook-u už párkrát zdielela vami vyhotovený obraz. Nevedel som si predstaviť moju vlastnú fotku na veľkej ploche (50x70cm), no vďaka Vám môj prvý obraz je už u mňa doma a som veľmi pozitívne prekvapený. Program na odoslanie fotoobrazu je prehľadný a čistý. Určite oceňujem, keď program vie zhodnotiť kvalitu fotky, či je vhodná na danú veľkosť fotoobrazu. Dodacia lehota na Slovensko je pomerne veľmi rýchla a fotoobraz prišiel skôr ako bolo predpokladané. Kvalita obrazu je výborná, nemám čo vytknúť. Čo sa týka cien, tak tie sú porovnateľné s podobnými spoločnosťami, treba sa naučiť, že služby nie sú zadarmo a kvalita tiež nie:) Ďakujem krásne za fotoobraz."
Názor zákazníka z 08.11.2018
"Moje první zkušenost dopadla překvapivě dobře. Jsem moc rád za kvalitní obraz a určitě služeb budu využívat i nadále! + Velmi rychlé doručení."
Barbora 08.11.2018
"Na Vaši nabídku fotoobrazů jsem narazila na facebooku, a vzhledem k tomu, že je mým koníčkem focení jen tak pro radost, řekla jsem si, že to zkusím. Když mi přišel kod do emailu, tak jsem byla překvapená rychlostí, nicméně jsem poté objednala. Váš servis byl skvělý, slečna mi i s ochotou prodloužila platnost kodu. Ve Vašem programu se pracovalo skvěle, je to udělané aby tom každý rozuměl. Obraz jsem objednala 2.11. a dnes 8.11 už ho mám doma a jsem neskutečně spokojená. Zabalený byl velice pečlivě a kvalita obrazu je výborná, nechala jsem si natisknout na Pěněnou PVC desku, rozměr 40 x 60, Tloušťka: 5 mm. Rozhodně mám v plán do budoucna nechat si u Vás natisknout další produkty, ráda bych zkusila fotoknihu nebo fotosešit. Děkuji Vám za skvělý obraz a Vaší ochotu."
Názor zákazníka z 08.11.2018
"Obraz má super kvalitu, byl do týdne doma, takže taky paráda :)"
Tato webová stránka používá cookies. Využitím těchto stránek dáváte souhlas s používáním cookies. Další informace o použítí cookies naleznete prosím zde.
OK